Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kopretina82
16. dub 2010

Jo a ještě jsem zapomněla...
Gamb-držíííím pěstičky 😵 😵 😵 😵 Ať jsi další těhulka tady a ať nám to tady pěkně rozjedeš to těhulkování... 😵 😵 😵

fram
16. dub 2010

kopre, tak ať v neděli zasejete semínko 🙂

gambrinuska
16. dub 2010

kopret je to 50 na 50 neřešim to , nechci si dávat moc naděje, ale už ted vim, že to stejně obulim ☹ 😅
natu ráda bych, ale tim jak se šoupala stimulka, tak jsem se to dozvěděla až ve středu a to už mi dovču nikdo nedal ☹ i když toho ted lituju, protože mi neni úplně dobře, dost mě bolí břicho ☹ . Hlavně když jsem se patala doktora, tak mii řekl, že po zákroku není třeba žádných omezeních, a zas jít marodit nák cíleně se mi úplně nechtělo, jelikož nevim jak ty naše snahy budou trvat dlouho ☹

gambrinuska
16. dub 2010

Jinak supr, že bude manža doma 😀 tak ho pořádně vyždímej 😉

leheckova
autor
16. dub 2010

GAmb hlavně na sebe dávej ted pozor ja to mam tenhle měsíc divný minule mě bolelo břicho při ovu asi 3dny jsem ho měla napuchly ani curat jsem nemohla a ted jeden den a pak nic ale dnes jeste manžu znásilním 😀 😀

jane84
16. dub 2010

Ahoj holky, hlásím návrat z exkurze, nudaaaaaa a ztracený čas. dnes jsem začala špinit, takže jsem zvědavá, kdy už konečně budu 1DC ať se můžeme zase brzo snažit.
Koukám, že dneska je to tu plné očekávání. Gamb držím všechny prstíky, aby to klaplo 🙂

gambrinuska
16. dub 2010

leh, pro jistotu i zítra a pozítří 😀 😀 😀 já se taky na to vymlouvam, hlavně aby byl sex 😅

natulaaa
16. dub 2010

Gam tak jaké to bylo?nebolelo to,nebo jak dlouho to tak trvalo?promin za tolik otázek,ale je to takové zajímavé 😵
Jinak holky já ted docvičila mojžišovku a mužu vám teda říct,není to nic lehkého,je těžké skloubit správné dýchání s cvičením,ale pomáhal mi manža a četl mi to co a jak mám dělat a dýchat,tak zítra už to pujde,to mi bude stačit jen juknout na obrázek a budu vědet,ale chce to fakt čas a hlavně klid,takže si musím denně vyhradit jednu hodku jen pro sebe ale to nebude problém,když nepracuju.Ale bolí mě dneska nějak bederní páteř a některé ty cviky mi dělaly fakt dobře,tak něco to mít do sebe určitě bude a když už nic ,tak aspon to prospějě tělu 😝

leheckova
autor
16. dub 2010

no jo zitra jsme na té vystavě to bych musela někde cestou 😀
Jane kdyby jsi začala tak ti ms napisu v neděli nebo někdo musi do tabulky ja tu nebudu až v neděli ☹ 😒

leheckova
autor
16. dub 2010

No jooooooo to mě taky zajima to se zitra zeptam co a jak cvičiš ju??
Gamb no jo bolí to nebo jaké to je to je asi slaboulinka jehlička ne bo to je spis takový brčko ne a tim ti to zavedou do čípku a do vnitř

natulaaa
16. dub 2010

Lehe a máte kde spát?,nebo to jedete vždycky domu večer?Jinak se domluvíme teda 😵 😵

natulaaa
16. dub 2010

http://www.cakry.cz/cviceni-mojzisova/zakladni-... tu je jedna adresaa ještě ti hodím druhou

gambrinuska
16. dub 2010

Natu jen se ptej 😉 , byla to rychlovka za minutku hotová 😉 jako když tě delaj na gyndě cytolku, koza-zrcadla a něco tam za čípek zavedl- takový trochu nepříjemný ale nic střašnýho, jen říkal, že ho mam dost vysoko a napůl otevřený 😅 no a jen půl hodky jsem si poležela a šla dom
chválim 🙂 za Mojžíšku je dobrá, ale chce to někam chodit aby tě prohlídli a dali tě cviky přímo na tělo

gambrinuska
16. dub 2010

lehe-lesy a azkoutí jsou všude 😀

natulaaa
16. dub 2010

Gam no já to budu zatím pocvičovat jen doma,je to lepší než nic a když do leta neotěhotním,tak pak začnu chodit,ale ted to ještě nebudu hrotit,jdu na to hormonální vyšetření a k te homeopatičce,takže to zatím nechám jen tak,
Jinak to je fakt tak jednoduché,tak prosímtě tys teda brala před tímto zákrokem co,asi něco na ovulku néé a pak ti hlídali folíky a když zjistlli,že je velký,tak si šla dneska tam,manžovi vzali vzorek a pak ti ho tam stříkli jo,to je vše,nebo si nějakou dobu před tím zákrokem brala hešt něco jiného krom toho na tu ovulku?Ufff to je slohovka 😀 😀

jane84
16. dub 2010

nat díky za ty odkazy, já si stáhla pilates pro těhotné, ty cviky jsou dost podobné, jen si najít tu hodinu na cvičení

jane84
16. dub 2010

ale někde jsem četla, že nejdřív se mají cvičit cviky od mojžíšové na rovnání kostrče a pak až snažit se otěhotnět, současně se to prý nesmí

petra.vavra
16. dub 2010

Ahoj holky, já byla dneska ve škole, tak se omlouvám, že vás zanedbávám. U mě to vypadá na MS, už mám narůžovělý výtok...tak to holt ořvu a pojedem nanovo 😉 , jane tak exkurce asi nic moc viď 😉
gam- přeju hodně štěstí 😉

jane84
16. dub 2010

peťo jako výlet do chemického závodu a výrobny pneumatik, už se těším jak budu zítra prát, protože to byl smrad, no síla

gambrinuska
16. dub 2010

natu píchala jsem si fostimon-na folíky a jedla metformin na úpravu metabolismu-ale úplné detaily nevim a 36hodin před mi píchli koncentrované HCG pregnil
jo chem exkurze si pamatuju z VŠ nejlepší na tom byli ty chlastačky večer 😀

gambrinuska
16. dub 2010

jo a ještě cyklus před na mě zkoušeli clostylbegit, ale nezabral ☹

natulaaa
16. dub 2010

Gam a jak dlouho sis to píchala,jen ten cyklus ted,jako před ovu,nebo i minulý měsíc?
Pavi čauky 😉

jane84
16. dub 2010

gamb to mi jezdíme jen na jednodenní, každý týden jedna 😠 , za to na biole jezdíme na celý týden

jane84
16. dub 2010

koukám, že tam mám hrubku, my a ne mi

natulaaa
16. dub 2010

holky dobrou noc,jdem se tulinkovat 😵 😵 ,aspon doufááám 😵 😵

gambrinuska
16. dub 2010

natu píchala jsem si od 2dc 13dní minulý měsíc jsem jedla ten clostylbegyt

gambrinuska
16. dub 2010

závidim já jdu do hajan až ráno ☹ a tulinkovat se budem asi povinně aby jsme to pojistili 😀

herbie
16. dub 2010

ahoj holky jsem vas docetla kopretinko tak to je super ze bude doma tak sup sup zadelejte na mimiska 😀 lehe drzim taky palce a gambrinusko at ti to dopadne dobre ... natul a milli takze se sejdete jeeee zavidim taky bych si dala s vama kaficko a pokecala ja jsem jeste na wc nebyla ale az pujdu tak si zkusim ovu test no uz by tu mela bejt .... boli me i prsa nejak 😎

herbie
16. dub 2010

tak hlasim, ze uz dorazila ovulka na testu mam // stejny a mam i ten hlen hodne jsem se utirala a byl tam gelovej a lepkavej 🙄 😅 a sex jsme nemeli uz 5 dni takze kluci budou taky uzrali (sex nebyl protoze mame pejska kterej zarli a vecne spi s nami a hlavne ve prostred) dneska uz rano pritel chtel byl nadrzenej a pes jako se mohl posrat hahahaha ale nezalezi na nem to neeee ale me taky bolelo bricho takze jsem nemela moc chut ale vecer na to vlitnem to teda jako musime pes nepes 😀 uz aby jsme leteli domu do ca tam mame velkou nasi postel a pes chrape na gauci tady na hawaii je minipostel a pes porad leze k nam gauc se mu tady nejak nelibi 🙂 😀 😀 😀 😀 😀