Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
25. dub 2010

Gam kde ty pracuješ vubec?

gambrinuska
25. dub 2010

myslim, že ne, ale nějak mě to nenapadlo 😅 já jsem ze školy náký 4 roky a vpráci je největší chemikálie asi pivo 😀 a jinak tu máme pár louhů a nějakou kysleniku, ale jen na tirace 😉
Natu v pivovaru v laborce, nepoznalas podlé jména a kraje 😉 😀

natulaaa
25. dub 2010

Jéééžíš no jooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,super 😀 😀

gambrinuska
25. dub 2010

říkali mi tak od mala, jelikož tu dělá i táta asi už 35let, tak mi to nějak zůstalo 😉

natulaaa
25. dub 2010

Já jsem fakt blbka,to mi nedošlo 😵 😵 ,
Jinak na markize v LETS DANCE tančí Krainová a udajně je těhule takové alotria tam tančí,to snad ani není možné,tu se člověk bojí vstanout rachleji z postele,at nepotratí a ona tam skáče a točí se,no neuvěřitelné,nehledě na to,jak to musí unavoavat,to se snad ani nesmí néé

gambrinuska
25. dub 2010

no ony ty co to asi tak neřeší tak těm to dopadne hned dobře 🙄
musim jít něco dělat tak zatim ☹

leheckova
autor
26. dub 2010

Dobrá přezdívka Gamb
Pěkné ranko holky ja klesam a padam jako hruška ach jooooooooo ☹
Tak už at je tu mrcha a ja se můžu snažit znovu

leheckova
autor
26. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................46DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................32DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................28DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................26DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................24DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................22DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................22DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................21DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 9DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................9DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................7DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................7DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................7DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................7DC
myisiska1(24let, )............................................................................................................ 6DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................5DC
vendulak(22let,MA 4/2010).............................................................................................................. 4DC

herbie
26. dub 2010

ahoj holky jane no diky moc ze si to myslis keeeeez by to tak bylo 😉 jinak se omlouvam, ze ted moc nepisu ale muj pc zatim nefunguje a ted budem stehovat takze mam fofr moc se sem nedostanu, ale pak to napravim.....holky zitra musim stavat brzy jedu kamosce pohlidat na par hodin 6 mesicni mimco tak to bude uz se tesim!!! videla jsem ho kdyz mu bylo teprve 20 hodin no krasa....mam ale i strach snad bude hodnej a neeee moc pokakanej 😀 🙄 jinak tu jsou ted tepla to jsem rada, dneska celej den prdim holky nevim z ceho .... co jinak jak se vy mate? 🙂

herbie
26. dub 2010

jo jinak sexicek uz nebyl snad tyden hruza takze tenhle mesic z toho nic nebude 😒 😎

leheckova
autor
26. dub 2010

AHojky Herbie ty se mas tady u nas fouka studený vitr a ja to citim na mrchu ach jooooooo

kackabo
26. dub 2010

ahojky všem, tak jsem nakoukla do vaší drbárny 🙂 . Jsem tu nová. Já měla zamklý potrat minulý měsíc, ikdyž si nejsem tak úplně jistá, našla jsem // čárky ale pak jsem začala krvácet a asi dostala něco jako MS a čárka pak z testu zmizela. Mohla jsem být tak 4+6 tt, dost to bolelo ale ted začínáme znova, měla jsem krásnou ovu a tak jsme se ted pěkně snažili a čekáme až budu moc testovat, doufám že to ted dopadne dobře. 🙂

herbie
26. dub 2010

jeeeeeee no tak to je blbi fuj vitr a jeste k tomu studenej 🙂 no ja mam dostat mrchu 28-30 dubna tak jsem zvedava

herbie
26. dub 2010

kackabo vitam te mezi nami 😉

momin
26. dub 2010

Ahoj holky? Muzu se zeptat.... Vy ste tady zabehla parta? At tu neotravuju.. 🙂

kackabo
26. dub 2010

herbie: děkuji za přivítání, no mě by měla ms dorazit asi tak 5. května tak uvidíme, snad už to vyšlo, ale já si myslim že ju, snažili jsme se jak diví 😀

herbie
26. dub 2010

ahoj momin neotravujes tady urcite se k nam pridej 🙂 kackabo no tak drzim palce at vam to vyjde mi jsme se ted moc nesnazili takze to vidim tenhle mesic bidne ja to mam dostat 1-3 kvetna tak jsem zvedava a opravju chybu predtim jsem napsala ze to mam dostat v dubnu jsem se nejak preklepla nebo co 😝

kackabo
26. dub 2010

herbie. jasný no, no uvidíme jak to dopadne, necháme se překvapit ikdyž tomu nedávám veliký naděje, ale co kdyby 🙂

herbie
26. dub 2010

no prave to znam co kdyby? haha jak dlouho se snazite?

momin
26. dub 2010

Herbie diky.. my se o miminko snazime od zacatku roku.. Jednou se uz povedlo ale v 7tt sme o nej prisli...
Ted se snazime znovu.. Danielek se nam povedl na prvni pokus tak sme doufali ze to tak vyjde i ted..ale co se da delat ze?! 😉 Jinak potvoru cekam asi jako ty.. myslim ze v nedeli by mela prijit... tak uvidime.

momin
26. dub 2010

herbie koukla sem ti do albecka.. mas tam moooc krasne pokojicky.... 😵 😵

leheckova
autor
26. dub 2010

vitám holky nově příchozí nezoufejte bude líp ale chce to čas no hodně času než to přebolí
😉

natulaaa
26. dub 2010

Ahojte holky 🙂
Momin,Kackabo vítejte 😉
Takže včera večer jsem zase krvácela a tak nějak normálně,tak aspon že tak i ted to trvá,takže mrcha je v plném proudu,není sice silná ale je,teplota už mi i konečně klesla tak jak má,tak a začínáme nový cyklus,tak jsem byla ráda,že to máme stejné s Herbi a Lehe a díky tomu to budeme mít jinak,Já budu mít ovulku a vy MS,ale cco se dá dělat.
Lehe fakt ,holky ale tento cyklus byl fakt nějaký divný,každý má takové divné grafy,nevím co se to děje,Lehe taky se ti ty teplotky nějak né a né držet ,nevím co se to děje 😠 😠

natulaaa
26. dub 2010

Ahojte holky 🙂
Momin,Kackabo vítejte 😉
Takže včera večer jsem zase krvácela a tak nějak normálně,tak aspon že tak i ted to trvá,takže mrcha je v plném proudu,není sice silná ale je,teplota už mi i konečně klesla tak jak má,tak a začínáme nový cyklus,tak jsem byla ráda,že to máme stejné s Herbi a Lehe a díky tomu to budeme mít jinak,Já budu mít ovulku a vy MS,ale cco se dá dělat.
Lehe fakt ,holky ale tento cyklus byl fakt nějaký divný,každý má takové divné grafy,nevím co se to děje,Lehe taky se ti ty teplotky nějak né a né držet ,nevím co se to děje 😠 😠

leheckova
autor
26. dub 2010

ty tobě to nestačí poslat jednou ty nam dopřáváš čtení hned po ranu vid??? 😀 😀

angelina987
26. dub 2010

Dobré ráno holky, přeju vykročení pravou nohou do nového týdne a moc moc moc // 😉

momin
26. dub 2010

Holky ja si teda nepocima zadne plodne,neplodne..atd... dny..Ani nevim jak se to dela. asi sem divna.... 😅

herbie
26. dub 2010

no to jo natul to je pravda ze ty se budes snazit a mi budem mit mrchu 😖 🙂 kez by nam nedorazila uz me to nebavi

kopretina82
26. dub 2010

Ahoj holky...
Nat, tak s chutí do dalšího kola (a já na Tebe spolíhala... 😠 😀 )
Vítám Momin a Kacku 😉
Tak já jsem ode dneška na týden slaměná vdova-ale jsem ráda, že neodjel min. týden, když byla ovulka... 😉 😅
Jo a když jsme u těch grafů...včera mi FF posunul ovulku 😠 , takže min. tento cyklus končím s každodenním měřením 😕
Tady je zase nádherné sluníčko, tak asi zas s Domčou budeme celý den venku 😉
Pa a večer zas nakouknu, co je nového... 😉

herbie
26. dub 2010

momin najed jsi na www.seznam.cz do policka nahore si napis ovulacni kalendar a pak otevri stranku babyweb tak je kalendar to te navede jak jsi to mas vypocitat ale musis vedet kdy jsi mela posledni menstruaci datum a jak dlouho ji mas ti to vypocita plodny dny a i priblizne porod mimiska

petra.vavra
26. dub 2010

Dobré ráno všem 😉
Momin,Kackabo vítejte
já budu mít dneska také krušný den, tak vás asi dost zanedbám. Musím na sociálku a Terce koupit boty a chci se jet podívat na nějaké kytičky, tak to bude docela na dlouho (se mnou jsou nákupy vždycky na dlouho). U nás je zatím krásně, tak to vypadá na další krásný den. 😉