Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
24. čer 2010

Taky koukám na mámu a tátu. Byla to teda docela mela. Z některých dílů jsem fakt nechápala.

a.j.a.
24. čer 2010

@natulaaa jsem úplně koukala, jaká je měření BT věda pro medvěda 😕 🙂 taky zkouším měřit, ale moc nic o tom nevím, tak asi taky někdy kouknu na tvou diskuzi, ať jsem o něco chytřejší 🙂

vendulak
24. čer 2010

Holky já hledá se táta viděla jednou kousíček a docela mě to znechutilo takže během chvilky jsem vypínala.
My teď dokoukáváme Roswell 😀 takovej ten ufo seriál pro puberťáky 😀. A teď v předposledním dílu jak bylo to miminko a on ho dal pryč tak tu pořád jen říkám "to je debil, to je debil" 😀. Takový krásný ňuňu miminko, já bych si ho hned vzala 😀.

a.j.a.
24. čer 2010

@breberuska Breber, moc moc mě mrzí, jak se trápíš ☹ tak ráda bych ti poslala aspoň trošku pozitivní energie, aby bylo trošičku lépe. Já mám sice taky teď nějaké depresivní období, ale s tím tvým se to nedá srovnávat ☹ ach jo, člověk prostě musí věřit, že bude lépe 😒

Nějak špatně se mi hledají slova pro útěchu, pže sama se tu už druhý den zase pitvám v tom, proč já, co jsem komu udělala apod. A to jen proto, že kámoška, se kterou jsme se začinaly snažit porodila a ještě k tomu dala jméno, které jsem pro druhorozené mimi měla vybráno já ☹ tak to zase otevřelo stavidla a bolest na duši. Nějak se s tím nedokážu vyrovnat.

a.j.a.
24. čer 2010

@vendulak Vendul, já byla taky kolikrát znechucená, ale byla jsem zvědavá, jak to bude pokračovat, tak jsem na to stejně koukala dál 🙂

Roswell to ani neznám ? Koukáte na netu nebo něke v telce ?

vendulak
24. čer 2010

@a.j.a. Já jsem na to pokračování radši ani zvědavá nebyla 😀 proč se zbytečně rozčilovat, to umím dost často i bez toho 😀.
Roswell byl takovej ufo seriál pro mladý, dávali ho v telce už před nějakým tím rokem myslím. Já na to nekoukala. Ale teď v telce nic nedávali tak jsme si z ulozto.cz nastahovali všech 9 řad Smallville a koukali na to, na Supermana, byl krásnej, tedy ten chlap jako 😵 😀. No ale pak jsme to dodívali a nebylo se na co koukat tak jsme zkusili tohle a zkoukli to docela rychle, taky z ulozto. A teď přemýšlíme na co budeme koukat dál 😀. Padl mi na netu do oka seriál The Vampire diaries, to by mělo být pro změnu od ufa o upírech 😀. Tak asi jeden díl zítra zkusíme a uvidíme... 🙂

a.j.a.
24. čer 2010

@vendulak aha, tak to já jsem zatím uvízla u Beverly Hills 😅 ale ten Vampire diaries vypadá dobře. To bych mohla taky zkouknout. To vyšlo myslím i knižně. Já přelouskala rychlostí blesku celou sérii Stmívání a teď čtu Školu noci, takže upíří téma mám v kostech 😀 😀 😀

a.j.a.
24. čer 2010

Utíkám do postele 🙂 Dobrou všem 😵

natulaaa
25. čer 2010

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

breberuska
25. čer 2010

Ahojky holky, přeju pěkný den a halvně Angel Hoooooodně štěstíčka, držím palec!!! Jahudko a vám pěkné výročí, pořádně to oslavte 😀 pětka je skoro kulaté 😀

já už jsem tu včera nebyla, nechtěla jsem prudit se svými depkami...ale dneska už dobré🙂 večer jsme se vykopali na oslavu narození té malé Barunky...sice se nám nechtělo, ale nakonec jsem byla ráda, že jsme šli. Tak nějak jsme překonali sami sebe a pomohlo nám to, i když aj na manžovi bylo vidět, jak ho to bolí...bodejť s "novopečeným tatínkem" sedí v kanclu, tak spolu "těhulkovali" stejně jako my ženské🙂¨

jinak u nás lije jako z konce...a o víkendu chceme malovat...snad to bude schnout... 😒

breberuska
25. čer 2010

jejda holky, já píšu fakt jak bulhar...chci to mít vždycky rychle, a sekám chyba jak prase....snad všemu rozumíte....
lije pochopitelně jak z konve a pod 😀

jane84
25. čer 2010

Ahoj holky, přeji dobré ráno. Já se vrátila ze města, byla jsem si na gymplu domluvit praxi, vypadá to dobře. U nás je zataženo, chtěla jsem umývat okna, ale nebudu, jinak začne pršet. Přítel se dnes chystá přes noc na ryby, tak mě čeká večer o samotě, buď zvolím vínečko nebo žehlení a nebo obojí, ale to by nemuselo dobře dopadnout 😀
Angel držím palce i na nohou 🙂

breberuska
25. čer 2010

Jane, obojí🙂) ! je třeba si žehlení maximálně zpříjemnit🙂

jane84
25. čer 2010

to samozřejmě, ale až si půjdu nalít další sklenku, aby se nestala nehoda v podobě ožehlé halenky 😀

vendulak
25. čer 2010

@a.j.a. Týýý jo celou sérii Stmívání! Tak na to já si netroufla, i když sem o tom taky přemýšlela 🙂. Ale film jsme viděli a docela pěknej, ale kamarádka co četla knížku tak říkala že s ní se to nedá srovnávat že ta je mnohem lepší. A tomě věřím, vzpoměla jsem si na ty Harry Pottery co jsem přečetla 😀 a jak sem pak byla z filmu vždycky zklamaná. Taky jsem nedávno četla knížku kde byli taky upíři 😀 je to celá trologie taky, ale u nás vyšel zatím jen první díl a druhej má vyjít myslím teď na konci července. Jmenovalo se to tuším Město z kostí. Celá řada Mortal instruments. Takže to kdyžtak můžu dporučit 😉.

Jinak všechny holky zdravím a přeju dobré ráno! 🙂 Angel taky držím pěsti 😉 a Jahů tobě ať se vydaří výročí! Plánujete něco? 😉

helcenka
25. čer 2010

Hezké ráno,
Angel, držím palce. Jahud, hezké výročí.

My taky budeme mít co nevidět výročí svatby, jenom letos bude trochu smutné. U nás vykukuje sluníčko, ale je to takový pošmouraný, tak uvidíme. Dneska jsme se vyměnily a nějaká depka leze na mě. To je děs.
No nic, mažeme nakoupit a pak na hřiště. A odpoledne vyrážíme koupit botky, to bude zase peněz.... Jejda, to mám ale fakt dětsnou náladu.

daniela699
25. čer 2010

Dobre ranko holky, vsechny zdravim, uz je paaaaatek,
Angel, myslim na tebe a drzim pesti, urcite to dobre dopadne (vsechno). 😀 Zatim se mi ty moje predtuchy plni (nekdy teda bohuzel, ale tohle bude dobry, cejtim to v kostech, hehe). 🙂 Ja jsem statnicovala uz taaaaaak daaaaavno, to je des.

Breber, to jsem rada, ze uz je trochu lip. To je urcite znameni, ze uz jsi na dobre ceste, sice budou jeste propady, ale mensi a mensi a jinak to bude uz jen lepsi a lepsi a budes se moc soustredit na to hezky co te urcite ceka. 🙂

Jahudko, to je krasny - pet let - tak to hezky oslavte. 🙂

Holky, tak mamu a tatu jsem teda nedala ani jednou. 😀 Prislo mi to silene ulitly, jakoze fakt moc. 🙂
Jinak, ja stale cekam, po injekci na vyvolani me furt boli zadek, boli me bricho a ted i zada, a furt nic neprichazi, ja vim ze je jeste brzo, ale uz bych rada aby to boleni preslo, uz to je 14 dni a rekla bych ze se to zhorsuje. Je to furt takovy cely napjaty, jako by se mi spodni cast bricha mela utrhnout. Mi prijde, ze mozna taky exploduju 😀 hehe, ale kez by, at uz se to rozbehne.

daniela699
25. čer 2010

Jo a jinak vsem tehulindam, at vsechno dopada tak dobre, jako kontrola Petry.V. 😀 Gratuluju. 🙂

daniela699
25. čer 2010

A Jane jeste velka gratulace ke zkousce. 🙂 Koukam, ze mas okres Brno. 🙂🙂

jane84
25. čer 2010

@daniela699 jj, bydlím asi 30 km od Brna, je to teda Brno-venkov. V Brně mám školu i doktora, ale pořád se mi tam prostě nelíbí a raději zůstanu mimo město

kopretina82
25. čer 2010

Ahoj holky...
ŽIJU, teda ŽIJEME 😵
Omlouvám se, že jsem nedala vědět, ale po tom megakrvácení jsem šla k Dr. hned a ten mě poslal okamžitě do špitlu...Dnes mě pustili, takže snad už to bude ok.Nekrvácím, mám utroš a klidovej režim.Mimouš se ale má dobře-roste jako z vody a dle Dr. v nemocnici prospívá dobře.Po neděli zajdu heště k amb. gyndr, tak snad nebudou nějaký šoky 😲
Všechny moc zdravím, myslela jsem na vás v nemocnici každý den...Jdu vás dočíst😲

jane84
25. čer 2010

Ahoj Kopre ani nevíš jak velkou jsi nám udělala radost, myslely jsme na tebe. 🙂

daniela699
25. čer 2010

Kopre, ja mam takovou radost, myslim, ze se nam vsem ulevilo. 🙂 Myslely jsme na tebe moc. Jak jsem videla tu prvni zpravu, tak me uplne zamrazilo, a jsem strasne rada, ze jste v poradku. 😉

breberuska
25. čer 2010

Kopre, to je bájo!!! Mám velkou radost, my jsme tě tu pořád vzpomínaly a držely palce, jsme moc ráda, že to pomohlo 😉 hezky se teď opatrujte 🙂

natulaaa
25. čer 2010

😵 Jej Kopre,vítej,no my si myslely,že asi ležiš v nemocnici a tak co to teda bylo,řekli ti?
Jinak Jani gratulujíííííííí a ted nevííím na co jsem chtěla ještě reagovat,mám oknu,musím si vás jít ještě jednou proletet ,

Jinak já a moje ms nic a test taky nic,takže nic a nejdou mi zase smajli,zase mi přeskočí na začátek

kopretina82
25. čer 2010

Holky, dík 😵
No, byl to fakt cca 12mm hematom, ale vstřebal se a mimčo mělo v pátek na příjmu 25 mm(9+2) a v pondělí už 36 mm (10+4), tak se snad má dobře...😵
Jo, Lehe, a GRATULUJUUUU 😵 😵 a přeju, ať je všecičko ok.
Celej víkend budu ještě poctivě ležet a pak asi pojedem na pár dní ke tchýni, abych se startovala postupně 😉
Jdu si usmažit rybí prsty, okurkovej salát už mám ready, tak už mi tečou sliny...Celý týden jsem v nemocnici myslela na to, co všechno si po těch nemocničních blafech doma nachystám k jídlu 😀 😀 😀
Jdu se najíst a natáhnout se, tak ještě jednou díky za palečky (zvládli jsme to určitě hlavně díky nim 😉). Zase se ozvu, až mi to vyjde.
Mějte se tu krásně a taky prskáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám🙂

natulaaa
25. čer 2010

😀 Kopre žááádne startování ,jen se poctivě válej a taky se měj hezky a ozvi se zase

helcenka
25. čer 2010

Lucko, to jsem moc ráda, že jste to zvládli. Dej si pořádný oddech a žádný blbiny, znáš se, viď. 😀 (teda já tě tolik neznám, ale myslím, že jsi akční až dost)

Holky, vysvětlete mi některá, z čeho jsou ty hematomy. Já jsem v tomhle trochu mimo. Už to čtu po několikáte, že měla některá holčina hematom a krvácela, ale pořád nevím, z čeho se udělají..... A kde vlastně jsou, v děloze?

Jinak musím říct, že dneska se fyzicky cítím už dobře. To krvácení, které přišlo po týdnu po revizi, trvalo cca 4 dny, no myslela jsem teda, že budu muset k Dr., jaký jsem měla ten jeden den a noc bolesti, a co ze mě všechno lítalo. Omluvte ty výrazy, ale nic jinýho mě nenapadlo. Tak ťukám (ťuk, ťuk, ťuk), ale dneska je to pohoda. Snad to bude už jen lepší.
Až na to, že i když je manža na "marodce", tak jsem asi něco chytla, začínám nějak pokašlávat. Snad se to nerozjede.
Jdu zašívat, úplně to nenávidím, a odpoledne na ty botky. To aby jsme našli nějakýho sponzora, protože botky potřebujeme celá rodina. 🤐

natulaaa
25. čer 2010

Helči já taky přesně nevím co to je? moje kámoška to taky měla a je to nějaká krevní sraženinka,která vznikne nevím z čeho,někdy,kamošku nechali doma ležet,ale je to u každého jinak a prý tomu nejde nijak zabránit,prostě se vytvoří

angelina987
25. čer 2010

Holkýýýýýýýýýýýýý mááááááááááámmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeee ttttttttttttttttttttooooooooooo ddddddddddddoooooooooooooommmmmmmaaaaaaaaa s vyznamenáním 😀