Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

angelina987
4. črc 2010

@natulaaa no vidíš, to říkám 😀

veraakubik
4. črc 2010

Ahoky,mam prijit 7.7. v 7 rano na lacno do nemocnice,kdyby nahodou bylo potreba delohu vycistit..Primar rikal,ze mi idelaji kontrolni ultrazvuk a udelaji jeste jednou tesky na tehu...Trosku jsem tady procitala prispevky a tak si rikam,ze je spoustu z vas na tom hur nez ja,ale stejne vas tady chapu jak vam msi bejt..Obcas k vam prijdu nakouknout,pocist..Vsem drzim palecky!

breberuska
4. črc 2010

Natu, já taky myslím, že je HA, přece jen jsou to hormony a dokáží tělo pěkně rozhodit, věřím tomu, že i za dva dny.

breberuska
4. črc 2010

@veraakubik tak to je dobře, že tě pořádně zkontrolují, po odběrech a UTZ uvidíte, třeba ta revize nebude nakonec třeba, do středy je ještě daleko 😉!

martasl
4. črc 2010

ahoj holky 😉

licht-nic se neděje,já jen pro informaci-holt nejsem už nejmladší 🙂 😉

tak včerejší ovu test byl bez čárky-no já blb ho dělala mezi spaním,takže než jsem šla do práce tak jsem dělala druhej a čárka byla o něco silnější než v pátek.no dnes jsem ještě nedělala,male za chvilku udělám.
mě se táááák nechce do práce 😝 😝 holky se máte,že nikam v tom vedru nemusíte.

breberuska
4. črc 2010

Marti, takže čárka sílí? tak to je super 😉 🙂 takže ovulka tu bude dnes a nebo zítra, ne?tak se pěkně snažte 😀
jinak u nás se zatahuje a ani bych se nedivila, kdyby se to chystalo na nějakou bouřku!

jahudka80
4. črc 2010

@fram jé taky máš pupek jak ve 4-5měs. 😀 😀 😀 já taky jen tam nic není. 😀 😀 😀

jahudka80
4. črc 2010

@breberuska jojo moje stehna jsou tedy 😀 😀 😀 no zachránila by mě liposukce 😀 😀 😀 ale kde vzít na ní prašule to fakt nevím 😀 😀 😀

martasl
4. črc 2010

teda holky,já bych chtěla vypadat jak vy.já mám břicho,jak v 7 a taky v něm pusto a prázdno. 😠 jo dojídání po dětech,antikoncepce a rozežranost-to je svinstvo.
jdu udělat ten test.

jahudka80
4. črc 2010

holky jsem bez nálady, venku vedro a o tom že by zapršelo se mi může jen zdát. Byli jsme u známejch i přez noc, malá i my jsme nevyspalí. Jejich malá furt na tu naší dorážela bochla jí hrabičkama, balonem.... a Majá furt plakala a chtěla se ke mě schovat do náruče ☹ byla jsem za ten den zrala na Bohnice. Vnoci špatně spala- cizí prostředí...a ráno to začlo na novo jen ji viděla začla budet, děsně se jí bojí je to takovej náš strašpitlíček. Manžel jí řek neřvy a že je ubulánek tak mě to vzalo a cestou dom jsme se pohádali 😠 ☹ 😢 stojí to za prd.Po 15min.na slunku nám vyrážku na stehnech- vypadám tedy fakt úžasně, a ještě se cítím nafouklá 😝 Mám všecho plné zuby 😠

helcenka 8kg to jsi vážně dobrá, úplně se stydím od porodu jsem zhubla 5,5kg a to mám zas 4 nahoře 😢 musím ze sebou začít něco dělat ☹ takhle to dál nejde 😉

mějte se jedu ke tchýni na zahradu ( ještě ta mi zvedne mandle a bude 😠 )

martasl
4. črc 2010

tak čárka stejná jako ta kontrolní.tak doufám,že manžel v noci přijede a zítra se na to můžem vrhnout.jen aby se zadařilo.

breberuska
4. črc 2010

marti, tak to je super!! 😉 tak hurá na to raději hned v noci a zítra to ještě raději pojistit 😎 !

martasl
4. črc 2010

no v noci budu v práci.takže ráno manžu vzbudím-jestli se nechá,a ještě večer,a v úterý a prostě raději celej týden-jestli manžel bude souhlasit.no nic,jdu se chystat.tak ahojky 🙂

endie
4. črc 2010

ahoj holky

opět se hlásím nějak mě to vzalo 😒 ale už jse ready 😀

veraakubik
4. črc 2010

@breberuska Diky moc za podporu..Je to fakt-do stredy daleko.No doktor rikal,ze mozna revize nebude potreba,ze se to mozna vycisti samo,nebo ze bude miminko v poradku,ale v to nedoufam,ale jak uz mi nekdo psal-Nadeje umira posledni..Ted musim-zase nakouknu..

lichtakova
4. črc 2010

@martasl tak hurá do toho, držímě pěsti 🙂

helcenka
4. črc 2010

Ahoj všechny,
dneska ale bylo vedro. U ná teda hlavně dopoledne, tak jsme vyklízeli komoru a já prala o sto šest, protože zítra má pršet. Už je to u nás zatažený, tak možná přijde něco v noci.

Jinak jsme byli na výletě na tom Helfenburku, bylo to super, byly tam oslavy dobytí hradu, takže super. Všude tam pobíhají kozy, tak se malej vyblbnul. A teploty trochu spadly, takže nebylo takové horko a hlavně se i bylo kam schovat a cesta lesem, sice do kopce, ale nepražilo slunko. Já jsem úplně vyřízená.

Zítra budeme mít pracovní den, budeme malovat lodžii, když nebude pršet, tak se na to ale vyprdneme a bude grilovačka u našich na zahradě. Mňam, ale musím se krotit. Na hubnutí sice teď prdím, sice bych ještě něco potřebovala sundat, ale radši ať se má mimísek u mě dobře, až se bude chtít uhnízdit. 😀

Dobrou noc a užijte si volné pondělí (teda, jestli nejdete do práce).

lichtakova
4. črc 2010

@veraakubik veru, třeba to opravdu nebude potřeba, u mě to naštěstí taky tak vyšlo, že jsem to odkrvácela a jen se to zkontrolovalo utz a krví na hcg

natulaaa
5. črc 2010

čaute babeny 🙂 ,jaké máte u vás počasí,u nás prší 😕 .jinak já už se asi srovnala,teplota už nizoučko a špinění dneska zatím žádné,tak že by už bylo po všem 😵 ?A dneska začínám s ovulačníma testama a snažílkujeme se teda ještě jeden cyklus nooo 😕 ,když už to tak dopadlo 😠

No nic jdu vařit a něco upéct,máme náádherne maliny na zahradě,tak něco z toho uklohním 😵 ,tak zatíím

breberuska
5. črc 2010

Ahoj holky!u nás chvíli zataženo a chvíli sluníčko, jedem odpol. na zahradní oslavu, tak snad nebude pršet...
natu, tak to je fajn, že to špinění přešlo, chudák tělo asi fakt jen dostalo zabrat tím výkyvem hormonů z HA 😠 já se už taky těším, na snažilkování, jen co mrcha skončí🙂 manža se mně včera ptal, prý jestli už ve středu budu "ready", když máme to výročí 😀 naddrženec 😎

zzzzuuuuzzzziiii
5. črc 2010

Ahoj holky... tak je to dnes ctvrty den, co jsem se vratila z nemocnice... taky pokus o prvni tehotenstvi a hned zamlkly potrat v 6 tydnu. je to hrozny, jeste ted mi nabiha mraz po zadech, kdyz si vzpomenu na ty chvilky na sale... totalni psychicky selhani... to se nedalo. dneska uz mi je lepe, ale porad to dost boli, mrzi, clovek porad premysli proc... a ten strach a neustaly otazky, pujde to jeste? vyjde to priste? budu mit deti? je to strasne tezky, clovek si od malinka predstvuje, jak chce velkou rodinu a pak prijde na vec a hned zklamani... kamaradky kolem me se zacinaji "rozrustat" a kazdej porad a kdy vy budete mit mimi a kdy se zacnete snazit... a nikdo nevi, nikomu jsme to nerekli... tri mesice cekat a dodrzovat ponekud smutne sestinedeli - udelam vse, jen kdyby to podruhe vyslo vse stastne ☹

natulaaa
5. črc 2010

Zuziii ahojky a uplně tě chápu je to hnus co se děje a stěma otázkama,jestli budu mít vubec děti a tak nejsi sama,já si kladu tu samou otázku,ale ty si zdravá a otěhotníš znovu ,já už musím rovnou na IVF,nejhorší je to období šestinedělí,ale pak jak začne snaženíčko,tak ti bude líp 😉 🙂 .jinak naši známi a kamošky jsou to samé,ti už čekají nebo plánují druhé a já furt bojuju o jedno mimi,neboj bude líp 😔 😉 🙂

Breber tak špinění neskončilo ,už to není to co včera,včera tam byla i krev ,už ze mě nejde nic do záchodu,ale ještě je to světloulinké,tak snad už se to blíží ke konci ,dneska je to 9 tý den 😠 😠 😠 😠 😠

angelina987
5. črc 2010

@zzzzuuuuzzzziiii Ahoj, všechn\ jsme tady tí prošly, tak tě chápeme, nejhorší období je čekání na první MS, potom to jde už šup rup. My jsame se začali pořádně snažit hned po druhé MS a koukni na můj metřík 😉

angelina987
5. črc 2010

@natulaaa je to těma hormonama, taky jsem to tak měla, klidně můžeš špinit celý cyklus, ale uvidíš, už to bude ok 🙂

daniela699
5. črc 2010

Ahoj holky, vsechny vas zdravim, jsme se vcera vecer vratili z vyletu tak vas teprve docitam. Byli jsme v Litomysli na Prodane neveste. 😀 Bylo to kraaaaasny. A pak jeste ruzny jako prohlidka zamku a do prirody kvuli pesanovi. Uplne me dneska boli nohy. 😝
Probiraly jste tady plavky, tak ja teda se jako pohledu do zrcadla desim taky. ☹ A to jsem si myslela ze jakoze v lete uz budu mit pupik a paradni vymluvu. 😠

Veru, to me mrzi. Ale bude brzo zase lip. Mas krasny dve deti, tak ty ti nedovoli snad tolik smutnit a co nevidet se podari, protoze je videt ze s tim problem neni. A priste to urcite vyjde, mas velkou pravdepodobnost a hlavne uz se dvakrat podarilo, tak vis ze to jde. A kdyby se telo vycistilo samo, tak to je urcite nejlepsi varianta, kdyz uz by to bohuzel ted takto dopadlo.

Natul, to jsem rada ze uz ti je lip. Ja bych taky rekla, ze to bude tou HA. Pokud to asi neni nejak moc, tak to bude asi tim. 🙂

Kopre, tak to gratuluju. 😀 Ja jsem mela takovej calendar, a tam bylo … gratulujume uspesne jste zvladli … ale to jsem nevedela, ze v te dobe uz jaksi nic neroste. Ale ty mas vsechno v poradku, takze jen tak dal. 😀

Martas, tak sup sup, hup na to at se dilo podari. 😀 To bylo v te neveste … A diloooo se podariloooooo. 😀

Jinak ja furt setrvaly stav, bricho aspon uz skoro neboli, jen trochu obcas pichnuti na vaj. ale mrcha nikde. Uz je to vic jak sedm tydnu. A pro vysledky prolaktinu az v patek. A to jsem myslela, ze za chvili uz dostanu druhou mrchu a budem se moct ke konci cervence snazit. Z tohodle me asi brzo picne. 🙄

daniela699
5. črc 2010

Zuziii, myslim, ze presne vim o cem mluvis. A to mi neni nejmin, takze tak nejak uz vsichni cekaji co ja. No a ten smutek a prazdno, to si clovek musi akorat odbrecet a vyplavit. Hlavne ale at se ti vse zahoji a jsi v poradku a pristi miminko uz vyjde. Ja se v to snazim verit a dodava mi energii, kdyz tady vidim jak holky opet tehotni a vypada to ted uz nadejne. Takze to prece musime zvladnout taky... 😉

zzzzuuuuzzzziiii
5. črc 2010

Holky dekuju moc za podporu. Ja vam vsem taky moc drzim palce... porad si rikam, ze na svete musi byt nejaka spravedlnost... kdyz tamhle kdejaka "mama" kouri, pije, nebo dite ani nechce a jde to jako po masle a my, ktere se snazime sebevic, delame pro sve male vsemozne a pak to nevyjde... prece se ta smula musi prolomit... ja jsem rada, ze si tady svama muzu o tom promluvit, protoze jsme to s manzelem opravdu nikomu nerekli a ac stoji pri me a je to moje zlato, prece jen vy uplne presne chapete, cim jsme si museli projit, vite, jake to je...
angelina987 - hned po druhe MS? ja jen doufam, ze ta moje prijde a bude to i nadale tak hezky pravidelne, jak to bylo... moc ti gratuluju 🙂

angelina987
5. črc 2010

@zzzzuuuuzzzziiii Pokud se budeš cítit ok, tak myslím, že není problém, tělo si podle mě řekne, jestli mimi chce, nebo ne, uvidíš, za chvilku budeš opět těhule 😀

martasl
5. črc 2010

ahoj holky.ještě dnes jsem udělala rest a kontrolní čárka slabá.tak jak to je??myslela jsem,že čárka je stejná během celých plodných dnů,ne??tak mě-ovu analfabetovi,vysvětlete jak to je.mimochodem-dnes jsme se už snažili,tak doufám,že jsem nic neprošvihla.

fram
5. črc 2010

@zzzzuuuuzzzziiii vítám tě mezi námi, všechny víme,jak se cítíš. Nejhorší je opravdu to šestinedělí, pak už to utíká rychleji. A neboj, podruhé to vyjde! Jen ten strach, aby se to neopakovalo tam bude.
@martasl , samotná ovulace může trvat jen pár hodin. Četla jsem na porodnice.cz , že otěhotnění je možné 6 dní před ovulací a jeden den po ní. Myslím, že pokud jste se poctivě snažili posledních 24 hodin, tak šance je veliká.
@angelina987 super metřík, už to máš za pár 😀
Holky, já se včera na opejkačce přežrala jako čuňátko a protože zbylo masíčko, dnes jsem si to zopakovala 😅 Je mi ze sebe blbě.