Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
6. srp 2010

@jahudka80 jo jo, "naštěstí" nastoupit mám kam. Ale moc se mi tam nechce 😒 jsem myslela, že tohle nebudu muset vůbec řešit, pže do Klárčiných 3let porodím a ono prd ☹

a.j.a.
6. srp 2010

@natulaaa juu, Natul, tak to je teda pech. No což o to, třeba projedou v pohodě, ale co kdyby ho nechtěli pustit pak nazpátek ?? A na občanku by neprojel ?

natulaaa
6. srp 2010

@a.j.a. no jenže on si nevzal ani občanku ten mamlas 🙄 🙄 ,no popravdě mu švagrová řekla,at si ji nechá doma,když má pas aby ji neztratil,no jenže on má pas,ale ne svuj 🙄 🙄 ,ach joo,no máme tu trošku dusno noo,volají delegátce,tak ještě nevím,jak to dopadne 🙄

pe_t
6. srp 2010

@natulaaa to mě teda zajímá, jak to budou řešit s tou delegátkou. Většinou nekontrolujou, ale...náhoda je blbec. Chudák 😒

a.j.a.
6. srp 2010

@natulaaa hm hm, tak to jsem zvědavá, jak to vyřeší ? 😕 tak pak dej vědět. Tohohle jsem se vždycky děsila...teda ne že bych si vzala jiný pas, ale spíše, že si zapomenu vzít ten svůj. Jsem vždycky měla před dovčou i děsné sny o tom, jak jsem si ho nevzala 😝 pak jsem ho furt jak magor kontrolovala dokud jsme neprošli odbavením nebo nedojeli na první hranice.

a.j.a.
6. srp 2010

@natulaaa ale zase je dobré, že jede celý bus, jak jsem pochopila ? Tam by se to mohlo v pohodě ztratit 😉 nepamatuju si, že by nás někdy nějak podrobně kontrolovali. Já původně myslela, že jedou autem. To by bylo horší. Takhle by to fakt mohlo klapnout.

natulaaa
6. srp 2010

@a.j.a. ted domluvili s delegátkou a snad to bude v poho,v autobuse by je neměli kontrolovat 🙄 ,no a ještě by mohl být problém v hotelu,ale tam by jim prý mohlo stačit naskénovaný pas,že dá ještě vědet noo,Ach jooo,on je takový šampon víš 😀 😀 a ještě se ho brácha ptal doma,ale to zaznělo jen joooooooooooooooo,mám a ještě nasraný vííš,že se ho fut ptají noo a jak to dopadlo že? 🙄 .Ale tak má školu,přiště si dá už bacha,víš jak ,jeli s kámošema,tak to mají v paži no 😀 😀

veraakubik
6. srp 2010

@a.j.a. Tak v tom ti davam za pravdu-dzusik od Relaxu je vybornej..Mam jeste i z Alebertu-nejakou tu jejich kvalitu,ale ten je dost horkej a moc mi nechutna a to mam jeste dva litry,ale co bych pro snazenicko neudelala.. 😉 Jinak uz ho mam v sobe litr a pul..

a.j.a.
6. srp 2010

@natulaaa he he, můj brácha je taky šampón 😀 😀 😀 ještěže se dá skoro všechno vyřešit. Tak to vypadá, že by mu to tam mohlo proběhnout v pohodě 😉

a.j.a.
6. srp 2010

@veraakubik jsem ráda, že ti chutná. Je fakt super. Na to, že grepy nesnáším, tenhle byl výborný. Já měla ještě nějaký ze Sparu a ten teda chutnal, jako když do té krabice někdo nazvracel 😝 pak ještě z Kaufu, ten jsem zvládala, když jsem ho hned zapila vodou se šťávou 😀 teď už vím, že příště jdu na jistotu a jiný už nezkouším 🙂 jsi šikula, že jsi ho už tolik vypila. To já teda nezvládla.

herbie
6. srp 2010

ahoj holky tak jsem vas docetla to je fuska pokazdy hahahaha zitra mam prijit mrcha a uz je pomalu za dverma zacina me bolet bricho ach jo, ale cekala jsem to tenhle mesic byl proflaknutej 😉 tak snad pristi to je nekonecne cekani pocasko mame krasny dneska mam plno zarizovani tak se vam zase ozvu u vas rano pa

jahudka80
6. srp 2010

@natulaaa nesmutním, jak se říká ono to nějak dopadne 😉 musí.

Holky dnes jsem udělala super nákup koupila jsem 2 košilky bílé (takové ty klasické jak se nosí v zimě, ale někdo je nosí i jen tak v létě) no a teď to hlavní stály jen 10kč 😀 😀 😀 tak jsem se tam vrátila a koupila mamce, tchýni a švagrový k vánocům 😀 😀 😀 😀 no koupím k tomu nějakej sprcháč nebo sprej ...a mám to 😀 stejně nebudu mít nějak moc extra peněz na dárky a tak to budou letos maličkosti 😀 jen já dostanu, tedy moc bych si přála velkej dárek 😀 mimi v bříšku 🙂 😉

a.j.a.
6. srp 2010

@jahudka80 Jahud, super nákup 😉

Mi by letos taky stačil jeden jediný dárek, pro který obětuji všechny ostatní dárky 😵

jahudka80
6. srp 2010

@a.j.a. ,@veraakubik grepovej juice mi nevadí můžu ho vypít bez problémů, jen mám po ovulce tak je to zbytečné a ještě ani nemám tak problém s grepovou chutí jak s tím že se pak celá opupinkuji 😀
@natulaaa jsem taková v pohodě, až na to vyšilování co jsem tu psala, víš tak nějak s píž požítám že dostanu ms 😉 abych si mohla na konci srpna užívat burčáčku 🙂 hrozně se na něj těším, a tak si říkám ze zákonu schválnosti budu těhule a bude po burčáčku 😒 ale tak hlavně že budu těhu 😀 a když nebudu bude burčáček 😀

veraakubik
6. srp 2010

@a.j.a. No pockej-sikula..Pockej az zitra budu psat-Holky pomoc-jsem cela opupinkovana a hrozne to svedi-to budu sikula jeste vetsi,ale tek treba to se mnou nic neudela..Jsem zvedava jestli to bude mit nejakej exekt...No asi pujdu do sprchy--manza tady na me hazi smutny oci s otazkou-uz muzem?! 🙂 No mracha si dala odchod dopoledne,ale na snazeni je jeste brzy-si myslim ja..No treba me premluvi.. 😉 Zatim,kdybych neprisla ta dobrou noc..

a.j.a.
6. srp 2010

@jahudka80
@veraakubik tak já se naštěstí neopupínkovala. Ale možná to bylo i tím, že jsem ten grepák stihla pít jen 3dny a nečekaně tu byla ovulka 🙂

helcenka
6. srp 2010

To je hrůza, jak pořád leje, ani se mi nic nechce. Tak pujdu asi spát.

@jahudka, nezapomeň mi zítra přičíst místo jednoho dne dva, takže budu 23DC. A příští pátek mě čeká mrcha. To mám fakt radost.

Tak holky dobrou,

yfka30
6. srp 2010

Ahoj holky, jak se tady máte? Já ted byla u maminy takže na net jsem se dostala málo, tak ani nevím, co jste psaly, musím dočíst. Dneska jsem byla v nemocnici jak dopadly výsledky. Hodnota Hcg je 2, akorát mě docela dlouho projížděla tím utz, tak už jsem se bála, co tam našla, tvářila se u toho dost vážně 😲 . No naštěstí v pohodě, jen říkala, že v děloze po těhu ani známky, že by se mohlo jednat i o mimoděložní, ale to by prej to Hcg, tak rychle neklesalo, tak snad má pravdu 😕 , ale šmejdila tam tak dlouho, že by snad něco našla 🤐 .
Jinak jsem tam opět stvrdla 3h 😠 . A to jsem si myslela, že to bude rychlí, když přede mnou byly 3 ženský. Pak tam došla paní s manželem, že čeká dvojčátka a krvácí, tak se pán ptal, kdo je poslední, jestli by jsme ju nepustili, já řekla, že klidně, že je mi to jedno, jestli budu čekat dalších 20 min navíc. Ostatní se nevyjádřili, takže šli jak je volali. Pak šla teda ta paní a já se bavila s jejím manželem, byl z toho chudák úplně hotovej, říkal že dneska byli na utz a že už měli srdíčka a že nevěří, že by se mohlo něco stát. Bohužel už jsem se nedozvěděla, jak dopadli, protože jak vycházela z ordinace, tak mě volali, ale usmívala se, tak snad to dopadlo dobře 😵

Jinak mi do zprávy napsala ovaria bilat. nepřehledné, tak nevím co tím chtěl básník říct. Ovaria vím, že by měly být vaječníky, ale proč nepřehledné? 😕. Budu se muset zeptat svého dr., ale zase kdyby byl nějakej problém, tak by snad něco řekla ne?

leheckova
autor
6. srp 2010

Natulko asi jsem je to 11+neco ono to je takový divný řekl 11+2 a pak to vyšlo dle toho co napsal do knižky 11+0 tkaže proste podle utz už budu končit 12 týden jakoby ja už se na to moc těším plete se mi to protože nekdo bere 11+neco jako jedenáctý týden ale holky říkali že je to ukončený 11 a probíhající 12 tak asi jooooooooooooooo
to to letí holky jsem rada že to mam za sebou ted prý je ten lepsí trimestr predemnou tak snad ano už se mi i lip spi a bricho už mě neboli a na zvracení mi už taky není ......hurááááááááááááááááááááááá

lucie.krajcarova
6. srp 2010

ahoj holky, tak jsme zpět ze slovenska, cesta zpět trvala skoro 8 hodin včet ně nákupu.. to bylo opravdu únavné. zítra zas na chalupu. ale co mě překvapilo, od včera to vypadá na MS, dnes jsem si musela vzít vložku. ale moc krve není, tak fakt jako nevím, jestli to je nebo ne. jsou to teprve tři týdny...
Leheckova, gratulace, druhý trim je moc fajn 🙂

a.j.a.
6. srp 2010

Valím do postýlky 😔

Mějte se všechny krásně 😉 pokud to půjde, tak od tchánstva nakouknu. Jinak pak až za týden ☹ budete mi chybět 😉

Dobrou 😵

jahudka80
7. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//

vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal)....26DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)...............................................................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..............................................................................................25DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).......................................................24DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ).............................................................................23DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel..............................................................23 DC- od reviz.
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................21DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................20DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............17DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................15DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................13DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................10DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................8DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................6DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 Gynex ).........................................................................................5DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................2DC

natulaaa
7. srp 2010

dobré ránko 🙂 🙂

Jahud Dani ,máte krásné grafy,ovulka byla 😉 😉 🙂

@lucie.krajcarova jak bylo,počasí celkem vyšlo né 😉 😉

jahudka80
7. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 tak apoň že byla 🙂 ono to zatím nic nevyznačilo a já tam zatím nechci psát pozit.test protože to vyznačí podle toho a to nechci počkám až to vyznačí samo 😉 jinak se pěkně vyhoupla nahoru 😀 😀 😀

pe_t
7. srp 2010

Dobré ranko 🙂
Jahud děkuju 🙂
Příšerná noc - u nás bal bouřka snad tři hod. vkuse, ale asi někde nad námi - neskutečné rány. To jsem ještě nezažila - měla jsem strach jak blázen - veškerý rozum šel bokem 😀

@lucie.krajcarova to je nějak brzy ne? Jsme o jeden den od sebe - já teda zatím nic necítím. Ale kdyby přišla, tak buď ráda - čím dřív, tím líp 🙂 doufám, že já mrchu dostanu příští týden - ať už se zkrátí čas na snaženíčko 🙂

natulaaa
7. srp 2010

@jahudka80 vyznačí ti ,myslím,že ještě dvě teploty a bude tam 😉 😉

jahudka80
7. srp 2010

@natulaaa 😀 manža se diví že mám tak vysokou ,že jestli nemám zánět 😝 ☹ ten je praštěnej. u nás leje je hnusně, jsem chtěla někam na výlet, tady je tma jak v prd... 😀 dneska máme výročí je to 6 let co jsem ho poznala 😀 tak mi ráno říkal jestli bych ho ještě chtěla když bych ho dnes poznala (jako že už vipadá jinak než před 6lety 😀 ) to já ale taky mám o 10kg víc fuj o 10? no tedy no hlavně, že se máme rádi. 😀 😀

blackie26
7. srp 2010

ahoj jak se mate' u nas nak nic noveho ,jak dlouho ste krvaceli po revizi ja byla na revizi na konci mesici cervence myslim ze to byl patek mnela sem to par dni pak nic a ted zase--nerozumim tomu 😀 jinak pristi tyden jedem na 2 mesice na sardynii tak nude fajn...jinak jsem zhubla asi 4 kila a le rikaj ze je to normal ni

rozum
7. srp 2010

Čau holky, konečně jsem Vás dočetla a musela jsem si psát poznámky, co chci komu napsat. Takže :
@lehe - moc gratuluji, je pěkné, že jsi tuto diskusi založila a už jsi v požehnaném stavu! Tak ať se vše vyvjíjí, jak má!
@natulaaa - jak jsem si přečetla, tak už velkýma krokama míříte do startu! Držím pěsti, ať jste brzo i v cíli!
@breber - mám dojem, že jsem se s Tebou domlouvala, že otěhotníme přibližně stejně, takže pokud jsi to Ty ( ale i kdyby jsi nebyla 🙂 ), tak doufám, že další měsíc jsem to já
@melki - já tady patřím za exotku, nám dr. řekl, že po revizi, bychom si mohli dát oddech, tak 5 měsíců a 6ti nedělí dodržet. Což my vše dodrželi, byl to boj, ale nechtěli js´me si vyčítat, kdyby se to náhodou povedlo a pak posralo, že jsme měli vydržet. Ale kdo ví, zda právě to není chyba! Když se člověk snaží a vše dodržuje, tak jak má, tak prd, a když na to naopak sereš, tak to klapne. Je pravda, že jsem se těšila, až to porevizní dostanu a pak jsem počítala každý den, kdy budeme moc.
Holky, tak jsem si řekla, že teda ten sex bude á 2 dny, což teda šlo, někdy, v době ovulace, alespoň doufám, že byla i 3 dny za sebou a teď, pouza 4 dny, za což jsem na sebe nasraná 😠 ! Jenomže, já když na to nejdu hned, tak mě se pak nechce, já můžu sex, kdykoliv přes den, brzo ráno , v pravé poledne, to je fuck, ale jakmile je večer a já lehnu do postele, tak chrápu a nic se mě nechce, takže to byl teď ten případ. Takže pokud to tento měsíc neklapne, tak ten další to budu zodpovědnější a odhodlanější. Můj chlap říká, že doufám, že až otěhotním, tak taky budu myslet na tak pravidelný sex, jaký máme teď, někdy říká, že už ani nemůže 😀 a to je u něho, co říct. No nic, mám doma bordel, jak v tanku, tak začnu něco dělat. Manža příjde v 18 hod z práce, mám slíbeno, tak to tady trochu vygruntuji. Tak všem hoj, hoj, hoj!

martasl
7. srp 2010

ahoj kočky-teda dočíst tohle všechno,to byl mazec.už nevím,na co jsem chtěla odpovědět,budu to muset pročíst znovu.

breber-mám hroznou radost,že je to těhu na dobré cestě,jen tak dál a hlavně se opatruj 😉

natul-jukla jsem taky na ten odkaz a vypadá to tam fakt pěkně.tak hlavně,aby se to mělo ten správněj výsledek,jakej tady všichni očekáváme. 🙂 🙂

teda holky,už jste si rozebraly měsíce na // a co já??ja taky chci nějaký místečko 😅 Výsledky z CT ještě nemám,včera mi to na neurologii nebrali.v pondělí tam skáknu,doufám,že nemají dovolenou.manžel jel pro holky do Orlové,tak do nedělního večera ohřejou doma a pak tradá k babičce.zase budu sama doma ☹ .Včerejší ovu test opět negativní. 😠 😠 😠.No ale raději nenecháváme nic náhodě...

někdo se tady zmiňoval o vycházkách těhotných,tuším breber??já měla vycházky od 12-17hod.doktor mi říkal,že si mám dávat bacha,že choděj i na těhotný.tak nevím.asi si to dělá každá sociálka jinak-nebo kdo to chodí po kontrolách.

To počasí mě fakt štve.nevíte,jestli vůbec má být ještě hezky??