Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
17. srp 2010

@helcenka 😀 😀 😀 😀 ráda 😵 😵 😵 moc ráda 🙂 🙂 🙂 holka kéž bys měla pravdu 🤐 🤐 🤐

martasl
17. srp 2010

ahoj holky.dostala jsem se sem až teď,měla jsem návšěvu 🙂 .teda,to jste se v tom psaní rozjeli 😀

breber-moc moc blahopřeju k úspěšné kontrole.máš fotečku??jsem hrozně ráda,že se u vás tak daří,to ti spadl kámen ze srdce,co?fakt mám hroznou radost.

fram-pokud bys přece jenom musela na konizaci,tak ti pak udělají plastiku čípku,ne?mě ji po konizaci museli taky udělat.měla jsem čípek na cucky,no a vidíš,otěhotněla jsem.neboj,nebude to tak hrozný,jak to vypadá.jen jsem se teď při tom porodu-potratu neotevřela.prej to bylo tou plastikou,ale při normálním porodu v 9 měsíci by to už neměl být problém.

holky u nás dnes bylo pěkně hnusně.každou chvilku pršelo.a pěkná zima-to je teda srpen. 😠

martasl
17. srp 2010

dani-ještě počkej a testni v pátek,už se netrap.vím,to se lehce říká,taky bych byla na jehlách,ale jen se trápíš a do pátku už to vydržíš,ne??to už by mělo být jasno.

mv
18. srp 2010

@daniela699 pokud se ti nechce čekat, tak bych šla taky na odběr.Kolikrát už dost zvýšené HCG z krve se na testech z moči vůbec neprojeví, znám to z laborky, měli jsme to na denním pořádku tyto případy.

@fram tak držím palce u mudry, to je pořád něco,vi'd??? 😒

A dál si už zase nepamatuju, kdo co psal, si snad budu dělat poznámky, či co.... 😀

fram
18. srp 2010

Dobré ráno, u nás hnusně. Asi pojedu na houby , jen se osprchuju repelentem, protože mám fobii z klíšťat 😀
@martasl jenže kdyby mi dělali plastiku, tak se snažení odkládá na neurčito a to budu mezitím v důchodu 😠 Uvidím, co mi řekne dr.

fram
18. srp 2010

@mv máš pravdu, pořád něco, uvidím, jak dnes dopadnu. 😒

mv
18. srp 2010

@breberuska tak moc gratuluju k srdíčku!!!!Opatruj se. 🙂

Jo, ještě mě napadlo, že naše těhule v práci měla screening i tripply pozitivní ,a to hodně, šla na plodovku a včera volala, že je vše v pořádku a čekají zdravé mimčo.Teda nervy to musí být....Tak mám radost. 😵
Dneska musím hooodně pracovat, včera jsem se poflakovala celý den v práci, tak jdu dohánět.Mějte se....

mv
18. srp 2010

@fram já po tom víkendu a 4 klíšťatech během chvíle i po repelentu nemám vůbec náladu už do lesa vlézt... 😝 😠

helcenka
18. srp 2010

Hezké ráno všem, pro mě je krásné.

helcenka
18. srp 2010

Takže Jahud, takhle to má v pátek vypadat, jo? 😀 Dančo, pro příště jo?
Tak mě přesuň to tabulky, ale s dnešním datem, prosím, protože to beru jako krásný dárek k svátku. Snad se nic už nic nepokazí.

mv
18. srp 2010

@helcenka krásná fotečka 😵 😵 ,držím palce moc!!!

fram
18. srp 2010

@helcenka gratulace k svátku, je jasné, co ti přeju nejvíc 🙂 🙂 Fotečka nádherná, až mě ty // dojaly 😅

natulaaa
18. srp 2010

dobré ránko 🙂
@fram držím palce na dnešní kontolu 😉
@helcenka všechno nejlepší k svátku 🙂 a testík je už nááádherný 😵 😵

breberuska
18. srp 2010

dobré ráno holky, fram, daniel - hodně štěstí na kontrole!
helci - krááásný testík, užij si sváteční den 😉
marti - fotku nemám☹ byla jsem v nemocnici a tam byl takový šrumec, že jsem si o ní zapomněla říct, doktor tam byl sám, na chodbě plno ženských co čekali na ambulanci a když jsem byla na křesle, tak ho volali k porodu, mazec. docela ho lituju, prý to tak má teď celý týden, všichni ostatní Dr mají dovolenou. Ale jdu příští pátek už normálně k němu, ne do špitálu, takže bez fotky neodejdu 😎

jahudka80
18. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//

helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) ............................................................ 34DC - 15.8.//

martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................32DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................31DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............28DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................26DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................24DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................21DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................19DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................17DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).....................................................................................16DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)............................................................13DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...........................................................................................................12DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..................................................................11DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).............................................................................................................9DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)...............................................................................................8DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal).....................8DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800.......................................................................................6DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel...............................................................................2DC

jahudka80
18. srp 2010

dobré ráno všem, u mě nic čekám na ms- bohužel ani tento krásný graf a sex v plodných nech mi nezaručil těhotenství 😒
@helcenka - gratulujii 🙂 a vše nejlepší k svátku 🤐

helcenka
18. srp 2010

Jahud nee, jak to můžeš říct, už MS přišla nebo jak? Přece mě v tom v srpnu nenecháte samotnou. To bych musela mít dvojčata, abych splnila plán dvou těhotných měsíčně. 😀 😒
Jahud, nepiš mi tam už ty DC a šoupni mě nahoru a prosím, dej mi tam až dnešní datum, je takový optimističtější, snad je to tímhle jisté. Budu jen doufat, že u doktora bude všechno OK a nepřesunu se zase do dolní tabulky. Počkám na všechny nahoře, jo? 😀

jahudka80
18. srp 2010

@helcenka bylo sněhobílo 😠 a po limitu je duch ale takovej že ho stejně kromě mě nikdo neuvidí 😀 😀 😀

meiki
18. srp 2010

dobre rano holky, tady je krasne, sviti slunicko
@jahudka80 : hlasim udaj do tabulky, dneska dorazila druha porevizni MS, huraaa a jak zkonci hupky dupky do snazenicka

@helcenka krasna dalnice, moc blahopreji a preji vse nej k svatku

fram
18. srp 2010

@jahudka80 to mě mrzí ten tvůj testík ☹
@meiki blahopřeju k mrše, jak je to hned veselejší, když už se můžete snažit, viď?

meiki
18. srp 2010

@fram to teda, uz skoro zadna depka, usmev na tvari a jak jak ms odejde, tak se bude domecek trast 😀

jahudka80
18. srp 2010

ať žijí duchové nevědět od natul že nějací existují tak je test dávno v koši 😀 aj tak myslím že t toho nic nebude 😠 Heli já už jsem 13DPO a taková slabota na testu to těh.není ☹

jahudka80
18. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................32DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................31DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............28DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................26DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................21DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................19DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................17DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel )...................................................................................16DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)..........................................................13DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)........................................................................................................12DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..............................................................11DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................................................9DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................................8DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal)................8DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800....................................................................................6DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel.............................................................................2DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová ).......................................................................................................1DC

meiki
18. srp 2010

tak ted jsem udelala do kalendare znacku 1DC a 10-14DC a 21 DC 😀 , vse pekne zaznamenat aby se nezapomnelo 😀

meiki
18. srp 2010

@jahudka80 je ty jsi rychla, dekuji

natulaaa
18. srp 2010

@jahudka80 fáákt? 😔 a já si myslela,že ty fáákt budeš,ty tvoje příznaky 😒 😒
@meiki gratulujuuu,už se to tu začíná rozbíhat 😵 😵 😵 😵 😵

Holky dneska odvážíme toho psa 😝 ,nejsem vubec vyspaná,on už od 5ti nespí a deptá a otravuje,a já mám pak problém usnout 😠 😠 ,hlavně,že s tchýní chodí až v 8hod 😠 😠 .Dneska mu zbalím čamadan a valí 😀 😀 ,jéééžiš já bych do bytu tak velkého a chlupatého psa nechtěla ani za milion 😠 ,všude je cítít ☹ ☹ a to tchýně mi řekla včera,nooo,já doufám,že to budeme mít už hotové 😕 😕 do středy a já ji do telefonu říkám,že musím ve čtvrtek k doktorovi 😀 ,ona ví prd,já se kvuli psovi nehnu z baraáku 😠 a ona mi včera volala a vykládala mi,že sedí v parku s dcerou,jako mojí švagrovou a ještě s jednou,a že jdou do města 😠 ,tak K...a já u sedím jak pipka a ona rozesmáta ve městě 😠 ,no tak to teda néé,valí dom a hotové,já sedím doma jak pipka ,ani do obchodu nemužu,nehledě na to,že denně vysávám a vytírám 😠 😠 ,protože tu je plno chlupu a když včera pršelo,tak ty packy nejdou uřít tak dosucha,takže si dovedete představit,jak vypadá plovoučka 😠 😠 , a už nikdy vííc,ted musím být v klidu a přitom jsem vytočená jak.....

meiki
18. srp 2010

@jahudka80 no mne se zda, ze tam tu druhou vidim, na druhe fotecce 😉

meiki
18. srp 2010

@natulaaa do bytu bych asi urco velkyho psa nechtela a ani pesana co lina, my mame doma bisonka, je to malej mop a nelina, takze chlupy zadny, jen obcas ty tlapky, mame jeste aji richbacka, ten je venku, jen na zimu chodi spinkat do pradelky, fakt to je pak puch, ale je jen v pradelce a jen vystrkuje cumak ze dveri 😀 , nedokazu si predstavit, ze bychom ho meli doma porad

natulaaa
18. srp 2010

@meiki tak já mám doma kokříka fuurt,ale je uplně vystříhany,ani není na kokra podobný 😀 😀 😀 ,ale aspon mám doma čisto,ale on už je děda 😢 ,on furt chrní v pelechu,ani o nim nevím,a ted tu mám psy dva 😠 😠 ,už at jsou 4odpoledne,nejradši bych si už uklidila,ale nemá to význam,do te doby tu bude zase bordel 😠 😠
@jahudka80 no je to jako u danielky,možná z toho něco bude,co ty víš,ale na 13 dpo 😒 ,holky aspon vidíte,jak ty testy fungují 😠 😠

jahudka80
18. srp 2010

@natulaaa skočím do města pro jinej test 😉 tenkrát mi to nic neukázalo 14-15DPO ale 18DPO byla ta druhá čárka vidět ale nebyla tak silná jako ta kontrolni 😉 tak je malá naděje 😉