Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
18. srp 2010

No, my máme za sebou palačinkové hody 🙂 pěkně jsme se s kámoškama nacpaly 🙂 teď musím zlikvidovat bordel v kuchyni, ještě vytřít a pak půjdu žehlit, ať mám pocit, že jsem dneska fakt pracovitá 😀

jahudka80
18. srp 2010

@daniela699 tak že Dani zítra jsi 2DC???? 😉

natulaaa
18. srp 2010

Holky jdu se rozloučit,díváme se ještě na slunce seno 😀 😀,je parádní,i když už to znám na zpamět a jdem chrnět 😵 ,já dneska udělala na večeři chlebíčky a ted jsem udělala pohár,mnaaam,ale jsem tak přežraná 😝 😝 ,že se mi ani hýbat nechce a ani psát 😝 ,tak dobrou noc přeju 😉 🙂

fram
18. srp 2010

Holky, já koukala na Primu na extrémně obézní a nějak mě přešla chuť k jídlu 😀 ale pohár od Natul bych si dala 😀 Dobrou noc všem.

jahudka80
18. srp 2010

také jdu spinkat holky dobrou noc 🤐

meiki
18. srp 2010

jee holky, tak vasm asi nevim, ale urco jsem to tu sem nepsala, moje story s cigankou babickou:
nas malej broucek mel zanet pindiku, bezeli jsme k mudre aby nam rekla co se deje (jeste jsem nevedela ze je to ten zanet) no a jak jdeme s Viktorkem od mudry, tak me zastavila ciganka - musim rict, ze byla prijemna, zadna vtirava, neprijemna at tak - no a rika mlada pani pristi rok budete mit holcicku, neboj te. Nejak jsem to moc neposlouchala a nevnimala, jeste pak neco mluvila, ze budeme mit pekny zivot a tak, to uz jsem ji fakt neposlouchala, jen jsem si zapamatovala to o te holcice. No a pak si teda rekla o nejake penize - ja ji tam vysipala celou penezenku - no asi 25 kc - nastesti jsem fakt u sebe vic nemela, vetsinou platim kartou.
No a ja si fakt moc preji holcicku, jak to mohla vedet? Ze si prejeme a tak, no vim ze je to proste nahoda, ze neco takoveho placla, ale i tak.
A kdysi davno, je to asi 7 let jsem byla u kartarky a ta vycetla jak z hvezd tak z karet, ze budu mit deti dve.
Co tomu rikate?

fram
18. srp 2010

@meiki mě přesně tímhle způsobem cikánka předpověděla 3 děti, jen tak jakoby nic a pak chtěla prachy 😕 Je jasné, že 3 děti už do důchodu nestihnu 😀

herbie
18. srp 2010

ahoj holky breber gratulaci k srdicku lehe fotka je moc krasna mimi jde krasne videt je veliky 😀 mi tu mame uz dva dny takovy paraky se neda bejt venku mam vsude zapli vetraky hnus jsem ted sama doma pritel je pryc jak jsem vam uz psala dneska jdu s kamaradkou na obidek tak se tesim ani jsem vas nedocetla tak jdu na to

jahudka80
19. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................33DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............29DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................27DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................22DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................20DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................18DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).....................................................................................17DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)............................................................14DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...........................................................................................................13DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..................................................................12DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)............................................................................................................10DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)...............................................................................................9DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal).....................9DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800...........................................................................................7DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel....................................................................................3DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...............................................................................................................2DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit)...........................................2DC

natulaaa
19. srp 2010

Dobré ránko holky 🙂 ,u nás je dneska náádherně 😵
@meiki no já jim taky nevěřím,já měla butik s oblečením a furt mi tam lezly a hned mi braly ruku a začaly mluvit a já vždycky ,že néé,že nechci vědět jakou budu mít budoucnost a ona pak začala byt zla, a začala kecat i nepříjemnější věci od zlosti,lže jsem ji vyhazovala ,že nechci,jsou to bestie,já na ně nemám jiný názor a ještě chce peníze 😠 😠 ,viděla tě s chlapečkem,tak ti řekla o holčičce,nevím,já na to nevěřím,ale holčičku mít mužeš,plánujete druhé,tak to klapne 😉 😉 .

jahudka80
19. srp 2010

Hezké ráno všem, u nás je tedy hnusně, zataženo a ráno lilo. V 5h mě dnes vzbudila malá a už jsem neusla 😠 spát jsme šla pozdě tak mám naspáno tak 5h ☹ . Teď si tam ještě vychrapuje tak to tedy né jdu jí vzbudit ať si nemyslí, že zas nebude spát po obědě 😠 .

natulaaa
19. srp 2010

@jahudka80 a tys dneska netestovala? 😕 😕 😕 ,tak já už bych ted testila denně 😀 😀 😀 ,možná i 2x denně 😀 😀

pe_t
19. srp 2010

hezké ráno
tak nám včera maminka odešla do klidu.... 😢 bolí to, ale pro ni obrovské vysvobození...Těma lekcema, které jsme toto léto dostali jsme získali opět velkou pokoru k životu. Nic se neděje jen tak, všeho by si měl člověk vážit....
Bolí mě hlava jak střep a čekají nás další rozesílky parte ☹

natulaaa
19. srp 2010

@pe_t bože 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ,ale jak píšeš,je to pro ní vysvobození 😔 😔 😔 😔

breberuska
19. srp 2010

@pe_t je mi to líto...

lichtakova
19. srp 2010

@pe_t to je hrozný, je mi vás moc líto ☹

lichtakova
19. srp 2010

@meiki mě by to na jednu stranu taky zajímalo, jestli mám ty děti někde předepsaný,ale zároveň mám z toho strach a nechci ani vědět nic špatnýho, takže nic 🙂

lichtakova
19. srp 2010

@natulaaa a kdy budeš ty čurat na papírek?

jahudka80
19. srp 2010

@pe_t To je mi líto ...ať je brzo lépe, vím co to je když se mi děda (leukemie) ztrácel před očima a člověk mu neuměl pomoct , pak už se jen modlil aby to utrpení brzo skončilo, ať se netrápí, normálně tu bulím 😢jsem nějaká v prd...
@natulaaa netestuji 😒 nevypadá to dobře ☹

lichtakova
19. srp 2010

@jahudka80 neplakej, to bude zas dobrý ☹

natulaaa
19. srp 2010

@lichtakova já si ještě počkám nějaký ten týden 😠 😠 😠
@jahudka80 neplakej 😔 😔 😔 a co nevypadá dobře,s těhotenstvím? 😔 😔

helcenka
19. srp 2010

Hezké ráno,

@pe_t - je mi to líto, ale bude líp, chce to čas.

@jahudka80 - jak to myslíš, že to nevypadá dobře? To jsou teda vtípky. 😠

Jinak u nás je taky zataženo a vypadá to, že bude pršet. Jdou k nám úplně černé mraky. To bude zas den. A ještě k tomu mě hrozně tlačí břicho. Ach jo, doufám, že se zase něco nepotentuje. Odpoledne jdeme popřát mamce ke včerejšímu svátku a jinak asi nic dělat nebudu. Oběd nám uvařený od včerejška, tak na to prdim.

Jahud, ty chceš, abych v tom zůstala v srpnu sama? Já nechci, to bych fakt musela mít ty dvojčata, abych splnila plán dvou dětiček měsíčně a to by asi manžu odvezli, už si z něj dělám legraci, ať s nima předběžně počítá. 😀 A že u nás ta šance fakt je.

lichtakova
19. srp 2010

@natulaaa jak jako týden, dyť jsi snad 29DC, ne?
@jahudka80 a co se stalo? ☹

natulaaa
19. srp 2010

@lichtakova já se ted nesnažíím,já beru HA a asi koncem příštího týdne začnu stimulovat na ivf 😉 😉 ,a já jsem ještě na jedne diskuzi na emiminu a am ze mě udělali pokusného králika 😀 😀 ,že mám občas změřit,ikdyž beru HA,at víme,jaká je BT 😀 😀

veraakubik
19. srp 2010

Jezis koukam,ze nam sem padl smutek..Je mi to lito!
Jinak me zbyva cca 10 dni do ocekavane mrchy,ale tim jak to nemam pravidelny a mam dlouhy snazici obdobi,tak jeste porad sexujem o den a doufame,ze to snad vyjde.Jen teda vcera-a ted se predem omlouvam za intimnost,ale nevim jak jinak to napsat-vcera jeste nez jsme poradne zacli,tak ve me bylo neobvykle mokro a tak nejak to tam zvachtalo..Vytok nemam nejak jinej nez ostatni dny,ale taam bylo fakt mokro..Nevite co by to mohlo znamenat?Preci jen jste tady odbornice a ja nad tim premyslela docela dlouho nez jsem usnula..

lichtakova
19. srp 2010

@natulaaa jo ahááááá

natulaaa
19. srp 2010

@jahudka80 já jsem 24 DC,ale já ti to když ak připomenu zítra,jen jestli to stihnu,protože ty tu vždycky dáváš prvně tabulku a až pak se tu objevííš 😒 😒 😒 😉

natulaaa
19. srp 2010

@veraakubik u mě znamenalo čvachtání 😀 😀 ovulaci 😉 😉 😉 a po ovu se proměnil na kremovější a lepkavější 😀 😀 a pak sucho atd,ale mokrý a bílkový je ovulační 😵 😵

daniela699
19. srp 2010

Dobre rano holky, posledni dny to tady vzdycky zacne hezky, a pres den pak prijdou mraky a zacne se mracit. Doufam, ze snad na te dovci v zari si jeste uziju slunicka, jinak me klepne.

Peti, to je mi moc lito. To vzalo teda rychly obrat, ale snad je ji takto uz lip a nic ji neboli. Uprimnou soustrast tobe a tvemu manzelovi. Byla to jeho maminka, ze jo?

daniela699
19. srp 2010

Jahud, jak to myslis, ze to nevypada dobre? Ty me desis, to je urcite jen pocit, zkus dalsi test a to te urcite povzbudi. Mela jsi krasny cary, zadny duchy, tak to ti urcite jen tak pripaa. Jo a mas to spravne, jsem 2DC, dekuju moc. 🙂