Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
24. kvě 2010

hej tak ta anestezioložka je fakt kráva hranice te srážlivosti je od 0,80-1,20 a já mám 1,23 což prý nic není,je to v pohodě a ona prý že se mám zeptat ,jestli mě budou operovat,chápete to ,To se prý řeší,až když je ta hodnota dvoj nebo troj násobná 😒

kasperli
24. kvě 2010

natulíí objímáám

mircisek
24. kvě 2010

Natul, v pohodě. Neměj strach. Oni si s tím poradí. Všechno bude v pořádku. Mysli na miminko, které konečně budeš mít.

leheckova
autor
24. kvě 2010

Natul neplaš dopadlo to poprvé dobře tak zitra taky fakt nech toho to bude ok... .budu na tebe myslet
Ja jsem taky Janička 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dostala jsem tolik přání po sms že už dlouho ne jen manža mi nepopřál mrcha se už hlasí tak nevim že to proste nedostanu a hotovo tohle jsem nikdy neměla špinila jsem a do večera jsem to měla a ne že tři dny špinim a stále nic
Koprééééééééééééééééééééééé tinko moc moc gratuluju kočko ježiši ty jsi mi udělala radost holkááááááááááááááááááááá pfuj pfuj pfuj ten doktor je kretén nebo co ....to jsou kecy to bych mu něco řekla at si to necha od cesty
Vendulko vubec nevadi že udělaš tabulku jen aby byla nejstarší a ja ji dělam proste každy den abychom měli přehled...vis.... 😉 🙂

breberuska
24. kvě 2010

natu neboj, všechno to kalpne, jak má!!! takové komplikace by se ukázaly už prvně a podle těch hodnot je to dobré. zbytečně se nestresuj... 😉
lehe, tak i tobě vše NEJLEPŠÍ 😀

leheckova
autor
24. kvě 2010

holky zdá se mi to nebo tady je spatný čas ja mam na notasu 18:21 a poslalo se mi to

leheckova
autor
24. kvě 2010

20:21

leheckova
autor
24. kvě 2010

Breber děkuju moooooooooooooooooooooooooooooc ja bych chtěla jen to jedno ☹ 😒 😉

kasperli
24. kvě 2010

@leheckova
no fáákt je to tady nějaký divnýýý

breberuska
24. kvě 2010

lehe, jen to jedno...je mi to jasné, ale neboj, za chvíli je to tu 😉

leheckova
autor
24. kvě 2010

no mrcha dorazi večer nebo rano a zase čekaní a pak zase čekaní zda se to povedlo už mě to nebavi sakraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

natulaaa
24. kvě 2010

Holky mooooc děkuji za podporu, ☹
Jani vidíš,já taky zapoměla,že máš svátek,já nějak nemyslím na nic,jen na ten zítřek,tak se omlouvám,Za chvíli jedu k sestřičce,dělá na gyndě a ona bydlí tady u nás,tak mi píchne injekci do břicha na ředění krve ☹ ☹ ,holky už jsem dojedla poslední jídlo a celá jsem se musela vyholit ☹ ☹ ☹ ☹ ,je to hnusný pocit a dnešek je ten nejhorší den,co se týče te operace ☹ ☹ ☹ ,Já se fakt omlouvám,že tak depkuju,ještě to se mnou dneska vydržte ☹ ☹ ☹

natulaaa
24. kvě 2010

Aha tu fakt něja blbne čas 😒 😒 😒

fram
24. kvě 2010

Ahoj holky
kopre 🙂 🙂 🙂 paráda, úplně mám husinu, jak bojujete a moc moc gratuluju k srdíčku
natul, drž se, zítra už to budeš mít za sebou, za měsíc nahlásíš // a už si na nějakou laparku ani nevzpomeneš
jani,vše nejlepší k svátku

fram
24. kvě 2010

lehe,taky vše nej,nej k svátku
angel,gratukace k mrše,lepší než nic,ale // by byly lepší,viď

angelina987
24. kvě 2010

Ahojky, Kopre moc gratuluju, Natul ber to tak,že jak to budeš mít za sebou, tak bude mimi, dívej se dopředu a mysli na to, kolik lidí ti sdrží palečky. Fram díky, jsem ráda i za MS, aspoň 😉 vím, že je vše OK

leheckova
autor
24. kvě 2010

Natul nevis jak to je když klesne BT je i přez den nizka při ms????když rano budu mit 36,8 tak i večer když je ms??

vendulak
24. kvě 2010

Lehe tak i tobě vše nej k svátku! A hlavně co nejdřív to vytoužený miminko! 😉 😵 (já si přeju taky jen to jedno, a to ať mám nebo nemám zrovna svátek 😀)
Natu mrzí mě jak ti je kočko ☹, vím, že to musí být moc těžké, ale jak říkají holky snaž se myslet na to že to děláš pro miminko a že tohle tě zase posune o velikej krok blíž k němu!!! 😉
Já si pokaždé když jsem šla do CAR a bála se co bude říkala že musím být statečná právě pro miminko. A opravdu mi to dávalo a stále dává sílu všechno to pro něj překonat. Budu na tebe zítra hrozně moc myslet a držet ti palce!!! 😉

natulaaa
24. kvě 2010

Lehe já tomám tak,že před ovu mám i přes den nižší,nebo večer při aspon hodině klidu u televize mám Třeba 36.8,tak vím,že ráno budu mít 36.5,6 ,nebo tak a po ovu mám právě přes den i 37.5 ,ale né po vytření celého celého baráku,zkus změřit večer po telce,No a když už jsem večer před MS tak už vím,protože si třeba naměřím zase 36,9 a to už mi je jasné,že ráno bude nižší a nedávej si horký nápoj,ted ti teplotu zvedne,jeeežiš vyznáš se v tom 😵 ,
Tak jsem dostala injekci do břicha au au štípalo to jako prase ,no ted ji budu dostávat každý večer ☹ ☹ ☹ ☹

natulaaa
24. kvě 2010

Holky však já si to říkám,že to dělám jen pro mimi,protože kdybych ho nechtěla,tak si nechám napsat antikoncepci a hotovo a seru na nějakou cystu,když potíže nedělá

jane84
24. kvě 2010

ty jo Natu, to jsem nějak nepochopila, ty máš srážlivost na hraně, spíš řidší a ještě dostalas injekci na zředění krve??

herbie
24. kvě 2010

kopretinko moooc gratuluju to je dobrz zprava janickam preju vsechno dodatecne nejlepsi k svatku natulko ty se neboj za par dni uz bude vsechno za tebou a jenom to snazenicko bude a pak nam napises hooollllkkyy ja jsem nasla // uvidis drzim ti palce ja dneska jedu ke kamaradce ma maleho chlapecka tak se tesim hlave vari dobre cesky jidlo tak se tesim hahaha jinak u me zadny novinky jooo z toho petra muka jsem taky byla vyjevena je hruza co se to deje

herbie
24. kvě 2010

milli oooooo moc dekuji za kompliment jojo milacek je fesak 😀 to proto ze je mixlej american+indian takze ma takovy ty pekny rysy v obliceji 😉 hej holky normalne ja zapominam jaky se pise I nebo Y takze prosim to prehlizejte 😅

petra.vavra
24. kvě 2010

Všem Janičkám vše nejlepší a brzké splnění všech přání 😉

jane84
24. kvě 2010

Peti děkujiii 🙂

natulaaa
24. kvě 2010

JJ Jani dostala jsem kleksan ,no já jdu na zákrok celkem brzo po sobě,tak prý kvuli tromboze,mám to zvýšene jen mirnounce ,tak injekci dostat mužu ☹ ☹ ☹ ,už jsem dostala štípala jak čert ☹

natulaaa
24. kvě 2010

Mě ten Petr Muk taky dostal,měla jsem ho celkem ráda,jako nežrala jsem ho,ale jeho písničky se mi líbily 😔 😔

breberuska
24. kvě 2010

natu, zítra hodně štěstíčka, budu držet palce 😎 drž se!!!!

natulaaa
24. kvě 2010

Breber ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jane84
24. kvě 2010

Natu, budeme na tebe všechny myslet, bude to raz dva, neboj, dobře to dopadne a hned budeš zase s námi řešit ovulku, snaženíčko a příznaky. 🙂