Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
4. čer 2010

Zkusím pohledat ,třeba něco najdu,myslím,že v Opavě to musí určitě být,holky jinak přeju dobrou noc,jdu si lehnout,dneska jsem si dala jen pár lžíc hrachové polévky a to jsem neměla dělat,ono po te laparce se nemá nadýmavá jídla a já neodolala a ted mám celkem křeče,snad to zaspím,tak dobrou 😉 🙂

a.j.a.
4. čer 2010

O jeje, no jo hrachovka na večer a ještě po laparce nebyl moc dobrý nápad. Tak ať je do rána zase dobře.

Dobrou 😵

natulaaa
4. čer 2010

Aji já ji měla kolem 4 ale i tak,já měla asi jen 5 lžíc,jen jsem tak z hrnce uždibovala ale asi mi to stačilo ,no jo,nejradši bych se někam nakopala 😀 ,tak dobrou 😵

a.j.a.
4. čer 2010

Aha, tak snad tě to moc neprožene a když to zaspíš, tak bude zase fajn 😉

Já už pomažu taky do postele.

Dobrou 😵

natulaaa
5. čer 2010

Dobré ránko,tak hlásím,že břicho už je ok. 😵 😵 😵 ,hrách už si nedám 😀 😀 ,jinak užijte si sobotu,dneska je nádherná,ja jsem hodila do pračky povlečení a valím ven na sluníčko,dneska večer musím být jak černoška,mám to v plánu 😀 😀 😀

leheckova
autor
5. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................61DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................47DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................47DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 44DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................39DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................34DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................32DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................32DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 23DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................22DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................20DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................19DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................16DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................13DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................13DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................11DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................10DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................9DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

leheckova
autor
5. čer 2010

Krásný sluničíkový den přeju všem snažilkám hodně sexu přez víkend a hlavně plodné lásky mam vynikající naladu je krásně sluníčko dělá divy holky bude líp věřte a pamatujte že rčení že zlééééééééé je k něčemu dobré a vždy ta cesta není jednoduchá ale za to si toho budeme třeba vic vážit....

natulaaa
5. čer 2010

Hej tak já nakukla,jestli něco nového a ono nic 😕 😕 ,no jo,je hezky,všichni jsme venku,tak já taky letím 😵 😵

adela27
5. čer 2010

ahoj holky chci se zeptat, může proběhnout samovolný potrat bez spuštění menstruace a křečí v podbříšku? Včera jsem byla na toaletě (na malé) a něco ze mě vypadlo a slyšela jsem jen „žblunknutí“ do mísy. Nic mě nebolí a nekrvácím, mohla by děloha takto embryo vypudit? díky za odpověď. Jinak jsem v 7+4tt. ☹

herbie
5. čer 2010

ahoj holky adelo no to nevim to je divny kazdopadne jsi zajdi k doktorovi at te radsi vysetri 🙂

fram
5. čer 2010

Krásný sluníčkový den 🙂
adel, to se mi zdá divný, že by embryjko takhle "vypadlo", nemáš třeba hodně hustý výtok, který se nahromadil a při zatlačení to šlo ven? Samovolný potrat bez krve - to asi néé, ale být tebou, zajela bych na pohotovost, jen pro svůj klid.

natulaaa
5. čer 2010

Adel no to taky nevím,ale myslím,že by byla krev,kdyby si potratila,ale jak říkají holky,běž na pohotovost ,pro klid duše .
Holky jinak já se dneska taky zlekla,ráno jsem šla na wc a taky ze mě vypadl kus něčeho,u mě nejde o těhu,to je jasné,mám MS,ale co to bylo,asi kus sliznice,ale taky to byl asi kus,taky bylo šílené žblounknutí 😒 ,ale Adel zajdi a když tak nám dej vědet 😒

a.j.a.
5. čer 2010

Ahoj holky 🙂 dneska bylo fakt parádně 😎 byli jsme na pouti a pak poseděli na zahrádce u pivka 😅 a malá lítala kolem, fotila všechno a všechny a řádila na klouzačce 🙂 takže jsem byli spokojeni všichni.

a.j.a.
5. čer 2010

Natul, tak fajn, že břicho ten hrách přežilo 😉 akorát jsi mě docela navnadila. Teď mám chuť na hrachovku 😅

a.j.a.
5. čer 2010

Adel, já bych se přiklonila k holkám. Na potrat bez toho krvácení nebo bolesti mi to moc nepřijde. Ale jsem taky pro, aby sis radši zajela na pohotovost na kontrolu.

natulaaa
5. čer 2010

Aji tak vytakhle dneska,a my pracovně,no spíš manža,ten dělal plot a já byla jen podávačka 😝 ,ale nádherně jsem se opálila,akorát nemám opálené prsa a vypadá to hrozně,ale musela jsem být oblečená,manžovi pomáhali totiž synovci,ale zítra musím ty prsa vyvalit ven,at se mi holky taky opálí 😀 😀 😀

a.j.a.
5. čer 2010

Natul, jo jo, dneska vyloženě relax den 😀 ale tak ty ses taky neměla špatně 😉 nějaké to opálení bych taky brala. Dneska jsem se moc připálit nestihla, pže na pouti jsme se schovávali do stínu, jak to bylo všechno rozžhavené a na zahrádce jsme se váleli pod slunečníkem 😀 tak holt zítra na hřišti, až s malou půjdeme řádit. Snad bude tak hezky jako dneska 😎

....akorát teda kozenky mi běloučké zůstanou, pže na hřišti je vyvalit nemůžu 😀 😀 😅 ale za 14dní se chystáme za tchánstvem a ti mají barák se zahradou, tak to tam zkusím dohnat pokud tomu bude slunce přát 😎

gambrinuska
5. čer 2010

Holky prosím o radu, jakpa rozject ms? ☹ už třetí den špinim a prd a to jí tak potřebuju 🙄 už jsem zkoušela i horkou vanu a furt nic, chjooo všechno mě sere, v práci mam domluvenou dovču a ted se mi všechno šoupe, jsem zvědavá jak to v práci vysvětlim 🙄 ☹

natulaaa
5. čer 2010

Aji no co ,že budeš na hřišti,však je vyval 😀 😀 😀 😀 ,to budou všichni čučet 😀 😀
Gam a červené víno s horkou koupelí a byla si ve vaně dost dlouho? 😒 😒 😒 ,zkus ještě fakt to víno a pak tak citronovou štávu,ale to je hnusné,té moc nevypiješ 😵 ,Gam a přinejhorším nemužeš si tudovolenou posunout?Jo Gam a já si dopisuju s holkama co taky jdou na umělé tam kde já a oni normálně všechny dostaly na jeden cyklus antikoncepci,prý aby se tím pádem víc nabudily vaječníky? ale tys ji nedostala že a ani na emiminu na grafech ji jedna nedostala,tak to pak nechápu,podle čeho to rozhodujou 😒 😒

a.j.a.
5. čer 2010

Gambrinusko, tak to moc neporadím ☹ já znám taky jen tu teplou vanu 😒 možná to chce aspoň pár dní po sobě ?

a.j.a.
5. čer 2010

He he, Natul, to by bylo pozdvižení 😀 no nevím, jak moc by mě pak maminky, co tam chodí s tatínky, pochválily 😀 😀 😀

a.j.a.
5. čer 2010

Natul, není citrón spíše na oddálení MS ?

gambrinuska
5. čer 2010

ne nedostala, ale tam u nás jí moc nedávaj, no v pondělí si tam zavolam a uvidíme 😔 já to nemůžu mít jednou normální 🙄 ☹

natulaaa
5. čer 2010

Ježiš Aji tak ted si mě zblbla,ale myslím,že né ne? 😀 😀 Gam tak citron raději nezkoušej,to musíme přesně zjistit na co je nejdřív 😵 😵 😵 ,Gam tak já to teda nechápu s tou antiko,tak kruci dyt ty centra to musí dělat stejně néé,no ale asi nedělají a pak si vyber,co je lepší 😠 😠 ,přece oplodnovat se musí všude stejně 😠 😠 ,je to bordel 😠 😀 😀

herbie
5. čer 2010

jj gam zkus cervene vinko horkou koupel a sexicek 😎

herbie
5. čer 2010

me se ms rozjede po sexicku kdyz uz ji citim hodne

natulaaa
5. čer 2010

Herbi to je fakt,mi to sexík taky popožene 😝 😝

fram
5. čer 2010

gamb, mě stejně jako u herbie - po sexíku,víc neporadím ☹
natul, třeba tu HA dávají jen v některých případech, ty ovuluješ bez problémů, tak asi není potřeba. Od antikoncepce radši dál, může totiž působit i opačně - já po jejím vynechání neovulovala několik měsíců 🙄 Ale samozřejmě nejsem odborník, asi důvod k jejímu podávání před IVF bude.

natulaaa
5. čer 2010

No Fram ono prý to právě nabudí vaječníky,že na jeden cyklus vypnou a tím pádem jsou ten další nabuzenější a dělá se to právě jen na jeden cyklus,aby právě k takovým problémum jak píšeš nedošlo,no když tak nad tím přemýšlím,tak něco na tom možná bude 😉 ,ale jasné necháme to na nich co řeknou,
Holky já se loučím,jdeme s manžou kukat na beverly hills, 😀 😀 😀 on našel na PC uplně ty první díly,tak je z postele skouknem,v televizi nic není a tak si zavzpomínáme na staré časy 😀 😀 😀 😀

a.j.a.
5. čer 2010

Tady je něco o té citrónové šťávě http://diskuse.doktorka.cz/oddaleni-menstruace/