Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
9. dub 2010

Herbi já mám MS 4-5,takže dneska už pomalinku končím,takže zítra ráno by to mohlo klapnout 😵 😵 ,my jsme na ten ranní,ale jen o víkendech,přes týden to jistí večerní,ale manža je ted v poslední době dost utahaný,takže uvidíme,když tak ho znásilnim hned jak příjde z práce 😀 😀 😀 ,protože když lehne,tak to je konec 😠 😠 😀 😀 😀 ,néé,tak on chce taky prcka,tak se bude muset trošku snažit 😀 😀 😀 😀 ,ale tento měsíc jsem řekla co druhý den 😵 a přesto nejede vlak 😀 😀 😀 ,my to dělali během ovu denně a myslím,že to je špatně 😵 😵 😵 ,kluci pak nestihnou dozrát 😖 😖 😖

herbie
9. dub 2010

natul ja jak jsem otehotnela 1 tak jsem vysadila prasky v dubnu koncem cervna jsem byla tehotna a to jsme spali spolu tak kazdej 3 den a kdyz jsem mela ovulku tak denne 🙂

herbie
9. dub 2010

dostala jsem menstruaci v tom kvetnu ja byla nastvana a tak po tom jsme spolu spali fakt skoro denne no a dalsi menstruace pak uz neprisla a asi 3 jsem za tu dobu si dala nohy nahoru po sexu a uz jsem nestavala z postele 😎 radsi pak rano jsem curala opatrne jeeezzziiisss 🙂

herbie
9. dub 2010

a prisla jsem na to uplne nahodou, ze jsem byla tehotna ..... bylo to v 2 tt hodne brzy udelala jsem si jen tak ze srandy test vubec jsem necekala ze tam neco bude mela jsem doma posledni tak rikam udelam ho a vyhodim at uz tu nic nemam no do limitu tam bylo uplne bilo tak jsem ho vyhodila do kose a pak druhej den jsem jeste ho vyndala z kose rikam si co kdyby nahodou a hele byl tam malej duch tak jsem bezela pro dalsi testy a uz to sililo kazdej den o neco vic 🙂 🙂 🙂

leheckova
autor
9. dub 2010

No herbi taky mě chytali takový zachvaty že jsem šla do koše ale u mě nic bílo ☹
Ja už včera nevydržela a manžu znásilnila 🙂 ale taky jsem si říkala že to prubnu 11,13,15 den ale co když je ovulka 14den co pak a kamaradka ma krásny dva kluky oba na poprví a říkala mě že lepsí je sex rano nebo po obědě že večer je člověk unavený a chlapi vubec a že to je pak na smermicích znát a ženska je taky unavena a pak to prsote nejde tak dobře že ty dopolední děti jsou lepsí a rychlejší a ji to vyšlo oba dva ma na první pokus tak na tom něco bude neeeeeeeeeeeee???

natulaaa
9. dub 2010

Herbi to já taky otěhotněla uplně náhodou,dělali jsme to tak málo,že to snad ani nebylo možné a najednou jsem měla zpoždění a // 😵 ,Ono já to v to léto vubec neřešila,já ani nevěděla co to je ovu a kdy je,prostě vubec nic a vyšlo to, a ted už toho vím až moc,až mě to štve 😀 😀 😀 .No já jsem taky zvědavá jak to ted pujde 😒 😒 😒 😒 ,do léta bych fakt chtěla otěhotnět, 😵

natulaaa
9. dub 2010

Lehe asi jo,já taky v létě otěhotněla ráno,my bydlíme v podkroví a tu je v létě večer na umřet z horkaí,tak na sex není chut,tak taky to těhu bylo z rána,ale je fakt,já sama na sobě pozoruju,že ráno jsem u toho víc uvolněná,o víkendu to je super,ale přes týden nešchce ráno Peta,že se mu pak nechce do práce a nejradši by po tom spal 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leheckova
autor
9. dub 2010

Já cu takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

jane84
9. dub 2010

Ahoj holky, dnešní mamatest sněhobílo, k doktorce jdu až v úterý ☹

natulaaa
9. dub 2010

lehe já takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 .lehe u tebe si myslím,že ti to tento měsíc vyjde,nějak to cítím 😵
Herbi ještě tak neznám,tak nedovedu říct,Lehe už znám dlouho Herbi víš,tak at víš,aby sis nemyslela,že ti to nepřeju,ale já už znám anatomii Lehe skoro jako svou 😀 😀 😀 😀 ,že Lehe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,my si probrali už vše a proto si myslím,že si ted na řadě 😉 😉 😉 😉 😉

natulaaa
9. dub 2010

Jane fakt 😖 😖 😖 😖 ?Tak aspon že jdeš k dr. 😉 😉 jsem zvědavá co ti teda řekne,možná budeš ještě překvapená,nebyla by si prvni,komu neukazují testy 😵 😵

herbie
9. dub 2010

s cim jako na rade 😉

jane84
9. dub 2010

no byla by to nádhera, ale moc tomu nevěřím. ale dr bych přetrhla, to jsem ještě to úterý musela smlouvat, prý že ještě ať týden počkám

leheckova
autor
9. dub 2010

Jane: to je divný ale mě taky neukazují ale ty už si dlouho po ☹

herbie
9. dub 2010

jo jasny jako ze lehe je na rade
😀

leheckova
autor
9. dub 2010

cože tak to můj mě vezme hned někteří doktoři mě přijdou že nejsou lidsky vubec .....ty mas přeci spoždění jako blázen jaké maš cykly

herbie
9. dub 2010

holky ja az zjistim, ze jsem v tom tak musim hned k doktorovi aby mi dali ty protilatky 😠 🙂

jane84
9. dub 2010

cyklus mám 29 dní, na hodinu přesně. problém je, že moje doktorka je na mateřský a ta co tam zůstala je na zabití 😠 asi nestíhá či co. včera jsem koukala na jiný doktory v okolí, ale nikde žádná sláva, když se koukneš na www.znamylekar.cz, tak se dočteš občas fakt zajímavé názory, ale už teď dojíždím 30 km.

leheckova
autor
9. dub 2010

no ja to tak neberu holky každa mame trapení a každá z nas to chce co nejrychleji ikdyž je fakt že jsem si tak nějak myslela že to ted na podruhy dopadne taky druhy měs

kopretina82
9. dub 2010

Krásné ráno...
Teda vás dočítat... 😲
Jane, no uvidíme, jsem na Tebe zvědavá 😉
Holky, já dnes začala měřit, tak to zas začne utíkat 😉
Včera jsem sem už ani nechodila-padla na mě nějaká depka, docela hodně dost, tak sem vám tu nechtěla kazit morálku 😢 No, dnes už to snad bude lepší...
Natul a u mně něco tušíš? 😀 😵
Přeju krásný den, jdeme ven, jinak se tu ukoušem 😉 😅

natulaaa
9. dub 2010

Holky já to tušííííím u všech 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale i u sebe,málem jsem na sebe zapoměla 😀 😀 😀
No já měřím furt i přes MS ,ale nějak hadicuju 😒 ,tak doufám,že se to změníí.
No já si včera musela objednat ovu testy,vzala jsem jen 4ks,1ks za 38kč 😒 ,ale mi za 14 dní příjdou ty levné z anglie,ale to do teto ovulky nestihnu,tak nouzově jsem si musela objednat od nás 😉 😉

natulaaa
9. dub 2010

Jane já todle to u moje dr taky neznám,mám problém ,tak jdu i bez objednání a uplně v pohodě,je strašně hodný,včera jsem se nudila,tak jsem mu přidala jeden pozitivní ohlas na těch stránkach,kde se hodnotí dr 😵 😵 😵 ,nevím ted jestli je to ta stránka,jak psala Jane,ale jsou tam o tech dr .dobré věci někdy napsané 😵

herbie
9. dub 2010

ja si to pocitam podle toho ovulacniho kalendare a taky na sobe nastesti ovulku poznam mam hrozny tlaky v brise a boli me spodek a taky mam ten hlen hodne asi dva dny 😅

leheckova
autor
9. dub 2010

jane84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................43DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)........................................................................................31DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)........................................29DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010)...........................................................................................................29DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................24 DC
martasl(34let,MA 12/2009)............................................................................................................24DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka)...................................................................................................17DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová).................................................................15DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................................11DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ........10DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ....................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)................................................................5DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..............................................................................................5DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

endie
9. dub 2010

to si jako děláte srandu, 🙄 já absolutně nestíhám 😀

leheckova
autor
9. dub 2010

se s tim rovnám a ono se mi to zase rozhazelo sakrááááááááááááááááááá 😠 😀

leheckova
autor
9. dub 2010

Endie to chce klííííííííííííííííííííííííííííd 😀 😀 😀 zvykneš si holka někdy jen prolítnu zda mame novinky a taky nečtu všechno do detailu to se nekdy nedáááááááááá kor když je krasně venku přijdu a hle 3str. aleto jeste jde holky na grafech napisou za den třeba 10 i víc vid Natul...
Jsi hodná že myslíš na nas všechny ja doufam doufam ale nebudu na to raději moc myslet

herbie
9. dub 2010

no je nas tu cim dal vic to je dobre jenom piste piste rada ctu 😉 ....... ja si zase myslim, ze jako 1 bude tehu natula 😎 taky nevim proc si to myslim, ale nejak to cejtim 🙂

leheckova
autor
9. dub 2010

jane84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................43DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)........................................................................................31DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)........................................29DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010)...........................................................................................................29DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................24 DC
martasl(34let,MA 12/2009)............................................................................................................24DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka)...................................................................................................17DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová).................................................................15DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................................11DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ........10DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ....................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)................................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..............................................................................................5DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

jsem kopretince zapoměla dát grafičiček 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
9. dub 2010

no uvidime nechame se překvapit žeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ehm žeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 kdyby se vám zdalo že mi hrabéééééééééééééééééé tak joooooooooooooooooooo hrabééééééééééééééééé 😀 😀