Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
27. čer 2010

Ahojte holky,ta jahud tu nebyla,my měli do ted návštěvu,jsme opékali,tak jdu poklidit ten čurbes a jdu se osprchovat,mrcha se rozjela a celkem dost mě bolí břicho 😕 ,to se za poslední měsíce nedělo,ale nevadí,to vydržíme,celý den jsem měla jen špinění,jsem byla na nervy,že co to,že nemám pořádnou mrchu a už se díky bohu rozjela.pak vás dočtu,ted jdu dát do pořádku nádobí 😠

a.j.a.
27. čer 2010

Ahoj holky 🙂

Nakukuji, pže jsem zvědavá, co ta Jahud, a ono zatím nic 😕 teda, ta nás ale napíná 😅 ale myslím, že to vypadá moc moc nadějně 😵

a.j.a.
27. čer 2010

Natul, tak super, že MS je tu. Pak teda ještě jedna povinná a potom už budou veeeeeeeeelké gratulace 😵 😵 😵

herbie
27. čer 2010

ahoj holky natul ja mam teprve 5 dni po ms a par dni do ovulky ale pritel leti na tyden pryc zrovna kdyz budu mit ovulku takze tenhle mesic se asi nezadari ach jo ale nevadi uz jsme se i bavili ze kdyz do prosince nebudu tehotna tak pujdu na umeli oplodneni pritel je v pohode souhlasil tak jsem rada doufam ze do ty doby se ale stane zazrak a podari se dneska tu mame krasny pocasi tak pujdu asi ven jinak vam preju peknej zacatek tydne 🙂

natulaaa
27. čer 2010

Aha Herbi ,protože my tu měli tabulku a tam si myslím byla 30DC ,tak proto jsem se ptala víš?

Herbi neblázní hned s umělým,byla si u dr? dělal ti hormonální profil? nebo přinejhorším laparku ještě,at tě zkontrolujou,ono IVF ti neudělají jen tak,musíš mít laparku za sebou,at ví,v čem je přesný problém,jinak to pojištovna neproplácí,spíš bych se zaměřila na toto a umělé až jako poslední věc.Já byt tebou,tak jdu na tu laparku,pokoušíte se už myslím rok a ty mužeš mít jen srustíky ve vejcovodu a pak to pujde na první šup,zvaž spíš tuto variantu 😉 🙂

jahudka80
27. čer 2010

natulaaa ,angelina987 , daniela699, fram, breberuska, jane84 : holky jsem tu, všem se mocinky omlouvám, testík negativní, prsa bolí, ale ráno mě bolelo i břicho celej den sem si říkala, že už to dostanu a tedy zatím nic. 😝
Stojí to za prd, zítra určitě příjde ☹a mám po radosti, k tomu náám určitě zavolaj z realitky, že ten byt nechtěj a nálada bude na nic. Malá mi k tomu všemu vzrací, včera to onesl gauč, ještě to ani nestihlo vysmrádnout a dnes poblinkala koberec než šla spinkat tam měla 37,7C tak je to asi ze slunka, ach jo ☹ 😒 když se to se.. tak se to .....

fram
27. čer 2010

@jahudka80 to mi je líto, nejhorší varianta - ms nikde a na testu bílo 😒 Přeju, ať je aspoň malá v pořádku.

natulaaa
27. čer 2010

Jahud ale třeba je ještě brzičko na test,u tebe těžko říct,kolik si dpo 😒 ,Jinak malá byla hodně na sluníčku,že by mohla mít upal? bobinka,to je hnus 😢

breberuska
27. čer 2010

Jahud, tak to mně mrzí, ale jak píše natu, težba je ješto brzo...palce držím pevně dál 😉 halvně aby bylo malé brzo dobře, bobek.

jahudka80
27. čer 2010

@fram 😒 co se dá dělat, vypadalo to tál nadějně

natulaaa
27. čer 2010

Holky já se loučím,pobolívá mě břicho,tak zase zítra ,papa 🙂 😉

jahudka80
27. čer 2010

@natulaaa to je těžko říct,a tak jetě není 100% jasno, ale spíž se přikláním k tomu, že tento měsíc tedy nic 😒 koukala jsem na staré garfy, a tam mi teplota neklesala ano před MS. 4ekám, že to zítra nebo v uterý příjde, to zas bude hnus největší vedra protentočkuju 😠 a to jdu ještě ve středu na pohovor 😠 😝 už takhle budu na nervy a ještě tohle 😢

jahudka80
27. čer 2010

@breberuska děkuji 🤐

holky já jdu dodělat práci, je to asi na půl hoďky, ale já se stím budu patlat tak do 23h 😒 nemám na nic náladu, dnes to bylo znát nic mě nebavilo, po obědě jsem šla spát, a stejně jsem tu špatnou naladu nezaspala ☹ Tak snad bude líp. Ahoj a dobrou noc všem 😉

a.j.a.
27. čer 2010

Ach jo, Jahud, to mě mrzí ☹ já tak věřila, že tam budou // ☹ ale tak, naděje umírá poslední, třeba je fakt ještě brzy ??

Nemůže mít malá nějakou u střevní/žaludeční virózu ? Já jsem si tím s Klárkou taky minulý týden prošla 😝

jahudka80
27. čer 2010

@a.j.a. no na virozu to nevypadá, blinkala jen jednou nevečer včera a to samé dnes, tak bych řekla , že je to ze slunka. Zítra jí musím držet ve stínu 😒
jdu konečně do hajan, ještě jsem to ani nedodělala ☹ ,ale už jsem unavená....
dobrou noc

daniela699
27. čer 2010

Jahu, hlavu vzhuru 🙂 treba je jeste opravdu moc brzo. Ale chapu, ze kdyz se s... tak se s... a pak to na cloveka takhle v souhrnu vic dopadne, nez kdyby se mu davkovalo jednotlive. Ale bude lip... uvidis 🙂. A kdyz se nezadari ted, tak pristi mesic urcite. 🙂 🙂 Marusce se zitra ulevi, byt si urcite nekdo vybere, a ve stredu pohovor zvladnes. Jedno po druhym. 😉

herbie
28. čer 2010

ja vim natul ale je to hruza to cekani na poprvi to slo hned dva mesice snazeni a bylo zadelano a ted se to uz tahne 7 mesicu k doktorovi teprve pujdu tak uvidim, ale jsem rada ze pritel neni proti tomu takze super jahudko treba z toho jeste neco bude drzim palce 😉

breberuska
28. čer 2010

Ahojky holky! přeju pěkný den...holky myslíte, že je to pravidlo, že napoprvé to jde hned a po revizi ne.... ☹ ? já jak to tady pročítám tak mně trochu chytá depka... 😠

breberuska
28. čer 2010

holky a ještě mám dotaz - hlen před MS - pokud vím, měl by teoreticky vyschnout....ju? a nevíte kdy před MS? já jsem ho sledovala vždycky jen do ovulky, takže z druhé půlky cyklu nemám zkušenosti...jak to máte vy?

daniela699
28. čer 2010

Ahoj holky, 🙂
Breber, ja doufam, chci verit, ze to pravidlo neni... i kdyz taky obcas me to tak prepadne, kdyz to ctu... ale pak zase kouknu do tabulky co tu je a rikam si ze snad to bude dobry, ze to tam je tak nejak rozlozeny ruzne 🙂 ... no i kdyz ja zatim furt jen cekam na mrchu a furt nic, takze jsem neprekonala jeste ani ten prvni schod.

natulaaa
28. čer 2010

Dobré ránko holky 🙂 🙂 🙂
U nás to vypadá dneska nadějně ,tak se chystám na sluníčko 😵
Breber to je s tím hlenem před MS zase jak u každého,já po ovu mám krémový,pak sucho a ted před MS jsem měla zase,ono každý to má jinak a ty si to musíš vystopovat u sebe jak to máš a pak budeš už vědet,že se třeba něco klube 😵 ,Holky a s tím otěhotněním ,někdo právě otěhotní hned,ono je to prý pohnojený a někomu to nejde,to je taky asi zase jak kdo,to je to na hov..o,že nic se neví jistě,jen furt čekat a čekat 😠

breberuska
28. čer 2010

Natu, já právě začínám po ovulce hlen teprve sledovat...měla jsem hodně krémový asi5 dnů, tak den dva nic moc a teď se mi zase vrací...Mrchu čekám tak za týden... 😒

jahudka80
28. čer 2010

@natulaaa jak se pak zapisuje do nové tabulky??? 😉 Děkuji.
já mám o zábavu postaráno dnes budu drhnout ten poblitej koberec ☹

natulaaa
28. čer 2010

Breber no asi tak,říká se,že crémový hlen je v začátku těhu,ale je to taky PMS já ho taky měla,takže tak,je to nahovno těhu příznaky se strašně podobají PMS 😠 😠 😠 ,takže zas nenapoví nic 😠 😀 .

Jahu jakou tabulku chceš novou?myslíš na teploty,graf? To se ti udělá samo,když zapíšeš ,že máš špinění,,tak tě to nechá ještě ve staré tabulce,ale když zaznačíš krvácení,tak se ti to automaticky zobrazí v nové čisté tabulce,to pak poznáš,jako já,však kukni na muj 😉

gambrinuska
28. čer 2010

@herbie jen jsem ti chtěla napsat že já jsem šla na IVF bez laparoskopie, d oktor byl i radši,-samozřejmě co doktor, to názor, ale prý po každé operaci sed dějí v břiše srůsty a ty jsou příčinou dalších problémů, takže u nás v CARu byli radši že jsem bez laparky, ale uvidíme jak to dopadne 😔

natulaaa
28. čer 2010

Fakt Gam,nám zase řekli,že laparka a s těma srustama máš pravdu,já si proto nechala aplikovat do břicha gel,stál sice 2500 tisice,a pojištovna ho neproplácí a je to gel,který ti nanesou do břicha až dooperují a po něm se právě ty srusty netvoří,protože ten gel prý vytvoří nějakou sklovinu ,která nepovolí rust srustu.Gam ale tak já znám z emimina hafo případu,co se pokoušeli dlouho o mimi a během laparky se našla příčina,profukly se vejcovody,nebo odhalila endometrioza,díky které holky vubec neovulovaly a po lečbě nebo profouknutí vejcovodu otěhotněly přirozeně,tak to se zase divím,protože přece jit na umělé bez vyšetření je přece blbost néé,když příčina muže být primitivní

jahudka80
28. čer 2010

@natulaaa jojo děkuji 😉

jahudka80
28. čer 2010

Tak jsem vydrhla koberec 😝 teď volal z realitky, že tedy ten náš byt nechtěj 😒 a do třetice začínám špinit 😠 tak to mě ten týden moc hezky nezačal ☹ 😢
holky přeji vám hezký den. 🙂

gambrinuska
28. čer 2010

natu je to fakt názor od názoru, já jen co řekli mě, u nás se našla příčina i bez laparky -pokud jsem bez hormonů tak neovuluju a ted nově i po ICSI silná zona pelucida-nebo jak se to píše, prostě ta blanka okolo vajíčka a pak i embrya

natulaaa
28. čer 2010

Gam jasnéé,pokud je u tebe problém i v hormonech,tak je to jasné,ale pokud jsou hormony v pohodě ,a prostě všechno se zdá v pohodě a nejde to,tak jedině laparkouse zjistí v čem je problém ,

A nechápu co to píšeš po tom ICSI,co je zona .......atd atd 😕 😕 ,vubec tomu nerozumím co si napsala 😵 😵