Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

vendulak
28. čer 2010

Dani taky výstižný označení 😀 já mu nejčastějš říkám "lásko moje maličká" 😵 😀.

vendulak
28. čer 2010

Jéžiš já až teď koukám na ten příspěvek nahoře a mám tam že je to kluk a skoro každej si myslí že je to kluk, no blbá 😀. Mělo tam bejt že si kvůli jménu taky skoro každej myslí že je to holka 😉.

daniela699
28. čer 2010

Vendul, jojo, to mu taky rikam 😀 a jeste "ty moje miminko" 🙂
se tusim rika - rodice a sousedy si nevybirame - nebo tak nejak, ne?. 🙂) nam zase pro zmenu strasne dupou nad hlavou, sloni, uz jsme jim to rikali, tak se aspon chvilku snazi. Jinak nastesti vsechno v klidu, tuk tuk. Ale driv jsem bydlela v takove pochybne ulici a nekdy jsem nestacila zirat teda. Taky nechapu, proc si lidi vylivaji svoje mindraky na detech.

daniela699
28. čer 2010

Ty jo holky, me je furt tak nejak divne, poliva me horko, vubec se nemuzu soustredit, bricho chvilku boli az do trisel, myslite ze by to konecne mohla byt ta mrcha? Ja jsem to takhle driv nemivala, ale at uz je tady.

kopretina82
28. čer 2010

Ahoj holky...
Tak se hlásím po kontrole...
Teda Dr. mě nijak zásadně nepotěšil, ale naštěstí ani nedal zásadně špatný zprávy 😉
Hematom tam pořád je ☹, což není ideální, je docela velkej, ale drží se, takže šance furt 50:50. Mám nakázanej klidovej režim a za 14 dní kontrola i s NT screeningem.
Dobrá zpráva je, že mimouš se drží, roste a hlavně nám bouchá srdíčko.Odpovídáme 11+3, což je o malinko míň (dle MS jsem 12+0), ale to je prý v normě 😉Dr. mi řekl, že pokud ustojíme ty 2 týdny do kontroly, už to bude o dost nadějnější, tak nám držte palečky 😉
Jinak moc nedočítám, skoro pořád ležím a z PC mám teď trochu respekt (to páteční krvácení se rozjelo u PC, je mi jasný, že sedět jinde, rozjede se to jinde, ale znáte to...). Tak se tu mějte fajn, zas dám vědět jak se máme🙂

breberuska
28. čer 2010

daniel, myslím, že může, to bude asi tou injekcí, že bude asi silnější. tak hlavně, že už se hlásí😀

já mám za sebou naprosto příšerný den v práci, nejraději bych šla hned zítra na mateřskou 😉

breberuska
28. čer 2010

jééé, ahoj kopre, tak hlavně, že malý roste jak má a tluče mu srdíčko, to je moc dobré!hematom určitě zvládnete, neboj...musíš poctivě odpočívat s nohama nahoře 😉

angelina987
28. čer 2010

@kopretina82 Kopre, když už jste přišli až sem, tak už o dotáhnete zdárně do konce, uvidíš - vše bude, tak jak má 😉

herbie
28. čer 2010

jeeee kopretinko tak ti drzim palce vsechno bude dobry a dotahnete to az do konce ja jsem dneska stavala nejak brzy uz okolo 6 hod asi to mam jeste prevraceny ten cas ted koukam na ulici ovulka se asi uz blizi zacina me bolet spodek tak uvidime ale testila jsem a zatim nic 😠

jane84
28. čer 2010

ahoj holky, u nás je tak nesnesitelné vedro. ráno jsem byla domlouvat ještě jednou praxi na gymplu, pak se stavila za kamarádkou mrknout na děcka, trochu mi zkazila náladu, protože si pořád na něco stěžuje. chápu, že se už doma nudí, ale čeho je moc, toho je moc.
Teď jsem trošku zvelebovala zahradu, už si to vyloženě prosila 🙂 ale protože mám spálená záda, musela jsem v košili, sice lehké a porozepínané kde to šlo, ale teče ze mě jako z vola 😀
Jahud to mě mrzí s tím testíkem, ale třeba to ještě není ztracené a kdyžtak příští měsíc, jednou to klapnout musí
Herbie škoda jen, že přítel nebude na snažilkování doma co?
Holky mně nikdy takhle z vedra špatně nebývalo, úplně se mi motá hlava, akorát jednou jsem to nedávala a to jsem byla těhu, že bych si zašla pro testík, asi ne

angelina987
28. čer 2010

@jane84 júúúúúúúúúúúúú, no utíkej!!!

fram
28. čer 2010

Ahoj holky,
kopre, teď už to zvládnete, vždyť to tvoje mrně tak udatně bojuje, že to jinak než dobře dopadnout nemůže. Držím palce.
jane, testík kup, ale není ještě brzy? Vím, že jsi o den přede mnou 😕

natulaaa
28. čer 2010

Jééj Kopre to je náádhera,tak doufám ,že poctivě ležíš,protože ty si taky strašně ulítaná 😵 😵 😵
Jani že by,?mi se dneska taky udělalo šoufl,však jsem to tu dopoledne psala,ale u mě asi ze silných kramu 😠 😠 .,jinak je dusno jako blázen a ke konci týdne hlásí teploty kolem 30st,tak se asi konečně ohřejem 🙂

jahudka80
28. čer 2010

@kopretina82 to víš že držíme palečky 🤐 ať miminkoušek roste a drží se jek klíšťátkoooooo

jahudka80
28. čer 2010

@daniela699 jojo ta menšina mě tady u nás hlavně ve měste se.. na každém kroku 😠 ale bohužel s tím nic neuděláme 😒 já bych je hnala , žádné dávky, příspěvky na bydlení, všechno zničej, ukradou 😠 normální človíček má 2-3děti max 4 a oni 6-10 to není normální a ještě se o ně ani nestaraj 😠

jahudka80
28. čer 2010

@natulaaa já furt nic 😒 si říkám tak buď ale ať mě to nenapíná, Ti říkám dostanu to ve středu ráno až pujdu na pohovor tak to ze mě poteče jak z vola 😠 jsem fakt nedšená ☹ a když to člověk nechce tak to dostanu po 25dnech 😠

natulaaa
28. čer 2010

jahud já vím jaké to je,ted jsem to zažila,testík bílý a ms nikde,na posrání 😀 😀

natulaaa
28. čer 2010

Holky vy jak tu rozebíraté tu menšinu,tak na HBO zrovna jede film natočený z toho prostředí,jmenuje se EL PASO ,my ho s mm viděli už dávno a je to hnus ale nějak jsme se od toho nemohli odlepit,ale dobře natočený,fakt přesně jak oni žijou 😕

jane84
28. čer 2010

fram já myslela už jako z minulého měsíce, při těhu jsem měla krámy normálně a byla jsem těhu, ale jsem nějaká zmatená. Jsem dneska 16 DC a jsem hoooodně podrážděná, že bych i pohledem zabila, jako přísahala bych, že ovulka byla už před víkendem, podle čípku a hleníku tak 12DC, pak se čípek začal prodlužovat a dnes zase krátký a strašně moc otevřený a hleník krásně natahovací, tak babo raď. Já už se v tom nevyznám. Že by byla ovulka dnes? škoda, že nemám ovu test

angelina987
28. čer 2010

@jane84 Nevadí, můžeš se snažílkovat aspoň pořád - ber to pozitivně 😀

jane84
28. čer 2010

@angelina987 vím, že bychom se měli dneska přitulit, ale já na to nemám vůbec náladu ☹

martasl
28. čer 2010

Ahoj holky.Všem,co plánují,že by to i mohlo konečně vyjít přeju,AŤ TO VYJDE!!

jahudko-dokud ms nedorazila,tak není nic ztraceno.třeba budeš mile překvapená. 🙂

liptonku-ahoj,konečně si se ukázala,chápu,že se ti na tuto diskuzi moc nechce,ale občas dej o vás vědět,ju?? 🙂 🙂

fram
28. čer 2010

jane, jestli nemáš náladu na tulení, tak na to kašli, aby z milování nebyla jen továrna na výrobu mimi . Ale pěkně si to tělíčko s námi někdy pohrává,co? Pak nevíme, na čem jsme. 😠
Já si před cvhílí našla klíště, bylo ještě malý, ale i tak jsem z toho špatná , brrrr. 😠

angelina987
28. čer 2010

@jane84 tak to nehroť, to nemá cenu - za každoucenu 😒

angelina987
28. čer 2010

@fram Jsi byla někde v lese?

fram
28. čer 2010

U babičky na zahradě 😒 Snad to bude v pořádku, ale jsem teď , když se snažíme trošku hysterická.

leheckova
autor
28. čer 2010

Herbiiiiiiiiiiiiiiiiii co to vidim 34DC kdy se bude testovat???Ušlo mi něco holky ja nestiham nezlobte se jo ja vim ale proste vas koliktrat jen prolítnu ani nedočítam to proste nejde a ted hlavně mě bolí bricho na pravý strn.takže jsem jeste nervoza nervozní už at je pátek..
Natuli tak mrcha je pořádná to je dobře kočko to je dobře a kdy začínáš bráti po 7dnech nebo jak to je ja už to zapoměla ja měla 7dní pauzu a pak začala brát 21 pilulííííííííí

leheckova
autor
28. čer 2010

Asi tam je neco špatně Herbi ma 34dc a píše o ovulce???co to???

angelina987
28. čer 2010

@fram To víš že bude, nad tím vůbec nepřemýšlej 😉

angelina987
28. čer 2010

@leheckova je to tam špatně - byla o tom řeč