Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
17. črc 2010

@natulaaa už aby to bybo, my měli bramboračku a meruňkové knedlíky. 😉 Břicho furt pobolívá 😒 jdu se natáhnout 🙂 testit nebudu a nelákej mě jo 😀 😀 😀 mě bolí bříško jako před ms 😢 😢 😢

helcenka
17. črc 2010

Hezkou sobotu,
holky díky. Já jsem táááák ráda, že MS dorazila a docela i v termínu, kdy mi normálně chodí.
My to máme dneska docela dobrý, ráno vichr, že jsem musela jít sundat prádlo, aby neulítlo, pak bouřka a deštík. Dopoledne svítilo sluníčko celou třičtvrtě hodinku a od té doby je zase pod mrakem. Sluníčko vykoukne vždycky jen na chvíli jo a máme "pouhých" 28 stupňů venku. 😉
Dneska jdeme s manžou na véču, bude hlídat ségra, tak se docela těším. I když teda MS mi dává zabrat, včera mi bylo zle, dneska už nic nebolí, ale asi až mi skončí, tak budu mít asi o pár litrů krve míň. Jsem pořád jako počůraná. Omlouvám se za ten popis, ale je to děs. Tak jsem ráda, že není takové vedro, jinak bych to asi nepřežila...
Manža se vrátil z práce, tak mu jdu dát oběd.
Mraky posílám za váma. 😀

jahudka80
17. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................49DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................33DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................32DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................29DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................28DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................27DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................21DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................18DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................15DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 15DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................5DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................4DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................4DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................2DC

jahudka80
17. črc 2010

@helcenka děkujem tady bylo ráno černo a už zase svítí 😠 ve stínu 29C 😀 no ochlazení by vážně bodlo, budu mít okna dokořán 😀 koukám u nás hlídal brácha u vás ségra 😀 ještě že máme sourozence co 😀 no nic jdu připravit věci ať můžem vyrazit k babičce 🙂

natulaaa
17. črc 2010

Jahud ve stínu 29,to máte zimu,u nás je 34 😲 a doma mám 31 😲 a zatím to nevypadá na dešt 😠
jahud mě taky bolí břicho na mrchu 😠

jahudka80
17. črc 2010

@natulaaa ty jsi už 21 a dostáváš to 25 ale já jsem teprv 18 😠 😒 asi tím vedrem, jednou to taky přišlo za 22dní 😅

breberuska
17. črc 2010

@natulaaa pak nám zítra určitě dej vědět výsledek toho pokusu. 😉 jsem zvědavá!
to vedro je fakt děsné, my máme doma 29 a venku 34 ☹

natulaaa
17. črc 2010

@breberuska já ti výsledek řeknu hned třed chceš? 😀 😀 😀 😀 ,nebo si počkáš až fakt na ten zítřek? 😀

jinak mě strašně mrchovský bolí břicho,takže výýýýsledek je? .............................................. 😠 😠 😠 😠

natulaaa
17. črc 2010

@breberuska no tak to máte super,to já tu mít 29,tak chodím v kožichu 😀 ,ted jsem koukala na nááš a máme 33 😲 😲 😲 😲 😲 😲 i doma i venku 😲 😲 😲 ,holky ale nedá se v takovém počasí normálně vegetovat 🙄 🙄 🙄 🙄

breberuska
17. črc 2010

@natulaaa počkám si na zítřek, až nám to tady pěkně shrneš, jak jste dopadly všechny tři 😀 břicho tě může bolet klidně pidně i z něčeho jiného 😎

angelina987
17. črc 2010

Ahojík, tak hlásím,že od rána jsme naložení v bazéně, i když i ten má tak 32 stupnů, ale aspon neco, promoce dopadly dobre, ale je fakt, že jsem se tam málem zkácela. Co tady nového? Nějaké //??? 😲

herbie
17. črc 2010

ahoj holky teda vy jste toho zase nakecali docist vas je pokazdy vykon jinak mi tu mame dneska opet vedro uz od rana ale tady jsou ty vedra jeste vetsi jak v cesku takze tu obcas horej louky a strane ale to az koncem srpna je tu hodne sucho ble.....vcera jsem byla u toho kadernika tak vlasky se povedli nechala jsem je malinko zase ztmavit o tech ovu testech jsem blazen z toho moc slozity na me takze to budu delat jako kdyz nam to vyslo na 1 proste se podivam do ovu kalendare kdy mam ovulku tech 4-5 dni a v tom rozmezi budem mit sexicek a hned budou // a uz kaslu na testovani a premysleni i miminku akorat me to nici takze az to prijde tak to prijde a jestli to neprijde v pondeli se objednam na gyndu na prohlidku jestli je vsechno ok tak snad jo i kdyz pri moji smule se pokazdy neco najde.....dneska na vecer jedem s pritelem hlidat na par hodin kamaradky 2 deti ma 4 letou holku a asi 8 mes kluka tak to bude neco pak az dorazi tak budem asi grilovat takova pohodicka jenom........kde je leheckova? uz tu dlouho nebyla 😕 😵

herbie
17. črc 2010

jezis ja pisu jak prase omlouvam se

a.j.a.
17. črc 2010

Natul, u nás bouřka a chladí se vzduch 😵 co vy ?

martasl
17. črc 2010

Ahoj holky.u nás už konečně hřmí a fouká.ale déšť ještě nikde.jinak ms se ještě nerozjela,ale cejtím,že do rána jsem jasná,začalo mě bolet břicho.se na to vykašlu.

a.j.a.
17. črc 2010

Jinak na koupáku bylo super. Skoro jsem nevylezla z vody, jak v ní bylo příjemně. A malá taky nešla vytáhnout 😵 ani se nám nechtělo domů do toho tepla, jak tam bylo fajn.

jahudka80
17. črc 2010

holky tady pršelo ani né 10minut 😠 koukám na TV noviny a zuřím zas chtěj brát někde prachy 😠 😠 😠 😠 svině jim se to bere druhejm když se jich to netýká 😢 😢 😢 a prdím na to bolí mě podbřeišek už 3den a nebaví mě to ☹
@a.j.a. koupání závidím, já se taky koupala 😀 ve vaničce po naší malé páč jak neteče tepl.voda ohřála jsem si v rychlovarce a pak se s ní opláchla 😀 manža hrdě sprchoval ledovou 😀

a.j.a.
17. črc 2010

@jahudka80 a jo, vám vlastně teď neteče ta voda. Manža je dobrý, že to zvládnul v ledovce.

A co říkali ve zprávách o penězích ?

a.j.a.
17. črc 2010

Tak u nás teď docela lije a bouří, ale teplota se nehla dolů ani o píď 😝

fram
17. črc 2010

Ahoj holky,
jupíí, v 17h začalo bouřit a sprchlo, nic velikýho, ale ochladilo se, tak větrám jak můžu a je to parááda. Stihli jsme i ugrilovat masíčka, než to začalo, tak mi je krásně. Ranní vzteklina už mě přešla 😀 ale byla jsem fakt fest protivná 😀

jahudka80
17. črc 2010

@a.j.a. že chtějí sebrat odpočet hypoték z daní na 2mil.to je cca 15tis.každej rok co nám to vracej je to supr schováváme to a máme aspoň rezervu a takhle nebudem mít nic 😠

a.j.a.
17. črc 2010

@jahudka80 aha, jo jo, o tom jsem myslím někde četla. No jo, ono těch chuťovek bude více...jakože porodné jen na první dítě, nižší rodičovský příspěvěk v případě 4leté RD, pobyt v nemocnici na 100,- za den apod.

a.j.a.
17. črc 2010

Hm, tak bouřka v tahu a ochlazení venku na 24 a doma na 27st. 😝 takžu tu dál chcípám dusnem 😝

jahudka80
17. črc 2010

@a.j.a. jojo tady taky nic moc, venku sice 20C ale tady v bytě 28C fuj, ještěže máme v ložnici balkon spímes otevřenejma dveřma 🙂 s těma penězma to rači neposlouchat, už bychom si totiž ani další mimi nepořizovali .... máme hypotéku jako prase, leasing .... a náklady na teplo a bydlení se každej rok zvedaj a kde na to má člověk brát to je nezajímá, já na rodičovské dovolené si přivydělávám abysme to všechno poplatili.škoda psát musela bych se zas rozčílit a to nechci před spaním to nedělá dobře. Aji myslíš že bolení podbřišku 3dny v kuse může být jen známka PMS a nebo hnízdění -jak tu někdo říkal??? Já to totiž nikdy nezažila a už mě to docela znervózňuje. A nebo bolí podbřišek když je tam cysta??

a.j.a.
17. črc 2010

@jahudka80 jak dlouho jsi po ovu ?

jahudka80
17. črc 2010

@a.j.a. asi 7dní

a.j.a.
17. črc 2010

@jahudka80 noo, zahnizďování bývá tak 6-10DPO, ale nevím, jestli může mít něco společného se bolestí břicha. Já si pamatuju, že než jsem měla dostat MS, ale už jsem byla těhu, tak mě taky bolel podbřišek. Jen nevím, jak dlouho po ovulce to bylo.

S cystou zkušenosti nemám, tak to nevím. Ale to by asi píchlo spíše ve vaječnících?? 😕

No a na PMS je asi brzy, nebo ne ? Kdy ji máš dostat ?

jahudka80
17. črc 2010

@a.j.a. no za týden počítám za 7 dní

a.j.a.
17. črc 2010

@jahudka80 hm, tak to je asi fakt brzy na PMS, ne ? Nebo je míváš už tak brzy ? Já asi tak 3-4dny před MS. i když teď už mám taky dojem, že mě stíhá PMS, pže jsem protivná jak pr... 😝

jahudka80
17. črc 2010

@a.j.a. no já bývám tak týden před ms protivná, někdy mě bolí hlava, ale nestává se mi že by mě bolelo tááák dlouho břicho. no uvidíme hold si musím týden počkat 😉 pak budu vědět jestli to byl PMS 😠