Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
17. črc 2010

@a.j.a. jdu si lehnout manža ještě kouká na pravdivé lži ale mě to nebaví a jsem unavená, dobrou noc 🙂

a.j.a.
17. črc 2010

@jahudka80 nebo můžeš 12DPO zkusit ovu test 😀 😉

My taky koukáme na Pravdivé lži, akorát já spíše surfuju.

Tak dobrou 😵

natulaaa
17. črc 2010

Ahojte holky,už asi chrníte 😕 ,my byli s manžou venku na terase a užívali si děště a bylo suprově 😵 ,doufám,že zítra nebude pařák 😝

Jahud mě taky bolí břicho a holky mám nový příznak,bolí mě šíleně prsa,a mám celkem i strach,protože mě ohodně víííc bolí levé a zdá se mi i tvrdší 😒 ,doufám,že to nic nebude 😒 .Přece normálně pobolívají obě prsa néé a mě bolí nejvíc levé 😖 😕 ,ale beru první měsíc ten euthyrox na tu štítku, a to jsou hormony,tak že by z toho?no uvidím po ms .

Jinak nevím jak to bude zítra s měřením,v 5 ráno jedeme pro moje rodiče k autobusu,přijedou z madarska a já měřím o pul sedmé a je blbé,kdybych kvuli měření nejela 😖 ,tak zítra nebudu vědet teplotku přesně,Ach jooo 😢

dobrou noc všem 🙂

jahudka80
17. črc 2010

@natulaaa to budou hormony neboj a nebo těhu mě boleli kozy děsně 😀

a.j.a.
17. črc 2010

@natulaaa Natul, že by měl Euthyrox na tebe takový vliv ? Na mě teda nijak nepůsobil. Ale tak třeba mám menší dávku než ty, tak proto. Kolik ho bereš ?

Teda koukám, že se to tady s těmi příznaky začíná zajímavě vybarvovat. Tak to jsem zvědavá, co z toho bude 😵

a.j.a.
17. črc 2010

Jo jo, mě při těhu taky fest bolela prsa.

herbie
17. črc 2010

natulko.....ja jsem ted mela snad vsechny priznaky nez jsem to dostala tak tyden pred mrchou me hrozne zacli bolet prsa i bradavky pichalo me dole v levo a takovy tlaky jsem mela do bricha no a podivej nic z toho nebylo .... ale drzim vam vsem palce aby priznaky byly tehotensky // 😀

jahudka80
18. črc 2010

dobré ráno, snad ještě všichni nespíte 😀 venku je tak krásně, 15C zataženo a prší 😀 musíme honem ochladit svá obydlí něž příjdou zas tropické vedra 😀

natulaaa
18. črc 2010

dobré ránko 🙂
Aji beru 50euthyrox 1xdenně 😒

takže naše testování dopadlo zatím tak,že já mám na ovu testě slbší druhou,ale mi to nic nenapoví,to já mívám každý cyklus před ms,ale druhá kočka je tehuuuu a má na 10dpo slaboučký těhu test a silnější ovu test,fakt celkem pěkný 😕 ,takže to asi funguje 😉

no a jeli jsme pro naše už ve 4ráno,tak jsem musela změřit a bylo 37.1,což je hodně na 4ráno a zpátky jsme byli po pul páte a ulehli znovu a v pul sedmé,to je muj obvyklý měřící čas jsem měla 37.2,ale nechala jsem tu první,ono je to stejně celkem jedno,hlavně,že se drží,i když minulý cyklus se taky ještě držela 😠 😀 ,takže tak,nooo,budem čekat 😀

jahudka80
18. črc 2010

@natulaaa No já jsem o desetinku klesla 😀 stejně to nevidím moc na těhu. ráno jsem se radovala, že mě nebolí podbřišek, ale už zas bolí tak jsem se radovala předčasně ☹ testovat budu v sobotu 🙂 tedy pokud nebudou žádné příznaky ms 😅 a když už mě 4dny bolí břicho jako kdybych to měla dostat 😒 tak nevim nevim

jahudka80
18. črc 2010

@natulaaa a ten ovu test - když to zjištěje těhu tak ho děláš po ránu (těhu testy jsou nejlepší po ránu) ale na tom ovulační pro zjištění ovulace se ráno dělat nemá, ale když chce zjistit těhu tak by se to mělo dělat ráno viď
🙂 😉

jahudka80
18. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................50DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................34DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................33DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................30DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................29DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................28DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................22DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................19DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................19DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................16DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 16DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................6DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................5DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................5DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................3DC

natulaaa
18. črc 2010

jj Jahud,po ránu 😵

natulaaa
18. črc 2010

Jahud,to není žádný pokles,ted jedna těhulka taky poklesla,přitom má potvrzené hcg,takové poklesky a vzestupky jsou ok. 😉 ,a já hadicuju jako ty minulý cyklus 😝

breberuska
18. črc 2010

Hezkou neděli holky! Natu a ty jsi taky dělala těhu testík k tomu ovuT.?
já začínám chytat po ovulační splín...ve starém MS kalednáři jsem si našla, že jsem 4DPO špinila u obou těhu, takže docela slušně začínám magořit a pozorovat se, jestli se třeba náhodou něco neděje 😀

fram
18. črc 2010

Krásnou neděli,
celou noc pršelo a teď ještě poprchává a je zataženo. Paráda, kéž by takové počasí vydrželo aspoň týden. Větráme, větráme a větráme 😀 😀

natulaaa
18. črc 2010

dobré ránko 🙂 ,nene ,já si dělala jen ovu,těhu nemám,ale poslouchejte co se mi stalo,my byli ted s manžou u jedné paní,co uzavírá pojistky a kydž jsme jeli od ní,tak jsme měli po cestě vzít tcýni s tchánem z kaufu z nákupem,oni totiž nemají auto,no a jak jsme na ně čekali před kaufem,tak já si šla vedle do lékarny,že si koupím těhu test,no nepřišla tam i ta tchýně a postavila se do fronty 😠 ,tak mě nenapadlo nic jiného a koupila jsem si chladicí mastičku na záda ,no nejsem já kráva,mohl mě napadnout aspon ibalgin nebo něco,ale mě napadne taková hovadina,přitom takovou mastičku doma mám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,takže nemám těhu test,asi to je znamení,že nemám testovat,protože z toho asi nic nebude 😠 😀 😀 .jsme se chlamali s manžou v aute,když jsme je vyložili 😀 😀

breberuska
18. črc 2010

holky, jen taková blbina http://stary.astromat.cz/index.php?mb=1&pm=1 ale já jsem byla překvapená, že to na mně fakt sedí....bohužel tam mám i smrt jednoho dítěte...ale přečetla jsem to jedním dechem, protože jsem měla pocit, že je to o mně 😅

natul, aspoň když tě budou bolet záda, můžeš se mazat od rána do večera 😉

martasl
18. črc 2010

ahoj-tak u nás taky celou noc bouřka a teď je pěkná kosa a fouká.dopoledne opět sprchlo,jen doufám,že holce na táboře nebude kosa-má jen jednu mikinu.doufám,že takto nebude celej týden,ať z toho tábora taky něco mají.
ms se samořejmě rozjela,tak prosím tabulkářky o opravu,dnes 1DC.díky.jsem nasraná a mám strach,že se mi už nepodaří otěhotnět.loni jsem otěhu koncem srpna-to bude zase depkavý období 😠 😠

a.j.a.
18. črc 2010

Ahoj holky 🙂 u nás taky chladno a v noci mega bouřka. Až mi kolikrát ty hromy a blesky nedělaly dobře.

a.j.a.
18. črc 2010

@breberuska Breber, to je zajímavý odkaz. Už jsem to skoukla 🙂 sice tomu začátku prd rozumím, ale důležité je na konci, kde mám napsanou velkou plodnost a hodně dětí 😀 😵 kruci, tak šup sem s tou plodností 😀 😅

a.j.a.
18. črc 2010

@natulaaa Natul, super nákup v lékárně 😀

angelina987
18. črc 2010

Holky, tak jsem taky mrkla na ten odkaz a já tam mám dvojčátka, tak uvidíme příští týden 😀 jinak u nás taky zaprelo, z acelý víkend jsem se zastavila až ted, tak valím do pelíšku 😉 pa

jahudka80
18. črc 2010

@natulaaa rozesmála jsi mě, já takhle minule mátla prababí že jsi jdu pro šampon na lupy 😀 a přitom sem šla pro test 😀 😀 😀

@martasl tak to je znamení že otěhotníš v srpnu!!!! já otěhotněla až v prosinci- tak dlouho čekááát necíííí bééééééééééé 😢

natulaaa
18. črc 2010

čaute holky Aji, Jahud jj nakoupila jsem dobře no 😀 😀

Marti 😔 ,já tě budu následovat ve středu 😢 😢 ,už to cítím ☹ 😠 ☹ 😠 🙄

jahudka80
18. črc 2010

tak holky teď jsem si psala s kámoškou a jsem zas taková 😖 😢 😢 😢 no je těhotná tedy asi 100% neví musí udělat test, nejlepší je že poprvé otěhotněla hned a mají doma 2letou dcerku a teď otěhotněla na druhej pokus. No a já se tady a vy můžem snažit jak nevím co a nííííc 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a ještě mi napíše že to ještě jako mohlo chvíli počkat, jako že je ještě moc brzo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 si nevážej toho ,že jim to jde hned ☹ ☹ 😒 😒bůůůůůůůůůůůů 😢

fram
18. črc 2010

@martasl sakra, mrcha zatracená 😠 ale v srpnu jdeš k dr. a přece ti slíbil, že to budete řešit. Tak neztrácej naději, pokud se nepodaří v dalším cyklu , tak vám určitě pomůže doktor. Na mě to taky padá, že už nikdy neotěhotním. Ovulka by měla být za týden, přibližně neděle až pondělí a je na 99% jistý, že manže nebude doma 😢 Už teď jsem z toho úplně vyřízená, že promrháme cyklus ☹

breberuska
18. črc 2010

@martasl, tak ta mrcha mně mrzí...srpen je tutovka, jestli jdeš i k MUDr, tak určitě něco vymyslíte!
@a.j.a. já tomu začátku taky nerozumím, četla jsem jen ten text😉 i když mně ten konec o tom jednom mrtvém dítěti zase rozbrečel, tak jsem si pak řekla, že to tak mělo být a když je tam napsáno jedno, tak jedno a basta. Další už budou snad v pořádku a brzo 😉

fram
18. črc 2010

@jahudka80 já když jsem byla 3.den po revizi, tak se za mnou stavil kamarád, jestli prý vím, že se jim narodila třetí kluk. Trošku neplánovaně, mají je všechny cca 2 roky od sebe. Tak jsem mu pogratulovala a on se zeptal - a vy další neplánujete? Jsem se skoro sesypala, omluvil se za blbou otázku,samozřejmě nemohl tušit, že jsem 48 hodin po potratu. Ale bylo to fakt psycho ☹ ☹

a.j.a.
18. črc 2010

@breberuska Breber, tak je vidět, že má ten horoskop asi něco do sebe a není to jen taková slátanina. Škoda, že se tam ještě nepíše, kdy člověk otěhu 😅 no jo no, to už bych asi chtěla moc 😅 a kolik dětí ti to tam teda píše ?