Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
13. dub 2010

ja vas nestiham ani dočíst ted jsem bala na zachodě a mam kremový hlen s části do bílku takže ovu se blízi to je jasný mam trochu citlivý prsa ale jinak bricho zatim nic teploty mě zamrzly

natulaaa
13. dub 2010

počkat ,počkat Herbi kde bydlíš 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
Kopre ty sy chodíš na břišní tance 😕
Jinak holky tak jak to tu čtu,tak ty teploty máme všechny na hov.... a my s Petou i čípek i Lehe je taky dost vysoko na přdovulační,no uvidíme co bude dál,holky umí tu některá hodit dnešní tabulku,naše tabulkářka se někde toulá 😀 😀 😀 😀 ,že jo Lehe 😝

leheckova
autor
13. dub 2010

Herbie ty jsi někde jinde než v česku???
Můj manža taky kouka rád na panoramata ja někdy s nim ale jen v zimě....to je krasný se na to koukat
ja mam dnes naladu pod psa včera jsme se rafli s kamoškou tak jsem celou noc nespala jsem z toho špatna ale snad jsme si to vyříkali a bude klid ale mě to pak vezme na 3 dny ... ☹

natulaaa
13. dub 2010

Ted jsem tě pomluvila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,Lehe no já se dívala na tvuj graf,že tam máš napsané krémový hlen,ale kjestli ho máš s bílkem,tak to by mělo být ok,jinak krémový hlen by byl nic moc 😒 😒

leheckova
autor
13. dub 2010

už ji tam mas nekoukaš jooooooooooo ja ji tam dala před chvili 😀

leheckova
autor
13. dub 2010

mam tam takový kus kremouvýho jako hrudku a okolo už byl bílek na papíře

leheckova
autor
13. dub 2010

Pro Natulku jeste raz
😀 :- 😀 D
😀
😀
ne 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................47DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................35DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................33DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................33DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................28 DC
martasl(34let,MA 12/2009)..............................................................................................................28DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................21DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................19DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................15DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................14DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................9DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

natulaaa
13. dub 2010

Lehe no já zrovna psala o té tabulce a tys ju tam zrovna v té chvíli dala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,,

petra.vavra
13. dub 2010

nat- ty jsi to pěkně shrnula, jak jsme na tom....no já od sebe nemůžu chtít zas tak moc, protože jsem nedělala celých 19 dní nic a teď bych chtěla, aby šlo všechno jak po drátku 😀 ....tak to bude všechni překvapení 😉

natulaaa
13. dub 2010

No to se ti nedívím s tou kamoškou,to je hodně nepříjemné 😖

herbie
13. dub 2010

hahahah ja kdyz mam ten hlen tak mam takovej jak gel a ze se tahne ze ho chytnu a normalne vytahnu prominte ty vyrazi a je pruhlednej jako bilek no 🙂 no holky ja uz 9 let ziju 5 mesicu v roce na Hawaii a 7 mesicu v Californii hruza ale litam do ceska jinak z ceska jsem s usti nad labem ale vyrustala jsem okoli nachoda a znam i hradec hahahahahahaha

petra.vavra
13. dub 2010

herbie- závist obrovská..... 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a jste po zemětřesení v pohodě??

leheckova
autor
13. dub 2010

ty se máš a tak mas čecha nebo někoho odtamtud

petra.vavra
13. dub 2010

asi tam nebudou jako dneska tady 4°C co 😠

natulaaa
13. dub 2010

Peto no jak jsem to tu četla o těch teplotách,tak jsem usoudila,že to fakt stojí za prd 😀 😀 ,jinak včera mi přišla sms od jedné známe,že se ji narodil šimonek,tak jsem z toho byla trošku na nic,už to začíná a v květnu jsem měla mít termín a to mají rodit 3 známe,nejsou to kámošky,ale jen si občas zavoláme,tak už se května fakt bojím 😖

natulaaa
13. dub 2010

Herbi z tebe jsem normálně v šoku 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,kde to bydlíš,to si fakt zapoměla říct a mi to bylo divné,že ty se tu někdy vyskytuješ v takových zvláštních časech 😲 ,A tvuj přítel tam dělá co a ty ?A to máte domeček? Ještě napiš,že u moře a jsem u vás na to tata 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

herbie
13. dub 2010

jeee no tak natul to je jak naschval kazdej rodi o sto sest ale mi budem taky nebojte 🙂 mela jsem cecha prvni 3 roky tady byla jsem vdana za americana uz jsem rozvedena asi 2 roky a ted mam opet americana 😅 joooo je tu krasne hlavne na hawaii jsme tu uz 5 mesic ale 21 dubna se vracime do californie zase az do listopadu jinak tu ted porad prsi takze pocasi na prd

natulaaa
13. dub 2010

Mi dneska blbne notas,normálně se mi zaseknou smajlíci a najednou mám plný řádek smajlíku,
Herbi tak to s tím bílkem máš obrovské štěstí,takového natahováka má málokdo 😲 ,já během ovu jsem jen strašně mokrá a bílek najdu jen na toal papíře na WC,takže žádné křiky 😝

natulaaa
13. dub 2010

Herbi tak ty teda válíš čím se tam živite teda,promin za ty otázky,ale mě to fakt zajímá,neznám nikoho,kdo tam bydlí,tak mi to příjde hodně zvláštní 😵 😵

herbie
13. dub 2010

natul bydlime asi 2 minutky od more pesky opravdu nekecam ja jsem doma to jsem uz psala ale staram o vsechno ostatni okolo coz dava taky zabrat pred tim nez jsem jeho poznala tak jsem, ale makala a pritel je profesionalni sportovec nevim jak to napsat 😅 surfuje

herbie
13. dub 2010

no natul ja taky mam ten hlen jenom tak dva dny jako kdyz curam a pak se podivam jak docuravam tak normal mi to visi s pipiny tak to vytahnu a je to jak proste gel ale taky to mam na papire takovy mazlavy.......no on nas zivi je prosurfer ... neco jako hokejisti hrajou nhl tady v usa tak on surfuje je to tu popularni v cesku to vubec neni 😀

natulaaa
13. dub 2010

Tak to je super herbi,nechceš hodit nějaké fotečky,až se taky pokocháme 😵 ,No Herbi já jsem taky doma a starám se uplně o všechno ,taky se nenudím,ale nehoním se,to je fakt,ale kolem baráku je práce furt a nákupy a placení ruzných věcí a dělám co zvládnu,protože Peta je furt v práci a má toho dost,takže ted mě čeká zrovná natíraní desek na plot a bude toho hodně,sekám trávníky,prostě skoro vše,Ale zase mi to nevadí,dělám to ráda,beru to tak,že Peta vydělává,tak já pomáhám jinak,obojí by nemoh dělat,ale když budu těhu,tak bude muset to už se sekačkou lítat nebudu,to už nebudeme mít ukázkový trávník,ale snad to přežiju 😀 😀 😀 .

herbie
13. dub 2010

jinak se klidne ptej natul me to nevadi 😎 (ja se taky budu ptat hahahaha) 😲 🙂

natulaaa
13. dub 2010

Herbi ptej se,já ti řeknu vše,i to co nevím 😀 😀 😀 😀 ..
A nějaké fotečky nehodíííš 😵 😵 😵 😵 😵

herbie
13. dub 2010

uz jsem tu jsem umyla nadobi po veceri a nalila jsi vinko tak budu psat.....no jasny natul nekdy kdyz jses doma tak mas vic veci na praci jak kdyz pracujes .... ja nedelam 6 mesicu po tom jak jsem potratila a taky jsme leteli sem takze bych stejnak odesla a az se vratime tak se uvidi, ale pritel se o nas stara vzorove, ale ja se zase staram o domacnost pomaham mu jak to jde

herbie
13. dub 2010

Milli a Peto kde jste? 😠

herbie
13. dub 2010

jinak Milli to jak jsi psala o tom ze jsi se pohadala s kamoskou tak to neres to bude zase dobry ja jsem se pohadala s jednou nez jsem odletela na hawaii 5 mes nazpatek a az ted jsme si zase napsali a vse je ok 😎 ale vim jak ti je!!!!! mi zensky jsme horsi jak chlapy nekdy 😉 😀

petra.vavra
13. dub 2010

herbie- já jsem šla dělat snídani nebo spíš už skoro svačinu a tys mě svým místem pobytu tak dostala, že nejsem schopná ani psát 😀 😀 ba ne...
hele to co popisuješ s hlenem, tak to je úplně nejlepší co můžeš mít!!!

natulaaa
13. dub 2010

Herbi tak kolik tam máte ted hodin teda? 😝
Taky nevím,kde se baby ztratily,Peti už asi skončila Kouzelná školka 😵

natulaaa
13. dub 2010

Peto já jsem z toho taky normálně v šoku 😕 😕 😕