Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

veraakubik
22. srp 2010

@a.j.a. Kez ybs ale tu pravdu mela..Ale ted oremyslim-dlouho se k nam nepridal nikdo novej,na kteryho se obratilo stesti zady,co?!Porad tady mame takovej kruh..Ne teda,ze bych chtela,aby nekdo mel smulu jak my tady,ale preci jen..Tak sup sup,at taky na toho silvestra resine uplne jine problemy..Jeeee,kez by to bylo tak jednoduchy..

a.j.a.
22. srp 2010

@jahudka80 a co ta prsa, ještě tě furt tak bolí ? Chystáš se k tomu dr ? Jo jo, však to zkuste tento cyklus bez měření a ovuláků a uvidíš. Jsem na tebe zvědavá 😵 aspoň tě přinejmenším nebude stresovat krásný graf 😉 z vlastní zkušenosti bohužel vím, že ani pokrytí ovulky těhu nemusí nezajistit ☹ ale mým tajným favoritem je stále ten hypermangan a jeřáb ptačí 😵 ale tak do Vánoc času dost a do té doby budeme faaaaaaaaaaaaaakt všechny těhu 😵

a.j.a.
22. srp 2010

@veraakubik tož tak to aspoň na konci roku tento kruh uzavřeme a uděláme nový těhotenský 😵 😵 😵

lucie.krajcarova
22. srp 2010

holky, co mikkisek, ozývá se? taky těhotná, tak snad je vše v pořádku...

jahudka80
22. srp 2010

@a.j.a. prsa bolej trochu 😒 a tedy o jeřábu ano hypermanganu nevím, zítra si něco o tom přečtu teď jdu spinkat jsem unavená 😉

dadka2
22. srp 2010

Jen jsem nakoukla a napadlo mě, že jsem kdysi viděla v TV toho známeno bylinkáře Váňu, jak doporučoval pro otěhotnění tuto bylinku - http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-z-bylin/52-L... Leusea-maralí kořen,2 x denně čaj,ne večer pro oba manžele. Tak třeba vám to některé pomůže. Moc vám držím palečky!

martasl
22. srp 2010

jahud-pokud to ufiknutí ocásků nebylo drastický,tak jim dorostou.

zítra holky budu testovat,tak na mě myslete,ať to vyjde. 😉 .je mi zle jak prase 😝

martasl
22. srp 2010

jahud-jo shodila jsem 6kg a pak nabrala 8.takže to co shodíš běhen těhu se nepočítá.taky mě doktor před porodem vynadal.ale když já jsem neměla vůbec hlad.no naštěstí to dobře dopadlo.Simona vypadá velice dobře. 😅

mpetula
22. srp 2010

Ahoj holky, tak já byla zase celý víkend v práci - pěkná nuda, už mě to neba. Jak jste se bavily o tom, že máte mimča v rodině a těhule, tak já mám švagrovou ( manžova ségra ) a ta rodila měsíc po tom, co jsem přišla o první mimi - bylo to pro mě docela náročné... A v pátek jsem byla docela dost v pr... přišla za mnou bráchova manželka do práce, vrátili se z dovči, tak tak kecáme a já že mi neni nějak dobře poslední dobou a ona jestli nejsem těhu, tak říkám, že nevím a co ona ( věděla jsem že se snažej ) a ona že jo. Tak říkám jak dlouho a ona že čtyři, já říkám co čtyři a ona že měsíce. Tak to mě fakt dostalo, po mém druhém potratu jsem se o tom všem hodně bavily, ještě na konci června mi tvrdila že se stále snažej, tak já jak debil jí ještě říkala, ať zkusí ovu testy a tak a ona teď tohle?! To mi přišlo jako velká podpásovka, no obrečela jsem to hrozně, né že bych jim to nepřálá, přeju a moc, ale je mi líto, že všichni jo a já ne ☹ No v úterý by měla dorazit mrcha, tak jsem zvědavá, jak to dopadne 😒

a.j.a.
22. srp 2010

@mpetula tak to určitě zamrzí. Ale zase třeba to nemyslela špatně, jen to nechtěla nikomu říkat brzy jako spousta holek. Já když byla teď těhu, tak jsem taky mlžila a říkala, že určo druhé chceme nebo že se teprve začneme snažit nebo, že se snažíme a uvidíme, co z toho bude. Mi teď taky připadá, že jsou kolem všichni těhu nebo porodily 😝 ale já prostě vím, že se letos všechny dočkáme 😵 a tobě třeba mrcha v úterý už nedorazí 😵

a.j.a.
22. srp 2010

@martasl držím pěsti na ráno 😵

a.j.a.
22. srp 2010

No a fičím do sprchy a spát. Dobrou všem 😔

el29
23. srp 2010

Ahoj,hlásím 1 DC. Ach jo... ☹

breberuska
23. srp 2010

dobré ráno holky!
@martasl hodně štěstíčka na testování, držím všechno co mám🙂

veraakubik
23. srp 2010

@martasl Tak nejdriv alespon pozdravim-dobre rano a ted-mooooc drzim palecky-i ty na nohou 😉 at testovani dopadne dobre a pridas se k Helce..Pak zadne napinani a honem to sem hodit.. 😉 😉

natulaaa
23. srp 2010

Dobrééé rááánko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 háádejte coooo?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,Já dostala ms 😵 😵 ,
@el29 A já se tu z ní raduju 😔 😔 😔
@breberuska hodně štěstí u lékaře 😵 😵

Martiiiiii tak coooooooo 😀 😀 😀 😀

breberuska
23. srp 2010

@natulaaa já jdu až v pátek 😅 . moc gratuluju k mrše, to je super, mimčo už klepe na dveře!!! 😀

natulaaa
23. srp 2010

@breberuska jéé,já myslela,že dneska 😀 😀 😀 ,tak jdu posnídat a začnu do sebe rvát ty blafy,dneska začínám prednisonem a anopyrinem 😕 😕

jahudka80
23. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................37DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................26DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................22DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).....................................................................................21DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)............................................................18DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...........................................................................................................17DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..................................................................16DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)............................................................................................................14DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)...............................................................................................13DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal).....................13DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800...........................................................................................11DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel......................................................................................7DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )................................................................................................................6DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit)...........................................6DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)..............................................4DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).......................................................................................................................1DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)....................................1DC

breberuska
23. srp 2010

@natulaaa angelina jde dnaska na NT screening 😉

jahudka80
23. srp 2010

@natulaaa To je super ža dorazila 😉
@el29 to je mi moc líto ☹
@martasl jojo testni pak si věčer juknu jestli budeš už nahoře 😵

Holky já musím letět jedem zas makat za zahradu, manžovi jsem ráno tahala klíště 😠 ani se neptejte od kud 😀 , jinak jsem volala na gyn. a cyt.úplně super 🙂 jsou tam trochu - nebo spíž byli nějaké kvasinky- a o tom vím měla jsem asi 3 dny výtok potom to už bylo dobré, krev na testy se bere 3dc a já jsem už bohužel 4 tak tenhle měsíc nic ☹ ale příští můžu přijít. No tak uvidím. Musím letět v půl deváté vyzvedáváme prababičku 😉 mějte se tu krásně a marti tobě držím palečky ať jsi druhá do tabulečky 😉 pa

pe_t
23. srp 2010

Dobré ráno

@martasl držím palceeeee, ať se přešoupneš nahoru 😵

@natulaaa já se radovala z první stejně tak 😀 😀 ak to už stříhej metr do mimi 😀
@breberuska tys mě včera tááááááák potěšila, že už odpočítávám do druhé 😵
dneska jdu na druhou kontrolu, tk jsem zvědavá.

breberuska
23. srp 2010

@pe_t tak ať na kontrole čekají jen dobré zprávičky🙂
já se dneska chystám na ty okna....ale jenom část🙂

natulaaa
23. srp 2010

Holky děkuju 🙂 ,Joo Angelina jde ajá fuut,že nějaká těhulka jde 😀 😀 😀

zzzzuuuuzzzziiii
23. srp 2010

ahoj holky...
tak uz treti den mi je silene blbe ☹ vubec nevim, z ceho, ale mu zaludek je jako na vode ☹
boli me hlava a mam zablokovanou krcni pater - rovnez 3 dny... a to jsem dneska poprve v praci po dovce - HRUZA!!! trpim.
Jinak jahudko, o tabulku se teda starat, nemusim, ano? tak krasne ti jde 🙂

natulaaa
23. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii boože a byla si u doktora?

herbie
23. srp 2010

dobre ranko ..... natul gratuluju k mrse mas radost vid 😉 zuzzzzi jezis zajdi k doktorovi jestli ti neni dobre, pet preju uspesnou kontrolu... jahudko jsem rada, ze jsi mezi nama zustala..... me boli vajecniky jak prase je to tou ovulkou asi uzivam si ji pekne sama hahahaha pritel mi dneska psal sms ze se vrati zitra asi na vecer takze to uz bude po .... psal mi sms ze doufa ze mu odpustim ze ji zmeskal 🙄 kvetnovi mimi proste nebude no.......ale nevadi stavaj se i horsi veci.....ja mam hlad jdu papat a budu vas cist

rozum
23. srp 2010

Ahojte holky, kde je Martasl??? Jsem netrpělivá na její zprávy 😉 . Jinak u mě nic nového, nevím, kdy mám plodné dny, jelikož mé dva poslední cykly jsou výkyvy jak prase, takže tento měsíc s ničím nepočítám. Jen se snažím dostat pod kontrolu pravidelnost snažilkování, i když oba dva s manžou směnujeme, tak jsem zvědavá.
Všem přeji krásný den!

natulaaa
23. srp 2010

@herbie to stihnete ještě,dá se otěhotnět i den po ovuli a pokud tě ještě bolí vaječníky,tak se teprve chystá 😵 😵 ,ještě to stihnete,ale hlavně aby byl sexík 😵 😵
@rozum tak při směnách to musí jít fáákt blbě 😒 😒

rozum
23. srp 2010

@natulaaa - no dá se to, zkušíme to každé dva dny, tak např. - Čt, So, a když se dnes neuvidíme, tak pro jistotu v Ne a pak v Ut. Myslím si, že tak by to šlo nějak... Natu nevíš, kde je Martasl, měla testit ne?