Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
16. zář 2010

@helcenka moc gratuluji ke kontrole!!já jdu zítra, takže snad taky dobře pořídíme...

Jinak vás všechny moc zdravím, nestíhám dočítat, jsem pořád strašně spací, šípková Růženka je proti mně úplná čiperka, už se těším, až ten Utrouš vysadím 😠 Jen koukám, že se teď // nedaří...tak snad se co nejdříve ta zatracená smůla přetrhne...nebo že vy na sebe čakáte na vzájem, abyste se pak všechny přešouply do jednoho těhu tématku 😉

@natulaaa moc držím palečky!!!

fram
16. zář 2010

Ahoj holky,
@helcenka @kopretina82 gratuluju ke kontrolám, kopre, monitor budu muset přejet hadrem, jak jsi ho poprskala, doufám, že se nakazím 😀
@breberuska zítra držím palce
@martasl tak super, že manža dorazila aspoň už dnes, a ráno přeju úspěšné snažení, prý jsou mršky po ránu nejčilejší 😀 , no hlavně, aby byl dost čilej manža, když ho budeš budit 😀 😀
@zzzzuuuuzzzziiii na ovu testy se vyflákni, ale , že jste to snažení vzali poctivě 😀 Moc přeju, ať to má úspěch.
@jane84 to máš asi bolehlav ze svých žáčků 😉

fram
16. zář 2010

Kde je natulka? Doufám, že se jí daří dobře, ale určitě nervuje ☹

jane84
16. zář 2010

@fram jsou sice o 10 let mladší, ale pěkní puberťáci. Ale někdy je to jak s malýma děckama. Zítra dvě hodiny chemie, v pondělí a úterý po jedné z biologie, to budou psát test, opravit to a tím praxe končí. Jako užila jsem si to, bylo to fajn, ale nechci vidět ten první rok v práci, to se asi pos.ru z těch příprav.

jahudka80
16. zář 2010

@martasl no neozvala, tedy zatím, říkám si že se ještě ozve, víš třeba mají ještě běhání (znám to co je vše potřeba když umřel děda) papírů lítání...tak snad se ozve dávám šanci do konce měsíce pak už asi né ☹
@helcenka super zprávičky tak ať hezky roste a drží se jako klíšťátko 🙂

jahudka80
16. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii super jsi šikula 😉 a tedy snažení je u vás koukám maximální tak tfuj tfuj ať to končí //
září a říjen bude přecpanej // čárkama 😀 bude jich 5 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nebo 6. Nooo když byla v srpnu jen 1 // tak na září jsou 3 natula +2 no a říjen je můj 😵 a + 2 😵 😵 😵 😵 no jsem si to, jsem vám to krásně naplánovala tak nekoukat a šup šup ať to odsejpá 😀 normálně jsem dnes měla takovou radost že už jsem to dostala jooooo holkýýýýýýýýýýýýýý 27.9. jdu k dr. tak držte palečky, jdu jí poprosit zda mi veme krev že mě bolí prsa ☹ jestli nemám vysokej prolaktin, a jestli mi udělá ULT mohla bych mít zrovna před ovulí 😵 tak by mě řekla zda tam je folíííík 😵 ať už je 27 😀 🙂 😵

fram
16. zář 2010

@jahudka80 jéé, ty jsi to krásně naplánovala, teď už jen aby to vyšlo. 😉 😀

herbie
16. zář 2010

lucie.krajcarova uzijte si to na dovce.....jahudko80 gratuluju k mrse taky si ji uzij hahahaha.....helcenko gratuluju ke kontrole super.....breberusko hezky jsi to spani uzijte i s drobeckem tak to ma bejt.......zzuuuuzzziiii ovulaci mas vetsinou 48 hodin ale testy ti ukazou pozitivni ty // carky 5 dni i kdyz ta jedna je slabsi ..... nejlepsi je sexovat kdyz mas obe dve // stejne silny......ale jak rikaj holky kasli na testy a sexuj az to prijde tak to prijde.....me ovulka zacla dneska tak bych chtela v tyhle dobe mit co nejvic toho sexu tak uvidime......no jo kde je natula? prdi na nas 😎 😀

herbie
16. zář 2010

tak jsem prave delala ovulacni testik a mam ho krasne pozitivni takze juchuuu na snazenicko pristich 5 dni 😝 😅

zzzzuuuuzzzziiii
17. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800....................................................................36DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).....31DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 26DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................26DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...26DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )...................................................................................21DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................20DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................16DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...13DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................13DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................12DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................10DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................7DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................6DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................5DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................5DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................4DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan )http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a........

zzzzuuuuzzzziiii
17. zář 2010

Ahoj holky, tak posilam dnesni tabulku. Už mám 16 DC a vecer tam jeste byly // krasne tluste... tak vecer jeste neco bylo, ale dneska rano uz jsme se tomu tlemili, ze uz se nam vlastne ani nechce a tak jsme se na to vyprdli... tomu se rika "prepracovani" 😀 😀 😀

herbie
17. zář 2010

zzzuuuuzzzzziiii tak to je super......takze mame ovulku tak nejak na stejno ty teda o neco driv....takze budem tehulit spolecne jooooo 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fram
17. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii @herbie úplně vám závdidím, jak vám to krásně vychází a že máte ty svoje chlapy ve správnej čas doma. U nás to vypadá, že opět ovuli prošvihnem, protože mm doma nejspíš nebude ☹ Držím palce, ať za 14 dní hlásíte obě // 😉

petardice
17. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii přepracování 😀 😀 😀 😀

@jahudka80 ty seš teda plánovačka 😀

Holky, odpočítávám čas do konce šestinedělí, pořád jsem děsně unavená, ospalá a hlavně se mi furt motá hlava a čekám, kdy sebou zase švihnu. Tohle se mi dělo v těhotenství, v nemocnici mi pak zjistili chudokrevnost a nasadili železo, ale poslední dobou je to snad i horší než to bylo v těhu. takže až půjdu po "šestinedělí" na kontrolu ke gyne, rovnou ji poprosím o kontrolní odběr krve, jestli se něco nezjistí, páč tyhle stavy mě fakt nebaví. 😠

herbie
17. zář 2010

fram ja jsem tady nemela pritele minulej mesic a pres ovulku on je taky porad nekde tento mesic nam vychazi ale vis jak pak nahlasim mrchu a bude mi to k nicemu ale doufam, ze tento mesic budou // 😀

jane84
17. zář 2010

Dobré ráno holky, u nás je dnes docela kosa a před chvílí i pršelo. Nevíte co Natulka, kdy bude testovat?

pe_t
17. zář 2010

Dobre ranko 🙂
koukám, že září bude pěkně napnutý, kolik nás bude testovat 🙂 🙂 No do vánoc určitě co jsme tu budem rozebírat společně těhu 😀

pe_t
17. zář 2010

@petardice a pořád bereš železo? Já ho měla v těhu taky nízký, taky jsem brala i s magneskem.

pe_t
17. zář 2010

@fram přivázat chlapa za nohu ke stolu doma!!! A nemůže si vzít aspoň pár dnů volno - takovou krátkou dovču??

petardice
17. zář 2010

@pe_t v těhotenství to můj doktor neřešil. odpověď sestry na dotaz, jestli nemůžu mít nedostatek železa, protože omdlívám a jsem pořád unavená byla, že před měsícem jsem měla krevní testy v pořádku a za měsíc by se tak moc nezměnily. doktor se ani na ty testy nepodíval a řekl, že "to je prostě jiný stav". v nemocnici mi pak při odchodu vypsali recept na antibiotika a mimo jiné i to železo na chudokrevnost. ten den jsem všechno vyzvedla a od té doby to beru, takže už cca 14 dnů. říkám si, že tomu musím dát čas, aby to začalo zabírat, ale po těch 6 týdnech už by měly být krevní odběry směrodatné a snad se zjistí, jestli to zabírá, případně proč je mi furt takhle.

"přivázat chlapa ke stolu" - holky, vy mě dnes fakt bavíte 😀 😀 😀

zzzzuuuuzzzziiii
17. zář 2010

no včera jsme se o tom s manžou bavili a nevim. luštili jsme všechyn ty čarky na testech a přemýšleli co dál. ted je pro me vychozi to vysetreni cipku a kdyz se nam proste tenhle mesic nezadari, tak se chce nechat vysetrit v sanusu, aby si byl jisty, ze je v poradku a ja bych taky rada... myslite ze to jde bez doporuceni lekare???
ja mam porad tlaky v podbrisku... bud uz jsem "preplnena" 🙂 a nebo nevim.
kez by to vyslo holky, neumim si ani predstavit, jak bych byla stastna a zaroven uplne v haji s nervama, aby vse vyslo jak ma... a ne jako minule.
Bojim se uz vseho. ale to vam asi nemusim rikat.

breberuska
17. zář 2010

Ahojky holky, tak jsme po kontrole 11+2 - dvě ruce s prstíky, dvě nohy, jedna hlava, srdíčko a prý dostatečné množství plodové vody (dokážete si představit, že tato informace byla pro mně asi nejdůležitější, že🙂).TP 6.dubna 😀 Tak ještě aby ten pondělní screening dopadl stejně....Přikládám fotečku.

lichtakova
17. zář 2010

nazdar kočky
jak se vám daří, koukám do tabulky a zatím nové // nikde..... 😒
chjo

lichtakova
17. zář 2010

@breberuska jéééééééééééééééé, to je kráááááááááása

pe_t
17. zář 2010

@breberuska 😵 gratulujuuuu

pe_t
17. zář 2010

@petardice a to jsi u toho dr. zůstala?
@zzzzuuuuzzzziiii podle toho vašeho snažení v dny, které jsi psala si myslím, že za ty dva týdny objevíš // 😉
mě teprve dneska končí, tak od víkendu můžeme "naostro" - ale to bude teprve trénink 😀 . Ovu můžu čekat zhruba až za týden 😉

zzzzuuuuzzzziiii
17. zář 2010

no je to zvlastní, ovulacni test je vicemene pozitivni a i kdyby treba nebyl zrovna v nejaky den, snazenicko probiha intenzivne od nedelniho vecera, je patek, tak nevim, pokud tam nebudou // tak cim to je... ovulace prece musela nejaka probehnout, prece by tam nebyly dve carky, kdyby to vajicko nebylo na ceste, ne?

@breberuska breber nadhera, hrozne ti to preju a uprimne se mi zatraslo srdicko... jsi takova nase predloha a vsechny ti to hrozne prejeme, zaslouzis si to a vsechny te moc chceme nasledovat. nejkrasnejsi obrazek dne!!! hodne stesti!!!

breberuska
17. zář 2010

holky mooooc vám děkuju, jste sluníčka 🙂

petardice
17. zář 2010

@pe_t ne, někde jsem to tu už psala, tohle se stalo při poradně týden před potratem a den před potratem mi řekl, že krvácení ani křeče v podbřišku, kvůli kterým jsem k němu přišla, nejsou gynekologického původu, a že tělo, připravující se na potrat, vypadá rozhodně jinak. první, co jsem po návratu z nemocnice udělala je, že jsem si našla novou doktorku. dle hodnocení na netu by měla být opravdu dobrá, má tam samý pozitivní reakce (až si říkám, jestli je to opravdu možný), ale trochu mě zaráží, že nechce žádné poplatky. u předchozích dvou lékařů jsem platila 1000,- ročně + u toho minulého tuším 3400,- těhotenskou průkazku (v tom byly všechny screeningy a vyšetření + 4D UZ). tahle chce jen za velké vyšetření 200,-, ale třeba jak jsem u ní byla teď, prohlídla mě a chtěla po mě jen 30,- poplatek, tak jsem z toho taková zmatená. vím, že to není o penězích, ale stejně mi to vrtá hlavou...

petardice
17. zář 2010

@breberuska tiše závidím, ale moc ti to přeju!