Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
25. zář 2010

@lichtakova no ale tak 7DPO ještě není pomale ani uhnízděné, natož aby byl propojeny krevní oběhy, takže klid 🙂

lichtakova
25. zář 2010

@jane84 já vím 😉 🙂 . Ale musím říct, že co se tak snažíme o mrňouse, tak jsem se celkem dost odchemizovala, ale zas to nezatracuju, že jako práška jsou úplný svinstvo, to ne.
A co ty vlastně děláš?

jane84
25. zář 2010

@lichtakova já teď začínám poslední ročník učitelství biologie, chemie, předtím jsem byla 3 roky na medině než jsem zjistila, že to nechci. A teď píšu diplomku o imunitě v těhotenství, hlavně imunologické příčiny neplodnosti.

meiki
25. zář 2010

ahoj holkyy, jen ted pozdravim
veri: mam fakt obrouvskou radost, ze to vypada, jak to vypada 😵 😵 😎 😎 😀 😀 😀 😀 , tedy mooooc dobre, moooc drzim palecky
fakt mam obrovskou radost

fram
25. zář 2010

@jane84 tak jste to snažení vzali opravdu poctivě, to by v tom byl čert, aby to nevyšlo 😀
@lichtakova Já jsem taky nachcípaná, pořád mě šimrá v nose a bolí mě od rýmy hlava. Nejbezpečnější lék je paralen, ale já si ho taky nechci brát. Zkus rakytník. Nejúčinnější je 100% rakytníková šťáva, můžeš přisladit medem,je hodně kyselá. Ale jde ho koupit i v jiné podobě - čaj, marmeláda.....

rozum
25. zář 2010

@fram děkuji, já to tak udělám, jsem už rozhodla i manža mě to potvrdil. Nervy mám jen jedny 🙂
@a.j.a. no já totiž nečekala, že mě tak brzo objedná! Jak jsem napsala Fram, to vydržím, házím se do klidu a občas řeknu do břicha, ať roste a tluče 😵
@endie a nemůže to být močák?

a.j.a.
25. zář 2010

Ahoj holky 🙂 myslím, že mám nachozeno sto jarních kilometrů na příští rok 😀 😝 připadá mi, že mám nohy ohoblované až k zadku. Dnešní pouť byla naprosto super. Malá si ji užila a my taky. Mě teda ke štěstí stačila cukrová vata 😀 zvládla jsem dvě 😅 měli i spoustu vykrajovátek na Vánoce, tak jsem si nějaké nakoupila na perníčky a na linecké. Tak už se těším, až budeme s mamkou a malou péct 😵 malá chtěla furt na trampolínu, tak je vyskákaná do aleluja, pak tancovala dlouho na Hopsalína, takže za chvilku padne za vlast. A já jsem ráda, že sedím a nehýbám se. Těším se na Harryho Pottera 😅

a.j.a.
25. zář 2010

@jane84 hezky jste se zasnažili 😵 zezadu, orgasmus a vystrčený zadek to fakt vypadá nadějně 😉 😵 úplně přesně tak se to povedlo i nám 😵 držím pěsti 😵

a.j.a.
25. zář 2010

@veraakubik Veruš, tož druhá čárka tam je, tak uvidíme, až budeš testit v pondělí, jestli hezky sílí. Minule jsi měla druhou čárku i na té 25 ?? Nebo jen na 10 ?

a.j.a.
25. zář 2010

@lucie.krajcarova Luci, jo jo, taky jsem zastánce testů nejdříve v den očekávané MS. Dříve jsem to radši nikdy nezkoušela. Myslím, že to pak musí být víc bolestivé, když najdeš // a pak stejně dojde MS než když je na testu bílo a dojde MS 😖

herbie
25. zář 2010

ahoj holky jane84 tak to je jasny mimisek bude brzy ..... moji mamce se zdalo, ze vozila moje miminko na kole a prej to byl kluk a ja za par tydnu na to jsem otehotnela hahahahahaha takze asi na tom treba neco bude .... jinak mne uz asi 4 dny boli prsa a bradavky mrchu mam dostat za tyden tak uvidime nechci si myslet ze jsem tehotna treba ... protoze to uz tady bylo ze me prsa boleli a pak prisla mrcha no uvidime jestli z toho neco bude taky me boli porad vlevo dole a bricho mam jak balon hruza kazdopadne snazeni bylo po mrse jednou a pak 2 v ovulce tak uvidime jinak vam preju hezkou dobrou noc 😀

herbie
25. zář 2010

kdyz jsem poprve otehotnela tak jsem testovala asi 10 dni pred mrchou a byl tam duch.....ja jsem musela otehotnet hned po mrse neee v ovulce kdyz jsem to pak pocitala ... rozhodne ted budu testovat v den mrchi mam doma 3 testy juuucchhhhuuuuu 😝

helcenka
25. zář 2010

Ahoj holky,
jsem pěkně přejedená, na pouti jsme byli dopoledne, Kubík se tam trochu vyblbnul a pak jsme měli u mamky řízečky a salát a koláče. Ještě jsme vyfásli nadílku domů, tak jsem si teď dala, ale ani jsem neměla hlad. Tak snad to strávím...

VĚRKO, to vypadá dobře. Já si dělala test jen s citlivostí 25 a záleželo, kdy jsem měla ovulku, dokonce se mi při Kubíkovi v den očekávané MS neukázalo nic a asi až 4 dny po očekávané MS jsem měla //.
Takže to vypadá, že v září opět dvě. Lepší něco než nic. 😀

AJO, taky jste si to užili. Já si letos nedala ani vatu, to bych už nezvládla... A to si ji každý rok dám, někdy i víckrát.
Pojď ke mně do tabulky, napísej Zuzce, kdy ti tam má napsat //, mně je tam v srpnu samotné smutno.

a.j.a.
25. zář 2010

@helcenka Heli, tak super, že jste si to taky užili 😵 já taky čuměla, že jsem do sebe nacpala dvě ty vaty. Byla jsem přecpaná oběd, ale měla jsem na ni už od včerejška takovou chuť 😅 a pak jsem na ni ještě v Labužníkovi hodila šunkový chlebíček a džus 🙂 ňam ňam, sice je mi teď lehce blivno, ale jdu nacpat ještě večeři 😅

Už jsem Zuzce psala, ať v tom srpnu teda můžeme být spolu 😵 tak by to mělo být zítra opraveno.

Až budeš mít chvilku, tak se přidej k nám s Breberuskou do Dubna 😉

lucie.krajcarova
25. zář 2010

@a.j.a. jééé něco mi uniklo???

a.j.a.
25. zář 2010

@lucie.krajcarova co myslíš, Luci 😅 😵 ?

lichtakova
25. zář 2010

@jane84 to jsi dobrá, že jsi to po třech letech vzdala, i když to jsou zrovna ty nejblbější, že sis neříkala, že už to doklepeš a teď byla otrávená....Ty brďo diplomku na takové téma, to by mě asi zabilo, hlavně to psaní, to jediný jsem vždycky brala jako jediný plus u nás ve škole, že se toho zas tak moc nenapíše... 😉

Jak to tak čtu, tady bude mimin............ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucie.krajcarova
25. zář 2010

@a.j.a. Zuzka něco naznačovala, ale pořád jsem to nenašla. takže jsi našla //?

a.j.a.
25. zář 2010

@lucie.krajcarova jo jo, Luci, práskla jsem se tady holkám myslím ve st po kontrole 😅 😵 sice jsem chtěla počkat do toho 12tt, ale už jsem to nemohla vydržet 😅

a.j.a.
25. zář 2010

Utíkám do postele, jsem úplně ko.

Dobrou všem 😵

lucie.krajcarova
25. zář 2010

@a.j.a. teda tak to veliká gratulace a jsi dobrá, tže jsi to tak dlouho tajila 🙂))
jsem nějaká divná, nějak nemůžu usnout. stalo se mi to hodněkrát před dovčou a i po.. furt se mi hlavou honí myšlenky. tak jdu na chvíli na pc a pak usnu v poho..

zzzzuuuuzzzziiii
26. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //

daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).....40DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...35DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )...................................................................................30DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................29DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................26DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...22DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................22DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................21DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................19DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................16DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................15DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................14DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................14DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................13DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a........
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................10DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 10DC

fram
26. zář 2010

Ahoj holky,
koukám, že včerejší pouť byla přežírací 😀 Přidávám se do klubu, sotva jsem se kulila. K obědu husička, pak buchty, jednohubky ...No , byla jsem jak čuňátko 😀

lucie.krajcarova
26. zář 2010

ahoj holky, to je zas den.. včera tu skoro celý den pršelo, celou noc taky, ani jsem nemohla spát...
holky, co daniela, ještě je na dovče????

meiki
26. zář 2010

ahojky, dobre rano vsem, tady taky prsi uz celou noc
Very: tak co sili carecka, je to na dobre ceste?

lichtakova
26. zář 2010

@lucie.krajcarova já jsem včera taky vůbec nemohla usnout a vůbec se mi mi nechtělo spát, ani po půlnoci
Taky jsem si říkala, jestli už Danča dorazila

martasl
26. zář 2010

Ahoj holky 😉
včera jsem byla na tom třídním srazu a to jsem myslela,že ani nepůjdu nebo že maximálně na 2 hodinky.ježíš,mě bylo zle.nakonec jsem jela a pak už mi bylo dobře.sraz SUPER!!jsem se vyřádila,jen jsem nemohla pít,protože kámoška nejela a tak jsem řídila.Ale všichni jsme si to užili,jen teď nemůžu moc mluvit a pobolívá mě v krku.teda mě je zase zle,asi budu muset zavolat do práce,že nedojdu.mistrová mě rozcupuje.

lichtakova-když jsem byla nachlazená v těhu,tak jsem měla strach si něco vzít.takže jsem to léčila čajem s citronem.v lékárně mi taky neporadili.pak mi doktor (ale až později)řekl,že paralen se může.bohužel jsem to nevěděla.

veru-ty čárky jsou krásný,hezky se na to kouká,tak držím všechny prsty i na nohách,ať krásně sílí.a nic nedělej!!! 😀

taky myslím na danielku,už by měla být doma,ne??

veraakubik
26. zář 2010

@a.j.a. Ahojky,nevim poradne jak to myslis,ale pokud myslis ted tento mesic ,tak i na 25 jsem mela hodne slabou carecku a s porovneni s tim co jsem davala jsem je silnejsi..Jinak ms nedorazila a zitra naposledy testuju-mam tady jeste jeden 25 a jeden ten digitalni,tak udelam a koncim..Ted mam teda strach,protoze vcera vecer me chytla silena zimnice,bylo me zle,porad jsem jen lezela a spala a dneska v tom pokracuju,tak snad to mimco nejak neohrozi.

fram
26. zář 2010

Já taky myslím na daniel, doufám, že se vrátí s //

jahudka80
26. zář 2010

Ahoj holky ,
mám fofr, tak vás ani nestíhám, hodně práce 😀 ale i zábavy. Těm co mi psali k bytečku moc děkuji. Dnes v 18h příjdou na prohlídku tak jsem dopo. s manžou uklízeli. Včera jsme byli na pouti , malá na nic nechce sama tak jsem musela s ní na labutě a na auta s ní šel manža, já už tedy byla den před tím s mojí mamkou.... 😀
Jinak snažilkování bylo zatím 2x , čípek ke furt tvrdej ale otevřenej 😀 😀 😀 😀 akorád mám problém, že po více snažení začnu vždy mít výtok (trocu svědí a spíž joko pálí 😢 ) no vím je to blbé ale já mám pocit (už jsem o tom slyšela) jestli nemám alergii na spermijky 😠 ☹ - to je co?? Páč nesnesu kondom, tak jsme se když jsem ještě nechtěla mimi chránili jen přerušovaným stykem a problémy jsem neměla a od té doby co se snažíme tak mi ty problémy začly. No zítra jdu k dr. tak jí to asi řeknu když je to takové blbé 😒 vám to sem napíši ale jak to řeknu dr. 😀
@veraakubik držím palečky ať už mršule nedorazí 🙂
Na Danielku se taky těším a snad bude mít pro nás dobré zprávičky 😵
@zzzzuuuuzzzziiii ten můj odkaz na tabulku 😀 😀 😀 to je něco proč ti to tam nejde 😀 😀 😀 jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a .............................................11DC