Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
1. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii vendulaka bych už dala nahoru 🙂

lucie.krajcarova
1. lis 2010

@mv jen je to to trochu tajné, když nejsi v tabulce 🙂))))))

mv
1. lis 2010

@lucie.krajcarova bohužel, jen bych tam zabírala místo.... ☹ 😒

majjka24
1. lis 2010

@ivasa to je normální, krvácela jsem 14 dní a mým Dr. , že je to normální ale nesmí to z tebe valit proudem jak mi bylo řečeno 😉
Já mám jiné příjemní od 21.8. 🙂 měli jsme pidi svatbičku - 16 lidí, obřad, obídek v restauraci a pak hamkání u mojich rodičů a večer s přáteli. Bylo super 😀 A ani bych neměnila, nechtěli jsme velkou svatbu. Jinak jsme spolu 7 let a o riku mě požádal po roce, ale nějak nebyli finance, ....a řešili jsme plno jiných starostí, až letos nám to konečně vyšlo 😀 teď ještě aby jsme se zádrně rozmnožili 🙂

ivasa
1. lis 2010

holky dík za info. Mě toho právě v nemocnici moc neřekli, protože byli všichni na konsiliu a sestra co mi dávala papíry byla fakt nepříjemná jak prase!

@majjka24 snad to zdárné rozmnožení bude brzy 😉 Každá svatba, která proběhne v klidu a je s ní člověk spokojený je super 😉 Taky bych na té naší nic neměnila. Měli jsme sice celkem dost lidí, ale hodně z nich bylo dětí 😉 žádná honosná svatba to nebyla, spíš taková akce, které pořádáme několikrát do roka 😀 Akorát s obřadem navíc 😀 Ne,fakt super to bylo, hned bych si to zopakovala 😉

majjka24
1. lis 2010

@ivasa mě taky nic moc neřekli, já se to všechno dozvěděla až tady z koníka. Díky bohu za něho 🙂
Jinak mi mudra ještě řekl, že stačí dodržet skrácení 6 nedělí - čili 4 týdny. MS by se měla objevit , 4,6 týdnů po revizi a může to být i později. V nemocnici jsem se ptala kdy můžem snažilkovat a tam mi řekli, že klidně po 6 nedělí, že pokud bude čípek OK tak v tom nevidí problém. A dneska mi mudra řekl, že by se mělo 6 měsíců čekat, tak jsem mu řekla, že posledně řekl, že stačí aby proběhly 2 MS a tak nakonec přišel s tím, že teda 3 MS, než se tělo pořádně očistí.....nějak nechápu od čeho.....a že když se to "stihne" do té 3 MS, že je větší riziko potratu......tak Vám teda nevím....

lucie.krajcarova
1. lis 2010

@ivasa a kdy ti to začalo? já po revizi krvácela hned pár dní, to jo. někdo to má i 14 dní. takže jestli je to toto, tak jsou to vlastně očistky jako po porodu.

jahudka80
1. lis 2010

@jane84 no to je právě ono , jestli to neklapne tak jim to napaříme, jestli tady budou chtít bydlet tak za velký prachy já taky kvůli nim mám přiděláno starostí, a oni to řekli naposlední chvíli 😠 je mi z toho na nic 😖
@martasl fakt mě nasr.... já když kupovala byt tak jsem taky dala 110tis. zálohu a když by nám nepujčili tak jsme o ty prachy přišli. A on že prý to byla jiná doba že se lidi o nemovitosti prali, že teď by to vůči nim nebylo správné když by jim to nedopadlo a oni přišli o 100tis. že by ho pomlouvali a kdo ví co si ,nooo a že mi příjdem o 22 500kč a to jsem si skoro půlku musela půjčit od prabavičky které to budu ještě tak 3měsíce splácet. ☹
Jsem vycucaná jak ... vše mě bolí hlavně nohy a záda. 😒
No a abych si přidala k tématu svatba my jsme spolu už 5let a 4měsíce a týden 😀 😀 😀 jooo hrozně to letí o ruku mě požádal asi půl roku po tom co jsme se znali 😀 😀 😀 a tak jsem si řekla no přoč ne 😀 😀 😀 a příští rok už spolu budeme 7let 😵

majjka24
1. lis 2010

@lucie.krajcarova šťastná to žena, 🙂 Já těch 14 dní beru i se špiněním na konci 🙂

fram
1. lis 2010

Ahoj holky,
@zzzzuuuuzzzziiii napiš mi prosím zítra do tabulky 2DC ☹
Dočtu vás zítra až trošku "rozchodím" ten smutek ☹ ☹ 😢 😢

jane84
1. lis 2010

@fram to je mi tak strašně líto 😢 do prčic, tohle už není fér, vy jste se tentokrát tolik snažili. Mně úplně hrkly slzy do očí

helcenka
1. lis 2010

@fram - to mě opravdu moc mrzí. Tolik jsem doufala, že teď jsi na řadě ty a @jane84 a určo vám to vyjde. Tak jane, teď myslím moc na tebe a držím všechny palce.

Jahud, to jsou nervy s tím bytem. Já bych ty lidi fakt nakopala. Ale na druhou stranu, když jsme my loni kupovali byt, tak jsme dali taky zálohu 60 000,-, o kterou by jsme bývali přišli, kdyby jsme náhodou nedostali hypotéku. Tak mi neříkej, že to teď nejde. To mi nepřijde jako solidní jednání.

Jinak holky, malýmu vylítla horečka, tak se mu ji snažím srazit. Fakt by mě zajímalo, co mu teda je. A to si manža ještě vymyslel, že nebude zítra ani pozítří skoro doma, prý musí nutně pomoct někomu na baráku a mě zase chytá migréna. Bych ho nejradši něčím praštila. 😖

lucie.krajcarova
1. lis 2010

@jahudka80 držím palce, ať vám to dobře dopadne. věřím, že ten pytel smůly jste si už vybrali!!!!!
@fram tak zase dorazila ta hnusná teta? děsně mě to mrzí....

ivasa
1. lis 2010

@majjka24 no to jo, zlatej koník, nebýt jeho, tak jsem totální mimoň 😀 Mě taky každý říká něco jiného. Tak třeba po každém potratu jsme se mohli začít snažit hned, už ten potrat vlastně moje mudra počítala jako ms, a vždycky to potom vyšlo a je z toho Elinka... Teď mi řekli, že do první ms bez sexu, pak ať si děláme co chceme, klidně i snažílkujeme, ale druhý mudr mi zase řekl, že 3 měsíce a doktorka na příjmu mi řekla půl roku,tak si vyber 😕 😀
@lucie.krajcarova já právě nekrvácela skoro vůbec, jen ten den, ale jen fakt trochu, pak už jen špinění, nebo vůbec nic, no a dneska najednou krvácení jak při ms, ale už je to zase lepší... Už jsem se těšila, že to bude dobrý a špinění vymizí a ono vymizelo, mrzák, ale jinak než jsem chtěla 😠 😀

pe_t
1. lis 2010

@fram to neee ☹ a já si myslela, že teď to určitě vyjde ☹ to mě moc mrzí. Kurnik kdy se ta smůla konečně protrhne 😠

a.j.a.
1. lis 2010

@fram ☹ je mi to moc líto a mrzí mě to ☹

a.j.a.
1. lis 2010

Mě třeští hlava, tak čekám, až skončí Přešlapy a valím do postele. Ráno brzy vstáváme, pže nás čeká to kožní a pak hned plastika. Tak jsem zvědavá, co nám řeknou za ortel. Bojim bojim ☹

jahudka80
1. lis 2010

@helcenka no manža je nasranej a už jsme oba bezmocní už nemáme sílu nic řešit už to cheme mít hlavně zasebou 😒

jahudka80
1. lis 2010

@lucie.krajcarova Luci moc děkuji já už jsem bezradná furt se s manželem jen dohadujem 😢 byt zasranej 😠 už nemám sílu..

Holky moc děkuji všem co na mě myslíte 😉 jste zlaté
@fram je mi to moc líto ,no jo co naděláš,.... budu Ti držet palečky 🙂 ať máš na Vánoce ten nej dáreček 😉

herbie
1. lis 2010

ahoj holky 🙂 jane84 no nejdriv bych taky chtela bejt zasnoubena chvili rekla jsem mu ze ceska tradice je do roka a do dne od zasnoubeni se musime vzit takze asi chvili bych byla zasnoubena a zatim zarizovala pripravy a treba za pul roku svatba 🙂 .... jane84 teda ty by jsi uz mela bejt vdana tak sup sup ale vim znam jak je to tezky s chlapama ....... jinak jsem mela vcera sen a zdalo se mi ze jsem mela brisko asi tak v 7 mesici treba a byla to nadhera mrcha mi vcera skoncila tak snad zacnem snazilkovat i kdyz ted pritel surfuje vlny na mori jsou velikansky takze pak doma uz spi v 9 jak je unavenej zzzzuuuuzzziii to jste teda museli mit svatbu paradni ja si vubec nedokazu jakou svatbu bych chtela ja jako kde a to vsechno okolo hruza 😅 mozna tak saty mam predstavu to je vse 😠 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

herbie
1. lis 2010

nedokazu predstavit jsem chtela napsat

mv
2. lis 2010

@fram ch jo, do prčic, jsem tomu tak věřila... ☹ ☹
Tak držím palce do dalšího měsíce 🙂 ta smůla se musí!!!!!!někdy protrhnout... 😵 věřím tomu!!

lucie.krajcarova
2. lis 2010

ahojky, pěkný den!!

pe_t
2. lis 2010

Hezké ráno holky 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
2. lis 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)........................................................................26DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................................25DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a .........24DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................24DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................23DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )........................................................................................ 18DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................9DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................8DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)......................................8DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................................7DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel, kyselina listová).................................................6DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)........................................................................6DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................4DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................2DC

zzzzuuuuzzzziiii
2. lis 2010

Ahoj holky, tak jsem opet trochu upravila tabulku...

zzzzuuuuzzzziiii
2. lis 2010

@pe_t ahoj peti, tak jsem vcera vesele slintala, ale videla jsem jen takove tecky 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
2. lis 2010

herbi my jsme chteli hlavne abychom si to uzili, nechteli jsme se stresovat... nakonec to dopadlo tak, ze si pro nas kamaradi pripravili prekvapeni... kdyz jsme vychazeli z radnice, nejen ze se na nas sypala ryze po kilech 🙂 ale manzel pracuje v zemedelstvi a pred radnici byly pripraveni 4 obrovsky zeleny nablejskany ozdobeny traktory, Johderree... 😀 ani jeden jsme to netusili... tak si predstavte, jak jsme si to pak valili mestem dalsich 20 km na hostinu, za nama totalni kolona, 4 traktori, pak 15 aut a nakonec auta, ktera po te hlavni ceste jeli taky... no proste jsme si to uzili od zacatku az do konce... hostina koncila nekde ve 2 rano a jak rikam, asi 80 lidi a bylo to super... hned bych si to zopakovala... vsichni rikali, jaka to byla svatba, ze tohle jste nezazili.
Ja mela saticky jak princezna, manza byl hrozne sexy, bylo to proste uzasny, a preju to vsem... ten den je proste jen pro Vas a fakt to tak je.
A co se tyce penez, tak cca 40 tis... coz si myslim, neni tak moc a ze jsme mely vse... od oznameni, pres kolace az po kapelu atd.

pe_t
2. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii ahoj zuzi 🙂 tak to by odpovídalo - jen tečky neplodné dny.
Ale já jsem teď jakási rozhozená, jestli se nemám nějaké splašené hormony. Mě to krásné kapradinky ukazovalo 7DC - tak jsem si říkala, že to mám prostě posunutý. Ale kapradinky mi to pak ukázalo ještě asi dvakrát, naposledy v ÚT a pak ještě v PÁ. Tak tulení bylo obden, někdy dva dny po sobě. Ale mám strach, jestli z toho něco bude. Jestli to nemám rozhozený. Ale v to ÚT a PÁ strašně píchal i vaječník, tak snad ovu proběhla... 😒

jahudka80
2. lis 2010

Dobré ráno, tedy alespoň vám. 😉 Protože já v noci nervama špatně spala , do půl noci se dohadovala s manžou jak a co budem dělat když nám ten prodej nevýjde 😠 a kde seberem peníze.
Chjo, až zkončí kouzelná školky musím honem do města koupit si kartu do tel. dám tam kupon za 200kč páč tel.mě jen tak nezprovozní všera jsem volala na O2 a řek mi že mají mail že to řeší,ale kdy to bude neřek a já jsem bez telefonu a to jim neva oni volat můžou 😠
@zzzzuuuuzzzziiii tento měsíc mám nějak rozházený graf vždy jsem měla takovej krásnej 😀 😀 😀 😀