Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

helcenka
28. pro 2010

Ahoj holky,
po čase všechny zdravím. Neměla jsem teď na nic čas a PC byl fakt poslední, na co jsem si vzpomněla. A taky vám sem nechci moc lézt, protože už snad definitivně řeším jiné věci. A koukám, že Lucka už dala pryč těhulky z tabulky... 😖
Breber, zdravím, taky jsme uvažovali o Klárce, zatím nejsme rozhodnutí. Klučičí jméno už máme.
Marti, držím moc a moc palce.

Jinak nevím, jestli se na PC ještě dostanu, pojedeme na jeden den na hory a pak u nás bude ségra s přítelem. Takže už teď nám všem přeju úspěšný rok 2011, plný štěstí a lásky. Všem těhulkám zdravá miminka a jenom samé radosti a snažilkám moc a moc štěstí, ať už se na všechny usměje. 😉

fram
28. pro 2010

Ahoj holky,
@wanda1 je mi moc líto, čím sis prošla. Neumím si ani představit tu bolest, když ti odešla holčička a pak ještě potrat 😢 😢 Doufám,že tu zůstaneš s námi a aspoň trošičku ti pomůžeme to překonat a dodat sílu do dalšího snažení.
@lenkacar vítej mezi námi, taky toho máš už hodně za sebou. Budu moc držet palce,ať to co nejdříve překonáš a najdeš sílu do dalšího (úspěšného) pokusu. A doufám,že ti i trošku pomůže popovídat si tady s námi. Já byla na revizi v 7tt, pak jsem měla jeden den dovolenou a hned šla do práce.
@martasl ☹ 😒 sakra, já bych asi šla na tu krev. Takhle se budeš jen trápit a přemýšlet, co se děje. Krev to alespoň rozsekne.

fram
28. pro 2010

@helcenka děkujeme za přání a i Tobě krásný nový rok, zdravého, hodného mimíska 🙂 Já myslím, že Lucka těhulky neodstranila úmyslně. A myslím, že píšu za všechny, že budeme rádi, když sem kdykoli zavítáš a písneš,jak se máte. Mě to teda zajímá, jak těhulkujete 🙂

mv
28. pro 2010

@lenkacar jestli to nebude vadit, tak jsem ti poslala IP.

lenkacar
28. pro 2010

@fram našla jsem si vás úmyslně ..už jsem nějakou dobu hledala,kde by se vyznaly v mých pocitecha kde by se mi líbilo,nechci ted lézt na snažilky ,myslím ,že jsem dost holek polekala tím co se mi stalo a to jsem nechtěla ,ale nechci se zase úplně uzavírat do sebe ..život jde dál ..musí jít dál..musim někde nabrat sílu a myslím ,že bych mohla tady u vás .. 😉

fram
28. pro 2010

@lenkacar určitě se ti u nás bude líbit, protože jsme si tím každá prošla.Konec roku tady byl bohužel dost smůlovatý a proto všechny věříme, že v lednu se protrhne hráz s těhulkama a celý příští rok už bude šťastný a plodný 😀

lenkacar
28. pro 2010

@mv díky za IP 😉

lenkacar
28. pro 2010

@mv a jak píšeš o těch bylinkách tak jsem s tím taky musela skončit ,protože se mi udělaly cysty a měla jsem strašně rozházený cyklus ,co jsem do té doby nikdy neměla .. 😝 po kontryhelu mi dokonce přestala růst sliznice ,má to na mě opačný účinek ..jsem celá nějaká divná..za poslední 2roky jsem měla tolik narkoz ,že se divim ,že mi nechcíply všechny mozkové bunky a že ještě vím jak se jmenuju 😀 😝

fram
28. pro 2010

Já jsem zase jednu dobu pila kontryhel na srovnání ms a fakt dost dlouho a nestalo se vůbec nic. Ale bylinkám jinak věřím, jen prostě nejsou všemohoucí a na každého působí hodně individuálně.

fram
28. pro 2010

A kdepak máme Jane 😕 ? Asi šprtá 🙂

lichtakova
28. pro 2010

@lenkacar to chápu, že to musí být hrozný....je to hodně náročný proces na psychiku, ale trpělivost se vyplácí..

lichtakova
28. pro 2010

@fram ahooooooooj 🙂

lucie.krajcarova
28. pro 2010

vítám nové holky a doufám,ž e se jim tady bude aspon trošku líbit. prostě sdílený problém je hned menší.
@helcenka vidíš, to jsem si ani nevšimla s tou tabulkou. neotevřela jsem si svůj soubor a upravovala jsem to rovnou tady na koníkovi a jak to dopadlo! tak zítra zase postaru 🙂

a.j.a.
28. pro 2010

Ahoj holky 🙂 už jsme přesunuti ve Zlíně. Malá je vychrápaná z auta do růžova, tak jsme ji teprve te%d zahnali do vany. Myslím, že dříve usneme my než ona 😀

@martasl Marti, kruciš, a nebyl ani malý ducháček ?? Zajdi na tu krev a hned budeš mít větší jistotu.

@wanda1 úplně mě přepadnul smutek z tvého příběhu ☹ vůbec si to nedovedu představit ☹

@lenkacar ach jo, zamlklé dvojčátka ☹ to mě tak mrzí ☹ ten letošní rok mi přijde po téhle stránce opravdu dost špatný ☹

a.j.a.
28. pro 2010

@lucie.krajcarova jej, Luci, už jsem se lekla, že jste nás od sebe odstřihly 😕 to by mě mrzelo 😢

wanda1
28. pro 2010

Děkuji za milé přivítání. Tento rok je opravdu můj nejhorší za celý život. Navíc mi dnes bylo řečeno, že bych si měla dát tak půl roku pauzu s otěhotněním a dát se do kupy a načerpat energii. To si teda neumím představit, že bych teď půl roku „promarnila“. Ale už si nechci procházet dalším zklamáním a kdyby to opravdu pomohlo… No uvidím co mi řekne v úterý gynekoložka, protože tohle mi řekla ta paní, co k ní chodím ohledně těch bylinných produktů… A jak dlouho jste musely vy čekat po potratu než jsme mohly znovu těhotnět?

a.j.a.
28. pro 2010

@wanda1 já měla MA cca v 10tt, takže po druhé MS jsme se zase začali snažit. U tebe to bude možná trošku jiné, třeba si tělo fakt potřebuje více odpočinout. Možná aspoň ty 3měsíce ? Ale myslím, že sama na sobě poznáš nejlépe, kdy jsi připravená.

herbie
28. pro 2010

ahoj holky vitam nove snazilky wanda1 a lenkacar teda je hrozny co jste si museli prozit clovek si rika jak je na tom spatne lituje se ale pak kdyz jsi ctu jine prespevky tak si rikam sakra lidi jsou na tom hur je to nespravedlivi a doufam, ze se nam vsem tady splni nas sen urcite tu s nama budte a budem se podporovat na vzajem......helcenko ty jsi to uzij krasne na horach bud opatrna a pak napis 🙂 martasl urcite si zajdi na tu krev at mas jistotu a budes vedet co a jak jestli to neni tehu ( coz doufam ze je ) tak at ti alespon rozjedou mrchu je to hruza ta nejistota ale jak pokazdy pisu drzim ti pesti a doufam v pozitivni test 🙂 no me se ovulka rozjela asi vcera i kdyz pres den jsem mela test negativni ale na vecer me uz bolelo hodne bricho a prsa malinko a taky jsem mela ten hlen tak sexik byl a dneska chci testit a jestli test bude pozitivni tak to musime pojistit 🙂 ..... jinak male utiseni pro nas dlouho co se snazime ted jsem se dostala do kontaktu s kamaradkami ze zakladni skoly a jedna je ted 4 mes tehotna a snazili se tri roky....ta dalsi cekala na mimco 2 roky a ta jedna cekala na mimi rok.......to je jenom takova malinka utecha protoze ja si nekdy pripadam ze jsem sama co se snazim uz rok a mesic porad nic jenze ejhle oni jsou na tom holky a maminky jeste hur to me malinko uklidni protoze si rikam ze sance tam je ..... jinak taky si rikame s pritelem ze ten nahore nam tam vyrabi specialni miminko tak mu to tak dlouho trva nez nam ho posle hahahahahaha to je vymluva nase 😀 😝 ale je fakt ze teda toho sexu za pul roku tomu taky moc nedame sexujem jenom tak 3 mesicne uffff nekdy 4 musime se vic zacit snazit tak vam preju krasny den holky a hlavu vzhuru 😀

jane84
28. pro 2010

Ahoj holky, douofám, že jste si Vánoce užily v pohodě a poklidu a měly bohatého Ježíška. Mně donesl vysavač 😀 😀 😀 takže jsem ještě na Štědrý večer vysávala 😀 Jedna návštěva za druhou, přecpaná jsem k prasknutí. A bohužel od včera jsem začala tvrdě s učením 😠 😠 😠 bič na mě
Vítám nově příchozí @wanda1 @lenkacar Je mi líto, co vás potkalo, je to tak smutné. Holky tady se vám určo bude líbit. Všechny si tu pomáháme jak to jde a řešíme i spoustu jiných věcí, a to nám také pomáhá.
@martasl Marti moc držím palce 😉
Holčenky moje zase nakouknu jak mi to jen učení mučení dovolí 😒 🙂 Přeji všem šťastný nový rok plný splněných přání a zdravíčka 🙂

lenkacar
29. pro 2010

@jane84 ještě jednou díky za přivítání 😵

mv
29. pro 2010

@jane84 myslíme na Tebe s učením mučením,jsi šikula a zvládneš to.... 🙂

lichtakova
29. pro 2010

@herbie 🙂 🙂 🙂 ty jsi vtipná, ale taky už mě to napadlo, že ty naše mimča budou muset být úplně spešl, když jim to tak trvá....
@jane84 uff uff, to je mi tě líto, fuj, učení.... 😖

lucie.krajcarova
29. pro 2010

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

martasl (34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................35DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)................................................31DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí)....................................30DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................30DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion).....................................................................29DC
jane 84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)....................................................25DC
endie (23let, MA 3/2010)................................................................................24DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )...............................................................24DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).....................................................16DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)...............................................................13DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)............................6DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)........................................................5DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)............................

fram
29. pro 2010

Ahoj holky,
@herbie asi budeš mít pravdu s tím, že se pro nás chystaj super mimina, proto ta výroba tak dlouho trvá 😀 Chtěla jsem se zeptat, jak slavíte vánoce? Máte kapra se salátem? Nebo něco po americku ?
@jane84 chudinko, učení ti teda nezávidím. Přeju pevnou vůli ať ti to krásně jde do hlavy.
@lichtakova ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂
Kdoví,jak Marti, jestli zkusí tu krev 😕
Holky, já zas nevím, co se děje. 25-26DC jsem špinila, myslela jsem, že se mrcha rozjíždí. Pak jako když utne, úplně čisto a mrcha nikde. Čipek je po celej měsíc pořád tak nějak nastejno, určitě není otevřenej. A mám bílej výtok. Uvidíme, zkusíme prošťouchnout při tulení, třeba se rozjede 😀 😕 S těhotenstvím nepočítám,ale když se neobjeví do pátku, tak testnu.

jahudka80
29. pro 2010

@fram to jsem měla minulej měsíc bílej výtok a byla jsem (i když jen chvíli) těhu 😉

fram
29. pro 2010

@jahudka80 já si žádný naděje nedělám, jen jsem otrávená, že mi zase zlobí mrcha 😒 A jak ti je, už to trošku přebolelo?

jahudka80
29. pro 2010

@fram je mi všelijak, jsem utahaná z práce a nejrači bych to tam zabalila a věnovala se malé , tak jak po o.nespí je protivná.... stojí to za prd co ti mám povídat, sem jen tak nakouknu a akorád se rozbulím když si přečtu že něhomu umřelo 10m miminko. Svět je tak nespravedlivej...............

martasl
29. pro 2010

ahoj holky.
pe_t,ms měla dorazit v pátek na štědrej den.já bych to až tak neřešila,ale mate mě ta bazální teplota,dnes 37,1.břicho ani nebolí,spíš po bokách a k tříslům,taková ostrá chvilková bolest-takto jsem to měla loni v těhu.prsa taky bolej a přez den bych spala až bych brečela.a mám dicela,,mokro",víte kde 😀 😀 😀.

říkala jsem si,že počkám do neděle,budu měřit BT a pokud neklesne,tak v neděli testnu a v pondělí si zajdu na krev.já bych třeba i šla dnes,ale bojím se negativních výsledků a takhle je ve mě malá naděje.ikdyž to je taky na pytel.ta nejistota.ale asi ještě počkám.

fram-tak že by se taky na tebe konečně uslálo štěstí??to by bylo super,moc bych ti to přála. 🙂

martasl
29. pro 2010

fram-chtěla jsem napsat usmálo 🙂 😉 a já věřím,že jo 😉

lichtakova
29. pro 2010

@fram jůůůůů, co to vidím.....tak já potichu držím pěsti a jsem napnutá jak kšandy 😉 😵 😵
@martasl tobě téééž 🙂 😵