Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

slunicko_luca
23. únor 2011

@fram Ten litr a pul jo ted tri dny za sebou, je skvelej na nachlazeni, ale netusila jsem, ze se v tehotenstvi nesmi odvar z nej.

slunicko_luca
23. únor 2011

@mircisek koukala jsem, ze vic nez 4gramy cerstveho zazvoru by se nemelo, coz jsem teda o dost presahla, kazdopadne jeste nevim zda-li jsem tehotna, ale ponauceni dobre, nevedela jsem to. Odvarem ze zazvoru vzdy lecim prvni dny nachlazeni, diky tomu vetsinou nemusim sahat po lecich. Jak pises zahriva organismus, hlavne teda jsem cetla, ze konkretne odvar z neho zpusobuje mutace a potraty.

pe_t
23. únor 2011

ahoj holky 🙂
@slunicko_luca jj Luci máš pravdu, mám kolegyni, která na něj nedá dopustit a vždycky se léčí jím...a zabírá

pe_t
23. únor 2011

@lucie.krajcarova máš recht, co se nervovat v práci 😉

@fram ty jsi takové uklidnění pro nás, abysme se tak nepozorovaly... 🙂 já taky těch příznaků měla...až až a každej měsíc 😅 . Tak se těším, až žádné mít nebudu 😉 pak to klapne.

slunicko_luca
23. únor 2011

@pe_t Fram dokaze skvele uklidnit, to mas pravdu 😉 . Na zazvor nedam taky dopustit. Navic ten odvar z neho tak krasne pali v tom bolavem krku, ze zarucene musi vypalit vsechny bacily 🙂, akorat jsem vazne nevedela, ze ho nelze uzivat v tehu.

fram
23. únor 2011

@pe_t je to přesně , jak píšeš. Pořád jsem se pozorovala a nic. Pak jsem myslela,že ani nebyla ovulace a smířila se s tím, že další měsíc zajdu k dr. a šup, byly tam // 🙂

jane84
23. únor 2011

@fram aby to pak nebylo tak, že když nebudeme mít žádné příznaky, tak budeme jásat, že jsme těhulky 😀

fram
23. únor 2011

@jane84 to by byl zase opačnej extrém, až tady budete psát "bleju jak alík, tak to zase určitě nevyšlo" 😀 Ono je asi nejlepší se vůbec nepozorovat, jenže chápu, že to nejde.

fram
23. únor 2011

@slunicko_luca pokud jsi těhulka, tak miminko ještě není napojený na tebe, takže by mu to fakt nemělo ublížit. Navíc jsi to pila pár dní, myslím, že vliv by to mohlo mít jen při dlouhodobém užívání.

slunicko_luca
23. únor 2011

@fram taky doufam, kazdopadne se nemuzu dockat konce tydne. Tolik bysme si pritelem prali, aby to vyslo 🙂

marulinka
23. únor 2011

ahoj holky.co nového?
já docela nervy ☹ ráno na wc ze mě chrstla aspoň decka čisté krve.takže sem okamžitě volala manžovi,že musí z práce domů a valíme k doktorce. vyžádala sem si ultrazvuk,mimi odpovídá,srdíčko bije,ale ty nervy 😒 celej den ležím. proč mi to chrstlo,nevím,ale mám v moči tu bílkovinu a leukocity,tak to prý může souviset s tím 😖 mě už úplně všechno děsí ☹
v pondělí sem byla na krvi a na genetiku jedu 17.doufám,že to do té doby vydržím a budeme v pořádku...

marulinka
23. únor 2011

@slunicko_luca držím palečky na pozitivní testík 😉

martasl
23. únor 2011

ahoj holky 😉

jahudko-no teda,koukám,že si to těhu fakt užíváš.to asi abys nezapoměla,jaký to je.ale neboj,ono to přejde a pak to bude paráda 🙂 .

holky,já mám nějakou depku.cítím,že se ms blíží,teploty taky nic moc,včera 36.8 dnes 36.5 takže to to nevyšlo.zítra jsem jasná.už mě nic nebaví a mám všeho plný zuby.práce nejvíc,takže jak zítra přijede manžel,tak to musíme probrat(jestli nepřijede moc pozdě)a v pondělí zajedu dát asi výpověď.čekala jsem,jestli se nezadařilo,ale už je mi jasný že ne.ze štěněte moc odvázaná nejsem.doma pořád dělá binec,manžel ji udělala,,nedobitnej" hrad-ona z toho umí vyskočit,vždycky ji ráno najdem na koberci.dnes mi vysypala odpdkovej koš a roztahala všude.teď s ní holky dole zápasej,asi něco tahá.všichni jsou spokojení,až na mě,nějak z ní nedokážu mít radost.

fram-to jsem zvědavá,jestli bude už něco poznat.pochlubíš se nám?

marulinko-ty jo,já bych šílela.ale hlavně že je miminko ok.ještě že nechodíš do práce,ale ono s dětma odpočívat se asi moc nedá,co?tak aspoň v rámci možností.

a už nevím,co jsem ještě chtěla.... 😅

slunicko_luca
23. únor 2011

@marulinka Je, marulinko, tak to bych silela strachy, jeste, ze to dopadlo dobre. Jinak ja jsem teda napnuta jak ksandy jak dopadnu.

mircisek
23. únor 2011

@marulinka Moc na Tebe myslím. Všechno bude v pořádku.
@martasl Jééé, co já bych dala za klid v práci. S dětma se fakt moc odpočívat nedá. A to má Marulinka ještěrky dvě. Malej je teď nachlazenej, tak hnípeme doma a venku je stejně moc kosa na nějaký delší procházky. JÁ CHCI JARO!!!!!
Já Tě chápu. Péče o štěňátko je horší než péče o miminko, ale zase to rychle přejde. Přeju Ti hodně sil, ať všechno vyřešíš, a jsi zase v pohodě. 😅

meiki
23. únor 2011

@marulinka moc drzim palecky aby to bylo ok, nemohl to byt nejaky hematom?

fram
23. únor 2011

@marulinka umím si představit, jak jsi vyděšená, ale hlavně , že je miminko v pořádku. Ale jsou to nervy ☹ Moc přeju, ať už nekrvácíš.
@martasl ještě to nevzdávej. Umím si představit, jakou máš depku ☹ snad bude s manželem řeč a , pokud to teď nevyšlo, budete to řešit spolu.

meiki
23. únor 2011

@fram prosim Te, ty jsi ted nemela vubec zadne priznaky? Ani pobolivani podbrisku nebo prsou

fram
23. únor 2011

@meiki fakt neměla, trošku citlivější bradavky při silnějším zmáčknutí, ale to jsem mívala vždy před ms. Nic co by nasvědčovalo těhu. Mrcha měla dorazit 28.12., testovala jsem 31.12. a až 6.1. mi bylo poprvé nevolno a pak teprve narostla prsa,ale i když jsou citlivější, tak nijak výrazně. Břicho mě pobolívalo jako na mrchu, ale když už jsem věděla,že jsem těhu.

jane84
23. únor 2011

😀 😀 a jeje, přítomnost resp. nepřítomnost příznaků. Já už bych to vůbec neřešila. Ten nejlepší příznak je zpožděná MS, ty ostatní mohou být i PMS a zbytečně to člověka trápí.
@marulinka hezky odpočívej a neboj, jak píše meiki, třeba to byl hematom a je pryč. Přeji, aby vás čekaly už jen dobré zprávy

fram
23. únor 2011

@jane84 přesně jak píšeš, nejlepší je příznaky neřešit, každý těhu je jiný. Hlavně, když to nejsou příznaky přechodu 😀 😀

marulinka
23. únor 2011

holky děkuju.snažím se odpočívat co to de...hematom asi ne,doktorka říkala,že tam nic není,že mě to může blbnout po tom potratu nebo to souvisí s bílkovinou v moči 😒 😒

slunicko_luca
23. únor 2011

@marulinka Kazdopadne Marulino, hodne stesti, myslim na tebe, at je vse jak ma byt.

lucie.krajcarova
23. únor 2011

Marulinka, držím palce, ať dobře dopadne!
holky, co si měříte bazální teplotu, jakým teploměrem měříte? nemám dobrou zkušenost s digitálními - třikrát měřím a jsou z toho tři různé výsledky... jo a kde měříte?

herbie
23. únor 2011

marulinko drz se vsechno bude dobry.....martasl neboj pejsek z toho vyroste ted je to jeste psi mimino a je to velkej pes tak vis co asi bude delat bordel uz ho ucte od mala at posloucha jinak tak prvni dva roky bude takhle blaznivej, ale psi jsou nejlespi uvidis ze pak ho to prejde a budes jeste rada, ze ho mas ale vim o cem mluvis mi to meli taky tak z nasim psem a to je malej pes jako rasa ..... jeste silim ted kdyz zlobi a chytne ho to ze beha po baraku jak plasan taha nam boty ponozky me rozkousal asi 8 paru bot kouse nas porad a je mu uz pres rok, ale pak kdyz vecer s nama lezi v posteli 😅 a mazli se tak ti tu lasku dava najevo a je vernej tak zapomenes na vsechno ale fakt ho ucte uz od mala protoze je to velka rasa tak at ho zvladnete drzim palce 😉

lucie.krajcarova
24. únor 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 18.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011

martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................30DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová, calibrum baby plan )......................................27DC
jane84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................26DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................26DC
endie (23let, MA 3/2010)............................................................................26DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................25DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................21DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................19DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................19DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................16DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj.........................11DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)......................................................11DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová................................................11DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera)........................9DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..............................9DC

lucie.krajcarova
24. únor 2011

@herbie hezky jsi to napsala o pejskovi. a víš, co mi to připomnělo? malé dítě 🙂 takže pejsek je takový super tréning na miminko, tréning trpělivosti a vůle 😀 fakt to tak je.

endie
24. únor 2011

Ahojík holky

mám nevím jestli sem nebo nejsem těhu ale udělalo se mi mlíko 😲 může to být těhotenstvím a nebo spíš hor.porucha?

lucie.krajcarova
24. únor 2011

@endie Je to zvláštní. za chvíli asi uvidíš, jestli přijde ms a ustane to. jinak by to asi bylo na kontrolu na gyndě.

jane84
24. únor 2011

@endie uvidíš za pár dní. U někoho je to příznak těhu, u někoho to neznamená vůbec nic a někomu se to dělá, když má vysoký prolaktin