Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

gambrinuska
28. dub 2010

leh předevčírem 36.9 včera jsem zapomněla a ted 3dny ráno v 5 nestíham, takže z 1 teploty závěr neudělam 😅

leheckova
autor
28. dub 2010

Holky nevim zda to Natulce nebude vadit ale byla u dr a dopadlo to blbě má zase cystu 9 cm je špatná pláče celé odpoledne už jsem ji psala musi znovu na laparku chudinka je z toho špatná snad se nebude zlobit že vám to píšu Natul kde si přijd k nam my tě podpoříme kočko....

leheckova
autor
28. dub 2010

ja stále nic ale dnes jak jsem šla s dětima pěšky bud mě to zmohlo nebo nevim ale ted jsem si dělala vypl.ve sprše a trochu spinim tak asi mrcha na ceste coooooo ☹

natulaaa
28. dub 2010

Holky moc špatně,jdu příští týden znova na operaci ☹ ,cysta opět vyrostla,už má zase 9cm,takže mi tehdy prý vzali 70% vaječníku a ted mi vemou ten zbytek a pak už bude klid,ten vaječník je moc agresivní a podporuje rust cysty,jinak ten druhý je v naprostém pořádku,takže budu mít jen jeden,no to mám už ted,jelikož ten už nefunguje ☹ ,
A ta ovulace že je takhle brzo muže být a nevadí,že budu mít kratší cykly.
A po operaci se prý domluvíme na IUI,protože jsem se tam rozbrečela,mluvil i s Petou,zavolal ho a když jsem mu právě říkala,že mám strach abych otěhotněla a tak,tak nám navrhl toto,že to urychlíme a zkusíme to pro začátek takto.
Jinak zítra jdu na tu endokrinologii,tak jsem taky zvědavá,co mi řekne ☹
Holky jdu,nemám dneska náladu,zítra se ozvu ,papa ☹ ☹ ☹

jane84
28. dub 2010

☹ Nat to mě moc mrzí, ale aspoň se to vyřeší jednou pro vždy a nebudeš tu cystu už muset řešit. Po operaci se dáš určitě rychle dokupy a s IUI to už určitě klapne 🙂

gambrinuska
28. dub 2010

Natuu zlato, neboj bude líp a doktoři pomůžou, snad všem 😉 dyžtak bude IVF a pak třeba hned dvojčátka 😉

herbie
28. dub 2010

ahoj holky natulko jasne alespon budes mit klid od tech zasranejch cyst uvidis vsechno dopadne dobre a je super ze pujdes na to IUI budes brzy urcite tehulka hlavne hlavu vzhuru a bejt pozitivni nic jinyho nam stejnak nezbiva 😉

gambrinuska
28. dub 2010

Herb má pravdu i když já jsem na tom ted taky bídně, ale aspon se ti to srovná a budeš mít klid 😅

herbie
28. dub 2010

gambri ja jsem necetla co jste psali pred tim takze jak ty jsi dopadla? nepovedlo se?

petra.vavra
28. dub 2010

Nat- je mi to moc líto, myslím, že už zde bylo napsáno vše 😉 . Přeju hodně štěstí, ať se to co nejdřív vyřeší a vy se můžete začít snažit na vytouženém mimi 😉

leheckova
autor
29. dub 2010

Pěkné rano doufam že bude krásně dnes planuju dělat dětičkám čarodejnici a sázet kytky a stromek....třeba když ho zasadíme s manžou tak se to konečně povede 😀 😀 domek mame stromek jeden zasazen sice vrbička a dnes budeme sázet druhy 😀 😀
Jak vidite ja stejnou teplotu ale špinim ach jo jo jo 😢 😢 ☹

leheckova
autor
29. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................49DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................35DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................31DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................29DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................27DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................25DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................25DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 12DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................12DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................10DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................10DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................10DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................10DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................9DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................8DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

leheckova
autor
29. dub 2010

Kopre kde si už si tu nebyla a co ta tabulka???
Mikkisku jak ty

petra.vavra
29. dub 2010

Dobré ráno 😉

leheckova
autor
29. dub 2010

dnes tu nikdo neni ja si jdu změnit tabulečku a posunout se dolůůůůůůůůůůů ☹ ☹

leheckova
autor
29. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................49DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................35DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................31DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................29DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................1DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................25DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................25DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 12DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................12DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................10DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................10DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................10DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................10DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................9DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................8DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................1DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova

leheckova
autor
29. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................49DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................35DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................31DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................29DC (16.4 IUI)
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................25DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................25DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 12DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................12DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................10DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................10DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................10DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................10DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................9DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................8DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................1DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova

petra.vavra
29. dub 2010

Holky tak kde dneska jste?? ☹ no já chápu, venku je hezky, Herbie nám chrápe za mořem 😀 a zbytek oprašuje na zahradě bazény, aby byly nastartované pro letošní léto 😀 😀 😀

gambrinuska
29. dub 2010

pěto já trčim v práci max bazén piva 😝 😝 😝 ☹ 😀

petra.vavra
29. dub 2010

no tak to je taky dobrý ne, zvláště muži to ocení.....a hlavně za pivní lázně se dnes platí těžký prachy a ty to máš za dveřma 😀 😀

gambrinuska
29. dub 2010

lehe škoda 😔 ale zas startuješ další kolo a bude další ovulka 😉
holky ovlivnuje BT utrogestan?? dnes 36.8 😅 😕 ještě mě naučíte měřit 😀

gambrinuska
29. dub 2010

jo a ani se nemusim vonět smrdim pivem na 100 honů, obvzlášt dnešek je povedený, nema ho asi jen na patách 😀

petra.vavra
29. dub 2010

gamb, tak to nevím, ale jedna teplota nic bohužel nevypovídá....
jak ti je??

petra.vavra
29. dub 2010

😀 tak vidíš, třeba se za pár let objeví na pultech nový parfem a na něm bude napsano "BY GAMBRINUSKA" 😀

gambrinuska
29. dub 2010

no to jo já už mam na to alergii 😝 ale možná chlapům by jsme líp voněli 😉
ne peto už druhá 😀 😀 předevčírem 36.9 😀 😀 😀

petra.vavra
29. dub 2010

jo jo já jsem zpětně koukala
BT se musí měřit každý den a minimálně dva cykly, abys věděla co tvoje tělo dělá...tak proto jsem to psala
no a jak ti teda je???

silvidee
29. dub 2010

ahojky všem 🙂
nat: myslím na TEBE, dej se dohromady at se můžeme brzo snažit 😉
Jinak dneska přišly výsledky genetiky mám mutaci C677T v genu MTHFR v heterozygotním stavu ☹ Nejsem z toho moc moudrá, závěr je kyselina listová ve 12.-14. týdnu kontrolní genet. vyšetření.

jane84
29. dub 2010

ahoj holky, právě jsem přijela z další exkurze, za trest tady toto, takové vedro a my trčíme v provozech. Dnes pro změnu vápenka s cementárkou, zaprášení jak hovada, ale takový fajný chlapec nás tam prováděl, takže nám to zpříjemnil 😀
a pak jsme ještě jeli do Blanska do výrobny léčiv, když náš viděli, tak samozřejmě převlíkat do plášťů a několik návleků na boty. bože jak já se těším do sprchy

gamb to je asi zbytečné měřit teplotu, jak jsem měla minulý cyklus tak dlouhý, tak jsem párkrát změřila a měla jsem přes 37 a nic z toho nebylo, chce to měřit dýl

natulaaa
29. dub 2010

Holky tak na te endokrinologii jsem dopadla zatím dobře,dělali mi sono krku a dopadlo dobře a ráno jdu na krev jen a dr.byla super,ujistila mě,že nejde o nic vážného,jedná se o hormonální porochu,vypisovala tam hoooodně těch kolonek na co vše mi budou brát krev,mám se chovat uplně normálně,Petovi řekla,že mi má dát hodně práce doma,at nemyslím na voloviny 😵 ,vykládala jsem ji o te ovulce o MS ,tak říkala,že to zkoukne,Na tu operaci zatím ještě né,uvidíme jaké budou výsledky a podle toho se nasadí léky a musela bych jen na punkci,ale to nic není,na to už jsem byla a pak už by neměla rust,takže ve čtvrtek budou výsledky a ve čtvrtek jdu taky k té homeopatičce,tak už jí aspon řeknu co a jak,Prý se jedná o banální nezávadnou cystu,která mi to sice komplikuje,ale mám být ráda,že se nejedná o nic vážného,Na mimi nemám tlačit a mám prý zahodit i teploměr i ovu testy 😵 😵 a řekla mi,že až bude mít tý vysledky a podle toho mi zjistí hladiny,tak mi je zregulují lékama a pak už prý tý testu nebudu potřebovat,protože se mi vše srovná,tak mě povzbudila a jedeme dál,mám po ovulce,to je jasné podle všeho,takže budu čekat zase na MS a uvidíme jestli z toho něco vzejde ,podle všeho ted byla pěkná ovulace,takže možná ze zdravého vaječníku 😵 ,sexík byl a i s orgasmem po Petovi,což je prý správné,tak uvidíme,holky valím,byli jsme na nákup,koupili maso,tak ho musím nasáčkovat a dát do mrazáku,Tak zatím papa

jane84
29. dub 2010

Natul 🙂 super, že se zase usmíváš. Uvidíš, že všechno dopadne dobře. Perfektní je, že budeš mít vše podchycené a pohlídané. A třeba pak IUI nebude ani třeba