Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leeena_4
29. srp 2011

@hexelucka plánuju 2x denně 😉

caleana
29. srp 2011

@hexelucka Hele, toho kontryheláku je potřeba vypít kolem litru denně. Takže se pěkně snaž. 😀

caleana
29. srp 2011

@hexelucka Ten můj chlap je celkem odolnej. Akorát po narození mladšího dítěte málem omdlel, protože koukal kam neměl. 😀 😀 😀

hexelucka
29. srp 2011

@caleana co já aji leeena🙂))))))no tak to si teda pošmáknu už si jej jdu navařit🙂)))

caleana
29. srp 2011

@hexelucka Však já k vám naskočím, jen co mi splaskne tlama vevnitř. 😉

kixi
29. srp 2011

@caleana litr denne tak to je sila .. to abych vykoupila lekarnu :D

caleana
29. srp 2011

@kixi On má každý ten čaj jinak to louhování, některý sáček je na půllitr a jiný na 250ml.

hexelucka
29. srp 2011

@caleana a copak s ní máš asi mi něco uteklo drahá🙂)))

caleana
29. srp 2011

@hexelucka Mám zánět hltanu. Bolí to jako jisté hospodářské zvíře. A to doufám, že je to jen virové, zítra volám na výsledky stěru, jestli se nasadí antibiotika, tak je další měsíc víš kde.

caleana
29. srp 2011

Holky, viděly jste video s tím belgickým starostou, jak š*ká na hradbách? 😀

hexelucka
29. srp 2011

@caleana doprdelky na fialky to je teda prekérka ty tu cestu máš teda trnitou....kurnik a přitom vize dalšího snažení co nejdřív je ta nejlepší vzpruha na to vše vid?tak at je to co nejdřív ok.tfuj tfuj at máš brzo papulenku zdravou🙂)

hexelucka
29. srp 2011

holky myslím že se ten dáš babinec tady pěkně rozjel......🙂)))))))))hned je mi líp🙂))))))díky vám všem🙂))))))))

hexelucka
29. srp 2011

@caleana ne?????

caleana
29. srp 2011

@hexelucka Ono se to u nás vůbec nějak se*e. V lednu potrat, v březnu a květnu moje hospitalizace s ledvinami. V květnu mladší dítě brutální reakce na očkování + zánět průdušek. V červnu mladší dítě skončilo v nemocnici na infuzích s rotavirem. Před 14 dny staršímu trhali dva zuby a k tomu měl angínu. Teď já zdechám s hubou. Tragikomedie hadr. 🙂)))

caleana
29. srp 2011

Jsem chtěla právě napsat, že na takových, ne zrovna tradičních místech, se často zadaří. I když zrovna tihle dva nejspíš mimino nedělali. 😀

hexelucka
29. srp 2011

@caleana tak to je síla a jak se u toho oba tváří a ten závěr no tak to je teda štramák🙂)))

hexelucka
29. srp 2011

@caleana kdyby to pomohlo budu to klidně dělat aji na veřejnosti🙂))jenže mi ty spemije mame pomalé tak to by byl leda zázrak🙂takže zase hormonální kolotoč mě čeká☹

caleana
29. srp 2011

@hexelucka A ještě si pěkně vylezli nahoru. 😀 Možná mu během výstupu vystoupal a co pak s tím, že jo? 😀

hexelucka
29. srp 2011

@caleana ty jo tak to je teda mazec holka ale držíš se máš můj obdiv🙂bude líp myslím že ty sis to už vybrala tu smůlu minimálně na 20 let dopředu🙂

caleana
29. srp 2011

@hexelucka A ten tvůj ¨dědek¨ 😀 😀 😀 něco taky zobe?

caleana
29. srp 2011

@hexelucka No s Životem je třeba se prát, rvát a když tě někdy skolí, pobrečet si... ale pak se zvednout a dát mu do držky. 😉

hexelucka
29. srp 2011

@caleana haha no a hned toho chudák musel využít ta jeho se teda netvářila nadšeně🙂))))

caleana
29. srp 2011

@hexelucka No, ještěže se u toho nevidím já. 😀

hexelucka
29. srp 2011

@caleana nezobe zobal ale musela jsem mu to připomínat🙂ted prej ale bude jenže víš jak to je než se něco se něco zlepší pokud se zlepší budu fousatá🙂))

hexelucka
29. srp 2011

@caleana jojojo tak to je dát mu pořádně do držky přece mu nedáme šanci nás přeprát🙂

marulinka
29. srp 2011

FRAM-kde jsi??? že ty už máš Žanetku u sebe???? 🙂 🙂 😅

hexelucka
29. srp 2011

@caleana hahaha ted jsi mě teda rozesmála nějaké domáci video to by asi byla komedii u každého🙂

caleana
29. srp 2011

@hexelucka Chlapi, no. 🙂 😉

hexelucka
29. srp 2011

@caleana to jo chlapi ted se to v něm ale zlomilo totálně tak myslím že ted by snědl cokoliv🙂to víš když ti někdo dělá metodu ISCI to je když veme spermii a strčí ti ji přímo do vajucha tak je to pohodička🙂