Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

verca1508
27. led 2016

@ilonar no, tak zkus jeste vydrzet, bylo to hodne zjisteni 🙂jj, hlacne aby vse fungovalo. No, dneska bych mela byt 6+0 tt, ale asi to vude mladsi, kdyz pred tydnem byla videt tecka. Na kontrolu jdu pristi tyden ve stredu.

alicie_k
27. led 2016

Beru na noc Utrogestan 2 kuličky a taky Femibion 🙂 měla jsem ještě Superfolin chytré miminko a teď jsem už dobrala a přešla na Femibion, přeci jen mu věřím asi nejvíc... Nechci teď ještě nikam chodit ani nic řešit, možná bych si jen vzala krev ať to mám aspoň potvrzené a hlavně hladiny hormonů, abych věděla, jestli nemám něco doplňovat. V minulém těhu jsem měla nízký estradiol, ale to už bylo ke konci a stejně by mi nepomohla ani svěcená voda...
Těším se na víkend že si odpočinu na horách, chci lyžovat a chtěla bych na to chvilku nemyslet, zaměstnává to momentálně celou mou hlavu, mám takové ty černé myšlenky a nic je nechce vytěsnit 😒

ilonar
27. led 2016

@verca1508 Musím vydržet, aspoň do pondělí 🙂 pobolívá mě podbříšek, chvíli jsem si už myslela, že to dostanu. Ale ty moje dlouhé a nepravidelné cykly 😕 to je k prdu. A ještě ta moje vyvolaná menstuace spíš nemenstruace, dvoudenní cosi... 😅 ale ovu myslím byla. No dost špekulování.
Ale @janarichla se dlouho neozvala viď 😉

ilonar
27. led 2016

@alicie_k A manžel to ví nebo jsi tajná? Já budu podruhé tajná 😵 teda s váma se nejspíš podělím.
A kdy jdeš k dr?

verca1508
27. led 2016

@ilonar No, jo no, jsou to spekulace 🙂 to ma asi kazda zena, co po tom touzi. Ja ted prave ani nemyslim na to, ze jsem tehu vubec nemyslim, zuby vedou na plny care, ale preju si, aby bylo vse ok a mohli jsme se radovat, nepripoustim si to ted vubec, ale ve stredu rano budu hodne vyklepana. Je fakt, ze se dlouho neozvala, jestli uz nekde neslavi 🙂

janarichla
27. led 2016

@ilonar ahoj holky, moc zdravim, mam v praci fofr, ted jsem tady mela tchyni a tchana, vubec nic nestiham :D jinak vsem gratuluju a drzim pesti . ja jsem mela ms 1.1. A posledni dva tydny me rve podbrisek, boli bradavky a nemam vubec chut na sladke :D jeste jsem netestovala, pockam na ms - sobota, nedele a pak zkusim jestli neprijde udelat test. Beru taky femibion, cecko, horcik a jod :D

verca1508
27. led 2016

@janarichla My o vlku a vlk za dvermi 🙂 no, tak drzim pesticky 🙂, vypada to dobre 🙂

alicie_k
27. led 2016

@ilonar Řekla jsem mu že mu večer něco ukážu, ale tak nevinně - to bylo v pondělí a už jsem mu chtěla ukázat test a on se usmál a řekl, že je mu to jasný... Ale jinak to nebudeme tentokrát říkat dokud nebude aspoň srdíčko, pokud to teda teď opravdu bude dobré... Nejradši bych si nechala udělat ultrazvuk až tam to srdíčko bude, takže tak 6.,7. tt.

ilonar
27. led 2016

@janarichla nazdárek 😀 tak to máš taky pěkné příznaky viď 😉 Já teda prsa vůbec a blbé je, že jsem to první těhotenství tak nějak vytěsnila, že si nepamatuju, kdy mě začly bolet, abych to porovnala. Ale hned to nebylo, až po testu myslím, měla jsem radost, že mi rostou 😀 Já měla ms 2.1. 😉
Buď ráda, že máš hodně práce, zaměstnaná hlava je to nejlepší.

ilonar
27. led 2016

@alicie_k To tě chápu a podporuju v tomhle rozhodnutí. Taky půjdu později, až se zadaří. Nejdřív v sedmém týdnu, dřív ani náhodou. A příteli nic neřeknu, až po srdíčku 😉

janarichla
27. led 2016

@ilonar me totiz prsa nikdy krome tehu nebolely, tak jsem zvedava, jestli z toho neco bude nebo plany poplach. Akorat pes me zacal uplne ignorovat, neposloucha, uz ani nelezi na me strane postele, nereaguje na me. Minule se tesil, porad si pokladal hlavu na bricho a potom kdyz prestalo tlouct srdicko tyden nezral a po revizi zase zrat zacal. Tak nevim co to ted ma byt....

alicie_k
27. led 2016

@ilonar Tak to já bych nevydržela, na to jsem měkkouš 🙂 Sice pořád nevíme na čem jsme úplně, ale věříme a já v něm tu podporu potřebuju... Holky, jsem ráda, že se vám tady můžu svěřit 🙂

verca1508
27. led 2016

@janarichla No, tak to treba budou dvojcata a toho se uz zalekl 🙂

janarichla
27. led 2016

@verca1508 no jako u nas v rodine byly dvakrat a u muze v rodine taky dvakrat :D :D a v cervenci na dovolene v egypte mi jeden mistni cetl z ruky a rika vidim tak v blizke budoucnosti dve deti :D :D tak to jsem zvedava🙂

verca1508
27. led 2016

@janarichla Ze bych to trefila? 🙂

janarichla
27. led 2016

@verca1508 nechame se prekvapit 🙂. Pockej a v nedeli budu psat jak prisla mrcha ... :D :D a dalsi mesic s nohama nahore :D ale je fakt ze ty prsa zacaly uz 4 den po ovu 🙂

ilonar
27. led 2016

@janarichla Taky mě napadly dvojčata 😀

ilonar
27. led 2016

@alicie_k Já jsem taky ráda, že jsem tady s váma, to je paradox co, když se podívám na ten nadpis 😅 No ale fakt, s nikým jiným si o tom nevyprávím. Já jsem totiž poprvé nebyla moc v klidu asi i kvůli příteli, hodně jančil, abych zdravě jedla a tak a já z toho byla spíš ve stresu. Podruhé si to hodlám užít jinak 😎

ilonar
27. led 2016

@janarichla poprvé byly taky dvě viď? U mě taky, přitom v rodině nemáme ani jeden. Ke všemu byla ještě jednovaječná. Ale to už bych spíš přikládala té "chybě", že to pak celé ztroskotalo, že to tak být nemělo.

ilonar
27. led 2016

Holky a když cítíte ovu, tak na tom ležíte každý den těch pět dní? 😀

janarichla
27. led 2016

@ilonar jo jo poprve byli taky dve 🙂 no jako mi jedeme cely mesic obden :D :D a uz me boli v krizi z tech nohou nahore :D :D a muz uziva kotvicnik, to je pry na zdrave spermie :D

alicie_k
27. led 2016

@ilonar My jsme to stihli jenom jednou když byl pozit. ovu test. Manžel se zrovna vrátil ze služebky a pak už zas nebyl doma, takže slovy jeden sex 🙂 a minulé těhu to bylo to samé... Tak to asi stačí 🙂

ilonar
27. led 2016

@janarichla Jako fakt jste tak poctiví???? Ty jo tak to klobouk dolů, to my jsme lajdáčci proti vám 😉

ilonar
27. led 2016

@alicie_k tak jste to přesně trefili, oni si tam spermoni počkají, jen to vajíčko aby tam přišlo 😅

janarichla
27. led 2016

@ilonar no, ale to jsme tak meli i predtim :D :D :D

ilonar
27. led 2016

@janarichla A je to ještě vůbec i o "užívání si"? Promiň, že se ptám, nemusíš odpovídat. Mě toto vždycky fascinovalo, jak to někdo dokáže 😀

janarichla
27. led 2016

@ilonar v pohode, my si to uzivame, kdyz jsme se poznali bylo to i nekolikrat za den :D :D :D

evuska86
30. led 2016

Tak ja holky prd, nakonec jsem to dostala. Takze "hurá" do dalšího snažení.

juliemichal
30. led 2016

@evuska86 ach jo,tak snad se v dalším kole zadaří 🙂 já mám dnes ovu,tak uvidíme zda se to povede anebo ne 🙂

evuska86
30. led 2016

@juliemichal ja tak za cca 9 dni😊 Každy mesic nova nadeje, tenhle mesic budu zkoušet ten gel, jsem teda zvědavá 😀