Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
30. říj 2010

@jane84 chlap dá málokdy najevo radost, když se mu oznámí, že bude tatínkem. A romantický gesta- to už vůbec ne. Já když jsem čekala kluka, tak jsem mu to řekla do telefonu, nemohla jsem vydržet až dorazí domů. Řekl jenom - já to věděl 😕 😅 A svobodu mu nebereš, určitě je šťastnej, že tě má, jen mu to třeba tak úplně nedochází. A když se třeba štěstím nezhroutí, až mu oznámíš těhu, v duchu bude pyšnej jak páv - to je ta mužská ješitnost.

helcenka
30. říj 2010

Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravit. Koukám, že s těma chlapama je to někdy na ránu.
Jinak Kubík se mi zdá trochu lepší, ale zase si stěžoval, že ho bolí ouško. No a mě je o něco hůř, tak doufám, že ještě horší to nebude.

@jane84, @fram, @martasl - holky nesmutněte kvůli chlapům. Fram a Marti, vy už víte, co od těch svých čekat, jste spolu dlouho a Fram, radši toho moc nečekej. Já jsem s manžou taky pěknou řádku let a už si to nějak nemaluju. Je fajn, ale moje představy jsou někde jinde, ale už jsem se s tím tak nějak smířila. Když jsem mu s radostí ráno přinesla počůraný papírek, musela jsem ho tahat s postele a on kouknul jedním okem a zase spal, to mi fakt zkazilo celý den a pak jsem se ho pár dnů pořád ptala, jestli má fakt radost a začala jsem ho obviňovat z toho, že ji vůbec nemá. To bylo s Kubíkem. No a při druhém těhu a i teď při tom třetím jsem mu to ani neřekla ten den, kdy jsem našla // a radovala jsem se z toho sama a pak mu to teda řekla. Byl celý vykulený, že jako jo a pořád tomu nevěřil, že se to povedlo, páč v době ovu "nic nebylo". Ale cením si např. toho, že byl ochotný, vzít si dovču, kdyby se nám to dlouho nevedlo, nebo prý by přijel alespoň z práce, a pořád mě ujišťoval, že miminko určitě chce. Ale myslím, že na takový spermio bych ho taky horko těžko dostávala, a už ho slyším, jak by se oháněl tím, že už jedno dítko máme... 😀

A dneska jsme se pořádně chytli, tak jsem se na to vyprdla a šla pěkně v 11 dopoledne zalehnout. A teď už dolejzá, ale nechám ho pěkně vycukat, protože mě teda dneska pěkně vytočil, už takhle jsem nervózní z pondělní kontroly a on ještě tohle.

No nic, půjdu si taky zalézt, ať se z toho vyhrabu.
Kočky dobrou noc, zítra má být krásně, tak snad bude i lepší nálada.

martasl
30. říj 2010

no manžel byl u holek celej vedle z toho,že jsem těhotná a těšil se.teď u toho posledního to vůbec neprožíval.dokonce ani nebyl na utz,seděl v autě.strašně mě to mrzelo.před chvilkou mi volala,že ještě neví,kdy dojede.dělaj nějakej barák,kterej jenom hrubá stavba stála 15 mil.tak jsem mu řekla,ať mi ho vyfotí.to musí být hrad a ne barák.a pak že lidi nemaj prachy.v úterý mají být už v Rýmařově.práce mají nad hlavu a nestíhaj.to jsem zvědavá,kdy budem plodit. ☹ ☹ ,nehledě na to,že mi mm strašně chybí.

jani-věřím tomu,že až přije miminko,tak bude partner u vytržení.to víš,návyků z domova se těžko zbavujetřeba má i strach z nejistoty jak by to bylo dál.říkalas,že musíte vyřešit ještě bydlení,tak je třeba toho na něj moc.ženský toho vydržej hodně,tak ty chlapi musíme brát s rezervou 😉

heli ahoj.jak hůř,nestraš.chudáček Kubík,hlavně aby to nebyl zánět středního ucha.a žádný hádání,myslete na miminko 😉

veraakubik
30. říj 2010

@martasl Jsem tady dlouho nebyla,ale koukam,ze porad stejne-manzilci ve spravnou dobu na nespravnem miste-ach jo.. ☹ Ted trosku s nadsazkou,ale-tolik veci jde zaridit po telefonu-proc zrovna na tohle musiji byt vzdycky dva spolu?!Vyresilo by to spoustu problemu..No pujdu se pokusit alespon neco malo docist,ale mam pocit,ze to stejne nedam.. 😉

martasl
30. říj 2010

ahoj veru 😉 kdepak ses nám toulala??jak je,nějaké novinky?už jsi byla u doktora??kdy máš termín porodu?

veraakubik
30. říj 2010

@martasl Jsem se zrovna docetla,ze po me byla schanka..Novinky?To ze jsem byla na pohotovosti jsem uz asi psala,ne?!Po strasny hadce s manzelem jsem zacla slaboulince hnede spinit a protoze jsem plasan a radeji 100x pojedu zbytecne tak jsme jeli,ale udelali mi ultr. a doktor rikal,ze je vse v poradku a mluvil neco o zivem plodu,ale jestli jako myslek srdicko-nevim..Byl na oddeleni sam a na sala rodicku,takze na nejaky extra vysetrovani a povidani nebyl cas..No a by toho nebylo malo,tak malej ma nestovice-ja mam takovej strach o to male..Sice jsem je mela,ale znam pripad,kdy zpusobily potrat u tehulky,ktera je mela uz jako mala..Ted je jeste urcite dostane mala a to znamena dalsi doba strachu..Na kontrolu jdu Za tyden 8.listopadu-to bych mela dostat prukajdu,tak snad se dockam..Termin mam 4.6.-zatim..Jinak posledni dobou nejak nestiham..Co je jinak tady noveho?

martasl
30. říj 2010

ježíš,tak na neštovice se dej pozor.raději se poraď s doktorem.jinak tady je docela smutno.žádné další těhulky,nějak se těm mimískům k nám nechce ☹ .jahudka má krásnou práci a pracujou na prodeji bytu a novém pronájmu.ale když budeš mít chvilku,tak si to dočti 😉

mv
31. říj 2010

Dobré ránko,
já myslím, že to cítíme všechny stejně, každá máme pocit, že bychom udělaly colkoliv a manžílkové se jen "vezou" s náma. 😒 Prostě to tak musíme brát, je to jinej druh 😀 😀

mv
31. říj 2010

jsem si to odklepla předčasně
Jak jsem na kluka a jeho výchovu byla hodně přísná ☹ , ale to vidím až dneska, tak mám pocit, že jestli ještě někdy bude mimčo, tak to bude hroooozně rozmazlenej parchantík.... 😀

@martasl právě, že on pořád mluví jen o holčičce.Já bych ji za začátku brala i radši taky, přiznávám, ale dneska, když člověk vidí, že bude rád vůbec za jakékoliv pohlaví, je mi to zcela fuk.Docela se toho bojím, že pak bude z chlapečka zklamanej.Rozplývá se na ulici z jakékoliv copaté cácorky, malí kluci ho nechávaj zcela chladným.
A jak jsme si byli na začátku uvažování jisti, že nebudeme chtít zavést více, jak 1 emyrbyjko, tak dneska už váháme oba.
Mě je to stejně jasné, pokud necháme jen jedno, tak nic z toho nebude a pokud dvě, tak to bude Šimon s Matoušem. 😉

@veraakubik
s těma neštovicema s určo poraď a držím palce na kontrolu, ať je vše o.k.

@helcenka já měla zánět středního ucha jako dítě často a táhnu si z toho takové trauma celým životem,nejhorší bolest, co znám.Tak snad to nebude nic vážného.

mv
31. říj 2010

@jane84 málokterý chlap dává své city tak moc najevo, ale uvnitř to i oni prožívají, to se neboj. 😉
to jen ten můj je takovej cíťa, co brečí i při reklamě na vánoční coca colu. 😀 😀

@fram vidíš, a to by zase málokterej chlap byl ochoten si brát dovču na plodný dny.Každej je ochotnej pro to udělat něco,ale zázraky čekat nemůžeme.Nějakej jí vitamíny, nějakej jde na vyšetření a nějakej i dovču obětuje.Sice naše představa by byla, že by to vše mělo být dohromady, ale tak to nebývá.Manžel chodí na vyšetření jen proto, že mu nikde nic nenašli, spermio ukázkové a cítí se jako" King", když ví, že problém není v něm.Je mi jasné, že kdyby to tak nebylo, těžko bych ho někam pak dostávala.

Jo a ani včerejší pěkný večer, ani dnešní ráno jsme se nějak ke kondomu nestihli dostat.... 😀 😀 Tak od příštího týdne už musíme být disciplinovaní.... 😉

Hezkou neděli, já jdu hrabat listí na naší plantáži... 😝 😝 😝

zzzzuuuuzzzziiii
31. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //

silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................30DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...28DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)..............................................................................................25DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)........................................................................24DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................................23DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a .........22DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................22DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................21DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )........................................................................................ 16DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................7DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................6DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)......................................6DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................................5DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel, kyselina listová).................................................4DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)........................................................................4DC

zzzzuuuuzzzziiii
31. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //

vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...28DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)..............................................................................................25DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)........................................................................24DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................................23DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a .........22DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................22DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................21DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )........................................................................................ 16DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................7DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................6DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)......................................6DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................................5DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel, kyselina listová).................................................4DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)........................................................................4DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................2DC

fram
31. říj 2010

Ahoj holky,
@helcenka přeju tobě i Kubíkovi, ať jste brzy zdravý jako rybičky. A zítra držím palce, dej nám vědět, jak ti kontrola dopadla.
@veraakubik ty nešťovice to je smůla, že zrovna teď, ale pokud jsi je prodělala, tak riziko je skoro nulový.
@mv manžel by chtěl taky spíš holčičku, ale mě je to úplně jedno, beru cokoli 😀

helcenka
31. říj 2010

Ahoj holky,
zase jenom zdravím.
Zatím je to pořád stejný, jenom mě ještě začalo bolet v krku a opět se přihlásila migréna. To je děs.

Neštovice určitě v těhu nepodceňovat, já už jsem to Věrce psala. Já je taky už měla a při minulém těhu je měl Kubík a právě proto jsem o miminko přišli, protože jsem je sice nedostala, ten jejich vir se u mě neprojevil jako neštovice ale zmutoval a měla jsem opary na puse. No a dopadlo to jak to dopadlo. Určo nechci nikoho strašit, ale je potřeba fakt nic nepodcenit.
Tak já jdu zase odpočívat, pokud to vůbec půjde. Jsem s Kubíkem sama doma, ale je fakt, že moc nevyvádí, protože mu taky není asi nic moc.
Hezkou neděli všem.

lichtakova
31. říj 2010

@helcenka ahoj heli, hezky odpočívat, ať jsi brzo fit 🙂

martasl
31. říj 2010

ahoj holky 😉
podle mě neštovice jsou v těhu nebezpečný i když je mminka už proděla.hlavně nepodceňovat.

heli-tk koukám,že to těhulení ti dává zabrat.tak ti doufám bude brzo líp a už si to budeš jen užívat 😉 .hlavně se opatruj 😉

ivasa
31. říj 2010

Ahoj holky. Děkuju za přivítání a omlouvám se za nereagování a absenci, nakonec jsme se narychlo sbalili a odjeli relaxovat na chatu 😉 Ale teda včera depka jak prase, kolem 22h jsem začla brečet a trvalo to pomalu do půl druhý 😠 Jsem to nemohla zastavit, blááázen 😒 ☹ 😖 😢 Ale dneska zase dobrý, tak snad to bude lepší a lepší...

Holky chtěla jsem se zeptat, jak dlouho po revizi jste krvácely/špinily a po jaký době asi tak přišla první ms? Já sice potratila už 4x, ale vždycky samovolně, teď jsem poprvé musela na revizi 😒 A taky jsem se v nemocnici zapomněla zeptat, jestli když chodím s dcerou na plavání, jestli teď v "šestinedělí" můžu chodit, nebo radši ne, když se mám spíš jen sprchovat... Moje mudra má teď 14 dní dovo, tak se nemám koho zeptat...

Jinak zítra jdu na první vyšetření, které mi dohodli v nemocnici - na štítnou žlázu, ale nevím, s Elinkou mi testy dělily a dopadly dobře...

lichtakova
31. říj 2010

@ivasa ahoj, to je dobře, žes relaxovala, depka sedá občas na každou z nás, tak se vysmutni, ono bude zase líp, neboj. Už o pátý miminko jste přišli? To je teda fakt děsný, je mi tě moc líto, to si opravdu neumím představit.
plavání určitě ne, mohla bys něco chytit a to za to určitě nestojí

martasl
31. říj 2010

ivasa-já po revizi špinila asi 5 dní,ms jsem dostala asi 36 den.jak píše lichtakova,plavání určitě ne.ani koupání ve vaně,opravdu jen sprcha.n chatě bylo asi krásně,co?počasí bylo celkem ok,jen kdyby ještě to sluníčko chvilku vydrželo.depky znám moc dobře,připadne mi,že je mám nějak moc často v poslední době.a to pochmurný počasí teprve začne 😒

ivasa
31. říj 2010

no jo, já si to myslela, že s plaváním je konec 😒 Už jsem jim tam psala, že s námi mužou přestat počítat 😖 Ale to je to nejmenší ☹ Holky ještě že je venku teď zatím tak krásně, to sluníčko mě nabíjí energií, ale taky mám strach z toho, až začne pršavo, zima, bláto, hnus! No ještě že máme tu naši prďolu, to mě fakt drží nad vodou 😉

lucie.krajcarova
31. říj 2010

@ivasa čauky. u mně to poprvé přišlo po 20 dnech a bylo to slabé. ale většinou je to později a silnější. no a nařídili mi šestinedělí jen na 14 dní, tak to jsem se nekoupala..

mv
31. říj 2010

@ivasa já to plavání a vanu taky radši na 5 neděl vynechala, měla jsem strach z infekce.
Máš krásnou holčičku, ta ti dodá sílu jít dál... 😵

Posílala jsem kámošce fotky, tak jsem i pár dala do alba,ať víme s kým máte tu čest.Dokud to MM neobjeví, tak to tam nechám.Tipuju to tak do zítra.... 😀 😀 Mějte se krásně, jdu do hajan.dobrou s kobrou... 😵

martasl
31. říj 2010

mv-teda ty máš doma chlapiska 😀 😀 .neuháněj holky synátora??sluší vám to na fotkách 😉

jahudka80
31. říj 2010

Holky tak jsem vynervovaná jak nevím co, byt je uklizen já zničená jako prase. Zítra jdu na endokrinologii. A tento týden se konečně dozvíme jak to bude s bytem. Ty lidi mě fák nasrali když neuměj říct že jsou v registru 😠 jestli jim tu hypotéku nedaj tak jsme pěkně v prdeli 😢 . Tedy řešení , že oni tu budou bydlet a my tam v podnájmu- no fakt super.... buď příjdem o 22500kč nebo jim to pronajmem já jsem ták nasraná, chce se mi brečet... na účtě už nemám skoro peníze a nevím jak to všechno dopadne a před náma Vánoce, a já žádné dárky 😠 😢 . Vůbec nevím co budem dělat a ještě aby toho nebylo málo mám telefon s nějakým zvýhodněným voláním a prý to nějak převádí jinam nebo co a blokli mě volání tak si už 2druhý den nemohu zavolat ani poslat sms kurvy jedny!!!!!!!! 😠 Fakt mě příjde že ten nahoře na mě leje kýbl sraček a ještě mu je to málo to už snad není ani možný.

martasl
31. říj 2010

ahoj jahud-no pěkně se vám to sype.s těma lidma to je mazec.oni jsou jako v registru dlužnílů??a to před tím nevěděli??s tou hypotékou teda nevím.to bych si vyřídila i v té realitce.to by byl vyrvál 😠 😠 😠 .s těma dárkama jsem na tom stejně.i s prachama.kde nic tu nic ☹ ☹ 😒 😠 😠 😠 😠 😠 .holt to budou zajímavé vánoce...

herbie
1. lis 2010

ahoj kocky 🙂 fram jj sice je to dobry, ze cestuju obcas s nim, ale zase chodim pak vsude s nim takze je to nekdy taky otrava porad bejt s jeho kamaradama ... jinak je tu krasne ale zima ve stredu by jsme se meli vratit domu.....jane84 s chlapama je to snad u kazdyho stejny jsou jesitny jako prase ja bych taky uz chtela prstynek a mimi v brisku a zatim hovno uz jsem se i vzdala mu naznacovat neco jako zasnuby ani nemluvim o mimi protoze to asi chlapi moc neberou tak to nechavam vsechno bejt a uvidime casem uz si radsi ani nic nenamlouvam jenom potichu doufam......muj pritel je tak trochu flegmatik ma v hlave jenom surfovani dokonce se prokecl ze byl pred 14 dnima v obchode s prstynkama a tom vim ze nekam sel protoze sel hrozne brzy no a vypadlo z neho ze tam teda byl ale ze meli zavreno tak jsem pak mrkla na internet v kolik otevirali a fakt az od 11 rano a on prisel v 9 asi takze mel pravdu nooooo takze treba brzy prekvapi ale radsi bych brala // na testu nez prstynek 😉 tak jdu vas ted docist

majjka24
1. lis 2010

@ivasa Ahojki, moc mě mrzí co tě potkalo, posílám hodně sil a obrovské pohlazení. Musíme věřit, že to příště dobře dopadne. určitě Ti holky řekli, pij kontryhelový čaj, papkej listovku, odpočívat, nekoupat....a daál si nevzpomenu 😖 Já teda dodržela 4 nedělí, Pak pčesně přišla první MS 🙂 . A dneska jdu na kontrolu po 6 nedělí (ale už je to 7 neděl) tak snad je všechno ok, a můžem se pustit do snažilkování.

jane84
1. lis 2010

Dobré ráno holky 🙂
@herbie juuuu, ty budeš mít letos asi krásné Vánoce, brzy bude svatba 🙂 My zasnoubení jsme už 2,5 roku, ale v podstatě to byl dáreček k výročí a tipla bych, že si myslel, že teď bude mít chvíli klid.
@mv synátor je kus chlapa, jak píše Martasl, určitě za ním holky pěkně letěj. Jste pěkná rodinka

@jahudka80 to je teda pěknej podraz, ty jsi kvůli všechno zjišťovali a oni nekápnou božskou. Jestli to neklapne, chtěla bych po nich pěkně vyrovnání za Vaše náklady. Ale snad to klapne, psala jsi, že mají nadstandartní příjmy

@helcenka držím dneska na kontrole palce 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
1. lis 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //

vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...29DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)..............................................................................................26DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)........................................................................25DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................................24DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a .........23DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................23DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................22DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )........................................................................................ 17DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................8DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................7DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)......................................7DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................................6DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel, kyselina listová).................................................5DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)........................................................................5DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................3DC

zzzzuuuuzzzziiii
1. lis 2010

Ahoj holky, koukam, ze probirate svatby...
🙂 my mame skoro za mesic prvni vyroci od naseho dne... a co tomu predchazelo? 3 tydny... tolik totiz uplynulo odedne kdy me "pozadal" 🙂 do dne, nez jsme se vzali... a o to ta svatba stala za to... fakt mazec, vsem jsme to rekli 14 dni pred, jen rodice to teda vedely o tyden dele 😀 ty tenkrat koukali 😀 a na radnici nam rekli, ze takovou svatbu dlouho tam jeste nemeli, fakt jsem si to uzila... a uz to je rok... hruza jako to leti.
Takze nikdy nerikejte nikdy... a ze ten muj si na tohle nepotrpi 🙂