Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
5. lis 2010

@jane84 drž se, zas bude dobře... zase malýho brzy uvidíš 🙂 nebo to vezmi z jiné stránky, máš čas na diplomku.
@majjka24 tak mě gyndařka nepředepsala nic, ale od bylinek mě neodrazuje, toho si vážím. prostě alternativu docela uznává. ale taky mi neříkala, co bych po potratu měla brát. ony ty účinky asi nebudou prokázané. a hlavně když mi doporučovali pauzu půl roku, tak mi hned nebudou cpát listovku..
@jahudka80 tak to je drobeček taky!!!! nezačíná jí období vzdoru?
@jane84 já ty testy sehnala v kauflandu v lékárně!!! a v jiné mi říkali, že se už nevyrábějí, hajzlíci!!! a koupila jsem je minulý týden 😝

majjka24
5. lis 2010

@lucie.krajcarova a jak dlouho jsi po revizi? A dodržujete (dpdrželi) jste ten půl rok?

jahudka80
5. lis 2010

@lucie.krajcarova 😀 no možná jo na vše mi totiž říká ne 😀 😀 😀 😀

Holky jdu se osprchovat a hajnout k manžoj na gauč
😉

majjka24
5. lis 2010

trocha erotiky 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=P17pCSg1pEY
ivasa
5. lis 2010

páni, vy jste toho napovídaly 😕 😀 nic si už nepamatuju 😝
@majjka24 já měla výsledky hned druhý den 😉
Holky žádný smutnění, já teď taky dobulela a už jsem si řekla, že to bylo naposled 😠 Sakra! Nesmíme se tomu poddávat, žádná není stará, ani beznadějná, všechny jsme plodný Venuše 😀 A jak už jsem tu psala: Věř a tvá víra tě oplodní 😉 čili hlavu vzhůru a za trochu víry // na testu - už brzy 😉 😀

Manžel spí, dcera taky, já pořád od revize neusínám dřív, jak v 1, prostě nějak nemůžu 😠 Ale je to děs, jak jsem takhle sama a v klidu, tak se rozsypu ☹ Tak jsem si teď nalila trochu vínka, zapla počítač a je mi líp 😀 Hlavně u těch videí 😀 😀 😀

majjka24
5. lis 2010

@ivasa aaa, tak fajn, musím si najít trošku času abych tam mohla skáknout 🙂 super - věř a víra tvá tě oplodní 😀 😀 😀 !!! Já měla to stejné, než jsem usla to trvalo, taky jsem usínala tak v 1. Ale už je to lepší, konečně jsem zase začla chodit do práce, tak tam mám jiný myšlenky, ale jakmile vidím kočárek nebo nějakého klučinu, hned si představuju jaký by byl ten náš ☹......

lucie.krajcarova
5. lis 2010

@majjka24 nene půl roku fakt ne. na revizi jsem byla v červenci. dva měsíce jsme si dali pauzu a už to zas zkoušíme.

ivasa
5. lis 2010

@majjka24 no hele, mě to říkal pořád - od doby, co jsem poprvé potratila, ale já se mu vysmála, pak jsem potratila podruhý a tak mi to pořád opakoval, já začla věřit a máme Elinku 😀 Třeba bych k tomu nakonec nepotřebovala ani manžela 😀 😀 😀 No, ale radši si to jím pojistím 😉 😀 Sice to teď 3x nevyšlo, ale já věříííííííím 😀

majjka24
5. lis 2010

Holky zkoušela jste některá to kroužkování?

ivasa
5. lis 2010

@majjka24 no jo, to věřím, je to peklo... Mě před 3 dny psala kámoška, že se jí narodila holčička a já brečela jak blbec, radostí, ale i depkou, jsem psychoooo 😀 Ale už je to lepší, dneska jsem se přistihla, že jsem poprvé zapomněla na to, že jsem byla na revizi 😉

majjka24
5. lis 2010

@ivasa tě obdivuju, že pořád věříš.....já taky věřím, že to bude OK, ale pořád ve mě hlodá takový ten červíček, co když se to stane znova ☹

majjka24
5. lis 2010

@ivasa když znova otěhulím, a bude se blížit kritický 17 tt, tak mě asik odvezou z nervů. chcu si pořídit ten domácí UTZ, ale některé holky mě odrazujou, že to ubližuje miminku....nevím.

majjka24
5. lis 2010

@ivasa já mám taky kámošku je v 8 měsíci a se sousedkou jsme měli TP o 3 týdny a taky čeká kluka. 🤐

ivasa
5. lis 2010

@majjka24 nesmíš na to myslet, vím moc dobře z vlastní zkušennosti, že to moc dobře nejde, ale člověk musí dělat všechno pro to, aby se zabavil a nemyslel na blbosti! Já vím, že už se budu bát i těch // na testu, teď jsem se taky bála, ale neměla jsem díky dceři čas na to myslet a bylo to fajn...

ivasa
5. lis 2010

@majjka24 Já bych ten utz nepořizovala, vím, že tě to třeba uklidní, ale fakt to není moc dobrý pro miminko, proto ho i doktoři dělají minimálně... A hlavně se budeš pořád strašně kontrolovat, bude tě to pořád nutit se ultrazvukovat 😀 😠 Je to jako třeba s váhou, pokud si koupíš novou pěknou váhu, tak se pořád chceš vážit, ani nechceš, ale prostě "musíš" 😀 A proto je lepší váhu nemít - jako my 😀

majjka24
5. lis 2010

@ivasa my váhu taky nemáme, radši 😀 za ty 3 měsíce co jsem byla doma mám nahoru cca 3 kilča, a jde to znát......Sice všichni říkají že konečně nevypadám jako kostra, ale spíš konečně normálně. 😅 No nejsem si tím tak jistá 😕

majjka24
5. lis 2010

@ivasa nejde na to nemyslet, ale spoň ze začátku to byl děs, pak přišla histolka a já proseděla na PC dny a hledala a hledala - no úplný magor, to už i manža začinal být nasraný, že pořád nad hledám a chytám se všeho co se kde napíše...

ivasa
5. lis 2010

@majjka24 já vím, mě taky každý říká, že příště to dopadne dobře, ať na to nemyslím, já se snažím, ale není to tak snadný, jak se to řekne 😒

majjka24
5. lis 2010

@ivasa ono je fakt, kdo to nezažil nepochopí .....a může říkat co chce, jakkoliv to je pěkné. každá jsme jiná a každá to jinak neseme. Nemysli na to - která matka by nemyslela na své dítě??? Ať už je tady nebo v nebíčku?? Bylo tady , žili jsme s ním a nemyslet??? Občas! zapomenout??? NIkdy !!!

ivasa
5. lis 2010

@majjka24 jj, to je svatá pravda 😔

ivasa
5. lis 2010

@majjka24 Ono stačí o tom drobečkovi vědět chvilku, stačí hodina, minuta, ale prostě vědět, že v tobě je a najednou konec, bolí to vždycky - o to hůř, čím dýl odejde 😢 Ale dost smutku. Ty videa byly boží 😀 My máme francouzskýho buldočka a boxera, úplně jsem v tom posledním videu viděla našeho franťoura - a to je kastrovanej (ze zdravot. důvodů už v 6 měsících a je to stejně kanec 😀 😀 😀

majjka24
5. lis 2010

@ivasa a dost pesimismu! Musíme myslet pozitivně!!! To slovo už mi leze sice krkem, ale něco na tom asik bude 🙂 I jak jsi psala, Elinka je toho důkazem 😵 Já bych možná brala spíš kdybych o to přišla dřív a jak říkají mudři, byla to náhoda ale když v 17 tt a ještě zjistí to s placentou a jinak byl zdravý.....mám strach

majjka24
5. lis 2010

@ivasa a už fakt dost, zase jsem se do toho dostala... ☹
My máme krysaříka a takovou směsku . jak říká kamarád branka s plotem z útulku, ale komediantka nehorazná, 😀 Buldoček je úžasný a líbí se mi bulterier , ten je skvělý !

majjka24
5. lis 2010

@ivasa my jsem takoví útulečtí zachranáři - my máme hafíka z útulku, tchýně taky, naši taky a mít víc peněz tak máme asik další...

ivasa
5. lis 2010

@majjka24 ani mi o tom nemluv! My "zachránili" buldočka ze záplav v roce 2002 - koupili jsme ho od chovatele, kterého to pěkně smetlo a málem se jim pejsci utopili 😒 A boxera máme od pani, co vlastní útulek, ale zaplatili jsme za něj normální sumu, aby měli větší příspěvek, přeci jen byl čistokrevný 😉 No a manžel se vždycky bojí, že někde potkáme nějakýho opuštěnýho pejska, protože ví, že bych si ho chtěla nechat 😀

majjka24
5. lis 2010

@ivasa přesně 😀 , to já jakmile potkám nějakého pejska, tak vím přesně co manža řekna . " prosím tě nech ho a pojď už, nejsme útulek ..." ještě se mi staršně líbí chameleon, kámoška má Bohouška a je super ! Ono to pořízení není tak drahé ani toho moc nesní, ale potřebuje spec. žárovky, které musí svítit furt, takže to by byla pálka za elektriku.

ivasa
5. lis 2010

@majjka24 já chtěla taky vždycky chameleona. Měla ho sestřenka, chodila s ním i na vycházky, jmenoval se Tutýšek 😀 Byl úžasnej, nechala si udělat terárko na míru, ale ty pálky za všechno 😕 S dětma tolik peněz prostě není - kor na MD 😒 Tak jsem skončila "jen" u těch pejsků 😉

Dochází mi baterka v noťasu, kabel je někde - ale kde? Tak se jdu mrknout už jen na telku a třeba usnu... Tak zatím doboruuu 😎

ivasa
5. lis 2010

jo, jinak Tutýšek je zkratka jeho skutečného jména Tutanchámon 😀