Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kolino
19. bře 2012

@barbarucha děkuji, zkusím už nad sebou se zamyslet...musím už něco udělat.

barbarucha
19. bře 2012

@martusinek Nechala bych si od těch úžasných dětí napsat dopis na rozloučenou (třeba z iniciativy jiného učitele) a ten bych pak přikládala k životopisu, až bych se hlásila na jinou školu. Jinak gratulace k MS a dobré náladě!

maximka33
19. bře 2012

@martusinek je to krásné, jak dětem na tobě záleží 🙂 na rozdíl od ředitele 😔 je to fakt hnus!!!!!!!! člověk nemá žádné zastání...
@kolino taky jsem byla u psychologa, asi jen 3x, ale pomohlo to moc, z nejhoršího jsem byla venku.
@martusinek tak super, vše v pořádku a na horách jste si to určitě taky užili, že?

maximka33
19. bře 2012

@barbarucha to je fakt super nápad!
je vidět, že ve školství si neváží popularity... dost se tomu divím. v dnešní době mi přijde dost těžké děti zaujmout, mít jejich respekt a lásku... o to víc si vážím tebe, Martinko.

vanilka31
19. bře 2012

@maximka33 Tak to je bomba, další těhulka je tu potřeba. Já jsem otěhu poprvé taky těsně před IUI.

martinakl
19. bře 2012

@maximka33 Juuuuuu. Moooooooc drzim palce! 😉

barbarucha
19. bře 2012

@martinakl Marti, co ta nemocnice na tvoji stížnost? Měli se nějak ve lhůtě vyjádřit, ne? Vypeckovali se?

martinakl
19. bře 2012

@barbarucha Ahojda. No odpovedeli uz pred nejakou dobou.. Asi uz to resit nebudu. Ale docela zajimavy.. V podstate napsali, ze mi ty prasky se opravdu v tehotenstvi davat nesmeji, ze mi nedelal ani test z moci, ale ze to nebyla jeho povinnost, takze nic spatne neudelal 😒 Nevim, jestli stoji za to hnat to dal...

jahudka80
19. bře 2012

Ahoj holčenky tak jsem dnes byla na bance česká spořitelna a zas jsem byla akorád nasr.... co to na nás zkoušej machrujou reklamy nabízej 2,49% a pak na nás vyleze ze 4,19% a ještě mě dá příjem 6100kč tak jí říkám kde to vzala a ona no že podle nového zákona beru 6100kč tak jí říkám že ne že beru 7600kč a vydělávám si ještě prací brigádou cca 1000kč /měs. a že mám příjem 8600kč a ona že se to nepočítá a že jen 6100kč že to maj všichni podle těch 220tis. já na ní čuměla no nechápala tak ona mi v pohodě zkrouhne o 2500kč příjem, nám o nic nejde přefinancovat to u nich nenechám jsou to vyděračí jako KB akorád v bledě modrém ale vytočil mě ten přístup jak mi může říct že se to nepočítá já z toho odvádím daň!!!! 😠 😠 😠 😠 Taky jsem byla po doporučení několika kamarádek nakupovat v Německu, málem jsem padla na hubu. v DM jsem ušetřila okolo 300 kč a v kaufu tak nějak podobně, to se chce člověku blet když vidí ten nepoměr za kolik tady kupujem potraviny a kolik si vyděláme a kolik oni vydělávají a kolik co tam stojí ☹ je to fakt smutný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maximka33
19. bře 2012

tady je ta fotka

jahudka80
19. bře 2012

@maximka33 gratujiji a držím pěstičky 🙂

kixi
20. bře 2012

@maximka33 potichoucku, ale o to radostneji gratuluji a drzim pesti !!!!

leeena_4
20. bře 2012

@maximka33 ták a teď konečně můžu napsat, že to jsou krásné čárečky, ta horní pěkně zesílila 😉

kami77
20. bře 2012

@baculinka Ahoj,sama jsem pred dvema roky prodelala missed abort v 7tt a pak skoro presne rok na to indukovany potrat v 19tt pro VVV mimi a ted se do tretice ,znovu na jare,snad podari. 😉 Po obou nezdarech to pro me bylo moc tezke,po tom druhem mnohem horsi,ale prekonala jsem to i kdyz na naseho andilka nikdy nezapomenu...
Neboj,bude to jeste nejakou chvilku bolet,ale prichazi jaro,leto,organismus se nabije pozitivni energii a bude lip...ver mi 😉

barbarucha
20. bře 2012

@maximka33 Luci, to je nádherná dálnice! Moc gratuluju!!!! 🙂

berenik
20. bře 2012

@maximka33 blahopreji. krasny // 🙂

lichtakova
20. bře 2012

@maximka33 jůůůů🙂

berenik
20. bře 2012

Ahoj holky, jdu jen na skok. Mame se dobre, miminko krasne roste. Spatne je mi uz jen trosku a co beru extra zelezo, tak ani nejsem tak unavena, tak si tehu zacinam uzivat. Vsem vam preji, aby jste si taky brzo uzivaly sva tehotenstvi.

martasl
20. bře 2012

nakukuju a ejhle...
maximka33-obrovitánská gratulace 🙂 ,hlavně,aby bylo všechno v pořádku a mohla ses těšit z pohodového těhulkování a zdravého krásného miminka.kdy máš v plánu jít k doktorovi?

baculinka
20. bře 2012

Achjoo, zase je mi smutno ☹( ja chci fazolku zpátky. Už bych byla ve čtvrtém měsíci ☹ já asi budu muset zajít k té psycholožce..přestávám to zvládat ☹

martinakl
20. bře 2012

@baculinka Ahoj. Jen jdi, vubec se toho neboj. Ja nesla a myslim si, ze jsem udelala velkou chybu...

maximka33
20. bře 2012

@martasl ahoj Marti, zítra si chci udělat další test, ať je vidět, jestli čárka sílí. a jestli jo, tak za 2 týdny doktor. aby už bylo srdíčko. příští týden budem u našich, tak mi to aspoň uteče.

baculinka
20. bře 2012

@martinakl Ahoj... no bude to nejlepší, jinak z toho zcvoknu ☹( nechci pořád doma jen brečet, hned zítra se objednám, doufám že to pomůže 🙂

martinakl
20. bře 2012

@baculinka Ja to znam.. Ja se z toho vlastne uplne nevyhrabala doted.. Tak drzim palce, at ti co nejrychleji pomuze 😉

baculinka
20. bře 2012

@martinakl Děkuju 🙂

lorreine
20. bře 2012

@maximka33 Gratulujeeeem, to je super! Drzim palecky, aby bolo vsetko ok.

ladydi
20. bře 2012

@barbarucha Ty jsi parádní optimistka, asi bych potřebovala alespoň špetku Tvé povahy 🙂 Pořád se to ve mě pere, zda si raděj nedávat dva měsíce pozor, na druhou stranu už nechci na nic čekat, bude mi letos 29 a člověk neví jak dlouho to bude trvat. Navíc v práci to stojí víc než za starou bačkoru, konec kvartálu a tlaky sílí a kolegině jsou nepřející potvory. A kdyby se to všechno nestalo, mohla jsem už za měsíc mít uzlíček v náručí....

ladydi
20. bře 2012

@maximka33 nádhera, tfuj tfuj, moc moc držík pěstičky, vypadá to nádherně, moc moc Ti to přeju.

martinakl
20. bře 2012

@lorreine Ahoj, pani, to leti, ty uz jsi 19T 🙂 A jak to jde - vse jak ma?

leeena_4
20. bře 2012

Ahoj holky, vrátila jsem se práve z NT screeningu a konečně to můžu říct na plnou hubu: začínáme 14tt a Screening je negativní.
@barbarucha můžeš mě prosím vrátit zase do tabulky? Hnedka ti písnu potřebné 😉