Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
10. čer 2010

dobre ranko holky vam preju ja mam uz deset vecer ale stredu

natulaaa
10. čer 2010

Co je Lehe,jdu kuknout 😉
Herbi to je tak zvláštní,jak ty napíšeš,že máš večer 😵 😵

natulaaa
10. čer 2010

Lehe co pak,vždyt stoupáš stejně jako minulý měsíc a podle knížek 😵 ,třetí naměřená teplota po ovu má být o dvě desetiny vyšší,než nejnižší teplota naměřená před ovu a to ty máš,tak kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid,ovu byla,uvidíš ještě v dalších dnech,ale tys to tak měla i minule 😉

leheckova
autor
10. čer 2010

no právě dala jsem další tri dny dopředu na zkoušku a vyznačil mi to na dnešek blbost byla určo dřív už 13DC

leheckova
autor
10. čer 2010

Tabulečka:
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5,5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................52DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................52DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 49DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................44DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................40DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................37DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................27DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................25DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................24DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................21DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................18DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................18DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................16DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................14DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................8DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................4DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 2DC

breberuska
10. čer 2010

pěkné ráno všem!

leheckova
autor
10. čer 2010

Ahoj Breber jak se daří?Jak se cítíš 4DC

herbie
10. čer 2010

lehe ty jsi mela stejne ovulku jak ja prece

breberuska
10. čer 2010

Lehe, dobré🙂 Jen ta MS byla strašný fofr, 3 dny a je po všem...tak nevím, nikdy jsem to tak neměla a te´d přemýšlím, jestli je to tou revizí a nebo kontryhelem 😉 ale hlavně, že byla...zítra jdu na kontorolu, tak snad to bude Ok 😎
a co ty? s tou pevnou vůlí na měření tě obdivuju, já jsem na to zdechlá....zkoušela jsem to jednou, ale digitálem, a křivka úplně na ... 😅

herbie
10. čer 2010

nekdy od patyho do desatyho cervna

herbie
10. čer 2010

lehe nemas ne problemy s ovulkou nebo jo?

natulaaa
10. čer 2010

já tu dneska asi pojdu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

kasperli
10. čer 2010

natulko .- jak to?

kopretina82
10. čer 2010

Ahoj holky...
Tak se hlásím trochu neplánovaně dřív než jsem měla v plánu...😲
Ráno zas nervičky na pochodu-na toaleťáku byla krev, jasná, červená, ne moc, ale byla...😲 Takže štandopéde okamžitě na gyndu...Nervy v kýblu, fakt sem měla dooost stach...

Naštestí mimouš krásně roste a srdíčko blika. Dle Dr. kombinace injekcí na ředění krve (mám nějaký hematolog. problémy...) a malý hematomek hned vedle mimča..Takže nařízen klidový režim a další ko 18/6...
Jinak se mám fajn, celý dni jsme venku domů se chodím jen najíst a vyspat (teda je fakt, že jedla a spala bych furt, ale snažím se být co nejvíc venku kvůli Domčovi, aby si to taky trochu užil...
Popravdě, moc vás nedočítám, jen jsem postřehla, že Peťa měla kontrolu a jsou v pořádku, tak gratuluju, s napětím jsem sledovala jak Gamb a Nat po laparce, jinak moc nevím, ale snad jste všechny ok...Moc přeju, ať na vás brzičko vykouknou //...
Tak, najíme se a valíme zas ven...Takže zatím pa a zas se ozvu 😉

liptonek
10. čer 2010

breberuska - určitě na to mrkni. Ale zkus se podívat spíš po prášku. Prodává se i v tabletách, ale ty prý tolik maky neobsahují. Takhle si dáš jednu lžičku ráno do pití a je to 😀 Ikdyž chuť není zrovna lahodná 😀 Ale dá se to.

natulaaa
10. čer 2010

Kopre ahoj zdravím,tak to je fajn,že to není nic vážného,kámoška měla taky hematom a musela být v klidu ,a už bude rodit,tak to bude ok 😉
Kasper horkooo 😲 😲 ,doma v podkroví 😝 😝 😝

breberuska
10. čer 2010

Kopre, aj moje kamarádka měla hemtom, poslali jí raději do nemocnice, protože čekala dvojčata a měla30kilo i s postelí, ale úplně v pohodě. Za pár dnů to bylo lepší. Fakt to chce klid, nohy nahoře a relaxovat 😉 držíme palec!!

jahudka80
10. čer 2010

kasperli : nezoufej hlavu vzhůru. Moje kámoška měla 6x potrat, ne a ne se to udržet dnes už má 6letou holku 🙂 a čeká druhé mimi a to říkali ,že už druhé nebude, že může bát ráda že má jedno. 🙂
natul: to je dobře že jsi v pořádku, já půjdu příští měsíc po MS na kontrolu jestli je vše ok
lehy: na teploměr se vyprdni zbytečně se stresuješ 😉
Čím více člověk na to myslí tím víc to nejde ☹ . Před ovu. jsem plná energie a nadějí, chvíli na to nemyslím ...ale pak se začnu pozorovat jako blázen a hlídám se (abych nezvedala těžké.....) a jak cítím, že se blíží mrcha tak mám zas po náladě. A zas si řeknu příští měsíc na to kašlu ať to dopadne jak to dopadne ☹ , ale zas je to to samé, furt dokola.

Holky přeji všem moc moc štěstíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jahudka80
10. čer 2010

když pršelo byl to hnus 😀 teď mi je zas vedro 😀 sotva lezu včera jsem v tom pařáku sekala trávu dnes pro změnu plela skalku 😒 a to musím jít odpol.nakoupit do města 😖 když budu takhle každej den vyřízená tak nevim kdy se budu rozmnožovat 😀 😀 😀 😒

jahudka80
10. čer 2010

přidala jsem nějaké fotečky do albíčka 😀 😀 😀

natulaaa
10. čer 2010

Jahudko měla si krásné svatební šaty,nádhera 😉 🙂 a máš krásnou holčičku,závidím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Tak já nakonec vyžehlila ten koš prádla,furt jsem to odkládala,ale už jsem musela,mám to zasebou jdu ven,tak papa 🙂

vendulak
10. čer 2010

@a.j.a. Jo jo je to normálně ten co dávali v telce, ale nejdřív tady dávali až nějakou vyšší řadu a my neviděli ty předtím tak jsme si to právě začali stahovat od začátku 🙂. No a pak naopak tady zase ještě nedávali tu poslední řadu tak na tu jsme koukali v angličtině 🙂.
Jo a já si taky stáhla tedy ten jeden díl BH že se podívám na to oblečení a na co že jsme se to tenkrát koukali 😀.

breberuska
10. čer 2010

jahudko, šaty jsou fakt krásné a malá princezna jakbysmet 😉

gambrinuska
10. čer 2010

Ahojky holky 😉 to počasí pěkný ale ne když jste v práci 😝
Lehe koukej ten teploměr už vzahodit 😠 ovulku máš 😎 (tu ti můžu jen závidět) tak prostě sexujte častějš 😎 😅 neboj snad se nám to brzo povede, koukej na nás jak to máme ztíženým 🙄 já už ani nevzmůžu na menstruaci ☹ 🙄
Volala jsem dneska do Natalu, tak zítra jdu asi znova na utz a pro vyvolávačku, tzak snad konečně ta potvora dorazí 🙄 abych si pak od OPU mohla válet šunky doma 😅 😉

vendulak
10. čer 2010

Gam to je dobře že tě vezmou a navíc hned zítra, aspoň tedy mrcha dorazí co nevidět 🙂. Já dneska byla v lékárně u Natu 🙂, paní alergoložka v Plzni mi předepsala prášky a ptala se mě jestli vím kde je Natalart že v lékárně u něj budu mít prášky bez doplatku, tak sem říkala že to vím 😀.

gambrinuska
10. čer 2010

Tak to je fajn, že tam ta lékárna je ta z těch levnějších 😉 vendul a na co máš alergii? 😖 nepřemýšlela jsi o nějakém vyšetření imulogii a tak? 😕 a kdy ti tak vždycky přibližně mrcha dorazila po injekci, jen abych věděla kdy jí můžu čekat 😅

jane84
10. čer 2010

ahoj holky, kopre dobré zprávy, ale vážně se šetři, vím, že se Ti nechce ležet doma v tomhle počasí, ale co neudělat pro mimčo 🙂
Gamb já si byla pro vyvolávačku před 2 měsíci a mracha mi přišla za 2 dny, ale sestra říkala, že může klidně až do dvou týdnů

angelina987
10. čer 2010

Ahojik, tak u nás je teplo jako všude jinde, dneska jsem měla v práci masakr měla jsem 9 ženských za sebou, tak mě bolí záda jako blázen ☹ jsem ráda, že jsiu tady samé pozitiv zprávy - jen tak dál 😉

fram
10. čer 2010

Ahojky,
to je pařák 😕 😕
breber, já měla první dvě porevizní ms taky nějak slaboučký a krátký, až ta třetí se "vydařila" normálně
kopre, to by se mnou asi švihlo - najít krev na papíru, ale hlavně, že jste s mimískem v pořádku
gamb, držím palce, aby jsi to konečně dostala, když tu mrchu člověk nechce, tak to dorazí a když ji potřebuješ, tak nic 😠
jahudka, mám to jako ty - do ovulky plná optimismu, teď se ms blíží a jsem z toho vyřízená, protože jsem si jistá, že dorazí ☹ Maruška je kouzelná 😵

natulaaa
10. čer 2010

Holky čaute,já ted přišla ze zahrady 😝 😝 a zítra má být huř 😝 😝 ,ale chtěli jsme teplo,tak ho máme 😀 😀
.Fram je to fakt,do ovu pohoda a po ovu depky,že mrcha dorazí,taky jsem to tak měla,ted už néé,ale nechci vidět tu depku po oplodnění,to se asi zblázním .Jdu se najíst,tak zatím