Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
28. čer 2010

Jahud fááákt,tak ještě uvidíš,dokud se mrcha nerozjede není nic ztraceno 😉

Jinak mi je taky zle,mrcha silná jako blázen,doma šíílené dusno a já se dala na sprchování ratanu a ted suším venku 😝 😝 😝 a normálně se mi udělalo divně a motala hlava,ta mršula je silná jako blázen,tak asi z toho 🙄 ,tak jsem si sedla ted na balkon do chládečku a čekám,až to přejde

breberuska
28. čer 2010

Holky, já ten hleník spíš pozoruju informativně, abych věděla pro příště🙂 s těhu nepočítám, to by byla náhoda jak hrom 😉 šak jsem vám psala, jak to u nás bylo 😀 jen manža si myslí, že mu něco ujelo a mohlo by to kalpnout, ale já jsem realista a tak po druhé revizní to bude celkově ve všech směrech lepší 😉 těším se na ten příští měsíc, až se na to vrhnem 😉 já bych měla mrchu dostat tak za 6 dnů, tak jsem zvědavá. Pak máme s manžou výročí svatby (Jahůd, oproti vám jsme žabaři, pouhé 3 roky), tak snad už to budeme moct pořádně oslavit 😉

jahudka80
28. čer 2010

@natulaaa na to pozor abys neměla málo železa, na to jsem také trpěla, mě dnes nic nebaví, 😒 nemám na nic náladu. A do toho mě ještě malá zlobí, teď jsem jí dala spinkat a dělá zcény v postýlce ☹ Koberec se mi suší na balkoně a ještě asi dlouho bude. Musím tu setřít

breberuska 🙂 🙂 to je hezké 3 roky, ale taky záleží jak jste spolu dlouho, má kamarádka je s manželem přez 11let a manželé jsou teprv 2 roky 😀 my se s manžou brali po roce, ani né, každej si myslel protože jsem v TOM 😀 😀 😀 😀 no a néééé my se pak 2 roky snažili

natulaaa
28. čer 2010

Breber no mnohdy se právě zadaří takhle,tzv.nechtěně 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Tak my mám e 4 srpna výročí 9 let a to jdeme na folikulometrii,tak my to oslavíme doufám rostoucími vajíčky 😵

natulaaa
28. čer 2010

Jahud nemáám malo železo já byla na celkové krevní vyšetření a vše v pořádku,ale mi to tak občas dělá,že jak je mrcha,tak se mi jeden den pomotává hlava a mám nižší tlak víš,

vendulak
28. čer 2010

Ahojte holky! 🙂
Kdepak je tabulka? 😕 Hledala jsem že vám kouknu na grafíky a ona je tak daleko 😕. Tak já jí zkopíruju a posunu o ty dva dny 🙂.

vendulak
28. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................61DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................34DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................31DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................26DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................26DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)...............................................................................................................26DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................22DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 20DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................16DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................15DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................14DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................13DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................9DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................9DC

breberuska
28. čer 2010

jahůd, natu, my jsme splou byli před svatbou 5 let, takže celkem 8...fuj, to je ale let 😀 😀 😀

vendulak
28. čer 2010

Tak koukám Natu že u tebe to bude chtít ještě v tabulečce, opravu, že? Mrzí me to ☹.
A ty od teď už tedy stimuluješ na IVF? 😉

vendulak
28. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................61DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................34DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................31DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................26DC
jahudka(30let,kys.listová)...............................................................................................................26DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................22DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 20DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................16DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................15DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................14DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................13DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................9DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................9DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................2DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

natulaaa
28. čer 2010

Vendul čauky,jinak ty si krásně nízko,že by se chystala ovulka 😉 🙂

natulaaa
28. čer 2010

Jahud ty se taky krásně držíš ,to nevypada ještě na ms,i když někomu klesá BT až během MS, ale zatím to vypadá moc dobře 🙂

vendulak
28. čer 2010

Natu nízko? 😕 Jeden den jsem měla i 35,9 😀, to sem tam radši ani nezdala 😀 (no tedy měřila jsem malinko dřív ale né o moc). Já to tu psala už myslím, že já mám prostě nižší teploty pořád. Prý za to může snížená fce štítky. Teploty 37 jako vy po ovulce to já vůbec nemám...Ale hlavní že je tam prý ten skok. Tedy doufám, že tam bude...

natulaaa
28. čer 2010

Ano Vendul,duležítý je vyskok a držení teplot ve vyšších hodnotách u nás na emiminu je spoustu těhotenských grafu a neměly teploty zdaleka 37.

Vendul a tys nebyla na vyšetření štítky,tak já si už zašla po potratu,at to mám všechno pozichrované 😀

daniela699
28. čer 2010

Ahoj holky, tak hlasili ze ma byt krasne a zacina se to tam nejak mracit. Takovy obrovsky mraky. S nasim psem jsem nakonec vcera na tu veterinu zasla, takze ted mu musim ten kousanec na noze vyplachovat, je to takovy divny, vrazit tam strikacku a napustit roztokem a pak vymacknout zpatky. Ale nastesti je v pohode, drzi a jen se diva co se to s nim deje. 😀
Bricho me boli jako blazen, tak se skoro modlim, aby uz to prislo. Teplota mi po injekci agolutinu vylitla a ted to pada dolu, az nezvykle. Jak jste se bavily o teplotach, tak ja prave zase mivam furt vyssi, klidne kolem 37, takze 36.6 je celkem nizko. Ja se na tu mrchu tak tesim, to se mi snad jeste nikdy nestalo, kde se porad flaka? 😠 Ja uz bych taky chtela do tabulky. 😀

vendulak
28. čer 2010

Natu jo jo taky už ty teploty tak neřeším, prostě vím kolik mám před ovu a kolik po a když to tak je jsem šťastná 🙂. A já se se štítkou léčím. Mám to myslím i tady v té naší tabulce napsáno že beru Letrox, ten je na štítnou žlázu. Přišli mi na ní v CAR při hormonálním profilu. A odeslali mě na endokrinologii, kam tedy teď už budu docházet nejspíš napořád. A tak trochu si myslím, že to byl u nás ten problém proč se 2 roky nedařilo, protože jsem teď otěhotněla po tich dvou letech přesně po tom co mi doktorka na endo řekla, že štítka je krásně srovná a pokud jde o ní tak můžu krásně těhotnět. Že to nedopadlo je už asi věc jiná. Teď jen doufám, že když ta štítka je srovnaná a PCO přepereme Clostilem tak se nám zadaří znovu 🙂.

Dani tak 36,6 já mám po ovulaci 😀. Co máš s pejskem? Nějakej jinej ho kousnul? 😕 To mě mrzí ☹. Našemu pejskovi nedávno zjistili epilepsii a už má ty záchvaty strašně často a dochází nám diazepam tak v tejdnu s ním taky budu muset na veterinu ☹.

natulaaa
28. čer 2010

Vendul zadaří ,zadařilo se,tak se zadaří znovu 😉
Dani já taky nevím co máš s pejskem 😕

angelina987
28. čer 2010

Ahpjík, tak jsme se úspěšně vrátili z chaty a podařilo se mi mlžit, když se mě ptali, jestli jse těhu, tak jsem tvrdila, že ano, že od včerejška 😀 jinak jsem si dala malé pivo za celé dva dny.
Jahud to mě moc mrzí, ale neházej flintu do žita, noc ještě není ztraceno 😉 Jinak u nás je krásně, takasi odpoledne zkočím do bazénu, mám dnes volno v práci, tak si to musím nějak užít 🙂

daniela699
28. čer 2010

Angel, no volno bych brala vsema dvaceti. 🙂🙂 No a tehu, o tom ani nemluvim, hezky se opatruj. 🙂
Natu a Vendul, jojo, ja jsem to psala asi uz vcera, byli jsme grilovat u znamych co maji psy, a tak se na nej nejak vrhli i kdyz ho znaji. Nestastna nahoda, tak ma trochu ohryzany usi, a dourku v noze. 🙂 Ale snad to bude dobry, fyzicky si myslim se da dokupy, jsem zvedava jak to s nim zamava psychicky. Je mu malo, takze zatim je zvedavej a s kazdym psem se muzi pozdravit, tak jsem zvedava ted. 🙂 Tutinka nasa. 🙂

daniela699
28. čer 2010

Vendul, nasi maji psa a taky ma epilepsii, nic prijemnyho teda, to muzu rict. Hlavne jak je clovek bezmocnej protoze nemuze nic delat. Bral docela uz vysoky davky leku, ale potom mu trochu pomohla kastrace, trochu se uklidnil a zachvaty jsou min casto. I kdyz nekdy treba dvakrat za den, a pak zase treba nejakej mesic ne. Je to ruzny. Hlavne ty prasky zase nici tusim jatra, takze pak zase jednou s tim mel problemy, musel byl na transfuzi, ale dostal se z toho. Jinak je v pohode, funguje normalne, hraje si, lita.🙂 Je to je takovy smutny, kdyz na to na nej prijde ho tak videt a nemoct nic udelat.

daniela699
28. čer 2010

Stejne je mazec, co vsechno na to tehotenstvi ma vliv, kdyz si fakt vybavim nekterou cast populace, jak jste tusim uz jednou psaly, jak tehotnej a rodej jak na bezicim pasu a pak tady ctu, co jste holky musely podstoupit a cim si projit, hernajs, zadna spravedlnost neexistuje. Uz jsem velka tak bych to mohla pochopit, no neeeee? 😀

vendulak
28. čer 2010

Natu to doufám 😵. No doufáme v to tady asi všechny 🙂.
Angel můžu se zeptat, ty se nebojíš do bazénu? U nás u chaty udělali nový bazén takovej prý menší aquapark tak jsme se tam o dovolené chtěli jet podívat a já se pořád bojím, co kdybych byla těhu...a asi bych to neriskla...
Dani tak to je mi líto. Ale jo pokud je malá a zvídavá tak to ona se oklepe 😉, náš je taky zvědavej rošťák 😀.

angelina987
28. čer 2010

😉 @vendulak Ahoj nebojím, protože je to náš bazén, PH je tak jak má - takže není problém, ale do veřejného bych se bála, abyh nechytla nějakou infekci

jahudka80
28. čer 2010

@natulaaa já myslím, že už není nač doufat, příjde mrcha cítím to 😠 ☹

jahudka80
28. čer 2010

@daniela699 jojo těhotněj roděj a nemusí si dělat starost zda ty své děti uživěj. Kdežto my se před chvílí tak trochu chytli s manžou když viděl jak jsem smutná, že prý nám zas zdražili teplo, a že když ten byt nikdo nekoupí tak žádné druhé dítě si pořizovat nebudem, že to neutáhnem 😢 😢 😢 Mám náladu na bodu mrazu, fakt už mě to tady se.e!!!! Ti šmejdi maj příspěvky na vše a nám furt něco berou a zdražujou, máme hypotéky...abychom mohli bydlet a nám nikdo na nic nepřispěje 😠

daniela699
28. čer 2010

Vendul, vis co je srandovni? Ze lidi casto tomu naseho rikaj, ze je to ona. A ty jsi ho nevidela a taky jsi to tak psala. 🙂 Jsem se i ptala lidi, ze jestli to je kvuli cervenymu obojku nebo co, a oni ze prej ma takovej kukuc. 🙂 hehe Ale jinak je to psi kluk, obcas to s nim teda mava, ze i panicci by byli dobry kdyz uz neni nejaka fenka pobliz. 🙂)

vendulak
28. čer 2010

Dani jééé tak to se omlouvám! 😔 Já to usoudila z toho "ťutinka naše" 😀. My máme taky pejska jakožto kluka a taky si skoro každej myslí že je to kluk. Kvůli jménu 😒.

Angel jo tak to jó! 😉

daniela699
28. čer 2010

Jahu, presne jak rikas, zrovna vcera jsem videla nejakej panelak v Chanove, tusim se to tam jmenuje. Kdyby si to museli zaplatit tak jako si to musime zaplatit my, tak by to takhle nevymlatili. Tam nebylo nic, jen hola kostra. A pak jen zase natahnou ruku a stat plati. Ja kdyz bych natahla tak se mi kazdej vysmeje, a to platim dane kazdej mesic. Uplne se vzdycky nas... jen si na to vzpomenu.
Taky se bojim jak to bude, kdyz doufam se zadari a zustanu doma, ale zvladli jini, zvladnem taky, se utesuju. Jahu, asi je manza taky smutnej, kdyz te vidi, ze se trapis a nemuze ti nejak pomoct, tak nevi moc co s tim, tak pak treba takhle kopne kolem sebe. Ale bude zas lip... a hur a lip a hur a lip 🙂 - abysme si toho kdyz je lip asi mohli vazit, nebo co. I kdyz bych nektery pasaze taky nejradsi preskocila. :D

daniela699
28. čer 2010

Vendul, neomlouvej. 🙂 me to pobavilo. 🙂 Ja mu rikam i kocicko moje, takze on je uz zvyklej. 🙂

vendulak
28. čer 2010

Holky já když tohle vidím tak je mi z toho taky vždycky smutno a špatně ☹. Tady kousek pod náma v ulici taky podobní lidi bydlí a teď tam mají miminko a kočárek s ním nechávají vždycky stát venku u cesty a já jdu kolem s pejskem a taky je mi z toho vždycky tak smutno a nechápu kde je na světě nějaká spravedlnost 😒. Nebo dneska mě vzbudili sousedi nade mnou, jsou to normální lidi, máme hezkou bytovku, v krásném prostředí, vše nově udělané, opravené, máme vlastní areál a tak a bytu tu nejsou zrovna nejlevnějšího, ale ty lidi jsou někdy slyšet víc než ti cikáni tam v ulici dole. Pořád na sebe jen řvou, a sou sprostý a řvou i na malou co mají, je jí něco přes rok a dneska tam na ní ta ženská řvala a pak ještě chlap na ní co řve na tu malou. No děsný. Chudák dítě, já tohle fakt nechápu 😒.