Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

angelina987
5. črc 2010

@fram no jo za pár ty vtipálku 😀

natulaaa
5. črc 2010

čaute babiny,já dneska byla celý den venku,bylo parádně 🙂 a pracovně ,jak jinak kolem baráku,furt něco 😝
1 LEKCE O OVULACNICH TESTECH 😀 😀 😀 😀
Marti ovulační testík ,když je pozitivní,tak musí být testovací stejná s kontrolní ,nebo i silnější než kontrolní,já ji třeba mám jen jednou takový a druhý den už je zase slabší,ale někdo má takhle pozitivní test i tři dny, tudíš ovulace nastane až do 48 hodin od posledního ovulačního pozitivního testu.
Takže když si měla pozitivní třeba včera,tak ovulace nastane do dvou dnu,tudíž nejvhodnější doba na snažení ,a pokud si ho měla včera nebo kdy pozitivní,tak druhý den už muže být uplně slaboulinky,ale to nevadí,ježiš doufám,že se v tom vyznáš,nejraději bych ti to řekla ustně a ne takhle,to se pak zamotávám 😀

fram
5. črc 2010

@natulaaa ty testovací odbornice 😀 Já myslela, že nejlíp se snažit před pozitivním testíkem a max. 24 hodin po pozitivním, protože když jsou obě tlustice, tak probíhá ovulka 😕 To jsem tele a snažení nám tím pádem vyšlo moc brzy a pak ve správnou chvíli už mm nebyl doma 😕 ☹

angelina987
5. črc 2010

@fram no vidíš, spoň můžeš být v klidu a lepší si to naplánovat, aspoň víš,že je vše ok, jen ses netrefila do ovulky

fram
5. črc 2010

angel, vypadá to , že jsme tady sami 😕 A jak ti je? Máš nevolnosti nebo je to v pohodě?
Zítra ráno odjíždím s mm na cesty, tak se tady pár dní neukážu, doufám, že budu mít co dočítat 🙂

martasl
5. črc 2010

natul-tak díky za info.ještě že tě tady máme.no manžel přijel včera večer,tak dnes už proběhlo snaženíčko a další dny budeme ještě pokračovat.no uvidím koncem měsíce,jak to dopadne. 😉

fram-jé to bych si taky dala něco dobrýho.úplně nám tady děláš chutě.

angel-na ty tvoje přibívající týdny se tááák hezky kouká. 😀

martasl
5. črc 2010

fram-a kam se chystáte??tak si to užijte a ať vyjde počasí...

natulaaa
5. črc 2010

Holky děkujiii 😀 😀 😀 já se to všechno naučila během osmi měsícu na emiminu od holek 😀

Fram když si najdeš pozitivní ovu testík,tak ovulka přájde do 48 hodin,tudíž je nejlepší se snažit fakt od toho poz.testu a ještě i den po ovulce 😉 😉 😉 🙂

Já se loučím,ted jsem hrála s neteřema a synovcema bembajs a jsem KO,jaksi je moje fyzička v prd...i 😀 😀 😀 ,oni mají 14,16,17,19 let,všichni větší jak jáá,tak mě trochu prohnali 😀 😀 😀

angelina987
5. črc 2010

@fram a kam míříte? Taky bych někam vyrazila, zítra poslední den volna a zase hurá do práce 😉
Martasl . děkují, ale vůbec mi to nepřipadá,k Dr se chystám až tak za cca 2 týdny 😲

martasl
5. črc 2010

angel-neboj,do kontroly to uteče.no já mám právě ode dneška volno.už jsem se nemohla dočkat.doufám,že se mi podaří teď otěhotnět a v srpnu už do práce nebudu muset.

herbie
5. črc 2010

jako fakt jo? takze ja jsem na tom stejne jako fram ja jsem myslela uplne to stejny nevim ze ta ovulka prijde teprve do tech 48 hod hmmmm dobry tak ted uz alespon vim hahahahahahahah

natulaaa
6. črc 2010

Dobré ránko,u nás zase zamračeně,ale včera taky byly a nakonec se to vybralo 🙂

Herbi čauky,jak je,ty jsi ted sama že?

angelina987
6. črc 2010

Ahojk\, u nás od rána pršelo, ale teď se už umoudřilo - aspoň se pročistil vzduch 😉

natulaaa
6. črc 2010

hej holky já furt pošpinuju 😠 ale je to uplně světloulinké hnědé už ,a je to jen pár krát za den,ale včera jsem mluvila se známou a fakt to mohly zpusobit i ty blbé dvě pilule ,ona zažila něco podobného 😕 ,ale kruci aby přišla ovulka nebo něco,přece mi to ty dvě pilule nemohly všechno zastavit 😕 ,teploty mám ukázkové předovulační ,tak uvidím,dneska zkusím testík projistotu,nějak mě i popíchává vaječník a já ovuluju tak nějak 10-12 dc,ale aby mi to ta antiko nerozdrbala pro tento cyklus 😠 .Jinak u nás kosa a leje jako z konve

jahudka80
6. črc 2010

ahoj holky, hlásím že u nás konečně po 19sluných dnes zapršelo a ochladilo se- to je úleva. 😉 Čekám na ovulku. Včera jsem se sice naprdla a pohádala se s manžílkem a řěkla že druhé nechci 😒 tak uvidím on řek že jo tak uvidíme jak to dopadne 😅

daniela699
6. črc 2010

Ahojky holky, kdyz uz jsme u toho pocasi spravne po anglicku 🙂 tak u nas teda rano lilo jako blazen, i nejaky hromy blesky byly. A furt je zatazeno, uplne se mi vybavil zase podzim.
Dneska jsem si zadala teplotu do grafu na FF a normalne se mi ukazaly cerveny cary. Ja jsem z toho uplne v tranzu, ze by se to konecne nastartovalo? Ani tomu nemuzu uverit, v patek jdu pro vysledky na ten prolaktin, tak se necham prohlidnout, jestli ta cysta/folikul zmizela, a jestli jo, tak by to fakt mohlo byt ono. No jsem zvedava co mi reknou v patek. Tak aspon by to bylo konecne neco pozitivniho, kdyz uz je tak skarede, a jeste k tomu musim sedet dneska v praci.

Jahu, manza rekl ze chce? 😅 Tak to by bylo pozitivni ne? Kdyz predtim si nebyl jistej, jestli byste to zvladli, tak nekde uvnitr cejti ze jo. 🙂 Jestli jsem to tak dobre pochopila.
Natu, snad ne, jakoze snad nerozhazi, snad telo ty hormony prebije.

jahudka80
6. črc 2010

@daniela699 no uvidíme teplotku měřím ovu vyhlížím 😀 😀 😀

natulaaa: jojo také tu leje, nějak mě to neva, protože bylo dlouho sucho a jen ať to přiroda zajeje takhle bych se musela s vodou tahat já ze studny 😒 chtěla jsem si koupit ovu testy a nekoupila tak si říkám ,že to poznám když si vedu tu tabulku - koukám že se nám nějak zatoulala budu jí muset pošoupnout do předu 🙂 když se k tomu nikdo nemá 😀

jahudka80
6. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................39DC

jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................24DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................23DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................22DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................21DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................17DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................17DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................16DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................13DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................10DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................7DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................4DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 4DC

natulaaa
6. črc 2010

Holky čauky,Jahud ty taky čekáš na ovulku 😀 😀 my to máme tak nějak nastejno co? 😀 .Já dělala testík a je silnější než včerejší,ale pořád negativní,zítra jdu na gyndu,prý ještě naposledy na kontrolu po té laparce,pak už mě prý přenechá Brnu,ale ještě jednou mě chce vidět 😝 ,Tak zase skouknem folíky a budu hned vědet kdy ovulka bude,tak se už i těším,doufám,že mě nebude dlouho natahovat,protože čím dřív příjde ovu,tím dřív přijde ms a tím dřív pujdu na IVF 😵 😵 😵 😵 ,ale při mém štěstí mě bude zase natahovat 😀 😀

To ochlazení přišlo vhod ,zahrada už potřebovala vodu,to jooo,ale už chci teplíčko zase 😵 ,mám navařeno,upečeno,tak jsem se chtěla opalovat 😵 😵

helcenka
6. črc 2010

Ahoj holky,
včera jsme si užili zase na výletě, bylo to super.
Dneska je to venku všelijaký, chvíli sluníčko, pak zataženo, čtvrt hodiny leje jako z konve, vítr. No děs.
Tak jsem alespoň pěkně navařila, upekla perník, mňam, už se těším. Odpoledne jedeme na hřbitov, je to pro mě vždycky taková smutná vzpomínka, jeden den mi umřel táta a den na to se narodil náš brouček. Co naděláme.

Zítra mi držte palce, jdu na kontrolu po revizi, jsem z toho nějaká celá nesvá.

jahudka80
6. črc 2010

@natulaaa jojo čekám, počítám o víkendu 😉 , ty jsi trochu dřív , jůůů a kdybys teď otěhotněla 😵 tak bys nemusela na IVF 🙂 já právě myslela, že pujdu taky na kontrolu a že mi zjistí folíky, a prdlajs ☹ jdu aaaaaž v srpnu (manža že už budu těhotná) 😒 ale já tomu nevěřím, před tím jsem byla plná energie a natěšená a teď když vidím, že zas nemůžu otěhotnět, tak si říkám , že ani u druhého to nebude raz dva jak mi všichni tvrdili ☹

jahudka80
6. črc 2010

@helcenka budu na Tebe myslet 🙂 ať ti kontrola dobře dopadne ju. 😉 No a je to tedy děsný, smutný aby v jeden den umřel taťka a druhý den se narodil malej. To umřel na nemoc nebo přirozeně?? Mě umřel děda na babičiny narozeniny ☹ tak je už nechce babí (tedy už prababí)slavit ☹ , hold smrt si nevybírá, mrcha jedna 😠. Helči tak zítra tfuj tfuj ať ti to dobře dopadne 😉

jinak jsem dnes vařila šunkofleky a pekla štrůdlík, až se malá vzbudí jedem k mým rodičům, byli 14dní na dovče tak jedem pokecat. 🙂

jahudka80
6. črc 2010

@natulaaa no a co říkáš na můj graf 😀 😀 😀 já je mám takové nudné 😀 😀 😀

natulaaa
6. črc 2010

jahud dobrý grafík,ono po ms se toho nikdy moc neděje,si dole a to je hlavní 😉 ,no já mám celkem strach aby vubec ovulka přišla 😒 ,furt pošpinuju a už mě to sere 😠

Marti dopadne dobře uvidíš 😉 😉 😉

breberuska
6. črc 2010

ahojky holky! u nás lilo celý den 😠
já taky půjdu pro ovu testíky, tak snad to s nima dobře náplánujem - i když manža může furt 😉
natu, tak jestli je to špinění nahnědlé, tak je to myslím už dobré, hlavně ať to není jasná krev, to by už bylo jakési divné. Třeba spíš než rozhození cyklu, ti to ty vajuchy nakopné víc než obvykle a do Brna nebudeš už muset 😉
helci, zítra budem všichni držet place!

natulaaa
6. črc 2010

Breber čauky ,tak taky se dáš na ovu testování joo?schvaluju 😉 😵

Jo jo Breber mám to světloulince hnědé a už jen pár krát za den,ale dneska bude asi sexík,tak doufám,že to nějak nerozdráždím,ale chci to zkusit,co to udělá po sexíku,protože kdybych se nedejbože rozkrvácela ,tak at to zítra mužu dr. hned oznámit 😒 😉 🙂 .
Jinak přijede návštěva s dvouletým prckem,zrovna jsem doklidila a vysaly,kdyby zavolali spíš,tak bych se na to vyprdla,však už to znám,jak to dopadne 😀 😀 ,zítra si dám kolečko uklidu znova 😠 😀

breberuska
6. črc 2010

jojo, já ovu vcelku poznám podle hleníku a čípku, ale jistota je jistota, že 😀 😀 chci si to potrvdit 😉
já myslím, že pokud je to hnědé, tak i po sexíku by to mělo být OK!
marti, a co tvoje ovu testíky? ještě jsi to zkoušela?

lichtakova
6. črc 2010

@natulaaa a proč by se ti mělo rozjet krvácení? vždyť jsi asi 10DC, ne?

natulaaa
6. črc 2010

Lichti néé já asi špiním z HAK co jsem chvilku brala víš,ale dneska uděláme hokus pokus 😀 se sexíkem,jestli to nebude horší 😀 😀 ,Holky dobrou noc 😉 🙂

herbie
7. črc 2010

ahoj holky jooo natul jsem sama uz tyden ale zitra se milacek vraci tak se moc tesim uz me to doma nebavi samotnou pres den to jde ale vecery jsou horsi....helcenko to je mi lito s tim tatinkem ach jo......me celej den boli bricho hruza prsi tu taky hnus co je to za leto?