Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
12. črc 2010

jj fram vis co nic jinyho nezbyva uz jsme si nejak na toho psa zvykli i v posteli 😎 hahahaha jinak ja jsem ted 25DC pro tabularky tak mi to prosim opravte dekuji........zitra bych to mela dostat podle min mesice tak uvidim prsa uz bolej jak prase ale i podbrisek takze mrcha jasne dorazi fram drzim ti palce chtelo by to zase // na testiku angelino jsem rada, ze jsem porad chodis k kdyz jsi uz tehule to je super vetsinou holky jsem pak uz nechodi jak otehotni a me se moc styska po jejich odkazech ale chapu to.........ja jsem ted uz v posteli ale nemuzu spat ach jo 🙂

daniela699
12. črc 2010

Ahoj holky, ja jsem o vikendu ani nejak neotevrela kompl. Tak vas pomalu docitam, takze se asi budu jeste vracet k nekterym vecem, tak kdyz tak se nezlobte. Naladu mam teda na pytel, uz me zase boli bricho, ale neverim tomu ze bych to dostala. Minule po injekci agolutinu to bylo taky tak a nic.

@natulaaa - Natu, je to teda na prd, cim sis prosla, furt nejaky vysetreni. Me asi sklada hodne i to, ze uz mi je tolik. Za pul roku 35 a miminko nikde. Ja si rikam, jestli bych si taky nemela vysetrit tu stitnou zlazu, mamka i segra nejaky leky braly. Nebo ten hormonalni profil. Kam se s tim chodi? Jinak k te sliznici, ja prave ani vlastne nevim v jakem jsem DC protoze .. no vlastne nevim nic. Ale kdybych pocitala to spineni tenkrat jakoze ms, tak tech 6mm by to bylo az 24 DC, a to jsem vlastne v dobe kdy mi to vyznacilo ovu (ktera ale asi nebyla), mela jen 2mm. Tak asi nic moc, ale aspon se to pohnulo, protoze myslim ze to narostlo poprve od revize. K te cyste, oni asi cekaji ze s ms by to mohlo prasknout, jenze ja myslim, ze to stejne nedostanu, takze prave bych radsi sla na tu laparku, kdyz sama dr se vyjadrovala tak ze ta cysta to tam asi blokuje. No zatim jen cekam.
Tyyyy jo, na zahrade, jak za mladech let. 😅

@helcenka – Heli, jo jo, rikala jsem si pokrok ze 2 na 6 mm, ze konecne, no ale dal uz za prd. Kez by to byla ms, normalne jak to clovek nema rad, tak ti preju at ti poradna dorazi. 😉

@fram – kdyz se s…. tak se s… rikej si, jsme ty petadvactiky 😀 Ale radsi bych pro jistotu zasla na kontrolu, to krvaceni je takovy asi ne moc dobry. Treba jsou jen krehci cevy nebo neco a na to se urcite taky da neco brat. Ale radsi bych sla.

natulaaa
12. črc 2010

Herbi tak s tím psem 😀 😀 😀 😀 😀
To náš pes,když my sexujem,tak se strašně začne válet na předložce co máme před postelí a vydává u toho šílené zvuky,lehne si na záda a kroutí se,ale to je z 99% vždycky,když sexujeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,my mu říkáme,že je uchylák 😀 😀 😀

natulaaa
12. črc 2010

@daniela699 dani bud ti ten HP udělají na gyndě,nebo na endokrinologii,jenže tam zase musíš mít doporučení budto od gyndaře,nebo od obvodního,mi to napsal gyndař,jsem ho poprosila a ho samotného ho zajímalo,jestli ta cysta nemá souvislost s něčím, 😉 .

daniela699
12. črc 2010

@angel – ten ryzovej salat jsem si taky zkopcila a zkusim to, zni to tak hezky osvezive. 🙂 a ty teda chodis normalne do prace? Nechtela jsi zustat doma?
@herbie – tak s pesanem presne vim o cem mluvis, tuhle jsme se rehtali, protoze on to jakoze pochopil, ze se ma taky pridat a zacal na nas neco zkouset. 😀
@jane84, @fram – ja jsem holky napjata, jak budete testit 😅

daniela699
12. črc 2010

@natulaaa - Natu, ted mi brali krev a ani nevim na co to budou testovat, tak se zkusim s nima v patek domluvit, aby mi to napsali. Kdyz reknu ze problemy mela mamka i segra, tak si myslim, ze by to nemel byt problem. A ten HP zahrnuje teda pak vsechno? Neni to jakoze oddelene ze HP a pak test na stitnou zlazu? To je asi to same, co?

daniela699
12. črc 2010

@natulaaa - Natu to jsem to teda napsala... kdyz mely problem, tak to problem nebude. 😠 Haha, jo kdyby to tak bylo.

kopretina82
12. črc 2010

Ahoj holky,
tak jsme zpátkyz kontroly a vypadá to dobřeeee 😵 😵 NT nám vyšlo 1,6 mm (norma je 25-30 mm), nostní kůstku máme, mimouš má 66,3 mm (😲), akorát je to asi trochu flegmouš, pžejsme potřebovali, aby se nám trochu natočilo, aby se lípa dalo změřit to NT a dokud jsem nevstala a neotočila se kolem dokola, tak ani prd 😀, ale třeba to aspoň nebude takovej divous jako Domča 😉
Jinak hematom ještě trochu je, ale oproti minule je to prý nádhera, takže taky dobrý 😉
Ten hic už mi trochu leze krkem, ale zase lepší než ty "mrazy" v červnu 😉
Mám úžasný fotky, až mi to vyjde dám je do albíka,teď na to pedím a jdu si lehnout ;
Mějte se tu super, zase se ozvu-)

martasl
12. črc 2010

ahoj holky,teda dočíst vás byla fuška.
jane-doufám,že je to,co tady všechny tak chcem,bylo by to super,mít tady další těhulku 😉 vypadá to slibně.

venku se to fakt nedá,ale naštěstí máme taky doma celkem přijatelně.angína už polevuje,krk je míň zarudlej a mizej i čepy,tak nevím,jestli k té doktorce mám jít.ale asi zajdu,uvidím,co mi řekne,hlava ještě pobolívá.nic na to neberu,tak nechápu,že přez noc tak zle a druhej den to mizí.nějakej fofr.-holt uspěchaná doba a i nemoci se asi přizpůsobujou 😅
starší holka už odjela k babičce-prej tejden s náma doma ji stačí a nám musí taky.(no a ve stejné vesnici u babičky bude i její kluk-podle ní kamarád,ale je to jasnej kluk a já se z toho nemůžu pořád vzpamatovat,ještě jí není ani 15 a nedávno to bylo miminko 😅 ),manžel už taky odjel do práce,ale večer se bude vracet,tak mi zůstala doma jen ta mladší-no a ta v sobotu odjíždí na týden na kreativní tábor.
taky se musím domluvit na krev na štítnou žlázu,chodím jednou za rok.už je to jen pro kontrolu.

martasl
12. črc 2010

kopretinko-veliká gratulka k úspěšné kontrole,to spadl velkej kámen ze srdce,když jsi toho drobečka viděla,co??teda,hned je lepší nálada,díky 😉

daniela699
12. črc 2010

@kopretina82 - je houst a houst takovych zprav. 😀 Gratulace prevelika. 🙂 Co to je to NT? Treba se mi to bude jednou hodit. Doufam.

daniela699
12. črc 2010

@martasl - Marti, tak treba to bylo jen nejaky ofouknuti, a snad se to spravi samo. Treba se imunita probrala a da nachlazeni na prdel sama. 😅

Ja vetsinou kdyz me boli v krku tak to je vzdycky angina, takze antibiotika, chripajzny ani nemivam. No a jednu takovou poradnou jsem mela i v 8 tydnu, tak kdovi jak to bylo. Horecky 38.3 a nechtely dolu. Ale mela jsem penicilin a paralen, a to by pry skodit nemelo a angina samotna taky ne, takze mozna budou blby hormony, tak taky se chystam na to vysetreni. By me to ani nenapadlo, takhle diskuze je fakt uzitecna. Jeste ze holky jste. 😵

natulaaa
12. črc 2010

Kopretinko no to je náááádhera,tak ted už by sis mohla začít to těhotenství konečně užívat v klídečku 😉

Dani v tom HP je i štítka,je tam progesteron,estrogen,LH,HCG,FSH a já nevím co ještě,jo prolaktin,ten už ty máš,takže tak 😉

martasl
12. črc 2010

tak holky myslíte,že k té doktorce namá cenu chodit??ne že by se mi tam chtělo.horečky nemívám,takže je nemusím řešit.když tak se kouknu,kolik u ní bude lidí a když nikdo tak tam hupnu.uvidím...

teda té naší holce se vůbec nechce z pelechu.každej den takto vychrupujou až do oběda,jem zvědavá,jak bude vstávat na táboře.asi ji půjdu vzbudit.

jahudka80
12. črc 2010

@kopretina82 super zprávička 🙂 jen tak dále a miminko krásně roste 😉

daniela699
12. črc 2010

@martasl - Marti, ja myslim, jestli to ustupuje a citis se lip, tak bych pockala do zitra, jestli to bude jeste lepsi. Vetsinou se rika, ze tak do tri dnu by to se melo telo s tim zacit vyporadavat, takze kdyby to bylo stejny nebo horsi, tak bych tam urcite skocila a nechala si taky udelat ster z krku. Nekde davaji automaticky antibiotika a to asi neni uplne to pravy orechovy. Mne se to po nich vzdycky samozrejme jeste protahne do nejaky mykozy, ale tim ze mivam anginy ktery jsou z bakterii, tak na to stejne nic jinyho nezabere.

breberuska
12. črc 2010

kopre, to je super, moc gratuluju!
fram, jane, tak co testíky? nějaké nové dobré zprávy 😉 ?
marti, tak snad ti bude už brzo dobře, pokud se zadařilo, ať jsi co nejdříve bez bacilů! 😉
daniel, já mám s ATB ten samý prpoblém, nejprve zničenou střevní mikroflóru, takže sedím týden na záchodě a pak se mi přidají kvasinky....naposled jsem to měla po ¨návratu z nemocnice, protože mi ATB nasadili preventivně kvůli zánětu. Ten jsem nicméně po jejich dobrání stejně dostala 😒

jahudka80
12. črc 2010

teď jsem přijela z krámu a celá se klepu, málem jsem srazila chlapa s ženskou na přechodu - šli na červenou, tak jsem na ně zatroubila- hrozně jsem se lekla... myslela jsem že se omluví a ten chlap na mě zařval polib si prd.. pí.o jedna zasr..ná 😠 kdybych je srazila.... ☹ ještě že jsem stihla rychle zareagovat, a on mě ještě sprostě vynadá když jde na červenou zmetek bych mu napařila pokutu by se z toho posral

promiňte ale muselo to jít ven 😢 to vedro je na palici, a k tomu depka záááás dlouhé čekání na MS ☹

jahudka80
12. črc 2010

@natulaaa ten grafík nic moc, teplotka leze ale jak šnek, třeba ani ovuli nemám a my se tak snažili ☹

helcenka
12. črc 2010

Hezký den,
tak to v klídku dočítám a najednou mi u hlavy začne bzučet sršeň. Já se tak vyděsila, ale už jsem ji vyhnala. Fuj.

To vedro je nesnesitelný. Byli jsme s prckem dopoledne nakoupit a rychle zalezli zase domů. No a zrovna jsem potkala těhotnou kamarádku. Tak jsem si pošmudlala bříško, snad to pomůže. 😀

Dančo, na laparku by jsi šla stejně asi po MS, já na ní taky byla, teda ne kvůli cystě, ale jen na diagnostické a čekali jsme do MS a dva dny po skončení jsem šla. Ale zeptej se i na jiný řešení, pokud by nepraskla. Mně pomohly ty injekce a podle mě je to lepší, než aby se v tobě zase vrtali. Za to nic nedáš.

Jo a holky, ta metoda podle Jonáše, tak ta mi vyšla, že den otěhotnění mám jeden den před MS okolo 23. hodiny. No jenže já otěhotněla o 16 dnů dřív. Tak bych na to moc nespoléhala. 😉

jahudka80
12. črc 2010

@helcenka ten Jonáš já tomu nerozumím 😒 a asi je to blbost, ale podle čínského kalendáře mi to vyšlo 😀 ale jelikož chcem holku (teda manža) tak to máme teď smůlu 😀 když se to povede do října tak je to holka, když se to povede jako při prvním listopad, prosinec tak vychází klučina. 😉
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=482872 😀 😀 😀 😀 😀 😀

helcenka
12. črc 2010

Jahud, na ten kalendář určo nespoléhej, kdybych se řídila podle něj, tak mám doma malou princeznu místo malýho raubíře. Hahaha
No a ten Jonáš, to ti určí přímo plodný den a hodinu, kdy bys měla počít. Ale mně to taky nevyšlo.....

breberuska
12. črc 2010

Tak holky mně ten jonáš vychází teď přesně na ovulku🙂 tak jsem zvědavá. Mně zase na podzim ten čínský nevyšel...měli jsme mít podle něj holčičku a byl to chlapeček ☹ teď to snad na tu holku vyjde 😀 já si to moc přeju hlavně kvůli toho, že v 70% je ten potterův syndrom u chlapců...vím, je to blbost na to takto myslet, ale já se strašně bojím, že by se to mohlo opakovat 😢

lichtakova
12. črc 2010

Ahoj holky
Kopretinko, super zprávy, tak teď už snad!!! bude všechno v klídku 🙂
@breberuska co ,máš za trable? ☹

daniela699
12. črc 2010

@breberuska - Breber, ja jsem ATB mivala casto na zanet mocaku, kterej se jeden cas docela hodne vracel. A pak jsem si mohla byt jista, ze i kdyz jim mlecny vyrobky atd. tak pak jdu znovu protoze se mi premnozi kvasinky, mrchy jedny. A co ti pak dali na ten zanet? Mne nastesti ted dal Entizol, ze me nechtel zatezovat ATB, a pomohlo to, takze jsem si kvasinky odpustila, aspon neco. Nastesti posledni dobou co mame psa, chodim casto ven a rekla bych ze jsem odolnejsi. Ale jak jsem byla tehu, tak najednou me to tak silene skolilo a to jsem si davala pozor a stejne, takze penicilin, a pak jsem supajdila znovu pro canesten. Ja myslim, ze tomu se stejne ani predejit nejak neda.

daniela699
12. črc 2010

@breberuska - Breber, fuj, pryc s takovyma myslenkama. Do tretice vseho dobryho. 🙂

@jahudka - Jahu, do rijna casu, to uz budes davno tehu, takze manza bude mit radost. 🙂 Ja bych si teda taky prala holcicku. Ale samo hlavne nejaky, jeste ze ty moznosti jsou jen dve. 😀

daniela699
12. črc 2010

@helcenka - Heli, akorat ja tu ms asi nikdy uz nedostanu nebo cooooo. Druha injekce na vyvolani, je mi vselijak, ale nikde nic. Takze asi budu zit s cystou do smrti smrtouciiiii. 😲

jahudka80
12. črc 2010

@helcenka no jo mě se to zdá jako blbost 😀 to že to vyšlo je náhoda, ale hodně kamarádkám okolo mě to vyšlo 😀 tak je to legrace když se to trefilo cca u 5holek a jedna má dokonce 3 děti 😀 😀 😀

jahudka80
12. črc 2010

@breberuska neboj určo to bude holka, přivaž manžu na židli ať moc nelítá 😀 a papej mléčné výrobky, zeleninu, ořechy no hodně škrobů to prý vede ke splození dcery a mysí být styk před ovu. 😀 já to nemám vyzkoušené, ale je fakt že piju litry mléka....a než jsem otěhotněla po prvé tak jsme se milovali před ovulkou každý den po dobu 4dnů pak v den ovu a vyšlo máme holku 😀

helcenka
12. črc 2010

Jahud, já měla podle Jonášovky, podle čínskýho kalendáře a podle předpovědi "cikánky" mít holčičku. No a máme doma kluka jako buka. Tak jsem příklad toho, že na jakýkoli metody fakt není spoleh.
Jo a malýho jsme zplodili den před ovu. Takže nic z toho na mě neplatí. A jogurtama jsem se cpala a každý den mlíčko bumbala taky...

Dančo ale dostaneš. Já mám zítra 4 týdny od revize a příznaky MS nikde. Jenom jsem šíleně protivná, ale to je z toho vedra. Kdybych jela k moři, tak udělám líp, protože teploty jsou tam srovnatelný, ale hupsnu do vody kdykoli a ještě od moře fouká...