Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
13. črc 2010

@natulaaa jasně kašli na to a nestresuj se, takže když mi tu zůstal jeden ovulační tak ho můžu použít místo těhu testu????

jahudka80
13. črc 2010

@natulaaa jo a jinak ten graf jsem prozkoumala i s kalendářem a vyšel , jak jsem dělala tenm testík- tak tam mě to vyznačilo ovulku- tak přeci jenom byla 😉 akorád jsem asi bumbala a toho hormonu nebylo tolik a tak to nebylo tolik vidět. Ale koukala jsem na jiné grafy a tam ta teplota skákala klesala a přitom to vedlo k těhotenství, no člověk může doufat, v koutku duše ale raději tomu moc nevěřit abych zas nebyla natěšená a prd z toho 😉

natulaaa
13. črc 2010

Jo jo Dani myslím,že je to ono 😉
Jahud aano mužeš ho zkusit 😉

daniela699
13. črc 2010

Holky nevim jak, ale tahle pisnicka mi zvedla naladu. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=pRpeEdMmmQ0


Si to porad poustim do kola. 🙂

natulaaa
13. črc 2010

Jooo to je waka waka ,ta nám tu jede 10x za den,mm je do ní blázen 😀 😀 😀 a máme puštěné rádio Kiss a tam to harjí furt 😵 ,je to náádherná písnička a vždycky si ji dáme na plné koule 😀 😀

natulaaa
13. črc 2010

holky dívejte co jsem našla,to je ten hormon,který já mám vyšší a tady je i test ,že si to mužete vyzkoušet doma,pokud bude negativní,je to v pohod,máte fsh v normě a tudíž i vaječníky a pokud je pozitivní,máte fsh vysoké a tudíš okamžitě navštívit lékaře,kuuurník to je dobré http://www.otehotnet.cz/test-zenske-plodnosti/6...

breberuska
13. črc 2010

dani, tak s tou tvojí mrchou mně to teda mrzí...kdy máš jít zase k Mudr.? to už je jakési fakt moc dlouhé čekání☹ mimochodem písnička dobré, doplacatila jsem se z práce a jak jsem si ji doposlechla, hned mám nějak lepší náladu...i když to vedro je fakt hrozné....
natu, jdu mrknout na ten test...jo a abys tu HA vůbec začala brát , kdo ví, co bude za týden😉

natulaaa
13. črc 2010

Breber u vás je ještě vedro? u nás už začíná pršet je zataženo a víítra a kousek od nás je bouřka,už slyšíme hromy 😕 ,tak snad zapršíí 😉 ,já se konečně vrhnu na to žehlení 😉 .
jinak s tou HAK to se nebojím,nevyšlo to tak dlouho,nevyjde ani ted 😠

martasl
13. črc 2010

ahoj holky.

fram-prostě není co dodat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😠

u nás se teda trochu zátáhlo a lehce pofukuje,tak doma dělám průvan,ať se trošku vyluftuje.

natul-koukla jsem na ten test a vypadá to dobře.holky myslíte,že to budou mít v každé lékárně??budu se muset po tom začít pídit a koupit.sice ta cena... 😠 no ale co bych pro mimi neudělala,že??

daniela699
13. črc 2010

Jo jo, waka waka, uz si valim. 😀 😀 Se tady za komplem nakrucuju, no to byste se potrhaly. 😅
Uplne se vidim nekde na plazi, vecer, pekne zaparit. Joooooo jo.
Breber, mam tam jit v patek, protoze to by pry mely byt uz vysledky, ani vlastne uz nevim ceho. 🙂 Brali mi ted uz trikrat krev v jednom tydnu. A neco taky s tou sekreci. Jaaaa uz vlastne ani neviiiiiim. 😀 Asi uz mi totiz hraaaablo. 😀
Bricho me boli jako svina, tu cystu citim, mozna si ji snad vyriznu i sama. 🙂 Ja si vymyslim neco nejhorsiho a to urcite bude ono. Budu tam mit nejakej strup pres kterej to nejde. 😠
Natu, ten test urcite zkusim. Se vsadim, ze mi to vyjde blbje. 😠 Se tesim az prijdu dom a pustim si waku do repraku az se zbori dum. 😀

natulaaa
13. črc 2010

Holky tak já už zapla žehličku 😝 😝 😝 ,no co ,musííím 😠

breberuska
13. črc 2010

Daniel, tak hlavně aby z těch výsledků něco vyčetli a nějak se to začalo řešit, a´t se pořád takto trápit. kolegyně mi dneska říkala, že její dceři femigard pomohl na cysty, bavili jsme se o něm, kde ho kupuju a tak a ona, že ho shání mladé právě zase kvůli těm cystám...třeba by se to mohlo zkusit i u tebe, ale možná to není na akutní řešení, spíš asi dlouhodobě...ale te kontryhel rozhodně nevzdávej 😉
tak já jsem dneska zkusila druhí ovu testík, je stejný jako včera (čili slabá čásrka), což mně udivilo, protože hleníku je víc, čípek taky vypadá na ovu na spadnutí...no co, uvidíme zítra 😎

angelina987
13. črc 2010

Ahojík, u nás zabouřilo,spadlo asi cca dvacet kapek a tím to skončilo a opět svítí sluníčk. Dneska jsem to v práci málem neudýchala - už toho horka bylo fakt moc....
Jak se tady daří? Co Jane???

jahudka80
13. črc 2010

@natulaaa mě to píše na těch grafech DŮLEŽITÝ: Váš VIP Trial vyprší v 8 dny . statistické výkazy užívání ukážou to VIP členové konzistentně dosáhnout vyšší sazby těhotenství . To mi to jako za 8 dní už nebude fungovat??? Ty jsi něco platila???

daniela699
13. črc 2010

Breber, premyslim,ze tam pujdu uz ve ctvrtek, ten vajecnik, nebo cysta co ja vim, ale v tom miste, me boli fakt uz hodne. A dr rikala, ze muzu prijit i ve ct, tak to asi zkusim. Cekani je des. Zkusim se zeptat i na ten femigard, jak rikas. Divala jsem se ted na to na netu a vypada to zajimave. Ja jsem cysty jinak nikdy nemivala, nebo rozhodne jsem o nich nevedela, ale prej HA tomu taky zabranuje. Tak mozna proto. Necham si udelat rozhodne ten HP, protoze tam asi bude pricina. A taky znovu prohlidnout, jestli se tam ta krev nehromadi. Je to otres. Divala jsem se na vypocet datumu porodu, tak do roka a do dne jak rikala sestricka pred revizi to uz urcite nestihnu. Beeeeeeeee. ☹
Jinak preju at se hezky snazite, to muzete uz i ted kdyz jsou slaby carky ne? At to proste dobre dopadne a myslim, ze budes jasna tehulinda. 😉

breberuska
13. črc 2010

daniel, jasně, zajdi tam klidně dřív, doma nic nenačekáš a aspoň se to bude dríve řešit, kroutit se doma bolestí je k ničemu.Mně taky říakli, že do roka tam jsme znovu, asi oblíbené úsloví 😉 tak to jsem zvědavá, jstli to stihnem 😀
jahud, já myslím, že ti to pak jen pojede bez některých "bonusových" funkcí.

daniela699
13. črc 2010

Jahud, to jen znamena ze nektery z tech veci jsou jen pro VIP, tzn. kdyz zaplatis, ale normalni verze fungovat bude. Jen nektery vylepseni, tam kde vidis ze je uvedeno VIP (cervene to tam tusim je) uz fungovat nebudou.

jahudka80
13. črc 2010

holky u nád sprchlo už asi 4x jsou to takové přeháněčky ,ale teplo je pořád ☹ mohlo by pršet třeba celou noc 🙂
@angelina987 to věřím, já do práce nechodím, těhotná nejsem a taky se mi blbě dýchá 😝 jak dlouho chceš chodit do práce?? 😉
jane se neozývá 😒

natulaaa
13. črc 2010

ne néé neplatila ty si ted asi dostala VIP na pár dnu a máš očíslované DPO né? já ho ted nevidím,pak juknu,ted nemužu a pokud si to nějak zaplatíš,tak to budeš mít furt a pokud né,tak za pár dni ti to číslování zmizne a graf budeš používat normálně dál,akorát ho nebudeš mít tak krásně barevný 😉

jahudka80
13. črc 2010

@daniela699 @breberuska holky jste rychlíci jojo no tak já stejně říkala že měřím tento cyklus naposled 😀 😀 😀 😀
jako že pak už se na to nebudu soustředit...a bla bla - znáte to 😀 😀 😀. A manža se kasá ,že to jako nebudu potřebovat protože jsem těhotná 😀 😀 😀 to je srandysta 😀 😀 😀 si myslí, že když jsme se milovali v době ovulace tak ,že jsem hned těhu 😀 😀 😀 ty chlapy si to představují jako Hurvínek válku 😀 😀 😀

daniela699
13. črc 2010

Breber, hehe a ja jsem si myslela ze si nacekam do zasoby. 😀 Ze pak jen sahnu do spize a vsecko bude hnedle. 🙂 Ale mas pravdu, ja spis jen aby byly ty vysledky. Ale aspon me kdyz tak prohlidne. Zase si vezmu hackovani a ty dve hodky mi tam hezky ubehnou. 😀 Na tom Obilnaku (nemocnice) to vzdycky silene trva. Rekla bych ze jsem tam uz procekala aspon den. Jo, a ja verim tomu ze se ti to povede a proste nekdo to pravidlo potvrdit musi. 😉

daniela699
13. črc 2010

Jahu, no tak by to prece melo bejt, no neeee? 😀 Spravne nacasovat a prece to sakra pak musi jit. 😠

Jane se porad neozyva, taky uz jsem napjata, tak mozna ji ta brigada umorila, v tomhle vedru. 😝 A nebo je tehulinda a je ji jen spatne. 😅
Tady se uz taky pomalu zatahuje, ale myslim ze jestli, tak prset bude az v noci. Vedro je porad.

breberuska
13. črc 2010

tak tady spadlo z ničeho nic asi 8 kapek a nic, zase vedro,dusno a na oblozo modro 😖
daniel, já vím kde je Obliný trh🙂 studovala jsem v Brně a protrajdala ho pěšky docela dost, protože mně ty narvané tramvaje nebavily 😉 jsem zvědavá na ten testík zítra, jen doufám, že jsme něco už neprošvihli 😎
jahud, co víš, stačí jednou a dobře to načasovat 😵

daniela699
13. črc 2010

Breber, myslis ty narvany saliny, joooo? 😀 Ja nejsem puvodem brnak, vlastne z uplne jineho kraje, ale uz jsem si tu nasi vesnici oblibila a po skole tu zustala. 😀 No tak to musite jistit, jak prosvihli, to se vubec nepripousti. 😎

daniela699
13. črc 2010

Breber, jo a ja vlastne donedavna ani nevedela kde ta nemocnice na obilnaku je. Vubec jsem si to nespojila, ze ta budova a zed z te ulice z uvozu je nemocnice. Znala jsem nazev, a to bylo vsechno. No ted uz to znam i zevnitr, ale ne nejak z toho oddeleni ze ktereho bych si prala. Toz tak. 😠

fram
13. črc 2010

@daniela699 sakra, ty máš smůly kopec, ale jednou se ta smůla unaví a budeš natotata těhulka 🙂
U nás nespadla ani kapka, už mi to vedro leze krkem. Taky vám dnes jde koník tak pomalu?

breberuska
13. črc 2010

fram, mně ten koník nejde skoro vůbec, spíš s ním bojuju a přestává mně to bavit 😠

daniela699
13. črc 2010

@fram - ze jo? 😠 I muj pritel a nejen on, uz rikaji, ze to uz snad neni mozny.A to nemyslim jen ted tohle. Asi blby znameni a jeste den narozeni. Vsude ctu... zivot na vas bude nakladat tezsi zkouzky, ale prej ze to zvladnuti me posili. Ja uz musim bejt teda kulturista. 😎 Jinak taky mi kun cvala nejak pomalu.
Ja se uz tesim, jak urcite ted zas nekdo brzo bude tehulinka, ze to je takovy pozitivni, kdyz se to povede. A myslim, ze uz mam kandidatky. 😉 Jen abych tu pak nezustala sama. 😨

rozum
13. črc 2010

Čau holky. Byla bych ráda, kdyby jste vyjádřily názory. 8. 7. jsem měla dostat mrchu. Nic nepřišlo, tak jsem si udělala test, ten míň citlivý - napřed jsem si to udělala v poledne, i když vím, že největšší hladina HCG je ráno, no a byla tam slabá druhá čárka. Říkám si, že ráno to snad bude silnější - dnes ráno jsem si ho dělala a nic. Tak počkám týden a když se neobjeví mrcha, tak si udělám pro jistotu test a pak se objednám na gyndu.
Jsem v lednu po MA a já jsem ta, která dodržela 5 měsíců pauzu, tak jsem si myslela, že je to v kapse a ono tohle. Teď ještě budu mít problémy s mrchou.
Jinak mě to samo mrzí, ale překvapila jsem sebe, že jsem ani nebrečela. Nejsem na tom, tak psychicky špatně, to ne, ale myslela jsem si, že mě to vezme víc. Tak co rádkyně, co si o tom myslíte? Děkuji

a.j.a.
13. črc 2010

Ahoj holky 🙂 u nás byla dneska super bouřka. Ale jak rychle přišla, tak rychle odešla a během hoďky bylo zase všechno suché a vedro na chcípnutí. Venku 26st, doma 27st 😝 zítra se půjdeme schovat dopo do herničky a odpo přijedou naši, tak půjdeme někam ven na zmrzku. A ve čt hurá do aquaparku 😵