Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
26. črc 2010

@lucie.krajcarova to je těžko s těma lékama,nevím,jak se cítíš ty,já cítila,že je nepotřebuju,ale pokud je ti fakt tak zle,tak aspon neurol by ti mohli napsat,ten je slaboučký 😉

jahudka80
26. črc 2010

@natulaaa já tam nic nemám , nepoužím vám ho, jestli chceš nějaké foto tak jedině co mám tady a nebo ti něco pošlu 😀 😀 😀 když po mě tak toužíš 😀 😀

meiki
26. črc 2010

@jahudka80 jahud ja ji dneska dostala, hlasim 😀 😀 😀 dneska

meiki
26. črc 2010

@natulaaa : jj mam stranky, ale presne jako ty moc face nepouzivam, kvuli te verejnosti

meiki
26. črc 2010

na facebooku jsem jako Michale Skopalová a ma tam stejnou fotecku, ale vic nic

natulaaa
26. črc 2010

holky já ho taky moc nepoužívám,ale občas musím skontrolovat manžu 😀 😀 😀 ,meiki tak to nemá cenu tě ani hledat co,jak tam máš to samé co tu 😀 😀 ,jahud no jasné toužím 😀 😀

jahudka80
26. črc 2010

@meiki jojo tak ještě věk,a kdy byl potr.no tak jak to tam mají všichni psáno, jestli bereš vitamíny....(tedy já jsem trochu černá ovce s tím potr. ale já už si na vás tak zvykla 🙂 Jo face book je naprostá hovadina manža si profil zrušil a já to mám bloklé aby mi tam nikdo nečuměl a pro jistotu tam nic nemám, ten kdo to nemá zabespočený můžeš mu tam čumět a zjistíš vše. A to tedy třeba aby o mě zjišťovali informace lidi s kterejma se nestýkám a nebo dokonce se nebavím a jsem rozhádaná tak po tom fakt netoužím.

daniela699
26. črc 2010

Ahoj holkyyyyyy, tak jsem zpet. Bylo krasne i presto ze pocasi se uplne nevyvedlo. Ale proste zdravej horskej vzduch dela divy, uplne jsem vypnula hlavu a ani nevedela co je za den. Jeste vcera jsem se ptala pritele, kdyz jsme balili, jestli je opravdu nedele a mame uz jet dom, vubec jsem si nebyla jista co je za den. 😀

Natul, Jahud – ja jsem nejdriv nez jsem zacala cist, zkoukla ty vase grafy, byla jsem uplne nedockava co bude za novinky…. Beeeee ☹ To je skooooooooda. Bylo by to tak krasny, ale ono bude ... uz brzo. Natul aspon vis, ze uz to mas za par. Takze se hezky tes. 🙂 A Jahud tobe to vyjde tenhle cyklus, bylo to urcite jen kvuli tomu jak se furt posunovala ovu, tak ted musite kazdej den a proste se to podari. 😉

@natulaaa – Natul, ty vypocty co jsi posilala asi ve ctvrtek, to je super stranka. Jsem zkousela zadat tenkrat kdyz jsem otehu, a krasne to tam vsechno vyslo. I to ze nejdriv 19. testovat, a ja jsem 18. a to tam byl jen maaaalinkej dusik, tak to tak odpovida. 🙂 Skoda jen ze to nedopadlo, ted vidim kolem sebe holky, co jsou asi zhruba stejne co bych byla ja, jaky maj uz bricha. A ja mam akorat cystu. To jsem teda dopadla, coooo? 😠 Co znamena to propichovani cipku?

Breberus, hehe, tak to jsi me fakt pobavila, ta formulace zakona na uvolneni partneru v dobe ovulace nema chybu. 😀 😀

Fram, tak to musela bejt teda noc, takovy zvire, co kobylka, nejakej valach! 😀 Prej malem hnusem cvrkla, to jsem jeste neslysela, to je fakt dobry. 😀

Jahud, dekuji za ten odkaz na muj graf, ja jsem si rikala, ze ti to musim poslat, ale zapomnela jsem. Ty jsi uplne predpisova tabulkarka. 😀

jahudka80
26. črc 2010

@natulaaa chceš foto kde jsem s hlouuuuuuhátánskejma vlasama a bez ničeho 😀 😀 😀

jahudka80
26. črc 2010

@daniela699 ju zrovna jsem si říkala kde se nám touláš 😉 a ty jsi tu 😀

natulaaa
26. črc 2010

@daniela699 ahojky,taky jsem na tebe myslela,že by ses měla už vrátit 😵 😵 ,takže bylo fajn ju? a co ted jdeš na kontrolu ještě,nebo rovnou na předoperační? 😉 😉 aspon to už budeš mít za sebou a budeš těhulit s náma,já to mám naplánováno ,že do 13 záři bude po vše,to už budu mít v sobě 2 bobíšky 😵 😵 aspon doufám 😵 😵

Ty jahud já nejsem uchyl 😀 😀 😀 ,radši mi tam přihod nějakou,oblečenou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meiki
26. črc 2010

@natulaaa no nema, manza si moc nepreje, abych davala fotky na net, snesl beremese, ze tam mame albicko a pak mam albicko nase prcka tady
muzu vam poslat adresu na to svatebni, jestli budete chtit kouknout

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

meiki
26. črc 2010

@jahudka80
tak je mi jeste 30, revize byla 2.7. , zamkle tehu 4tt, a beru listovku

jahudka80
26. črc 2010

@natulaaa no mám v albíčku 2 foto s vlasama které už tak dlouhé nemám a s pupkem a né, že budete bulet 😠 já moc fotek nemám páč nám tenkrát odešel pc a vše se nám stratilo 😢 zachránilo se jen pár foto co jsem měla v mailech u kamarádek

jahudka80
26. črc 2010

@meiki 😵 😵 😵 😵 😵 😵 krásné fotečky moc vám to sluší, mě se až chce plakat, my už jsme spolu 5let a měsíc a jeden den manželé a za 14dní to bude 6 let co jsme se poznali to ták hrozně letí

daniela699
26. črc 2010

Mv, to je teda sila. Jak rika rika fram, tchyni bych poslala hodne daleko, tak natvrdo jak jedna ona bych ji to rekla taky. To je teda vazne hruza. A ta kolegyne, to musi to byt hodne neprijemny, cloveku to teda zrovna neprida. Na me se to taky valilo, doma v rodine mi zasadili takovou ranu, ze s nima doted nejsem schopna mluvit a nejak se to cely sypalo. Ale ted uz to je lepsi, chce to cas. Tak se drz, vim ze mi to taky trvalo, ale myslim, ze to musi ven. Lepsi si to odbrecet, nez zadrzovat a pak uz bude lip.

jahudka80
26. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................57DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................41DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................36DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................27DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................24DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 24DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................14DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................13DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................13DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................................12DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................11DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................9DC
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................................................................................8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80 (30let, kys.listová, kontryhel, Mojžíšová)...................................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...................................................................................1DC

martasl
26. črc 2010

meiki-teda měli jste úžasný fotky.teda ten dotyčný fotograf-ka je fakt machr.děsně vám to tam slušelo. 😉

meiki
26. črc 2010

@jahudka80 , uz je to taky 3 pryc, ale s manzou uz jsme taky dost dlouho, asi 8 let

meiki
26. črc 2010

holky dekuji
jeeeeee, ja uz jsem v tabulce, tak to je super
dekuji

daniela699
26. črc 2010

Mv, taky se tesim na dovcu, v zari, jeste nevim kam to bude, ale milujem Recko - ostrovy, takze asi nejakej zase vyberem. Uz to ani nemuzem pomalu rikat, ze kazdej rok to stejny... "kam jedete? ahaa, do Recka... zase?" 😀 😀 Ale kdyz nam se tam hrozne libi, si nemuzem pomoct. 🙂 Jen kdyby ty dovoleny bylo vic. Misto dovolene v Rime, jsem sla v kvetnu na revizi. To byla teda dovolena a uz to bylo na palici furt v praci. Ale ted to Rakousko mi zvedlo naladu. 🙂 Jeste kdyby tak v tom zari uz jsme se mohli snazit, a nejlepe na te dovci. 😀 Ale to bych asi chtela moc. 😠

daniela699
26. črc 2010

Breberus, ja ma prece toho tucha ze to dopadne dobre. 😀 Jestli rikas, ze jsi nafoukla, a jeste te boli podbrisek, tak bych rekla ze je to na dobre ceste. 🙂 Ja jsem se tak taky tenkrat citila, furt nafoukly bricho a bolelo me ze jsem si myslela jestli nemam slepak. A pak jeste me zacaly bolet prsa. Tak jsem furt procitala ty priznaky, a rikala si co kdyby, a bylo to fakt ono. A to boleni bricha pry od toho jak se natahuji vazy. Tak ja mysliiiiim, zeeee ..... 😀 no hlavne drzim pesti. 😀 😀 Aspon dve tehuliky za mesic. 😀 Je nas tam dost v te tabulce, tak at to trochu odsejpa. 😀

daniela699
26. črc 2010

Pet, taky te vitam, i kdyz by bylo lepsi kdybychom mely jine tema. Tak hodne sil a at vse je uz odted dobre a mrcha dorazi co nejdrive a muzete se snazit. Ja myslim, ze ty dva cykly jsou asi nejlepsi, jeden po revizi, kterej asi neni nic moc i kvuli pocitani, a druhej pak uz by mel byt normalni a pak bych rekla uz nic nebrani. Cetla jsem ze po revizi je akorat riziko, ze je nizka sliznice, a placenta by v ojedinelem pripade mohla vrust do delohy, ale i to nebrani mimiska v poradku donosit, jen to odlouceni je pak horsi. A ze vetsinou druhe tehu uz dopadne v poradku Spis si myslim, ze to doktori rikaji, aby bylo vsechno 100% v cajku. Ale pul roku je dlouha doba, to mi taky rekli v nemocnici a myslela jsem ze se zblaznili.

kopretina82
26. črc 2010

Jahud díky a prskáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám
Mám dneska radost-dle NT screeningu čekáme ZDRAVOUČKÉ miminko (Riziko výv. vad 1:16 000) Já snad začnu věřit tomu, že to tenhlekrát vyjde...😲
Holky, moc vás nedočítám, nějak mi to teď nevychází, tak jen potichoučku gratuluju Mikkiskovi a všem ostatním přeju, ať mají taky brzičko //.Jo a Nat, držím na srpen všechny pěstičky 😉

angelina987
26. črc 2010

@kopretina82 moc gratuluju ke kontrole, jen tak dál 😉

angelina987
26. črc 2010

Jinak holky všechy zdravím, víkend byl super, všem doporučuju senec - krásně, čisto, útulno, hlídala jsem holky, aby se moc neopily a řídila 😀 jinak zítra mě čeká nová dr. tak jsem zvědavá - držte palečky

kopretina82
26. črc 2010

Angel díky, taky Ti to utíká, co?
Držím všech 8 palečků na zítřek...😵

angelina987
26. črc 2010

@kopretina82 Děkuju, přesně tak, strašně to utíká, až jsem se teď lekla na metříku těch 9tt 😀

martasl
26. črc 2010

kopre-tak to je bezvááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá.velká gratulka ke zdravoučkýmu miminku.a co fotečku,nemáš??

angel-tak na tebe budu zítra myslet,ať je vše ok!! 😉tak to je fajn,že sis dámskou jízdu užila.a to jste byli někde v kempu nebo kde.mají nějaké stránky,dnes jsem se domlouvala s kamarádkou,že příští prázdniny vyrazíme na společnou rodinnou dovolenou,tak hledáme,kam bycho zajeli.

angelina987
26. črc 2010

@martasl http://www.hv.sk/ tak tohle je místo přesně pro vás, fakt mrkni an to - super