Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
27. črc 2010

@yfka30 Ahojky, jasně, že se přidej. I když mě teda mrzí, že se nepotkáváme v nějakém "lepším" témátku 😒

yfka30
27. črc 2010

@a.j.a děkuji, nj, je to škoda, ale tak snad brzy se v nějakém lepším potkáme 😉

a.j.a.
27. črc 2010

@yfka30 No to doufám 😉 duben nezvládám, ale v takovém květnu bysme se už potkat mohly 😵 😵 😵 kdo další se hlásí 😀 😵 ?

fram
27. črc 2010

@yfka30 vítej mezi náma, doufám, že ti trošku pomůžeme překonat ten smutek. ☹
@a.j.a. můj chlap je kliďas až bych ho někdy zabila 😀

fram
27. črc 2010

@fram já už duben taky nezvládám,ale květen by se mi líbil, tak se hlásím 😀 😀

martasl
27. črc 2010

já já já-no myslím,že by jsme se rády hlásily všechny.. 😉

yfka30-doufám,že ti tady s náma bude o trošku lépe,většinou se tady z těch hašich bolístek vypovídáme a občas i postěžujem,ale hlavně se podporujem a předáváme informace. 😉 časem bude líp,uvidíš....

yfka30
27. črc 2010

@fram děkuji 🙂 . Myslím, že určitě pomůžete, je dobré se podělit s někým, kdo si tím prošel taky 😔 . Doporučila mi vás @angelina987, že jste jí hodně pomohli 😵 @a.j.a myslíš jako květnovej termín? Jsem dneska nějaká natvrdlá 😅

a.j.a.
27. črc 2010

Tak jo, všem nám to teď vyjde a společně pak založíme Vytoužená májová koťátka 2011 😵 😵 😵

angelina987
27. črc 2010

@yfka30 jsem ráda že jsi tady, holky jsou tu super, že holky??

yfka30
27. črc 2010

@angelina to věřím 😵

martasl
27. črc 2010

angi-máš recht,ale doufám,že se o tom yfka přesvědčí sama 😉

angelina987
27. črc 2010

@martasl to víš, že ano, coby dup 😀

jahudka80
27. črc 2010

holky jsem tu, byli jsme na Ještědu 🙂 je tam hezky, a nádhrnej výhled. Jeli jsme lanovkou a malá se dokonce nebála a to je co říct, páč se poslední dobou bojí všude a všeho- začne bulet a natahuje ruce a říká kebe, jako že chce ke mě, už sem z ní někdy na prášky, musíme chodit mezi lidi a zvykat jí na děti ☹ 😒
@a.j.a. ale chlapy... nic se jim nesmí říct, jsou uražení a to mě dokáže naštvat když má člověk pravdu a ví, že tan druhej se nechová tak jak má a neumí říct ani promiň ☹ 😠 chtěla jsem se s malou zbalit a odjed sama na Mácháč 😀 ale už mě to trochu přešlo, malá by plakala táta táta a na to nemám nervy ☹
@yfka30 to je mi moc líto přidej s náma ti bude hned líp 😉
@fram ty máš manžu furt pryč tobychom se taky nehádali ale on je doma furt a už je toho na mě opravdu někdy moc 😢

jahudka80
27. črc 2010

@helcenka chlapy dokážou úžasně nasrat a deptat. 😠 ☹ Hlavně že mám vás a můžu s někým pokecat doma to tedy teď nejde. Nejlepší je že mě to štve a mrzí a on jako by nic a řechá se tady nějaké píčovině v TV ☹

yfka30
27. črc 2010

@martasl děkuji 😵 . V úterý minulý týden jsem na testíku objevila krásný //, prvně byl šok a pak veliká radost. Jako správná ženská, která musí všechno vykecat 😀 jsem to hned volala mamině, psala kamoškam. V pátek ve 3h ráno mě vzbudila bolest břicha jak při ms, šla jsem na záchod a trošku jsem špinila, nebrala jsem to nijak vážně, protože i u prvního jsem to tak měla a šla si zase lehnout. Jenže mi to nedalo a začala nad tím přemýšlet, že u prvního to tak nebylo, že jsem jen špinila, ale břicho nebolelo, pak jsem se uklidňovala, že se mimísek zavrtává a proto ta bolest.

No už jsem neusnula a v 8 jsme jeli směr nemocnice. Tam po 3h čekání, kdy na mě konečně přišla řada se mě "milá" dr 😠 ptá co potřebuju, tak jsem jí to řekla, udělali mi test z moči, kterej jim vyšel tak půl na půl. Pak mi udělali vnitřní utz, kde taky nic nebylo, jenom zvětšená sliznice. Říkala, že bud jsem to potratila a nebo je to teprve začínjící těhu. Nebyla si jistá, tak mi vzali ještě krev, že si mám zítra dojet pro výsledky.

Zkrátím to 🙂. Druhej den pro výsledky, nebyly 😠. Nabrali mi další krev, že podle toho by se dalo poznat i mimoděložní a zítra zase přijít. V neděli je tam naštěstí měli už oboje a dozvěděla jsem se, že jsem těhotná "byla", ale už nejsem ☹. Hodnota Hcg klesla o polovinu. Udělali ještě vnitřní utz, krásně jsem se prý vyčistila, takže snad nebudu muset na revizi a brali další krev 😒. Ve čtvrtek mě čeká ještě jeden odběr a doufám, že už poslední.

Ufff, snad jsem to napsala srozumitelně, mě slohovky nikdy moc nešli 😅

jahudka80
27. črc 2010

@lucie.krajcarova jojo já jsem mezio váma černá ovce, nějak jste mi přirostly k srdíčku a když jsem tu bulila ,že zas nemohu otěhotnět, a že každej říkal že u druhého to bude raz dva . Tak mi manžel řek nebul jiné jsou na tom hůř a musejí tozvládnout no a tak jsem vás četla , zapojila se a jsem tady 😅 Doufám,že se na mě nezlobíte 😉

fram
27. črc 2010

@yfka30 je to smutný, ale je dobře, že jsi nemusela na revizi. Když bude vše v pořádku, můžete začít se snažením hned po první mrše.

a.j.a.
27. črc 2010

@yfka30 jo jo, myslím květnový termín 😵 ten by se mi mooooooooooooooc líbil 😵

a.j.a.
27. črc 2010

@jahudka80 Jahud, no já zrovna nedávno přemýšlela, že si nějak nepamatuju tvůj příběh. Tak teď už je mi to jasné 🙂

julie123
27. črc 2010

Holky, jak tu pisete ty sve pribehy, ted yfka napr. .... tak vsechyn jste byli na kontrole po potratu, jen me doktorka odpalkovala ze neni potreba, ze to bylo kratky tehu apod. I kdyz ta dalsi ms byla mega dlouha, silna, ne jako obvykle, tak mi jen rekla at si vezmu ibalgin a ze mam prijit po sestinedeli. No fakt s ni nejsem spokojena, bojim se ze neco zanedbala. Jdu na kontrolu ted v pa.

a.j.a.
27. črc 2010

@yfka30 tak aspoň, že ti to smutné skončilo dobrým, že jsi nemusela na revizi. Aspoň se můžete začít snažit hned 😵

yfka30
27. črc 2010

@fram jo jo, to říkala i doktorka, že po první MS se můžeme zase začít snažit. 🙂
@a.j.a tak snad nám to výjde 😵 MUSÍ 😵

a.j.a.
27. črc 2010

@julie123 hm, to je zvláštní. Mě hnal dr na kontrolu hned po týdnu 😖 a pak ještě jedna po 6nedělí.

julie123
27. črc 2010

Jahudko, to si dobrovolne sla do takhle smutne diskuze? 🙂 😉

jahudka80
27. črc 2010

@angelina987 mocinky gratuluji jen tak dále ať mimisek krásně roste 🤐

a.j.a.
27. črc 2010

@yfka30 jo jo, musí musí musí 😵 květen je náš 😵 😵 😵 místo líbačky pod třešní budeme rodit v porodnicích 😵

yfka30
27. črc 2010

@julie123 teda ta tvá doktorka je vážně blbá 😠 . Mě říkala, že mě musí hlídat, dokud neklesne Hcg na nulu, že se tam může ještě něco objevit, proto chodím pořád na tu krev a pak ještě udělaj kontrolní utz. Ale já mám taky takovýho doktora, jak ty a jsem ráda, že měl dovolenou, protože by mi řekl to stejný co tobě doktorka 😠.

jahudka80
27. črc 2010

@julie123 YJo abych nef'ňukala, že nemohu otěhotnět páč jsou na tom jiné hůř než já a nefňukají a jsou ty i takové které už čekají miminečka po tom co je potkalo.... tak si říkám vyšlo to jednou výjde to zas...ale občas mi to fakt nejde, mám chuť se na vše vykašlat, říkám si jedem poklad máš tak si najdeš práci..... a pak si říkám né já chci aby měla málá sourozence... a tak se střídá moje dobrá nálada plná optimismu před ovulí po depresi před mrchou a je to furt dokola. ☹ 😀 ☹ 😀 ☹ 😀

jahudka80
27. črc 2010

Holky poznatek piju kontryhel od 1DC a 2 dny to tedy bylo docela silné a dnes konec? Ztím to taky vypadá 😀 kontryhel má zázračné účinky ale psssssssssss ať o tom neví manžel chtěl by se udobřovat a to tedy ne dnes zlobil žádné tulení nebude 😀

jahudka80
27. črc 2010

@a.j.a. jojo nemám tu co dělat, ale je mi s váma fajn 😉