Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
13. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//

helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ).............................................................................29DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel..............................................................29 DC- od reviz.
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................27DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................26DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............23DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................21DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................19DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................16DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................14DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................12DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).....................................................................................11DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)............................................................8DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...........................................................................................................7DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..................................................................6DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).............................................................................................................4DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)...............................................................................................3DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal).....................3DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800.........................................................................................1DC

natulaaa
13. srp 2010

Jinak DANČA ta už tesovat musííí,tam už není o čem mluvit 😵 😵
JAHUD v neděli
HELČA ta nam řekne kdy byla ovulka 😵

Kdo je dalšííí na řadě 😀 😀 😀 😀

jahudka80
13. srp 2010

@natulaaa tedy natu s tebou se člověk nenudí, jinak manža mi už nainstaloval skype, ale já s tím neumím 😀 a přez něj se dá taky psát viď 😉 Já tě sklamu v neděli testit nebudu je to fakt brzo,minule jsem testila 25DC a nic tam nebylo a 29DC tam byla slabá čárka takže to vidím max. uterý ale to bych testovala jen kvůli vám (Tobě) já budu testit vě čtvrtek .Tady je děsná průtrž strašně leje to zas budou záplavy nééé 😢 😢

helcenka
13. srp 2010

@natulaaa - natul, ty nečteš moje příspěvky, cooooooooooooo?
MS bych měla dostat dnes, dnes jsem 14DPO, grafík nemám, teploty jsem začala cvičně měřit až teď od ovu, teda třikrát jsem zapomněla, ale pokaždé jsem měla 37,2 a dnes 37,3.
Pobolívá mě bříško, ale jinak než před MS a jsem asi 3 den jakoby "počůraná". Tak doufám, že to nebude nějaká jobovka.

jahudka80
13. srp 2010

@helcenka no jo natula je celá zblblá z toho mého grafu a furt otravuje s testem tak jí pak uniknou důležité informace ostatních, tak heli šup pro testík a ráno testuj 😀 😀 😀 😀 Ty jo já se cítím už 5 den taková nafouklá 😀 ☹ už teď mám břicho jak v 5měsíci 😀 😀 😀 😀 heliii držím palečky a v neděli ráno už to budu v 7h 😀 😀 😀 kecám ale budu tu a čekat že mohu do tabulky napsat další // samo že od Tebe!!! 🤐

daniela699
13. srp 2010

Heli, neboj, ja na tebe myslim. Mas to takovy nejak podobny jako ja, pocurana si taky prijdu, ale je to takovy fakt uplne pruhledny ze na spodarech neni videt zadny bilo, jen mokro (sorry teda). 🙂 Ale myslim, ze mas urcite vetsi sanci, takze bys mela testovat ty, no neeee???? 🙂 A teploty mas krasny teda. To ja se muzu jit zahrabat.
Akorat teda ja merim v puse, tak mozna proto jsou nizzsi nez mate vy. Anebo taky proto, ze nic. 😠

daniela699
13. srp 2010

Holky, hehe, vy jste spravne prasteny. 😀 Ale ja nemam testovat co, vzdyt jsme ani poradne nesexovali, z toho nic nebude.
Ale pro Jahud a Helcu jsem urcite. 😀

natulaaa
13. srp 2010

@jahudka80 jahud já tě zabijuu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,nedívej se,že si minule testila 25 a nic a 29 byly // 😠 😠 a ty víš,kdy minule si měla ovulku cooooooooo? 😠 😠 mohla si mííít ovulku klidně až 18,19DC,proto ti test neukázal nic na 25DC chááápeš tooooooo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀
TAK MĚNÍM POŘADÍ TESTOVÁNÍ dneska povalí do lékarny HELČA,protože má příznaky typické těhu 😵 , a už je 14DPO 😲 😲 😲 ,po ní jde DANČA a nakonec a to v NEDĚLI testí JAHUUUUD .
Jahud tak v tom případě,když chodíš furt čurat,tzn,že máš těhu příznaky a těhu příznaky se objevují až kdy????až po zahnízděníí a po zahnizdění se začne vylučovat cooooo? HCG a hcg se objeví na testu kdyyyy? už od doby,kdy cítíme příznaky,a dneska koupíme test s cylivostí 10 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

daniela699
13. srp 2010

Natul, Helca uz zakoupila. 🙂
Takze bych to tak Heli videla, ze budes prvni na rade. 🙂 14DPO uz je celkem slusny. Jestli to zitra rano neprijde, tak rovnou curej do sklenicky, nebo jak to provadis. Ja uz mam specialni sklenicku i kvuli tem ovu. 😀 😀

helcenka
13. srp 2010

NATULKo, já už doma test mám od včerejška, ale testnu až v neděli, joooo? Mně se při obou těhu objevily // až 18DPO, takže ta neděle bude asi taky ještě brzo. No a tulení bylo v plodných dnech jen den před ovu. Ale ty teploty sleduju, zítra zase změřím, a možná tomu začínám i věřit. 😀
Dančo, já taky nemám nic bílýho, jen průhledný a řídký. A mám docela dost energie, možná víc než jindy a to už asi týden. To asi brzo odpadnu.....

daniela699
13. srp 2010

Natul, hotovej kurz. 😀
Ale ja se bojim testovat, a to proc? Protoze tam nic nebude. Takze jestli to ma prijit 17., a 18. jdu na kontrolu, tak testnu kdyz tak ve stredu rano.
Muzu se teda jeste zeptat, mam to teda fakt pocitat tak, ze minule byla LF 16 dni, tak ted to bude taky tak? Ja uz totiz nevim podle ceho se ridit a kdy to teda cekat. 😕

daniela699
13. srp 2010

Heli, tak to se mas. 😀 Ja jsem prave zase hrozna chciplina. Rikam si, jestli mi ty bakterie z prsou uz treba neprelezly i do toho nosu a za chvili mi budou koukat i z voci. Vam pak vyfotim, to bude krasa. 😅

natulaaa
13. srp 2010

:@helcenka ale to už byly dálnice silné obě dvě nééé?na 18DPO,ted bys měla třeba krásného ducha 🤐 🤐 🤐 🤐 😵 ,

Dani a y taky až ve středu a Jahud až ve čtvrtek,,vy jse se zblááznily 😀 😀 😀

Holky nomálně zlobíte jakooo,vy víte,že já mám být v klidu a vy mě takhle zlobíte,dobré nooo,budu si to pamatovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
13. srp 2010

@daniela699 no měla by ta LF být tak nějak nastejno,někdo to má fakt na den přesně,někdo má jeden měsíc tak a duhý jinak,protože každý vaječník pracuje jinak,tudíš,když ovuluješ třeba z pravého,tak máš třeba 14 a z levého máš třeba 16,ale to musíš vypozorovat,až těch graafu bude víc,ale doufám,že to nestihneš zjistit 😵 😵

daniela699
13. srp 2010

Natul, no to neeee, musis byt v klidu. To bych jako nerada. Ty uz ted pichas injekce? Nebo jeste ne?
Ale ja se fakt tak necitim, minule jsem to tak nejak tusila, a chtela testovat, ale ted asi vim, ze nic, tak pak nechci koukat na ten prazdnej test, vis? Radsi uvidim tu mrchu a bude to jasny. 😠

daniela699
13. srp 2010

Natul, ahaaaa, tak to by mohlo byt ono, ze minule jakoze z praveho, i kdyz teda to byla nakonec cysta, proto asi ty teploty lezly tak pomalu a bylo to jakoze az 17. den, a ted driv. Takze bych to v podstate mohla dostat i v nedeli. Hmmm, tak aspon cim driv to dostanu tim lip.

daniela699
13. srp 2010

Akorat teda, jestli tam zustala na tom pravem ta malinka cysta a nezmizi, tak to nevim jestli by to priste bylo z praveho, tak jak to vlastne jako dopadne. No radsi na to nebudu jeste myslet.

natulaaa
13. srp 2010

@daniela699 dyt y nemááš žádnou cystu néé už,tak co by ti tam mělo zustat?nechápu

A já ještě nepíchám,já čekám až budou výsledky z genetiky a v ten den vysadím HA a pak bych měla do tří dnu dostat ms a 2DC se začíná píchat vííš?

daniela699
13. srp 2010

Natul, aha tak to jo, takze tak za 10-14 dni? No zustala tam takova malinkata 11mm, takze na operaci to nebylo a proto mam prijit po ms jak to bude vypadat.

jahudka80
13. srp 2010

@natulaaa já se z tebo poseru 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hele já mám důležitějši věci na práci než testovat a náhodou kočko minule byla ovule 3.prosince 😵 dr. potvrzená a neg.test 17.12. a pozit. 21.12. 😝 tak babo a teď jsem tě dostala 😀 😀 😀 takže když to tak počítám měla bych testit až v pondělí 23. 😀 😀 😀 😀 😀

jahudka80
13. srp 2010

@helcenka jo jsem na tom stejně až 18DPO jsem měla čárky 😀 😀 😀 a natula mi bude furt tvrdit testuj 😀 😀 😀 😀

jahudka80
13. srp 2010

@natulaaa no právě že máš bejt v klidu tak co se stresuješ s našema testama 😀 kozy mě bolej, břicho nafouklé, a to budu čumět až ve čtvrtek příjde mrcha 😀 😀 😀 😀 jo a vy budete taky čumět. Natul já si ten test udělám dřív a běda ti jak tam nic nebude 😀 😀 😀 sednu do auta a za 3h a 50minut jsem tam 😀
@daniela699 Testnem spolu ve středu ať je prdel 😀

daniela699
13. srp 2010

Jahud, jsem pro. 🙂 Jestli to teda do te doby nedostanu a bude po srande. 😠

angelina987
13. srp 2010

😀 😀 tak čtu, že se tady testí, jen tak dál 😀 😀

lucie.krajcarova
13. srp 2010

@rozum, kontryhel taky doporučuju pít, mě pomohl. jako jahůdka piju2x denně teplý od MS do ovulace, dokud neotěhotním 🙂 jo a mám směs, která se sype do hrnku, takže ty to máš asi nějak dávkované.
natulaaa velká gratulace k dobrým výsledkům!!
Heli, Jahůdko, Dani, moc se těším na pozitivní testíky 🙂 🙂 🙂

jahudka80
13. srp 2010

@angelina987 ještě né ale 3 budem testit 😀 helča v neděli , danča ve středu a já čtvrtek, ale natula tááák otravovala že budu testit asi už ve středu páč je to s ní k nevydržení 😀 😀 😀 😀

angelina987
13. srp 2010

@jahudka80 no to se ani nedivím, hele , jestli můžete natahovat nervy Natul, tak mě určitě ne, hlavně jsem pravděpodobně do středy zase pryč, tak mi nesmíte dělat - musím být v klidu

natulaaa
13. srp 2010

@jahudka80 tak to bych měla otravovat ještě vííííííííííííííííííííííííííííííc,abys testla aspon v pondělí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,

natulaaa
13. srp 2010

@natulaaa vidíš Jahuud i Angel ubližujete,musíte testít co nejdříív,jinak nás máte na svědomí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,že se nestydíte,takhle ubližovat těhotné 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lichtakova
13. srp 2010

@natulaaa ahoj, někdo tě zlobí? 🙂
jinak nazdar všem
nějaké news?