Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
17. srp 2010

@natulaaa na to nemysli, uvidíš ,že to dobře dopadne. Budem všechny držet palečky 😉 Hlavně se nesmíš trápit a říkat co když to nedopadne. pozitivně myslící člověk má dobrou náladu a hned se lépe vše daří i těhu. miminko nechce být u nějaké vystresované uplakané maminky. Já vím mě se to kecá viď, ale memysli si také mám 3 kamarádky co byly na IVF a všechny už mají dnes dětičky 😵 😵 😵 a jen tedy jedno je z IVF 2 jsou nakonec normálního sexíku 😀 a pak že to nejde.

@a.j.a. děkuji uvidíme v pátek 😉

mv
17. srp 2010

Tak tedˇjsem se se zděšením v jiném tématu o IVF dočetla, že se musí neprůchodný vejcovod před IVF odstranit, kvůli hrozícímu mimoděložnímu.To jsem třeba vůbec nevěděla.Tak to mám zase dost., super vyhlídka.... ☹ 😠

a.j.a.
17. srp 2010

@lichtakova my se u Klárky snažili jeden měsíc a druhý už jsem byla těhu. U druhého mimi nám to trvalo mnohem déle, myslím, že cca 8měsíců než jsem vychytala všechny své 3 plodné dny 😀 polohu zezadu kvůli zakloněné děloze 😅 koupele v hypermanganu na radu kámošky, která díky tomu 2x otěhotněla, když se jim dlouho nedařilo a kapek z jeřábu ptačího 😀 takže tuhle kombinaci nasadím opět a běda jak se nepovede 😠 nejhorší bude vychytat ty 3plodné dny, pže manža je přes týden pracovně pryč. Takže snad bude zase moct kvůli ovu přijet 😕 ??

a.j.a.
17. srp 2010

@jahudka80 Budu na tebe moc myslet. Snad bylo opravdu ještě na test moc brzy. Teploty máš zatím super, ale z vlastní zkušenosti vím, že hezké teploty nejsou všechno ☹ Tak doufám, že v pátek se ti opravdu // ukážou 😵 😵 😵

natulaaa
17. srp 2010

@jahudka80 já vím,ale nějak neumím nahlas vyslovit ,že joo,že to vyjde,mám strach to vyslovit nebo coo 😒 😒

jahudka80
17. srp 2010

@a.j.a. děkuji no jo teploty na to je odbornice natulaa ta je vždycky těma mejma teplotama posedlá 😀 😀 😀 a pak prd z toho tedy aspoň minulej měsíc prd z toho bylo 😉 necháme se překvapit

koukám danča dnes maká o 106 😀 😀 😀

lichtakova
17. srp 2010

@jahudka80 copak teploty, hlavně, aby byl prcek 😉

veraakubik
17. srp 2010

Diky diky diky..Hned jsem klidnejsi po precteni tvych radek.. 🙂 jeste ze tady jste,jinak by mi bylo krusno a porad bych premyslela a zbytecne se stresovala..

a.j.a.
17. srp 2010

@jahudka80 20.08.2010 je hezké datum 😵 tak to by bylo, aby se ten den něco moooooc pěkného nestalo 😵 😵 😵

pe_t
17. srp 2010

@natulaaa tys to tu psala -ale kdy máte ten den D?

jahudka80
17. srp 2010

@natulaaa vyslovovat to nemusíš, prostě být v pohodě a říct si tak po IVF a jsem těhotná a musím být v klidu aby se miminečka zahnízdily a né si říkat co když to nedopadne 😠 . Víš že je to z velké části o psychice - proč otěhotněj ty co ani nechcou, protože jsou v pohodě a myslej na jiné věci a né na to jestli to dostanou 😉

jahudka80
17. srp 2010

@lichtakova 🙂 jojo asi tak 😉

natulaaa
17. srp 2010

@jahudka80 já vím,ale čím se to blíží,tím větší stach dostávám 😵
@pe_t no my čekáme na výsledky z genetiky,ty by měly být budto v pátek,nebo v pondělí,pak vysadím HA a do tří dnu bych měla dostat ms a 2DC se začíná píchat ,takže budto25.8 nebo 28.8 ,záleží,kdy bude genetika a do kolikati dnu příjde ms 😒 a pak asi 10-14 dní injekce,záleží,jak folikulky porosou a pak punkce a do 5ti dnu ET,no do pulky září by mohlo byt po všem 😒

natulaaa
17. srp 2010

Kde je DANČA dneska 😕 😕 😕 😕 ,budto dneska testla a tresklo to s níí,jak viděla // 😀 😀 😀 ,nebo tak maká,že na nás nemá čas 😕 ?

a.j.a.
17. srp 2010

@natulaaa juj, Natulko, tak to už fakt skoro za dveřmi 😵 chápu tvé obavy a myšlenky, ale prostě musíš myslet na to, že všechno bude tak jak má být a že zrovna vy budete patřit mezi ty, kterým se to hned povede 😵 😵 😵 stejně jako my musíme věřit a doufat, že další těhu už bude v pořádku a nic špatného už se nestane 😵

a.j.a.
17. srp 2010

Jo jo, taky čekám, kde ta Dany je 😕 ? Snad se ukáže než odejdu, jinak si musím počkat do večera 😒

pe_t
17. srp 2010

@natulaaa tak to bude fičák- a v říjnu čárečky 😵
Danča tu bývá brzo 😕

herbie
17. srp 2010

fram podarilo se brzy za to ted se to nejak tahne ale je fakt ze na 1 kdyz jsme se snazili o mimi tak jsme meli sex obden a ted tak 1-2 do tydne 🙄 😅

herbie
17. srp 2010

i nekolikrat za den ehm 🙂

natulaaa
17. srp 2010

@a.j.a. no musíme začít víc věřit,že to prostě tentokát vyjde 😵

mv
17. srp 2010

@natulaaa já vím, ono se to lehce říká, a těžko samo dělá na to špatné nemyslet a myslet jen a jen pozitivně a že to výjde.Ale jiná možnost stejně není...... 🙂

jahudka80
17. srp 2010

@daniela699 nepracuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 🙂 my jsme tadýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

pe_t
17. srp 2010

myslím, že každá už budeme mít v hlavě obavy a strach až budeme těhotný, aby se něco neposralo. Po tom, co máme všechny za sebou to ani nejde se cítit stoprocentně v pohodě a nic si nepřipuštět......spíš jde o to,jak dalece si to člověk pustí ....ale je fakt, že myšlenka je silná 😵

jahudka80
17. srp 2010

@natulaaa ale teplotu si už Danča poznamenala 😀 jsem šmírák 😀 😀 😀

pe_t
17. srp 2010

@jahudka80 poslušně hlásím 2DC - samozřjmě až zítra. Jinak Jahud máte krásnou fotku 🙂

mv
17. srp 2010

@pe_t no přesně, po této zkušenosti si neumím představit, že bych se v těhu oprostila od všech možných blbých strachů.Už teď jsem se klepala, jak blázen, aby bylo vše v pořádku( a to asi nebylo moc dobré...),natož nějakej další pokus.Ch jo.... 😒

pe_t
17. srp 2010

holky jak jsem po revizi čučela na net na ty různé diskuse, tak jsem v jedné četla, jak jedna holčina psala, že má za sebou 6xpotrat. (nepsala, jestli SP, nebo MA), ale to je jedno. Taky ji tam odpovídali, že to snad není možný, že je asi honě silná, že to by už nustáli.....no to já si teda taky nedovedu představit.....to musí být šíííííílený.

daniela699
17. srp 2010

Ahoj holky, ja jsem dneska prisla nejak pozdej do prace. Tak jsem vas chtela nejdriv docist. 🙂
Takze jako na houpacce, vcera uz dobry, a dneska zase totalka. ☹
Natul, mas pravdu, zkusila jsem ten test, protoze si rikam, je to dva dny, tak budto bude videt nejaka zmena nebo nic. Byl to 25 mamatest no a nic. Tak jsem se pak podivala jeste po limitu, a je tam zase jen ten duch. Takze si myslim, ze uz je jasny, ze mam zase tu cystu a vsechno je v haji. Boli me trisla, a to me tusim bolely i minule pri te cyste, a pak jeste v tehu jak se neco zvetsovalo, takze to mi tlaci urcite ta cysta. Teploty mam asi vysoky kvuli tomu zanetu. A mrcha nikde. Ja se holky uz picnu, tohle je fakt uz na me nejak moc. Zitra jdu k te doktorce, ale jak jsem se celkem tesila, tak uz vim, co uslysim, a taky to ze dalsi mesice budou v pr... Proc jsem byla porad nejak zdrava, a kdyz se rozhodnu, tak se vsechno s...e. Fakt se slysim, jak jsem rikala.. jen doufam, ze az se jednou rozhodnu, tak nebudu muset resit, ze to nepujde.... jo a presne to se deje, ze se neco s..e.
Venku je hnusne, a to mi taky nepridava. Ja uz tak nejak prezivam jen ze dne na den, trochu jsem ozila v obdobi kdy jsme se trochu zasnazili, to bylo po nekolika mesicich neco pozitivniho, ale jinak si prijdu furt mimo, jak pod sklenenym poklopem, vsechno jde mimo me, dny ubihaji, ja starnu a miminko nikde. Jak bydlime, tak to jsou novy baraky, takze vsichni maji ty kocarky a maly deti a ja uz to fakt nejak nedavam. Uz nevim co delat, abych z toho nejak utekla, nejlepe utekla od sebe, mam pocit ze se uz musim zblaznit.

daniela699
17. srp 2010

Holky, jste moc hodne, ze na me myslite. Aspon na to nejsem uplne sama, ale zase vam nechci kazit naladu, kazda nejak bojujem, a sily neni nazbyt. 😢 Ja uz asi nemam zadnou. Kdybych aspon byla zdrava a mohla se proste snazit, ale ja vim, ze je zase neco v cudu. Uz se vidim, jak misto dovolene pujdu nakonec do te nemocnice. Ja vim, musim pockat do zitrka na tu kontrolu, ale tak uz nejak vim co uslysim. A taky nechapu proc ta za..a mrcha teda nechce prijit. Nekdy me uz tak napada, jestli to taky nevzdam. Ja vim, snazili jsme se jednou, to bych pochopila kdybych vedela, ze proste bude priste, jenze se bojim, ze zadny priste nebude. Holky ja se moc omlouvam, za takovou depku zase, koukam z okna a jak tam je cim dal hnusnej, tak to na me cim dal vic pada. Co bych tak mela udelat aby me to preslo?

pe_t
17. srp 2010

@daniela699 danulko ☹ kdyby tu byl smajlík obejmutí, tak aspoň tak byh tě objala.....ani nevím co napsat, abych tě nějak povzbudila. Naprosto chápu, jak se teď cítíš......já nevím. Rychle k mudrovi přeléčit a šup na to. Dani a proč myslíš, další měsíce...? Vždyť po vyléčení to je dobrý ne? Já tedy cystu nikdy naštěstí neměla, tak nevím, co to obnáší, proto se tak blbě ptám. Ale to by vám po vyléčení nemělo dělat problémy ne?