Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
17. srp 2010

pet,zatím netrpělivě čekáme na zprávu od breber .




pe_t
17. srp 2010

@fram dává si na čas 😉

breberuska
17. srp 2010

ahojky holky, jsem tu🙂 ženský jak nas...to víte, špitál a jediný doktor na všechno- nicméně jsme se dočkali kontrola dopadla výborně - srdíčko bylo a bilo, jsme 6+4 😀 o tom, jak se mi ulevilo vám asi psát nemusím, že 😔
@fram, jejda, co to čtu...snad zítra dopadne kontorla dobře!!!je to nespravedlicé, furt se něco musí mamlasit ☹

jahudka80
17. srp 2010

@breberuska 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 supéééééér mocinky gratuluji k srdíčku a jen tak dále. 🤐

breberuska
17. srp 2010

Jahud, díky už se těším na tvůj testík!!!! 😉

pe_t
17. srp 2010

@breberuska juchuu 😵

fram
17. srp 2010

@breberuska mám asi předovulační syndrom, ale bijící srdíčko mi vehnalo slzičky do očí, 😅 moc ti to přeju. Nádhera.

meiki
17. srp 2010

ahojky holky, jen sem dneska jen tak rychle nakukla, zkoukla tabulku - diky jahud
bohuzel a bohudik nestiham,mame hodne prace, tak aspon ne neprepadaji depky
helcenka: moooooooc gratuluji k //
danco: ne je to tehu zadna ta skareda cysta, urco, pevne v to verim, drzim palecky, kdyz jsem byla ja tehu ted tak jsem nemohla testit hned, byli jsme na dovci, tak jsem otestila az po tydnu a a ta druha carecka nebyla trikrat silna, duch to nebyl ale carka silna nebyla, tak si jeste testni i zitra
tak zatim ahojky
jahud: jeste jednou diky za tabulku a jak prijde mrcha,cekam ji kazdnym dnem, tak zahlasim a pak huraaaaa na snezenicko ( samo po mrsce :o))
papa holky

breberuska
17. srp 2010

holky, vy jste zlatíčka...děkuju, jsem ráda, že vás mám 😔

meiki
17. srp 2010

breber: super blahopreji

meiki
17. srp 2010

je koukam ze mi tam vklouzla chybicka : hura na snazenicko :o)

leheckova
autor
17. srp 2010

Ahoj holky gratulace Breberušce k srdíčku a Fram myslim na tebe kočko 😉

breberuska
17. srp 2010

@leheckova díky, jak se vám daří? už jste 14týden, to je krása!!!

fram
17. srp 2010

@leheckova júú, lehe, 14tt, jak to rychle utíká 🙂 a jak se s bobíškem máte?

leheckova
autor
17. srp 2010

Breber no jo dnes se mi to asi prehouplo leti to leti už asi cítím i pohyby ale nevim to jiste pry to u druhých deti bývá driv ale už jsem zapomela jaké to je .....za chvili se nenadeju a budou tu vanoce a ja budu chystat postylku a prat vecičky i když kvuli sluničku bych to vyprala ted v zime to pak neschne ale nechci spechat

leheckova
autor
17. srp 2010

Fram ted už lip ale byli dny na zešílení v nedeli jsem trochu mela ruzový výtok ale snad to nic neni protože pak to zmizelo a bylo to nejspis tim že jsem dobrala Ultrogestan v pátek a to najednou a brala jsem 4denne tak mi asi klesla hladina progesteronu....
Mam už asi 3kg nahore uplne se hrozím až vlezu na vahu co tam bude

daniela699
17. srp 2010

Breberus, ted jsem to nasla. Ja to rikala. To je supeeeeeer, ja mam takovou radost. 😀 😀 😀 To je krasa. Fakt mi to zvedlo naladu. 😀 Jezis to je fakt parada. 🙂

daniela699
17. srp 2010

Jeee, Lehe, to bude urcite dobry, urcite to bude jen tim dobranim. 14. tyden, to je uz nadhera, ale leti to teda fakt silene, kdyz to clovek vidi takhle na tech pribyvajicich tydnech. Se nenadejes a budes v pulce. 🙂 Tak at je vsechno porad v poradku. A screening uz mas asi za sebou ze? Ted si nejsem jista.
Ja potrebuju takovou vzpruhu jako vas tehule jako sul. 🙂

leheckova
autor
17. srp 2010

@daniela699 žádný screening mi nedelali????co to je?

breberuska
17. srp 2010

@leheckova genetika na konci 1.triemstru - šíjové projasnění, nosní kůstka a podobně.

leheckova
autor
17. srp 2010

tak to nevim asi nedelali to je utz

daniela699
17. srp 2010

Lehe, jojo, je to podrobny UTZ, kde jsou videt urcite vady lepe, nez treba potom pozdeji. Stoji to tusim kolem 1500, zalezi asi kde. A dela se to tak od od 13 do 14 tydne bych rekla.

daniela699
17. srp 2010

Lehe, ale me muj doktor o tom taky nerekl, vedela jsem to jen od holek, tak jsem si to zjistovala potom sama. Ale je to na tobe, jestli chces jit nebo ne, neni to povinny.

lichtakova
17. srp 2010

@breberuska super super super, hurá hurá, to je skvělý 🙂 🙂 🙂

leheckova
autor
17. srp 2010

me nabízel odber krve kde se zjisti Daunuv syndr.a je tam nejaky UTZ navic a stoji to 1000 ale nedala jsem si to

kopretina82
17. srp 2010

Breber, gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lehe, tyjo, 14tt 😲Mě třeba NT dělal můj dr., ale po předchozí domluvě, takže pokud o tom nemluvil asi Ti to nedělal, ale fakt to není nutný a spousta Dr. to nedělá...Udělají jen triply.
My jdeme zítra na kontrolu, tak pak dám vědět, samo doufám, že bude všechno ok, mimouš sebou mele každou chvilku, tak by to mělo být v pořádku-SNAD...

breberuska
17. srp 2010

lehe, tak to je ono.
kopre, zítra hodně štětíčka, jak se mimiouš mele, tak se má určitě fajn 😉

fram
17. srp 2010

@kopretina82 tak zítra držím palce, to už by mohlo být vidět, jestli půjdete do růžový nebo do modrý 🙂

kopretina82
17. srp 2010

fram, zítra budu držet pěstičky, koukám, že zítra tady bude razie na doktory 😀
A holky ať jsou zítra krásný //.Myslím, že Daniela i Jahud jsou jasný...😵 Dani, já měla mnohem slabšího ducha na 1. testíku, tak u tebe je to jasný úplně, Jahud dávám 99,9%, prostě zítra ať u jsou minimálně 2x //

kopretina82
17. srp 2010

Fram, to možná by bylo vidět, jenže my jsme se domluvili (byla jsem domluvena 😀), že se necháme překvapit...