Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
19. srp 2010

@breberuska neboooj to přejde já u prvního jedla ze začátku jen suchý rohlík a jablko + vitamín babyplan a vodu 😀 😀 😀 a dělala si hlavu jak chudinka poroste když nic nejím, když jsem zhubla 2kg tak jsem šílela 😀 😀 😀 a pak jsem přibírala jedna 2 a vše dohnala 😀 😀 až moc z 58 na 73 😀 ale mimi mělo jen 2400g 😀 😀 😀 jojo maminka hamoun si špeky nechala 😀

jahudka80
19. srp 2010

@natulaaa já jsem to počítala tak pokud je stejná mělo by to přijít zítra 😝 tedy jak by to bylo podle známého českého filmu Jáchyme hoď ho do stroje 😀 😀 😀 zítra je obzvláště ktitický den 😠 a když ho přečkám tak v sobotu ráno testujíííííííííííííí 🙂 . A holky jinak taková náhodička u prvního míma jsem testovala 21.12. 🙂 teď by to bylo 21.8. 🙂 že by??? NO po tom dnešním šoku jsem rači prdelí na zemi 😀 😀 😀 ať tu v sobotu ráno zas nebulím jak želva 😉

jahudka80
19. srp 2010

Tak si tady kecám a kecám a nikdo nikde 😀 😀 😀 jo je to tady jsem se zbláznila 😀 😀 😀 vůalá vůálá 😀 😀 😀 to tu nikdo nenííííí 😅 háááloooooo 😖 já vám neudělám zítra tabulku 😠

fram
19. srp 2010

@jahudka80 já jsem tady, ale za chvíli se chystám do postýlky (bude snaženíčko 😀 ), tak aby mi mm neusnul 😀

rozum
19. srp 2010

Čau Jahu! Jsem tady! Jinak se připojuji k těm, co Ti psaly, že vidí na testu druhou čárku a taky, že ty příznaky odpovídají nebo spíš se podobají těhu. Moc Ti to přeji a zároveň chápu, jak se cítíš. A věř, že mě je, jako kdybych měla testit a čekat co bude, já sama. A tabulku udělej 😅 Zítra budu na Tebe myslet!

natulaaa
19. srp 2010

holky děkuji za vysvětlení,a nedíváte se nááhodou na novu ted 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,

Breber mi bylo taky strašně zle,a jediné co mi pomáhalo byl zázvorový čaj a těhotenské lízátka 😀

breberuska
19. srp 2010

natu, vidíš, na ty lízátka jsem zapomněla, musím na ně zítra do lékárny naběhnout 😉

jahudka80
19. srp 2010

@fram jojo to rychle utíkej 😉 a hlavně ať se kouká snažit a neodflákne to 😀

jahudka80
19. srp 2010

@rozum neboooj tabulka bude. Já teď pracuji, musím ☹ ale korunky jsou potřeba. Zítra to musím nějak vydržet jen nevím zda mám testit??? Nebo až v sobotu jak jsem psala 🙂

jahudka80
19. srp 2010

@natulaaa jojo na NOVU koukáme 😀 😀 😀 😀

natulaaa
19. srp 2010

@jahudka80 je to taková hovadina,ale ti roboi mimina byli dobří 😀 😀 😀 😀

herbie
19. srp 2010

ahoj holky tak jsem vas docetla mame tu zase vedra hnus .... jahudko ja jsem taky na tech testech co jsi tu mela videla tu druhou carku sice hodne slaboulinkou, ale byla tam tak uvidis budu ti drzet palce.....breber jeeeee to mi je lito, ze nic nemuzes snist, ale na druhou stranu asi mimis se ma dobre a dava dobry priznaky tak to ma bejt se vsim vsudy 😉 no natul krati se ti to cejtim v kostech ze budes dalsi tehule urcite jo !!!! ja porad sama doma az do soboty mozna do nedele uvidime tak se mejte krasne preju dobrou noc

rozum
19. srp 2010

@jahudka80 to by mě zajimalo, jak Ty na tom netu vyděláváš 😉 , kdysi jsi psala o korunách... 😕 to testování je ošemetné. Souhlasila jsem s názorem s Natu, že je lepší vědět, to hned, než si dávat falešné naděje. Vím, že je člověk netrpělivý a zvědavý, ale třeba já jsem kdysi testila odpoledne a bylo to takové nijaké, tak si říkám, to neva, testnu ráno, přece jen se má testovat ráno. A tím chci říct, že to je, jak když testuješ dřív, než by jsi to měla dost. Ne, prostě počkat a když máš zpoždění, tak to zkusit, u Tebe bych brala tu sobotu, jelikož to máš v pátek dostat. Stejně by jsis říkala, teda já myslím, páč já to vždycky říkám - proč jsem nepočkala, stejně jsem si tím nepomohla, není nic jasné, naopak jsem ještě z toho víc rozhozená a vím hovno. I když to Tvé čuráňo, je takové podivné 😉

jahudka80
19. srp 2010

@rozum No já to měla dostat už dnes, měla jsem to po 27dnech sem tam 28 a jednou dokonce 29 😀 😀 😀 ale 27 vede to bylo 3x 😉 Ráno počůrám a hotovo 😀 😀 😀 😀 😀 co se s tím budu crcat 😀 😀 😀 😀 No mám brigádu 😉 Vydělávám a jsem za to ráda k tomu rodičáku mám nějakou kačku navíc, tedy spíž jsem vůbec ráda že ty peníze mám páč bychom asi jinak nevyšli, zaplatím si aspoň telefon a něco koupím pro sebe a pro malou 😉

martasl
19. srp 2010

jahud-tak to jsme dvě,který s napětím budou očekávat zítra ms.taky doufám,že nedorazí,ale moc nadějí si nedávám.u tebe to vypadá aspoň nadějně... 😉

rozum
19. srp 2010

@jahudka80 v poho, já jen, že jsem zaregistrovala už pár zmínek o Tvé práci na netu. Tak to je slušná brigáda, když Ti poplatí, to co jsi vyjmenovala a přitom tu můžeš být s náma 🙂 To si někdo umí najít. Jo máš pravdu, když jsi to měla už dostat, tak na nic nečekej a testni. Popřípadně testneš ještě v sobotu. Vždyť za co bychom ty peníze utrácely, když ne za těhotenské testy 😉 . A kdy tak chodíš čůrat, ať vím, zda si mám ráno zapnout počák 🙂

jahudka80
19. srp 2010

@rozum 😉 já bych raděj šla někam na brigádu, ale není hlídání 😉 ale máš pravdu mohu být doma, sedím u pc po očku koukám na TV a vydělávám korunky 😉 tak já se jdu sprchnout a spinkat a koukejte mi držet palečky běda jestli je nebudete mít ráno modré 😀 😀 😀 😀 😀 a ráno jsem tu 😉 až se vyspinkám 😉

rozum
19. srp 2010

@jahudka80 tak jo, takže se vše dozvím až odpo. Tak klidné spaní - pokud to půjde!

jahudka80
20. srp 2010

Holky tak hlásím, že na testu sněhobílo 😠 , a ms se chystá 😠 .
Jinak u nás je krásně tak jdu rozehnat chmury. Jinak jsem po téhle facce co jsem dostala, jako že supr graf 😵 sexík v plodnejch dnech i ovu a nic z toho se nasr..a a vyhodila všechny testy použité co tu byly a jiné už nemám a příští měsíc na to seru neměřím, nepočítám ....
Tak si akorád prosím některá vemte na starost tabulku, nic tak těžkého není prostě se zkopíruje do zápisníku (do bloku) a tam upravi co je potřeba a pak se zas přenese sem 😉 😉

jahudka80
20. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................34DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............30DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................28DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................23DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................21DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................19DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).....................................................................................18DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)............................................................15DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...........................................................................................................14DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..................................................................13DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)............................................................................................................11DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)...............................................................................................10DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal).....................10DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800.........................................................................................8DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel................................................................................4DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................................3DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................................3DC

mv
20. srp 2010

Všem přeji hezký víkend,už je mi trochu lépe a doufám, že se ze své nenálady během něj přenesu.Jedem na celý víkend pryč,nějakej zámek, tůra, spaní v krásném penzionku s vířivkou, tak to by v tom byl čert, aby to neodneslo blbou náladu.
Mějte se krásně a užívejte sluníčka, snad dorazí a nebude se předpověď mýlit. 😵

natulaaa
20. srp 2010

Dobré ránko holky 🙂

Jahud máš foky na přední stránce,když zapneš koníka 😕 😀 ,jinak s tím testem mi to fuur vrtá v hlavě ,říkala jsem to i na emiminu a nechtěli tomu uvěřit,protože ten test byl jasný ,je to fáákt na posrání 😠 😠 😠 😠 ,a máš tam ted uplně sněhobílo jooo? tak že by ti zakolísali homony ??? 😒 😒 😒 ,je mi to záhadou

natulaaa
20. srp 2010

@mv jééé to ti závidíím,to bude náádhera 😵 😵 😵 😵 😵

lucie.krajcarova
20. srp 2010

ahojky, tak u mně taky blbá nálada, odpolko jsme měli jet na návštěvu, ale známá se neozývá.. a mobil na ni nemám 😔 mrzí mě, včera návštěva taky nevyšla.. a my je tak máme rádi ☹

zzzzuuuuzzzziiii
20. srp 2010

dobre ranko holky, tak hadka s manzelem zase zazehnana, na chvilku... to zase byla noc 🙂 Hezky den preji vsem.

natulaaa
20. srp 2010

@lucie.krajcarova jej Luci ale toto nesnáším,když se přece na něčem domluvím,tak aspon zavolám,že to třeba nejde,to je jasné,člověku tam muže něco vlézt,ale mohla aspon zavola ne? 😖 😖 ,nám to taky třeba udělali známi,já chystala jak blbá a pár minut před tím,než měli přijet se v klidu ozvali,že odjeli 😠 😠 příště přijeli,ale oni jsou takoví flegmoši,že toto vubec neřeší noo 😠 😠 😀 ,však nejde o život,no to nejde,ale mě to vytáčí 😀 😀
@zzzzuuuuzzzziiii takže se zatřásla zem jooo 😀 😀

zzzzuuuuzzzziiii
20. srp 2010

@natulaaa 😀 zeme se zatrasla :D
no nedelam si iluze... nebude dlouho trvat a zase nastane nejakej "strasnej" problem a opet bude hadka na svete. musim vymyslet neco k obedu a taky je dneska patek a konci mi dovolena... nejak jsem uplne zapomela na to, ze v pondeli by mohly byt zname vysledky z cito 😖...
vcera jsem taky mela nehodu... krava me kopla a trefila se primo na leve pulky 🙂 mam ji celou fialovou a tak manzel musel foukat 😀
dneska jsem stejne uz 18 DC to je moc, takze trocha nepozornosti si myslim vubec nevadi.

natulaaa
20. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii ježiš vy máte krávy??????????? 😲 😲 😲 😲 😲

zzzzuuuuzzzziiii
20. srp 2010

@natulaaa 😀 jo mame... denne cerstve mlicko k snidani 🙂

a.j.a.
20. srp 2010

Krásné dobré ránko všem 🙂 u nás dneska nádherně slunečno, tak budu pokračovat v mytí oken. Dneska mám poslední uklízecí den, zítra už se mi vrátí malá domů 😵 včera jsem celý den někde lítala, tak jsem nestihla ani nakouknout a večer jsme byly s kámoškou v kině na Počátek. Super film, doporučuji.