Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
23. srp 2010

@angelina987 gratuluju 🙂 Věřím, že i krev bude v pořádku.
dobrou noc všem.

herbie
24. srp 2010

dobre ranko holky jeeeeeeeeee ja jsem nasrana takze mi pritel prileti az ve stredu takze tento mesic mam jasnej nic z toho nebude ani nevite jak me to stve......napsal sms radsi ani jsem neodepisovala je to hnus ☹

natulaaa
24. srp 2010

Dobré ránko 🙂 ,u nás je šíílený vítr a zataženo 😒 😒 a já jsem dneska prd vyspanáá,do pul druhé jsem nespala,muj pejsek fut zvacel,tak jsem prala pelech a pak každou chvíli vytírala podlahu 😒 😒 ,nevím z čeho,nic nejedl 😒 a od té doby byl klid,a ve 4.45 na nás zvonila moje mamka,at je manža hodí na vlakové nádraží,protože jednou do Prahy a od nás z vesnice chtěli na nádaží autobusem,ale ujel jim 😠 ,tak měl manža radost,přijel a za pul hodky mu zvonil budík 😖 ,a já pak usla a ted mě probudila taková bolest břicha,ted mám šíleně bolestivou ms 😕 ,nevím,jestli z té HA,ale je silná a dost bolestivá,doufám,že už to jsou ted moje poslední kramy a další dostanu až za rok 😀
@herbie bože to se ti nedivím,že si tak nasr..a 😔 😔 😔

yfka30
24. srp 2010

Dobré ráno kočky, u nás je taky pěkně hnusně prší a prší. Vypadá to, že léto už asi skončilo 😠 . U nás se spalo naštěstí dobře. za to v 4:45 budíček, nechápu proč to dítě tak brzo vstává, když já chci spát 😝
@natulaaa chudák pejsek, nesnědl něco venku? 😕
@herbie naprosto tě chápu, je to na prd s těma chlapama pryč co? 😠 Ale nesmutní další měsíc to určitě výjde 😵 .
Mě normálnš asi končí mrcha, nějak brzo 😕 . Normálně to mívám 5 dní a teď přes noc čisto, tak třeba se to ještě rozjede. Né že by mi to vadilo, ale příjde mi to divný 🤐

natulaaa
24. srp 2010

@yfka30 jejda,tak brzo ti pcek vstává? 😕 😀 ,to já mám zase silnou ms 😕 a pejsek nene,on je domácí a už včera celý den poléhával ani nechtěl jit sám na zahradu,tak jsem ho pár krát za den vytáhla a šla s ním ale zvacel jen vodu právě,tak bud z hoka měl něco,nevím,ale od té doby klid a ještě chrní 😀 😀

fram
24. srp 2010

Dobré ráno, u nás taky hnusně.
@herbie se nedivím, že jsi nasr... My takhle zmeškali ovulku minulý měsíc a já to obrečela. 🙄
@natulaaa asi máš mrchu hodně, aby sis ji pořádně užila, když je na dlouhou dobu poslední 😀
@yfka30 mě se někdy při mrše stává, že mě 3. den skoro přejde a 4. den se zase rozjede a pak trvá třeba 7 dní. Ale přeju, ať to tak nemáš.
Pádím do práce, přeju všem krásný den.
Kde je daniel? 😕 😕

jahudka80
24. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................38DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................27DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................23DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).....................................................................................22DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)............................................................19DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...........................................................................................................18DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..................................................................17DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)............................................................................................................15DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)...............................................................................................14DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal).....................14DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800........................................................................................12DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel.................................................................................8DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................................7DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit)........................................7DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, calibrum babyplan ).............................................5DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová ).........................................................................................................3DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)................................................................................................................2DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...........................2DC

yfka30
24. srp 2010

@natulaaa je to blázen no 😀 a to tak krásně spával jako mimínko celou noc až do 8 a čím je starší, tím je to horší 😝 . Se nedivím, že pejsek ještě chrní, musí to dospat, tak hlavně, že už je mu dobře 😵 . Nám jenou takhle taky zvracela fena, ale ona do toho měla i průjem, tak jsme s ni jeli na veterinu a tam zjistili, že snědla něco otrávenýho . Zvracela i krev ☹

jahudka80
24. srp 2010

@natulaaa jojo lítání kolem hafana taky znám ☹ když blil tak jsem myslela ,že tam něco přihodím když jsem to uklízela 😖 jojo to bylo samé ukízení chlupy, pochcanej pelech, ....teď mám klid tedy někdy se mi po ní zasteskne, ale malá jí vynahradí jak volovinama tak nepořádkem 😀
@yfka30 v 4:45 to by mě zabilo 😀 Mája vstává tak v 6:30, někdy 7 a když se zadaří tak chrní do 8h 😅 ale to jen někdy vyjímečně.
@herbie to je k naštvání já mám manžu doma furt a i tak jsem vystreslá aby jsme trifili ten správný den, no ono je to asi jedno minulej měsíc jsme trifili jak ovuli tak plodné dny a balo z toho prdlajs 😠 A vysvětluj to kamarádce která si 1x vrzla bylo to tam a hlavně o plodnech dnech ví prd. Takovýhle lidi si myslej, že když se trefíš jsi prostě těhotná 😀 bohužel to tak není. A Herbíí neplánujete nějakou dovču jako že bys věděla že bude zrovna ovulace a krásný týden... 🙂

yfka30
24. srp 2010

@fram ahoj, tak mě by to nevadilo mít týden, stejně je chlap furt v čoudu, hlavně abych to neměla měsíc 😀 😝

yfka30
24. srp 2010

@jahudka80 taky už vypadám jak chodící mrtvola 😝 😀 . To jsem vždycky říkala skorotchýni, že by mě to zabilo vstávat tak brzo, její syn (3roky) se budil v 6 na jídlo a už neusnul a ona vždycky záviděla, že náš se najedl a spal dál klidně i do těch 8. Bejvávalo 😝 😠

herbie
24. srp 2010

to je fakt zavidim tem plodnejm zenskejm ktery si fakt jednou vrznou jeste se jdou pak vycurat a behaj okolo a jsou v tom a mi co drem v ovulce a pocitame kazdej mesic aby jsme se trefili a nic ..... nema cenu se rozcilovat chlapy bych taky nekdy nekam zavrela a nevidela je hodne dlouho jeeeee ten mne dneska vytocil jsem mu fakt radsi ani neodepsala hruza ...... natul doufam, ze bricho ta bolest te brzy prejde holky dik za podporu 😉

lichtakova
24. srp 2010

Ahoj holky, jen kratince vás všecky zdravím, 🙂 prosím prosímpísněte mi, co je nového, já se nějak zas potkávám v práci, achjo, vypadá to, že mi zas začíná období pulpitid a vyblázněnej parodont.chobotů....

lucie.krajcarova
24. srp 2010

Ahojky, přidávám se ke špatné noci, mě budili komáři a horko 😒 ráno zas manžel 😀 ale mrňous mě nechal spát do 7.45, to bylo prima. teď už zas hajá 🙂

yfka30
24. srp 2010

@lucie.krajcarova neprovokuj s mrňousem jo? 😝 😀 . Teda ale je to spáč, Paťula, když se mu zadaří spát do 7, tak dřív jak po obědě neusne 😝 , ale jak vstává tak brzo, tak před 9 už spí 🙂 . Komáři jsou ludry, nás budili předevčírem a malej je celej doštípanej 😠

natulaaa
24. srp 2010

Tak už mi je líp,křeče povolily 😵 ,ale je mi nějak depkovitě 😲 ,jsem u uplně sama,naši jeli do té Prahy a venku hnjusně a tma 🙄 🙄 🙄 ,nejradši bych se zachumlala do deky a nevylezala 🙄 🙄 😀 😀 ,já už se booojim hnusného podzimu 🙄

veraakubik
24. srp 2010

Tak holky-byla jsem na MMB a na neco jsem se tam na jedne diskusi ptala a hadejte kdo tam byl-reagovala-prej ty se mnou nemluvis?Co mas s tel.? Tak jsem to nevydrzela napsala jsem ji to pekne od srdce-at se nad sebou zamysli jak by to bylo prijemny ji,kdyby to bylo naopak,ze moc dobre vi,ze by mimca byly jstejen stary,ze me potrat dost vzal a ono mi pise jak krasny bylo slyset srdicko,jakej byl ult. a bla bla bla a ze uz na to dal nemam nervy..Napsala jsem to ostreji,ale sem se nechci vylejvat-aby jste si o me nemysleli ja nevim co,ale hned je mi lip..
A jak vy se mate?

martasl
24. srp 2010

brzo ráno jsem dělala 10mamates a negativní.i ta kontrolní čárka je slabší a přerušená.nevím,co si o tom mám myslet.dnes na kontrole se doktorka už moc netvářila,že ještě neude ukončovat neschopenku,na kontrolu jdu v pondělí.říkala jsem jí,že jsem ještě nedostla ms,jak dopadl test a jestli by mi nemohla vzít krev na hcg.prej nemůže jedině na gyndě a že to taky není úpkně 100%.a prej to může trvat i 3 týdny,než budu mít pozitivní výsledky,hlavně pokud jsem na začátku.tak absolutně nevím,co teď.zítra odpoledne si zavolám na gyndu a domluvím se s doktorem,co a jak.ach jo,proč musím mít všechno tak komplikovaný,to by nešlo jednoduše??

jdu dočíst

martasl
24. srp 2010

veru-a co ti na to odpověděla??chytla se za hubu??

herbie-teda máš to těžký,jak tak čtu,tak jsi taky věčně sama.to se pak špatně otěhotňuje... 😠 ☹ .to si přítel nemůže dát trochu oddych a věnovat se jen tobě?? 😅

natulaaa
24. srp 2010

@martasl hmm a nebyl ten test vadný,pokud byla i kontrolní divná,tak bych ho nebala v potaz a zkusila další
@veraakubik no já si taky poplakala včera trošku,ale jen chvilku,večer tu přšla moje mamka s něčím a říká mi jééžiš já viděla tu a tu a ona už máá krásnéé bříško,už je šikovnáá a malý prý kope jak hrom a div by se nerozplynula a mluvila o té osobě cco jsem tu už psala,jak řeší postavu a nehty a furt mi volala že co mimi,ale moje máti je fáááákt necitlivá,manža byl uplně vytečoný,jak jinak že.Ale já vím,jak ona vypadá,já ji viděla a nějak mě to nevzalo,ale vzalo mě to,jak ta moje máti mi to líčila a co jako čekala ode mě,že budu stát a usmívat se s ní a rozplývat? 😠 ,fakt mě sere,je to moje mamaka,ale takové věci by mi mohla říkat trochu citlivěji a toto už mi udělala několikrát,ale třeba o někom jinem 😠

natulaaa
24. srp 2010

@herbie
@martasl Herbi to má fáákt těžké 😔 😔 ,Herbi en tvuj je profesionální surfař že?tak to je potom těžké ,sportovci jsou fáákt furt v luftě,,ach joo 🙄 ,ale že to přes ovulku většinou trefí,kdyby přes MS 😒 😒

breberuska
24. srp 2010

ahojky holky, jen nakukuju, neboť jsem si včera tím mytím oken odrovnala záda...bych si fakt vyliskala. dneska ležím jak lemra...
Marti, to je naprostá blbost s tou krví, výsledky jsou do pár hodin bez ohledu na to, kolik HCG máš - laboratoř má stanovený limit detekce, od kterého ta metoda funguje a to budou malé jednoutky HCG v krvi (třeba 5) a je pro rychlost práce jedno, jestli máš HCG 10 a nebo 1000. Jen se vymlouvala....Zavolej na Gyn a uvidíš. Mně to většinou řekli za 2 až 3 hodiny. Ale pochopím, že to někde může trvat den nebo 2, když toho mají hodně.

breberuska
24. srp 2010

Herbi, ten chlap je na zabití, ale jak píše Natul, jestli je to sportovec, tak to je boj...ale nespravedlivý ☹

veraakubik
24. srp 2010

@natulaaa Tak to me taky mrzi-kdyby alespon tyhle reci prispely aby i my jsme byli tehu,ale kdyz jsou k nicemu.. 🤐 No ja ji jeste psala-ona ze to stacilo napsat,ze by to pochopila-ho@no,psala jsem ji to a stejen pokracovala dal..
Jinak ja dneska testla jeste druhaj testik co jsem tady mela a je snehobilej,takze ten vcerejsi byl nejakej ksunt.. 🙄

martasl
24. srp 2010

breber-dík za info.zítra zavolám na tu gyndu,je tam až zítra odpoledne.testovat budu až v pátek ráno.jinak na to kašlu.nechci testovat každej den a ještě víc se deptat. 🙄

natulaaa
24. srp 2010

@breberuska jo jo potřebovala bys pořádně na zadek ,myješ okna,takhle v začátku 😠 😠 😠 😀 😀 ,vykašli se na ně,odpočívej 😉 😉
@veraakubik některén ty testy jsou fáákt haluze 😠 😠 ,no a s tou máti,no co nadělám,ona si to vuuubec neuvědomuje,jak je to citlivé téma,ale neuvědomuje si to proto,že my nemáme mezi sebou ten vztah,že bych za ni přišla a řekla,mami my se snažíme o mimi a nejde to,nebo víš mám strach,že to ivf třeba nevyjde,to já bych se nemohla ji jen tak svěřit 😖 😖 ,ona to prostě nějak nepobírá,a já před ní ani o tom nemluvím típ pádem,takže ani neví,jak je toto téma pro mě citlivé 😢

kopretina82
24. srp 2010

Ahojky...
tak se zas hlásím po delší době...Taky jsme užívali posledních letních předškolkovských dní...takže nějak nestíhám ani dočítat, tak snad je tu všechno ok... 😉
Ale proč hlavně píšu...Jdu se pochlubit-jdeme z kardiologie a další kamínek odpadl-srdíčko vypadá být naprosto v pořádku 😵 Tak jsem nám za odměnu koupila krásnou malinkou čepičku-v zimě bude potřeba, tak ji určitě užijem, už jsem na ni koukala tuhle, ale říkám si, neplaš, vydrž aspoň na to kardio... 😵 😀
Gratuluju všem ke všem kontrolám, Nat, držím palečky, už to máte za pár 😵 a ostatním taky moc držím palečky... 😵
Mějte se báječně, jdem se najíst, dáme odpolední siestu, pak chvilku ven a zase bude večer...
Tak pa, zas nakouknu

zzzzuuuuzzzziiii
24. srp 2010

@martasl pridavam se k breber... kdyz se cekalo, jak to dopadne s nasim mimim tak me doktor posilal na tri odbery a vzdy mi rano v 8 vzali krev a ve 4 uz mel vysledky v PC... takze to urcite jde do par hodin.

a.j.a.
24. srp 2010

Ahoj holky 🙂 u nás hnus, od rána prší 😝 noc jsem měla taky otřesnou, furt jsem se budila 😝 to bude tím dnešním úplňkem 😝
@herbie tak to je pech ☹ to bych určitě taky ořvala ☹ takový zbytečně promrhaný cyklus ☹ tak snad ten příští už vám to určitě vyjde 😵
@yfka30 ježiš, to by mě asi zabilo, kdyby malá vstávala tak brzy 🙄 ještěže to zatím vypadá, že je se spaním po mně 😵 a nemá to jen tím, že teď přes léto bylo venku brzy světlo ? A třeba jak už zase rána budou tmavší, tak se mu bude lépe spát ?
@veraakubik fajn, že jsi jí to měla možnost tak napsat, tak snad už to pochopila a nebude tě více deptat.

a.j.a.
24. srp 2010

@kopretina82 Kopre, super, že další krok k úspěšnému porodu je za tebou 😵 😵 😵 to ti zase určitě odlehlo a člověku se hned zase lépe dýchá.