Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

veraakubik
27. srp 2010

tj jsem to zkousela nafotit,jen teda nevim jestli neco bude videt..posledni testik je ze vcera a ten prvni z utery-taky uz je pekne usmudlanej jak na nej porad cumim..Co znemena po limitu?To je tech 10minut?!Vysledky jsou po 3minutach..

daniela699
27. srp 2010

Vendulko, to je mi moc lito, ze tim musis prochazet. Ja mam daleko mensi veci a jsem z toho taky dost spatna. Tak se moc drz a opatruj se. 🤐

daniela699
27. srp 2010

Jinak dekuju holky za prani na dovcu, jedem tentokrat pro velky uspech opet do Recka. 🙂 Nejak jsem citila, ze se mi nechce letos nic vymyslet a planovat. Ze proste jen potrebuju vypadnout a jeste uzit slunicka, protoze pres to leto jsem kvuli tem samym stresum to nejak prosvihla. Jedeme na Kretu na 12 dni, tak se uz moc tesim. Letime primo z Brna takze to bude takova pohodicka. A kdyz vidim co je ted za oknem, tak se tesim jeste vic. 🙂

jahudka80
27. srp 2010

@martasl já vím jak ti je ☹ mě takhle bylo minulej pátek pro to tady na to seru člověk si dává naděje a hovno z toho 😠

@breberuska to jsem ráda, že hezky rostete jen tak dál 😵 ať nám sem můžeš pak dát nějakou fotečku 😵

@veraakubik sem tam něco vidím, ale víš jak to s těma dušíkama je vyprdni se na dušíky, pokud není čárka tak neplaš obzvlášť když ještě čas na přijití mrchy, člověk je pak zbytečně zklamanej

@helcenka no kdyby byla tak nepíšu ať si veme zuzi tabulku 😒 😉 Hold to páteční zlkamání se mě nějak drží tedy ani né tak zklamání, ale to že zas nevím proč to nejde a jestli zas budu lítat po dr. jako tankrát tak se z mimi můžu rozloučit páč nemohu být pak těhotná někde na podpoře a s pupkem mě asi těžko někdo zaměstná ani bez pupku tu pořádně teď práce není natož s pupkem, a že by nás živil jen manžel no tak to taky nehrozí když ty svině mu po novém roce budou snižovat plat 😠

daniela699
27. srp 2010

Marti, to me moc mrzi. Cloveku to zrovna naladu teda nevylepsi. Sama vim, jak jsem byla zklamana. Mozna ale ze treba jak jsi brala ty leky a ty stresy a bolesti, tak ta ovu opravdu nebyla. Ale ted po tech dobrych vysledcich z citologie a to eeg a tak, se to telo uz hodi do klidu a priste se to urcite povede. 🙂

daniela699
27. srp 2010

Breberus, uff uff uff. 🙂 🙂 🙂 Delas mi jen radost. 🙂 Takze drzim pesti aby to bylo takhle porad. 🙂

lichtakova
27. srp 2010

@natulaaa injekci klidně můžeš, neboj, ta nevadí 😉
@daniela699 nazdar Danííí, jak se máš???

veraakubik
27. srp 2010

@jahudka80 no prave ja sice testim,ale jeste nedelam zadne zavery a spis se mi v hlave toci,ze bude dalsi mesic snazeni..Taky diky tobe-teda tvym testum tady neskacu do stropu,ze se to povedlo,protoze do nedele je jeste porad casu dost..

jahudka80
27. srp 2010

@natulaaa Tobě jsem zapomněla napsat no asi loučím, když budeš chtít tak víš kde mě najdeš, přez skype si můžem písnout. Ale už na to tady nemám nervy 😢 říkat si tak snad další měsíc, při každé cizé ms si říkat chudák holka, ten svět je nespravedlivej, při každé čárce mít naději že je tu další těhulka a šťastná a říkat si tak aspoň někdo když né já , a po tom co to nedopadne si říct no jo přesně jako já taky jsem měla 2// a hovno z toho.Už na to nemám nervy 😖 Mě to pak stašně bere a deptá, říkám si někdo si vrzne a je hned těhotnej a říkám si no to nám se nikdy nestalo..... a pak si říkám buď ráda že máš aspoň ovulaci jsou holky co jsou na tom huř tak nebul. No co dodat hodně štěstíčka ať vám to výjde 😉 budu se těšit na dobré zprávičky 😉

daniela699
27. srp 2010

Herbie, ja jsem tak cetla o tom pritelovi, to je teda na palici. Ono kolikrat to neni nejak jednoduchy ani kdyz je porad doma, ale takhle to musi byt fakt narocny. Uplne mi to bylo lito jak jsi psala, ze jen vzdycky posle sms, ze se navrat odklada. A ty asi nemuzes jet nekam s nim, co? 🙂 Nevim jakou mas praci a tak, ale aby se clovek nezblaznil z toho. 😅

natulaaa
27. srp 2010

@veraakubik no taky nevím nevím,je to slabéé,zasr..i dušící 😠 😠 😠 😠 😠 ,zkus počkat minimálně do neděle 😒 😒
@jahudka80 fááákt,jasně,vím,kde tě najdu,ale já myslela,že sis to pak rozmyslela,když ses vrátila ☹ ☹ ,ale pokud to tak cítíš,tak to udělej,však když ti bude smutno,tak zajdeš 😉 😉
@daniela699 poslala jsem ti zpávu,ale už ve středu,všimla sis 😕 😕 😕 😀 😀

daniela699
27. srp 2010

Holky, tak aspon neco... volala jsem ted doktorce, jak jsem byla na prvnich odberech na to HP. A rikala ze teda vsechno v poradku, ze stitna zlaza v poradku a ty jeji gynekologicky hormony 🙂 pry taky a stery na cytologii taky. 😀 Ulevilo se mi moc. 😀

daniela699
27. srp 2010

Lichti, nooooo - je to ruzny. 🙂 Ted zrovna po tech vysledcich je to celkem nahore. A to i s dvouma opravenyma plombama (mela jsem vypadle kousicky). 🙂 Zubar me prohlidl, a ze teda jako dem na to a jsem 😕 ze jako dneska joooo? A von, no nebudeme cekat dalsi ctyri roky 😔 (tak dlouho mi to trvalo se tam dostat). 🙂 Ale nebolelo to, bylo to rychle, parada. A pak prej, si delal srandu ... tak prijdte, aspon treba po dvou letech. Ze to mam jinak dobry, takze to tak bude stacit. 😀 😀 😀 A na poplatek tam maji normalne keramicky zluty prasatko s cervenyma kytickama. 😀
A co tyyyy? De to? 🙂

daniela699
27. srp 2010

Helci, Natul, moc dekuju za IP, pokusim se co nejdriv odpovedet. Treba vecer jo? At mam trochu klidu, protoze ted uz zas musim makat, je to des. Ale myslim na to. 🙂 Helci, nenapiiiiineeeeej. 🙂 Napiiiiis jakou dobrou zpravu to mas, dobrych zprav neni nikdy dost. 🙂
Tak ja jdu zas chvilku maknout. 😠

lucie.krajcarova
27. srp 2010

@mv ahojky, nemyslím si, že bys od života chtěla tak moc.. neřeknu, kdybys už měla dvě děti. můžeš to udělat tak, že si řekneš, dokdy se budete snažit. no a když to nevyjde, tak jste udělali maximum. možná bys do konce života litovala, že jste to nezkusili...

lucie.krajcarova
27. srp 2010

@breberuska breberuško, gratulace, to prťousek krásně roste!!!! dostane nové kalhoty? 🙂 jo a napíšeš si těhu do profilu?

lucie.krajcarova
27. srp 2010

Martinko, moc mě to mrzí, právě jsem si říkala, že určitě budeš těhu, že netestuješ tak brzy.. veliká škoda...
Jahudko, tak si krásně užij víkend a vzpomeň si někdy na nás..
Veru, moc tam toho nevidím, asi je fakt brzy..
Helcenka, tak jaká dobrá zpráva?

holky, dnes jsem byla akutně u zubařky, bolí mě ta rostoucí osmička, zvlášt v noci mě budí ze spaní. dala mi tam nějaký dren a pomalu se domlouváme na vytažení. tak jsem ráda, že nejsem těhua můžu dostat anestezii!!!!!!! vše špatné pro něco dobré!!

Dani, my v tu dobu taky letíme na dovču, zase na Mallorcu, loni tam bylo skvěle.

helcenka
27. srp 2010

Holky, to je dobrá zpráva, která se ale bohužel netýká mě, tak ji veřejně psát nemůžu. Ale až budu mít nějakou, která se mě bude týkat, tak jí hned napíšu, to je jasný.

Jahudko, to je děs, a ještě to počasí k tomu. To na dobré náladě fakt nepřidá. Já jsem se zase dneska trochu chytla s manžou, ne že by jsem se hádali, to ne. Ale on tady nějakýmu kamarádovi už týden dává dohromady PC, je to starej křáp, máme ho tady každý měsíc, protože se tam něco vždycky po...., jeho děti na něm vyvádí psí kusy, a manža je z toho celej vzteklej, že si ten kámoš myslí, že za tisícovku bude mít počítač jako novej, když už je 10 let starej. A dneska pěkně leje a já potřebovala jet mamce pro švestky, tak jsem oblíkla sebe a Kubíka a ptala jsem se, kdy teda vyrazíme a on za 5 minut, nakonec z toho byla půlhodina a ještě byl protivnej, že musí někam jet, i když to věděl už od středy. Po obědě jel do práce, tak mám klid až do večera.
A pak má být člověk v pohodě a těšit se na mimíska, když mě okolo lidi vytáčí.

Věrko, co to je za ten poslední test, je tam takový podobný duch, jako měla Jahudka. Ale žádné závěry bych nedělala. Holky netestujte před tím, než má přijít MS. Já udělala vždycky první test nejdřív v den vynechání MS, a pak jsem byla ušetřená nějakých dušíků a rovnou jsem věděla, na čem jsem.

martasl
27. srp 2010

veru-jak máš toho posledního dušíka,takovýho jsem měla ráno a prd z toho.raději se moc netěš-ale mooooc bych ti to přála,ještě nějakou těhulku by to tady chtělo.

dani-tak vidíš,že to s tebou není tak špatný 😉 bezva zpráva.

a.j.a.
27. srp 2010

Ahoj holky 🙂 tak už jsem s malou zase zpět doma. U našich bylo fajn a včerejší ZOO úplně super 😎 malá nadšená, i když teda kolikrát jí více než zvířátka zajímaly průlezky a klouzačky 😅 jo, a cukrová vata 😅

Tak jsem vše dočetla a teda zase takové smutné zprávy ☹

@martasl mrzí mě, že nakonec z dušíku nic nebude ☹ a ještě více naprd je, že ani ta MS nikde ☹ tak snad si dá říct a brzy dorazí nebo se aspoň nechá přemluvit tou injekcí.

@veraakubik nějakého dušíka tam sice vidím, ale neviděla bych to moc růžově, pže ani nejde poznat, že by nějak sílil. A to už by asi měl 😕 stejně je to zvláštní, že se někomu dělají takoví dušíci. Já nikdy žádného takového neměla. Buď bílo nebo už silnější //

@jahudka80 to je škoda, že se tě ta deprese pořád tak drží a chceš se stáhnout do ústraní ☹ ale chápu, že to bylo po krásném grafu a duchu na testu velké zklamání, kterého se člověk jen tak nezbaví ☹ tak snad se vnitřně brzy srovnáš a zase se mezi námi ukážeš 😵

a.j.a.
27. srp 2010

@breberuska Breber, gratulace k úspěšné kontrole 😵 😵 😵 člověka to hned nabije pozitivní energií 😵

@vendulak nevidím nic špatného na tom, že se tady vypíšeš ze svého smutku. Každá to občas potřebujeme a od toho tady jsme a je tady to téma 😉 život přece není jen o dobrých zprávách.

@lichtakova tou injekcí, že se v těhu může, jsi mě uklidnila, já se vždycky děsila, že pokud mi nedá injekci, tak zkolabuju 😅 jsem na to strašný posera, radši vydržím nepříjemnou injekci než vrtání bez ní 😕 😅 tak jsem ráda, že vím, že až půjdu v těhu na kontrolu, nemám se čeho bát 🙂

fram
27. srp 2010

ahoj holky,vidím,že dnes nic moc zprávy,
@martasl marti,je mi to mocmoc líto ☹ ☹ , hrozně jsem ti držela palce. Ale máš clostík, takže v dalším cyklu je mnohem větší naděje. Moc ti to přeju.
@daniela699 tak aspoň dobré zprávy z gyndy, když to jinak stojí za h... A ta dovolená....bledá závist 😀
@jahudka80 chápu, jak ti asi je ☹ ale doufám, že bez nás dlouho nevydržíš a ukážeš se aspoň někdy. Chyběla bys tady.
@veraakubik taky bych testování odložila ještě aspoň 5 dní, i když na tom třetím testíku je dušík docela vidět, ale jak už víme,nemusí to nic znamenat. Ale moc ti přeju, ať je při příštím testování pořádná tlustice.
@natulaaa zítra držím palce, ať je pořádná snůška 🙂

fram
27. srp 2010

@vendulak ahoj, dlouho jsi tu nebyla, achjo, taky máš tu cestu k miminku pořádně trnitou, ale jsi ještě mlaďoučká, takže ono to určitě vyjde. A víckrát 🙂
@breberuska gratuluju ke kontrole , mám z vás fakt radost 😵 😵 Kdy si dáš do profilu TP?

natulaaa
27. srp 2010

Jéé ahojte holky 🙂 ,tady to nějak chřadne poslední dobou ☹ ☹ ,nevím co se děje,
@fram moc moc děkuji,snad se něco dere už na povrch,vaječník tlačí a břicho se už nafukuje 😵 😵 ,tak snad tam už něco bude,cítím reakci,tak snad,jinak dneska mi bylo dobře ,uklidila jsem si,umyla koupelnu,ted jsem si oholila čiču 😀 😀 ,at se dr. zítra nezalekne 😀 😀 a ted si ještě udělám nehtíky 😅 ,Zítra vstávám v 5 😲 😲 ,ježiš na to já si nezvyknu snad nikdy,tak brzo vstávat,ale už se těším až přijedem s manžou a zavrtáme se do deky 😵 😵 ,

Tak já se pro dnešek loučím a pište něco 😢 😢 ,já pak nemám co číst 🙄 ,dobrou noc 😉

herbie
27. srp 2010

danielko gratuluju ze je vsechno v poradku......no to mas pravdu, ze je to na hovno kdyz on cestuje, ale musi zivi nas je to jeho prace zase na druhou stranu to ma svoje vyhody ze si odpocinem od sebe a tesime se na sebe vcera akorat volal tak to bylo krasny a zitra v sobotu se vraci skoro po 14 dnech 🙂 jahudko to je skoda, ze se loucis ja ti rozumim obcas mam taky z toho depku, ale na druhou stranu je pekny si o tom z nekym popovidat a poradit se 😉 natul kdyz tak tu budem jenom mi dve si psat nakonec ale semnou tu pocitat muzete.......

daniela699
27. srp 2010

Herbie, tak to urcite, nekdy je takova pauza potreba, jen skoda kdyz to je pres tu ovuli, to pak cloveka akorat mrzi. Nejlepe at jede pryc a to teseni na sebe zurocite v plodnych dnech. 😀

daniela699
27. srp 2010

Holky, tak preji krasny vikend, uzijte si ho co to pujde. My jedem na Slovensko, takze nebudu, ale opatrujte se a snad v nedeli nebo v pondeli vas doctu. Zatim 🤐 🤐 🤐

herbie
28. srp 2010

danielko uzijte si to ... a vrat se v poradku domu 🙂

a.j.a.
28. srp 2010

Dobré ránko holky 🙂

@natulaaa Natulko, myslím na tebe 😵 jsem zvědavá s jakými zprávami přijedeš 😵 doufám, že už se ti v bříšku rýsuje pěkná úroda 😵

@daniela699 juu, Daniel, vy se máte 😵 na Slovensku je krásně. Pak pisni, kde jste byli a jak se vám tam líbilo.

a.j.a.
28. srp 2010

No, my jsme dopo ještě bez taťky, ten dorazí asi až kolem poledne ☹ v po ráno zase frčí pryč, tak to si moc neužijeme ☹ no, ale aspoň dostal dovču na 1.9., kdy jde malá poprvé do školky. A pak možná ještě ve čt a pá, tak si to snad vynahradíme. Příští rok už musíme jet na pořádnou dovču 😵 třeba koncem srpna nebo v září a doufám, že i s miminkem 😵 😵 😵 někam do Maďarských termálů....tam se mi moc líbilo 😵

Zatím s malou snídáme a koukáme na pohádky. Ještě jsme se ani neučesaly 😅