Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
9. zář 2010

natula blahopreju super....jahudka pak hod fotku ty blondyno jedna 😉 😀

natulaaa
9. zář 2010

@leheckova 😵 😵 😵 😵 😵 no budou to nervy teda 🙄 🙄 😵
@jahudka80 Blondýna z Londýna joo 😀 😀 😀 😀 😀 hod fotku jasan 😀

HERBIE,kurník ty si jak fotomodelka,si kočka 😵 😵

Holky všechny co mi přály,moc moc vám děkuju 😵 😵 😵 ,co ta Lucka testila?

meiki
9. zář 2010

ach jo holky, nenavidim duchy, jsem se jeste jednou koukla na ten testik z rana a nasla jsem tam po vetsim hledani ducha
vim jak to tady dopada, takze jsem se rozhodla, ze testnu asi uz v sobotu a kdyz tak jeste zaskocim do lekarny koupit testiky, kdyz porad nedorazi ta

meiki
9. zář 2010

@herbie teda Herbii tobe to ale slusi mooooc

lucie.krajcarova
9. zář 2010

@natulaaa testila, ale nic 🙂 už piju čajík, ať dorazí mrcha!!
jahudka, je to ta nová fotka? máš to moc pěkné, je vidět hezký střih vlasů 🙂

natulaaa
9. zář 2010

@lucie.krajcarova co piješ za čaj ?to existuje? a budeš testit ještě ráno,nebo už to se..š 🙄

lichtakova
9. zář 2010

@herbie taky jsem valila bulvy, jsi fakt super kočka (náš slovenský kamarád pro to má speciální výraz, al eten je fakt otřesnej 😉 )
jinak nazdar holky🙂

petardice
9. zář 2010

Tak jsem teď zapla počítač, celej den jsem byla nějak mimo a koukám, že to nepadlo jen na mě ☹ Lucka v noci skoro vůbec nespala (a tím pádem ani já ne), tlačí se jí ven zoubek, k tomu měla totálně ucpanej nos (nechápu, kde co chytla) a protože usíná s palečkem v puse, nebyla schopná zabrat, protože se furt dusila. Odsát rýmu si nenechala, málem jí chytil amok. Ráno jsme vyrazily do toho mat. centra, ale jak byla unavená z noci a vyšťavená z toho zoubku, nějak jí to nesedlo a průběžně tam celou tu hodinu proplakala a visela buď na mě nebo na prababičce (manžel ji k nám vzal, když jsem zjistila, že budu zůstávat v nemocnici - to jsem ještě myslela, že se podaří těhotenství udržet. No, a bude tu do zítřka, třeba dnes jsem byla vděčná, že tu ještě je a mohla jsem po návratu od doktorky zalézt na chvíli nahoru, zklinit se a věděla jsem, že je o malou postaráno). Před polednem jsem šla k té nové gynekoložce... Mám z ní smíšený pocity, nějak nevím, co si mám myslet. Přijde mi taková "mouchy snězte si mě", i když se možná pletu, ale něčím mi připomíná mou obvoďačku (hodlám ji taky změnit, v podstatě si u ní můžu naordinovat cokoli) a proto jsem z toho taková zmatená. Asi už jsem paranoidní a bojím se, že se zase něco zanedbá nebo podělá 😒 Na druhou stranu si říkám, že u předchozího doktora jsem měla pocit, jak je super (bodejť by ne, když jsem byla až doteď bezproblémový pacient) a nakonec to dopadlo takhle... Navíc jsme se bavily o dalším těhotenství a řekla mi, že při potratu v takhle pokročilém stádiu těhotenství a s komplikacemi (infekce, 2x revize dělohy) se doporučuje počkat toho půl roku, byť je to jen doporučení a přikazovat mi nikdo nic nebude. Když jsem se ptala, co by se stalo, kdybychom se začali snažit dřív, řekla, že bychom se mohli začít snažit třeba už v prosinci (takže to stáhla ze 6 měsíců na 5). Těžko vysvětlovat, že chci mimčo teď a hned a čekat prostě nechci. Děsím se okamžiku, kdy mi moje dvě bývalé kolegyně napíšou, že se jim narodily děti (jedna rodí v říjnu, druhá tuším v listopadu) a vím, že to prostě ořvu. Zatím beru to železo na chudokrevnost + mi doktorka doporučila kys. listovou a Wobenzym (máte s tím některá zkušenosti?).

@natulaaa super! moc držím palečky!!!!

@lucie.krajcarova a nechceš radši s tím čajem ještě chvilku počkat?

@jahudka80 hoď foto 😀

jahudka80
9. zář 2010

no na foto je to prd vidět 😀

jane84
9. zář 2010

@petardice wobenzym vřele doporučuji, v lékárně ti dají kolik tablet chceš, jedna stojí asi 3.50kč. Je to protizánětlivý přípravek, posiluje imunitu.Bere se toho ale víc tablet najednou. mívala jsem vag. záněty a chvíli jsem to brala a byl klid a je to dobrý i jako prevence zánětů, pak se toho bere míň. Mrkni sem http://www.wobenzym.cz/Wobenzym-lek-na-zanety-o...

petardice
9. zář 2010

@jane84 právě proto mi ho doporučila - potratila jsem z důvodu těžkého zánětu plodového vaku. doktorka říkala, že buď přišel zvnějšku nebo byl zánět někde uvnitř těla. a že ten wobenzym posílí imunitu, kde je potřeba. že prý by mi stačila dvoustovka - 3x3 tablety denně. asi se upráškuju k smrti 😀

herbie
9. zář 2010

jahudko dobry mozna by to chtelo jeste jednou pak casem nabarvit aby jsi byla vic blondyna 😀 ale takhle dobry moooc se mi to libi.......holky diky za pochvalu zrovna ted si rikam, ze si musim umejt hlavu ted by jste mne meli videt mam na sobe jeste kalhoty od pyzama a tilko a vlasi 3 dny neumiti hruza mam to mastny jako prase a opar na puse 🙄 venku je krasne tak premyslim co budu delat dneska 🙂

petardice
9. zář 2010

@jahudka80 to sis to promelírovala sama doma, jo? tak to teda smekám! já si tak akorát zvládnu namatlat barevnej šampon na hlavu (sakra, kde se mi berou ty šedivý vlasy v tomhle věku???), toť můj vrchol. ségra nezvládne ani to, zkusila to jednou a pak musela rovnou ke kadeřnici 😀

fram
9. zář 2010

ahoj holky,
tady je to snad zakletý ☹ meiki, jane, martasl, jahud, luci, já - všechny zpožděná mrcha. I když meiki, u tebe je naděje, držím palce, ať nedorazí a v pondělí jsou //.
@natulaaa pět mimineček 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 ani nevím, co napsat, je to krásný a dojemný. A od soboty budou u tebe v pelíšku.

jahudka80
9. zář 2010

@herbie děkuji , no ještě by to chtělo jednou uvidím co stím spáchám 😀 mě zrz neva 😀 😀 horší je oranžová 😀 tu už jsem také měla 😀
@petardice nééé melír mám od kadeřnice , kde jsem byla minulé úterý stříhala mě a dělala melír no a manža chtěl blondýnu, ten melír mu nestačil 😀 tak má zrzku.

Holky dotaz: @herbie tedy ty které se odbarvujete nebolí vás po odbarvení hlava??? Mě bolela minule po melíru a teď taky aso z těch chemikálií ☹ ai nebudu moc bejt blond 😒

jahudka80
9. zář 2010

@fram já ještě né to ti řeknu až v úterý 😀 že je zpožděná 😠 😠

herbie
9. zář 2010

jahudko kdyz jsem se barvila sama tak mi bolela pokazdy snad ale ted uz chodim asi 7 let ke kadernici a tam nic vubec zadny boleni .... bacha kdyby jsi byla tehotna to si nesmis barvit vlasi prvni 4 mesice to ale asi vis 🙂

fram
9. zář 2010

@jahudka80 já měla na mysli tu minulou mrchu,jak pak přišlo to zklamání. A moc přeju, ať má ta další zpoždění nejmíň 9 měsíců 😀 Pěkný vlásky.

natulaaa
9. zář 2010

@fram Děkujii 😵
@herbie já zase slyšela,že je to blbost s tím barvením 😕 😕 a moje kámošky všechny chodí na barvení během těhu 😕 😕
@jahudka80 máš tam kouskama do zrzavá,ale když to budeš opakovat,ak se to podaří uplně néé?,

fram
9. zář 2010

Já myslím, že barva na vlasy miminku uškodit nemůže. Ale nemyslí se spíš, že by se nemělo barvit, protože jsou trošku jinak nastavený hormony a barva nemusí chytit nebo může hodit jiný odstín ?

jahudka80
9. zář 2010

@fram no tahle asi příjde, snažení nevyšlo jak by mělo 😒 😠
@natulaaa no jasně stačí ještě jednou a jsem blond 😉 ale nechám ty vlasy odpočinout píší alespoň 15dní tak já uvidím jak se mi to bude líbit 😉 mozná spíž skočím na melír aby mě to hodně zesvětlila a promelírovala, než zas riskovat další zrz odstín 😀
@herbie jojo děkuji asi to příště nechám na odbornici, jů to ani nevím 4měsíce nebarvit 😒 já si totiž 6let vlasy nebarvila -tedy i při prvním těhu. no tak si budu muset dát pozor, teď tedy asi těhotná nejsem tak je to v poho. Ale musím si na to dát pozor, no uvidím jak to dlouho vydržím být blondýnou 😀 😀 poprvé to bylo ani né 2roky to už je 7let 😀

lucie.krajcarova
9. zář 2010

@natulaaa psala Pe_t, že šalvějový čaj, mám tu zásobu šalvěje, tak to zkouším dvakrát denně. testit už nebudu, když i ten duch za hodinu zmizel.
@natulaaa taky jsem slyšela, že barvení vlasů v těhu nevadí, nic nebylo prokázáno.
@herbie a co v té Americe děláš? jestli teda nejsem moc zvědavá.
Jahůdka, mě se to líbí. a je to barva nebo šampon? jo asi barva, když tě to bolelo. příště klidně světlejší 🙂

jahudka80
9. zář 2010

@lucie.krajcarova světlejší už není tohle byl ten nejsvetlejší odstím super blond 😀

jahudka80
9. zář 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to vám musím napsat manža kouká na nějakou píčov..na prima cool a tak nějaká kreslená postavička říká : dítě? co že? to myslíš tu plešatou opici? Když jsem porodila musela jsem si hodit korunou zda si nechám jeho nebo placentu 😀 😀 😀 je to hnusný ale mě to táák rozesmálo 😀 😀 😀 😀

fram
9. zář 2010

@jahudka80 😀 😀 😀 😀 😀

herbie
9. zář 2010

chodim tu k dobre kadernici a ta prave mi rikala ze mne nechce 4 mes videt kdyz budu tehotna a slysela jsem ze to jsou chemikalie sami ktery vlastne ti jdou do kuze kdyz se barvi hlava a nevim ale tak mozna by to mohlo ublizit nejak miminku a barva asi taky nechiti tak jak ma co ja vim......lucko jsem tu uz 9 let a ted jsem doma jako natulka takova zena v domacnosti delam vsechno okolo co je potreba ale hlavne zase koncem rijna odlitame na hawaii na pet mesicu byla jsem tam i minulej rok kvuli priteli vis hodne cestuje a je to jeho prace takze jsme pul roku tady v californii pul roku na hawaii no praci zatim nemam zadnou je to na prd mit praci na pul roku ☹

herbie
9. zář 2010

jinak jahudko jsi sikovna ja kdyz jsem si barvila sama vlasi tak mi pritel pomahal a pak druhej den jsem supala ke kadernici musel mi to celi predelat 🙂

lucie.krajcarova
9. zář 2010

@herbie tak to jo, jen je škoda, že ti přítel odjíždí na tak dlouho pryč... teda sexy domácí hospodyně 😀

natulaaa
9. zář 2010

Holky já vím,že se to říká o tom barvení,ale co vím,tak všechny kámošky chodííí 😕 😕 ,nevím ,jen vím,podle mamky,že si nebarvila vlasy během ms,že barva prý nechytá 😕 ,mi se to nikd nezdálo,ale říkala ji to holička,tak si pak vyberte,třeba to má souvislost,já fakt nevím,vím,že se o tom vedou diskuze 😖

Holky já se loučím po dnešek,dobrou noc 🙂 a hezké sníky 🙂

lucie.krajcarova
9. zář 2010

@natulaaa o tom nechytání barvy jsem taky zaslechla, totéž je při menzes. já si dávám jen barevný šampon, ale fakt mi jednou nechytl, když jsem to měla.