Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

mv
14. zář 2010

Tak já teda vůbec nestíhám dočítat.V práci to nejde a doma nějak taky nestíhám.Co je tu nového?
Pokud se pamatujuu, tak Natul by už měla mít bobísky u sebe, tak držím palce.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Do konce týdne jsem hodně v práci, pak se balíme na dovču( upřímně řečeno se nám ani mně ani manžovi moc nechce, sama nevím proč...) a pak se už nebudeme muset hlídat.Už aby to bylo, takhle mě to fakt neba... 😀
do konce roku se stejně nezadaří a pak už by mohly být výsledky genetiky a buněčné imunity, tak uvidíme, co dál....
Z různých důvodů nějak poslední týdny ustupuju od původně zamýšleného IVF na jaře, tak nevím...

Tak se mějte moc hezky a doufám, že se brzy objeví nějaká nová těhule( kromě Natul, ta to má za pár...) 😵 😵
teda jestli už nějaká není a já o ni nedočítáním nevím. 😉

fram
14. zář 2010

@daniela699 užij si krásně dovolenou 🙂 🙂 Blednu závistí 😀 😀

fram
14. zář 2010

@mv Tobě taky krásnou dovolenou, hlavně si ji užijte a nemysli na plodění, ať se hlava trošku pročistí 😉

mv
14. zář 2010

@fram děkuji, letíme až příští čtvrtek,ale asi moc nestihnu sem chodit a číst do té doby.

Hned po revizi jsem na nic jiného nemyslela, než že musím zase určitě otěhotnět, ale s postupem času to nějak beru, že to není alfa a omega našeho dalšího života.Prostě se buď zadaří, nebo nám bude fajn i dále ve třech.Nechci to hrotit za každou cenu, obzvlášť, když jsou zdravotní problémy na má i manželově straně.A je mi na světě hned lépe s tímto postojem 😉 🙂

a.j.a.
14. zář 2010

Ahoj holky 🙂 dnešek nějak utekl. Dopo jsme byly s malou doma a odpo jsme měly službu v herně. Ale nic moc, pže malá docela bekala kvůli všemu ☹ musela jsem jít na schůzky do školky, tak mi ji do herny vzala kámoška, co slouží se mnou a malá z toho byla rozhozená. Přestože jí zná a často býváme společně. Ona prostě od té doby, co začala chodit do školky, špatně snáší, když s ní nejsem ☹ dokonce ani na cvičení nechce chodit, pže to je bez maminek ☹ ach jo, tak snad se to brzy zlepší a trošku se beze mne otrká. No jo no, co bych chtěla, když jsem s ní furt sama, že 🙄

@natulaaa Natulko, přeji všechno NEJ k dnešnímu svátku a doufám, že ten NEJ dárek sis nadělila v sobotu sama 😵

a.j.a.
14. zář 2010

@daniela699 @mv holky, já vám tak tu dovču závidím 😵 my letos žádnou nestihli, pže manža musel být furt v práci, tak doufám, že si to vynahradíme v zimě a pak příští rok v létě 😵

natulaaa
14. zář 2010

Holky moje jste zlatéé,moc moc vám děkuji za všechnoooo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martasl
14. zář 2010

Natul-taky přreju všechno nej k svátku,ale hlavně přeju,ať se mimískům u tebe líbí a držej se jako klíšťata 😉 .A jak ti je a kde vůbec dneska jsi??

martasl
14. zář 2010

jééé,tady jsi 😀

a.j.a.
14. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii super doktor. Člověk se pak hned lépe cítí a má zase naději, že všechno bude v pořádku 😵 tak snad tě dá rychle dokupy, ať se můžeš těšit ze // 😵 i když třeba se nečekaně zadařilo už teď 😀

a.j.a.
14. zář 2010

@leheckova Lehe, gratulace k úspěšným testům 😵 to ti muselo odlehnout, co ? Taky se jich bojim bojim, až jednou zase půjdu 😖 ale tak musím doufat, že tentokrát už bude vše ok.

fram
14. zář 2010

@natulaaa taky gratulace k svátku. Dáreček už máš v bříšku 🙂 Jak se cítíš? Je to už psychicky lepší?
Holky, breber tady dlouho nebyla. Doufám, že se jí i miminku daří dobře.

natulaaa
14. zář 2010

jen aby ten dáeček nebyly kramy 😖 😖 😖 ,to by byl dáreček 😠 😠 😀 ,holky já mám velké ms bolesti od včera a dneska stupnují 😖 ,já vážně nevěřím,ted po těch bolesech už fákt néé 😖

a.j.a.
14. zář 2010

@natulaaa Natul, fuj fuj, co jsou to za řeči 😠 žádné takové, MUSÍŠ myslet pozitivně nebo si to negativní fakt přivoláš!!! Nikdy není nic ztraceno, víš, že naděje umírá poslední.

fram
14. zář 2010

@natulaaa asi nemám žádnou útěchu, protože bát se stejně budeš. Ale jsi ještě mladá a děti mít budeš - to nejsou jen řeči pro útěchu, to je prostej fakt. Pevně věřím, že ti to vyšlo už teď, ale kdyby náhodou ne, maminka jednou budeš a pak uvidíš, že všechno tohle trápení stálo za to.

martasl
14. zář 2010

natul-to je to uhnizďováná a zavrtávání.to víš,dvě děti potřebujou super pelech.tak se nediv,že to cejtíš. 🙂

jahudka80
14. zář 2010

@natulaaa koukej být trochu pozitivní 😠 miminka nechtěj negativní maminku 😒 chtějí mít klídeček aby mohly hezky růst 🙂

herbie
15. zář 2010

natul nestresuj......moje kamaradka v cesku taky byla na tom co ty a potom zakroku je to normalni hrozne ji bolelo bricho jak na mrchu byla u doktora stim a je to prej normalni ted ma 8 mes holcicku

natulaaa
15. zář 2010

Holky vy jste na mě tak hodnéé,moc vám děkuju 😔 😔 ,musíme vydržet,nic jiného mi nezbývá,ubíjí mě to ale ,ale co už nadělám 😖 😖 😖

jahudka80
15. zář 2010

Ahoj holky 😉 u nás je zas hnusně 😠 a mrcha taky nikde 😠 kde se zas courá 😖 to by se člověk z toho pos.... že neotěhotní jako mávnutím kouzelného proutku mi je jasné, ale proč mi aspoň ms nechodí tak jak chodila ☹ jestli příjde až v pátek tak mám zas po testech dělají se 2den a v sobotu mi nikdo krev neveme 😢

jahudka80
15. zář 2010

@natulaaa čekej čekej a neboj dobře to dopadne , cítím to 😉 hlavně se nestresuj nějakejma bolestma břicha, odpočívej 😉

natulaaa
15. zář 2010

Jahud jediné co mě tošku dodalo pozitivního myšlení jsou moje psa,ty mám jako v ohni,mám dojem,že mě pálí,že jsou horké a o bolesti ani nemluvím 😒 ,ale ony mě bolely od te injekce hcg co jsem si píchala minulou sobotu,to už je nějakých 12dní,ale včera mě začala bolet o 100% víc,ale co pak já vím,to všechno mužou byt zbytky těch homonu co jsem brala,ted si dávám jen gel,možná i ten to muže dělat 😖 ,no říkám nervy to jsou

pe_t
15. zář 2010

Dobre ranko 🙂
@natulaaa vem si nějakou pěknou knížku, lehni si do pelechu a nech je bobišky pěkně zavrtávat. Nebo počkej, jak ti to kopáním za 5 měs.vrátí mamulo jedna 😉 😀 . Nechej těm broučkům klid na utvoření pelíšku 🙂

herbie
15. zář 2010

jo natul neboj vsechno je ok ..... opravdu si pamatuju jak mi ta kamaradka psala ze ji hrozne boli bricho jako na mrchu ze nemuze ani chodit mela taky po tom zakroku a vsechno dopadlo dobre......takze se neboj 🙂

helcenka
15. zář 2010

Hezké ráno všem,
i když u nás je zataženo a bude asi pršet. Tak jsem malýho odvedla do školky, dneska tam bude poprvé i na oběd no a pak půjdeme zase až příští týden. Těch 5 dní v měsíci je takový divný.

@natulaaa - jen pěkně odpočívej, žádný stres. A taky pěkně papej, ať máš sílu a dokud můžeš, protože dvojčátka dají mamině pěkně zabrat a ty jsi myslím psala, že bys nějaké to kilo navíc potřebovala. 😉
Já se taky snažím myslet pozitivně a řekla bych, že to už docela zvládám. Teda až do včerejška. Protože dneska už začínám nějak vyšilovat z té zítřejší kontroly. Půjdu na kontrolní UTZ, jak mimi roste. Co mě ale utěšuje, je fakt, že rýmu jsem docela zvládla, dneska je mi už líp a nic jiného se mi nerozjelo. Jenom mě od včerejška bolí podbřišek a to docela dost, tak snad to nic neznamená. Jdu zase až v 16,30, to je hrůza, to by se snad ani nemělo dělat, objednávat na takovou pozdní hodinu. To aby se člověk klepal celý den. Pěkně ráno v 8, to se nestihnu ani rozkoukat a už bych to měla za sebou.

Dneska už na Koníka nepolezu, protože bych roznášela špatnou náladu.

meiki
15. zář 2010

ahoj holky, omlouvam se ale nedocitam, opravdu na me vlezla nemoc - nejaka strevni chripka, takze jen hlasim ,
jsem 2DC - alespon si muzu vzit prasky
tak zatim se tu mejte, Natu drzim palecky
pa, jdu zalehnout

jahudka80
15. zář 2010

@helcenka jak je to s tou školkou kámoška psala že tam může být 4h denně, ale to né asi každý den když bereš rodičák že ne???

zzzzuuuuzzzziiii
15. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800....................................................................34DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).....29DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan )........................................................................................27DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 24DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................24DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...24DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )...................................................................................19DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................18DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................14DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...11DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................11DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................10DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................8DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................5DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................4DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................3DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................3DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................2DC

zzzzuuuuzzzziiii
15. zář 2010

Ahoj holky, tak daniel a jahudka jsou na rade... nechci vas davat holky dolu...
Ja mam porad pozitivni ovulacni test... uz treti den. dneska uz je carecka slabsi, ale jak jsem to rekla manzelovi, tak od pondelka nedelame nic jineho nez miminko... 🙂 uz me vsechno boli.
Vcera jsem si volala k doktorovi a behem mesice me to vysetreni udelaji, dostal me tam, jinak bych cekala do poloviny prosince... takze asi tak.

pe_t
15. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii tak to budeš za dva tydny testit co? 😉