Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
21. zář 2010

@meiki přesně.nic bych už neriskovala.

@endie držíme ji všichni palce. taky jsem zvědavá, snad ji to vyjde.

meiki
21. zář 2010

vsichni ji to tu moooooc preje
natulko, jestli to tu ctes, tak se nam ozvy

pe_t
21. zář 2010

natulka je na emiminu ☹

meiki
21. zář 2010

@pe_t jdu ji tam najit 😀

meiki
21. zář 2010

nebo vis kde na emiminu ji hledat? ma stejny nick?

meiki
21. zář 2010

tak na emimino uz nelezu, tak spatnou naladu mi to udelalo, ze tohle teda ne

pe_t
21. zář 2010

@meiki jejda - kde se pohybovala? 😒 Jo nick má natulaa stejný....

pe_t
21. zář 2010

@meiki teda myslela jsem - ses pohybovala 😀 jako že ti to udělalo tak špatnou naladu... 😒

zzzzuuuuzzzziiii
21. zář 2010

staci dat do vyhledavace jmeno natulla a najdete ji...

natulaaa
21. zář 2010

Holky já se omlouvám,že jsem nepřispívala,bohužel včera došla ms,tak mě prosím nelitujte,já vím,že to myslíte dobře,mi je ale kupodivu dobře.já s tím byla smířená od ET co nám d, řekl,že ty embryjka nejsou nejlepší.Ted jsem volala s paní doktorkou z repomedy,bylo slyšet na jejím hlase,že je ji to líto,byla moc hodná ,až mě rozbulelaona a né ms 😀 ,ale dohodli jsme se,že tím,že jsem měla vše v pořádku a snášela celou stimulku bez bolesti a potíží a vaječník nemám taky zvětšený,tak na další měsíčky mužu začít znovu 😵 😵 .juchuuuuuuuuu,tak jsem fakt štastná,ted jdu na mojžíšovku ještě a manža papka vitamínky 😀 ,dr, říkala,že nám udělají ještě nějaké testíky 😵 ,protože ty embrijka se trošku zastavili ve vývoji,tak díky tomu nam uděla testy,tak na jednu stranu sklamání a na druhou stranu jsem i štastná,že mužem jit znovu ,Moc se vám omlouvám,že jsem tu nebyla 🤐 🤐

breberuska
21. zář 2010

@natulaaa přeju kopu štěstí do toho dalšího a určitě vítězného boje 😉

meiki
21. zář 2010

@natulaaa jeeee natulko vubec se neomlouvej, ted jsem tady mela kamaradku a zrovna jsem ji rikala, ze obcas mam naladu takovou, ze hazu mrtviho brouka, ze jsem rada, ze jsem sama doma, ze nemam naladu se jako moc bavit.

dobre litovat Te nebudu 😉 a s tim jak pises, ze jsi tak nejak byla smirena, tak ja sice ted taky testila kazdy den, ale nejak jsem ani druhou carku necekala a pak prisla MS a ja byla ve finale aji rada, ze dorazila ( byla to 3 po revizi) - prisla trochu ve zpozdeni, nez jsem ji ja cekala, takze si ted myslim, ze uz se telo uplne srovnalo a ted to bude snad na pohodu. Navic jsem dostala strevni chripajzlu a aspon jsem si mohla vzit nejake prasky, kdybych byla tehu, tak bych se tech prasku ani netkla

meiki
21. zář 2010

@pe_t ani se neptej, ani to tu nebudu zminovat, uz se mi to ani nechce vybavovat, to aby jsi se cele tehu jen trasla strachem co kde jak muze prijit aby se neco nestalo s miminkem koncim s lezenim na nejake blogy, jen sem a na albicka, jinam proste zakaz, si tehu chci krasne uzivat a ne se celych 9 mesicu bat, ze se neco muze po

meiki
21. zář 2010

@natulaaa se ted pozitivne naladime uz od zacatku 😀 😎 😎 😎

a.j.a.
21. zář 2010

Ahoj holky 🙂 u nás dneska slunečno, ale větrno. Dopo jsme byly s malou v herně, měly jsme poradu ohledně páteční akce Loučení s létem 🙂 budeme s malou a ještě kámoškou a jejím prckem obsluhovat skákací hrad, tak snad to zvládne a nikam mi nebude chtít zdrhnout.

@meiki koukám, že máme stejně staré děti 🙂 Klárka je 5.12. 🙂 taky se mi nechce nastupovat do práce a malou dávat hned na celé dny do školky. Chuděrka moje malá je hotová z dopoledne 5 dní v měsíci. Navíc bysme se měli v létě stěhovat, takže by to bylo jen na půl roku, a to mi přijde fakt na hlavu.

meiki
21. zář 2010

@a.j.a. ja bych Viktorka musela dat do jeslicek, no uvidime, ja to nevidim az tak spatne 😀 , pristi tyden skocim za svoji pani doktorkou a zkusim se s ni domluvit, jestli by mi eventuelne teda napsala neschopenku na ty 2 mesice, kdyz by to bylo potreba, abych teda eventulne mohla do skoly nastoupit az od pololeti, alespon ja si myslim, ze by to bylo lepsi pro zaky, ze by cele pololeti oznamkoval a ohodnotil jeden ucitel a ja bych eventuelne nastoupila az pak, ale stale hodne doufam, ze to nebude pravda - ten nastup do skoly 😎 , no a pak do jeslicek se poptat a oznamit to i vedeni ve skole, stesti preje pripravenym, tak mu pujdeme naproti, tento mesic nic s manzelem nepodcenime a snazeni bude az ta ms nedorazi 😀 a ona nedorazi 😉 takze budu hlasit 😀 😀 😀

jahudka80
21. zář 2010

Ahoj holky, tak jsem opět dnes očistila 2kg hub 😀 odpoledne je budu vařit a zamrazovat.
@meiki na emimino taky ne 😖 😠 hrůůůza tady je to lepší 😵 už jsem na vás zvyklá 🙂
@a.j.a. o školce mi ani nemluv, Mája je na mě zavislá že to tam probulí a mě to bude rvát srdce, chci otěhotnět aby mohla být se mnou ještě třeba rok doma když by tam nechtěla být ☹ ale to že chci neznamené že otěhotním.
dnes jsem nějak bez nálady ani ty houbičky mě nerozveselily ☹ no mám před ovulkou a mám depku 😠 ☹ což je divný depka je vždy až týden po ovuli ☹ .Asi je to kvůli tomu bytu nakonec jsme se rozhodli zůstat, sice bychom měli koruny k dobru, ale takovejch přidělanech starostí, že to za to nestojí, tak vánoce budem trávit v našem bytečku 😵 Ráda bych už opravdu šťastné a veselé (ale to asi tady každá z nás) ale je to jen na přírodě, (a né na Ježíškovi) hold někomu nadělí někomu né ☹

jahudka80
21. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii zuzínku zas ti nefunguje odkaz na grafík (nemáš tam mezeru 😀 )

a.j.a.
21. zář 2010

@meiki jsem to napsala špatně, ne stejně staré, ale skoro stejné datum 🙂 jen o rok od sebe. A ty máš tedy rodičák jen na ty dva roky ? A jesličky máš někde kousek ? U nás je to právě tragédie, jesle až na opačném konci města, takže tak hodinové cestování, což teda by mě kleplo a chuděra malá, kterou bych musela tahat ráno z postele. Už tak, kdybych šla do práce, musela by vstávat v šest 🙄 takže ne ne ne, v prosinci budu těhotná doma na nemocenské 😵 a Klárka bude chodit jen na dopo do školky.

meiki
21. zář 2010

@a.j.a. jeslicky sice jsou az na druhe strane mesta, ale u prace, takze by to byla pohoda, pristi tyden skocim a vse to obeham, ale mam takovy pocit, fakt proste nevim proc, jsem dneska proste dobre nalade, ze to nebude treba 😉
kdybych takhle naladena byla cely mesic 😎 😀 😀 😀 , tak by to byla pohoda 😀

meiki
21. zář 2010

dnesnim dnem jsem zacala pit malinik, aby ze me byl slimacek nebo prejdu na ten grepovy dzus, kolik by tak melo stacit, aby byl slimak? 😉

a.j.a.
21. zář 2010

@jahudka80 malá na mě taky docela dost visí. Manžel jezdí domů jen na víkendy, takže je celé dny jen se mnou. Sice pořád někam chodíme a často jsme v herničce, takže jsem myslela, že jí to pomůže se zadaptovat ve školce. Ale teda nepomohlo 😒 ale aspoň pomáhá, že s ní ve třídě je sousedčin kluk a ještě jedna holčička z herničky. Já, pokud všechno dopadne, jak má, tak bych šla v prosinci na nemocenskou a Klárku bych vodila na dopo do školky. Nechci, ať čumákuje se mnou doma, pže tam je to pro ni lepší, mají tam program, za těch pět dní už pochytila i básničku a písničku, takže co doma se mnou, že. Jen prostě bude ten začátek krušný, opět budu psychicky v háji, ale doufám, že si brzy zvykne a nakonec bude ráda, že tam chodí 😕

a.j.a.
21. zář 2010

@meiki tak aspoň tak, to máš dobré. My máme jesle na opačné straně než bydlíme a než pracuju. Takže docela na pytel 😝 školku mám naštěstí u baráku. Tak aspoň něco k dobru.

Já si taky myslím, že nakonec nebudete jesle potřebovat 😵

Myslíš kolik toho maliníku pít ? Mě stačil jeden větší hrnek denně.

a.j.a.
21. zář 2010

@natulaaa Natul, druhé šance bývají úspěšnější 😵 takže teď jste to měli jen jako rozjezd, ať víte, co vás čeká a nemine a příště už to bude naostro s pozitivním výsledkem 😵 😵 😵 chápu dobře, podle toho co píšeš, že už v listopadu bys mohla znovu jít ?? Nebo to vyjde až na prosinec ? Krásné // pod stromeček 😵 ?

lichtakova
21. zář 2010

@natulaaa to jsem ráda, že to tak bereš, třeba bys stejně byla vystresovaná,m když ti řekli, že to není úplně ok, jak by ny tom byli, bohuželk to má úspěšnost jen 30%.... hlavně, že se můžete hned pustit do dalších akcí

meiki
21. zář 2010

no a jeste me ted napadlo, ze bych treba kdyby nahodou se ani v listopadu nezadarilo, ze bych se zasla poradit za gynekologem, ze by treba podle utz poradil, kdy se opravdu snazit

a.j.a.
21. zář 2010

Holky, a co je na tom emiminu takového hrozného ?

a.j.a.
21. zář 2010

@meiki podle utz uvidí velikost folikulu. Ale to jít tak asi víckrát pokud nevíš, kdy je ovulka nebo těsně před, aby ti potvrdil tu velikost. Pamatuju, že naposled mi řekl, že na pravém vaječníku mám 19,7mm velký folikul a mám počítat, že do dvou dní bude ovulka. Ne že bych tam šla cíleně kvůli tomu, pže vím, kdy mívám ovulku, ale náhodou mi to tak vyšlo.

natulaaa
21. zář 2010

@a.j.a. Už koncem října 😵 😵 😵 ,jinak děkuji holky,

a.j.a.
21. zář 2010

@natulaaa jeje, tak to je za chvilku 😵 tak hlavně, ať vám pohlídají ten růst vajíček. Aby pak zase dr neměl připomínky, že to není extra kvalita 🙄