Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
21. říj 2010

@jahudka80 blbej den, ale máš práci, to je fajn ne??? držím palečky malé, ať už nezvrací.

helcenka
21. říj 2010

@mv - to jste ještě žabaři, ten co nám autí prodával, tak říkal, že má už 33 auto a rozhodně není poslední 😀
Jinak my jsme taky do megana prvních pár let nic neinvestovali - teda kromě výměny oleje a možná nějaké žárovky. Manža taky říkal, že když vyjedeme ze vrat s novým autem, tak už ztrácí na hodnotě. Jenže my ho máme "jenom" za nákupní cenu, tak jsme do toho šli. Je to trochu ze námosti, no.

meiki
21. říj 2010

ahojky holky, preji pekny vecer

jahud: super blahopreji k praci
Zuzi: drzim palecky aby to bylo dobry
jani? tak at to zitra das
helcenka: tak at se vam v auticku dobre jezdi

holky co rozum? mela mit tento tyden tu kontrolu, ze? Ach jo, jak asi dopadla

mv
21. říj 2010

@lucie.krajcarova jak jinak... 😉
Ale po odmlce by to měl být Espace a to je moje srdeční záležitost. 😵 Je v něm jak v obýváčku, tak ani neremcám.Ono by mi to ani nebylo nic platné.... 😀 A ještě k tomu dodal, že tam by se vešel kočárek i pro dvojčata... 😀

@helcenka nedávno jsem manžu prosila, aby to spočetl, kolik jsme jich už měli a když po chvíli říkal, že už ví o 19,tak jsem ho radši zarazila....
My na tom byli podobně, takže jsme i po půl roce vlastně to nové prodali ještě s výdělkem... 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
22. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................39DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................27 DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................21DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................20DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................20DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...20DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................15DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................15DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................14DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................11DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..............................................................................11DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 8DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.b)... 6DC

zzzzuuuuzzzziiii
22. říj 2010

Ahoj holky, tak brisko trochu poboliva, malinko spinim, ale jinak dobry... tak snad...

pe_t
22. říj 2010

dobré ranko
@zzzzuuuuzzzziiii jééé zuzi to vypadá dobře 😉 Pobolívalo tě i včera po té biopsii, nebo ne?

pe_t
22. říj 2010

@pe_t ted čtu, že zhruba 6-7 den vajíčko doputuje a cca kolem 10 se už zahnizďuje. Tak jestli byla ovulka kole 10DC, tam by to mohlo ono 😉 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
22. říj 2010

@pe_t peti ahoj... ja uz se nechci moc pozorovat... tohle pobolivani a spineni bude z toho zakroku, me jinak nic neni. Bolelo, ale az doma, mela jsem mit klidovy rezim, ale musela jsem jeste par veci udelat venku a pak poklidit doma a lehnout jsem si sla az v 9 hodin, takze to moc klidovy rezim nebyl, tak asi proto.
Ja bych strasne chtela mit tam ty dve carecky... ale nevím proc mam takovy skepticky nazor na to... i kdyz jsme se tolik snazili, co kdyz jsem treba tu ovulku vubec nemela? hlenik byl ze zacatku, myslim kolem toho 11 DC, ale co kdyz se mi to jen zdalo... nevim no, nechci byt zase zklamana...
A co ty?

jahudka80
22. říj 2010

ahoj holky tak jsem ráda že jsem se z toho vyspala. 😉 Je mi dobře, léky jsem odnesla k dr. a ona mě objednala na endokrinologii, napsala vyšetření sekundární sterility 😒 ☹ (co já vím co to je, ale nezní to hezky 😠 ) a prolaktin 43,9 😖
Zítra jdu ráno do práce a tak jdu teď navařit na dva dny 😉

daniela699
22. říj 2010

Dobre dopoledne holky,

ja jsem taky na @rozum moc myslela, ale neozvala se a tim ze uz neni v tabulce, tak je to bohuzel jasny. Uplne se mi z toho chce brecet. 😢 Jako by to jednou nestacilo. ☹ Rozum moc ti drzim palce, at to co nejlepe zvladnes a aby ti co nejdriv bylo o neco lepe, i kdyz ted si to clovek asi tezko dokaze predstavit. Ach jo. Drz se.

martasl
22. říj 2010

zzzzuuuuzzzziiii -já si taky myslím,že to bude k tomu zákroku.ale ber to z té lepší stránky,teď už bude všechno ok a další snaženíčko bude s čistým štítem a hlavně bez stresu,aby miminko něco neohrozilo.a ty budeš samozřejmě ve věčím klidu a pohodě.a zadaří se,neboj 😉 🙂

jahudko-a kolik je normální hodnota prolaktinu??jojo,endokrinologii známe jak svoje boty 😅 .tak ať se ti v práci líbí a jsi spokojená a hlavně oni s tebou 🙂 😉

danielko-taky na rozum moc myslím,ale doufám,že není nic ztraceno.třeba jen potřebuje trochu klidu.je to děsný,tolik strachu a nejistoty.snad se nám brzo ozve.

lucie.krajcarova
22. říj 2010

jejku, rozum není v tabulce... ozvi se, kočko...
martasl, sarykbrok, jak dlouhý máte cyklus? asi mě za chvíli doženete 🙂
my včera sexíkovali a pak mi malinko tekla krev, ale doteď se nic nerozběhlo..

lucie.krajcarova
22. říj 2010

co se děje, že nikdo nepíše???

jane84
22. říj 2010

Ahoj holky, dneska jsem byla celý den v Brně, zkouška snad dobrý, hlavně abych měla napsanou tu gramatiku, té moc neholduju. Výsledky budou až v pondělí 😠
vůbec jsem si nevšimla, že rozum už není v tabulce. Zzzzzuuuuuuzzzzziiiii napsali si o to nebo je to omylem? Je mi to moc líto.
@lucie.krajcarova kdy hodláš zase testovat? vypadáš docela nadějně

jane84
22. říj 2010

@jahudka80 jsem ráda, že ti je líp a těšíš se do práce. Myslím, že sekundární sterilita je neplodnost po jednom dítěti, ale čím je způsobená, to nevím

fram
22. říj 2010

Ahoj holky,
tady je nějak mrtvo 😕
@martasl manža měří 188cm, takže jsem vedle něho trpaslík, ale v posteli nám to fakt neva 😀
@jahudka80 ať se ti zítra v práci líbí
Taky jsem myslela na rozum, ale nevšimla jsem si , že už není v tabulce ☹ Snad nám napíše, jak to vypadá.

lucie.krajcarova
22. říj 2010

@jane84 super, že jsi zvládla zkoušku, určo jsi ti dala 🙂
když tak testnu v neděli.. no a když nic, taksi počkám do středy už na utz.

jane84
22. říj 2010

@fram ještě u vás probíhá snaženíčko? nebo toho máte plné zuby? 😀

anavirez
22. říj 2010

ahoj holky,
@lucie.krajcarova jsem zvedava uplne jak nase adus, jak dopadnou tvoje testovani
@jane84 drzim pesti🙂

nestacim vas moc docitat, uz bych se rada ocitla v tabulce, ale stale nic. dnes mam priserne krece v nohach ani magnosolv nezabral. asi za to muze i ma vaha, tak se snazim zdraveji jist a trochu se hybat. jde to pomalu, ale dnes jsem na vaze videla o kilo mene. povzbudilo me to.
v pondeli jedu do prace ohledne smlouvy, jsem zvedava co na me pripravili, mam s nimi totiz smlouvu na dobu neurcitou a zkusebni dobu jsem uz mela. na netu jsem nasla, ze je blbost mit dve zkusebni doby, tak jen doufam,ze se budu umet prosadit. slecna misto me byla ve zkusebni dobe a pry s ni nebyli spokojeni. uvidim jak obstojim ja. prijdu na jine myslenky.snad.:-)
preji vam prijemny plodny 🙂vecer🙂

sarykbrok
22. říj 2010

@lucie.krajcarova já nějak nestíhám pročítat a už vůbec pak psát. Koukám u tebe je to hodně napínavé, držim palečky 🙂 . Já budu tento víkend jak na trní, cyklus mám docela pravidelný 28-30dní, tak se po víkendu uvidí. Pobolívá mě břicho a mám pořád mírně zvýšenou teplotu, ale test zatim negativní (sice se tam malilinko po delší době něco objeví, ale je to skoro neviditelný dušík - těch už bylo) a ve středu jsem malinko zašpinila, ale od té doby vůbec nic. V něděli se taky testnu, tak uvidíme????? 🙂

lucie.krajcarova
22. říj 2010

@sarykbrok teda, závidím, jak krátký máš cyklus 🙂 aspoň víš, kdy testovat. u mně se to po potratu hodně rozhodilo, nejdřív 20 dní, pak 36 a teď 39????

sarykbrok
22. říj 2010

@lucie.krajcarova taky jsem z toho měla strach, že se tou revizí všechno rozhodí, ale zatim ťuk ťuk jede to jak má. Jen mě pobolívá břicho, to jsem před tim skoro neznala. Tak snad se ti to srovná a nebo ????? 🙂 🙂 🙂 🙂 Co na to MUDr.?

fram
22. říj 2010

@jane84 dnes si asi dáme první den pauzu, mm má nějakou střevní chřipku, nebo co ☹ Ale už by se nám stejně nechtělo a myslím, že je po ovulce. Ale užili jsme si to hezky 😉 , o víkendu ještě pojistíme, než mm opět odjede.

lucie.krajcarova
22. říj 2010

@sarykbrok no říkala, že mi může píchnout injekci na vyvolání. ale na srovnání cyklu to není. když tak zkusím zas kontryhelový čaj.

@fram tak snad je dobře zaseto!!

a.j.a.
22. říj 2010

Ahoj holky 🙂 doma frmol, tak jsem nějak net zanedbávala 😒 navíc malé hrozí operace, tak jsem z toho taková špatná a neměla jsem náladu vůbec na komunikaci ☹ chudák druhátko si to se mnou pěkně vyžírá, tak snad mu nějak neubližuju. Zatím stále statečně hudbu místo, abych přibírala. Tak jsem z toho naštvaná. To je tím zasr.. stresem 😝 a přitom se snažím pořád něco jíst. Tak nevím, no. V út mě čeká NT screening, tak jsem zvědavá. Snad bude všechno ok.

Teda a co ta Rozum ? Jsem na ni ve čt myslela.

@fram vidím, že se snažíte o 106 😀 to je dobře, držím pěsti 😵

@jahudka80 super s tou prací. Floristka, to budeš mít krásnou voňavou práci 😵

jane84
22. říj 2010

@a.j.a. jej doufám, že to není nic vážného a Klárce se daří dobře ☹ vůbec ti ty starosti nezávidím

a.j.a.
22. říj 2010

@jane84 jo, tak to bohužel ještě nevím. 2.11. nás čeká ráno kožní, ať na to mrkne, pak hned plastika, ať rozhodnou, co dál a podle toho uvidíme. Ale dětská říkala, že si myslí, že na 90% ji čeká operace. Tak se už teď děsím anestezie a pobytu v nemocnici. No, a taky výsledku operace 😕 ale můj vnitřní pocit říká, že to bude ok. Tak mu bud věřit. Ale jsem z toho prostě špatná, každý večer lezu ubrečená do postele a snažím se na to nemyslet. Ani si teď nemůžu pořádně užívat svého vytouženého a pomalu vymodleného těhotenství 😒 ach jo.

lucie.krajcarova
22. říj 2010

@a.j.a. to je mi moc líto, že Klárka musí na operaci.. s čím vlastně? takhle malým dětem by se to nemělo stávat. a doufám, že i ty jsi v pořádku. a až po nt screeningu si dáš těhu do profilu?

a.j.a.
22. říj 2010

@lucie.krajcarova má od malička na hrudníčku bulku a ta jí teď natekla a zčervenala. Jako kdyby se zanítila. Dětská dle odhadu říkala cysta nebo fibrom. Tož uvidíme, co se z toho vyklube. Ale tvrdila, že určitě ne nic špatného.

Jo jo, po NT screeningu, když bude vše ok 😕 tak už s tím vyjdu do světa 😵 😵 😵 už se na ty tt těším 😵