Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
23. říj 2010

@a.j.a. no chteli jsme velkeho k domecku, aby hlidal, manzel byva casto vecer pryc a ja mam strach, tak proto tak velkeho pejska, kdyby bylo uplne jen na me, brala bych brazilskou filu, ale to bych se trochu bala kvuli detem

tak uz asi dlouho salatek nevydrzi

meiki
23. říj 2010

@jane84 my koukame na faktor strachu, ale asi bych nikdy nic takoveho, co jedi tam nesnedla, ale asi manzelovi by se to taky libilo, takova hra na preziti

a.j.a.
23. říj 2010

@meiki známí mají ritchbeka nacpaného v 3+1 😕 což teda nevím nevím, dle mého chudák pes. K baráku to samože chápu, taky bych si tam představovala nějakého většího psa. Fila je taky dobrá kobylka 😀 😵

meiki
23. říj 2010

@a.j.a. jj, rodice meli, pejska filu a byl moc hodny uzasny pejsek, milovala jsem ho, tak nejak to zacalo jako muj pejsek, taky jsem ho pojmenovala ja - Ares, milacek uz bohuzel neni, chvilku po narozeni nase Viktorka, musel Aresek na operaci, tam zjistili obrovsky nador a temer se zivotem neslucitelny . zil by, ale trapil by se, takze uz ho neprobouzeli, nasi si hned poridili jineho bafana, taky takoveho konika - anatola - anatolsky pastevecky pes, tentokrat fenku , je nadherna a moc hodna, teda jen k rodine 😉
ono ma ritchbeky docela dost lidi doma, je to tak 50 na 50 domaci azahradni pesan

a.j.a.
23. říj 2010

@meiki aha, takže Fila je srdcová záležitost 😵 ale tak mi se jako pes taky líbí. Anatol mi vůbec nic neříká.

Ono spousta lidí má větší psy doma. Ale já bych to teda nechtěla, větší pes by měl spíše patřit na zahradu, k baráku. Ale tak je to každého věc a rozhodnutí, že.

jane84
23. říj 2010

kdepak je Fram dneska, snad nemá taky střevní virózu jako manžel, i když při jejich snažení bych se ani nedivila, kdyby to od něj chytla 😀

rozum
23. říj 2010

Čau puseny moje,
takže jak jste si všimly, tak nejsem nahoře a nebudu ani dole, pač budu za 4 měsíce těhule 😵 . No ve středu kontrola UZ nedopadl dobře, dr, mě řekla, ať si dám půl roku pauzu a jím vitamíny,jelikož i když jsem s tím počítala, jsem byla uřvaná a nemohla ani mluvit, tak jsem si jen v duchu řekla, že co jsem asi půl roku žrala, mluvila sice o kyselině listové, ale to v tom Femibionu je. Takže v pátek revize. Nebrečela jem, od toho čtvrtka, což mě překvapilo. Asi je to tím, že jednak jsme si tím už prošli a taky , že nás upozorňovali, že se to nevyvíjí dobře. V pátek mě ani muž neodporovázel ke dveřím, jak minule - nepotřebovala jsem. Tam v poho ten stacionář je bombasticky a ten přístup taky. Byl tam známý anesteziolog, takže to byo fajn, a já ty narkózy tak miluji. Dr. řekla, že toho nedrmlečka vzali na histologii, tak jsem zvědavá. A krvácela jsem jen ten jeden den, což mě překvapilo,jelikož mám dojem, že minule to bylo víc dnů.
Jinak můj dr, když jsem se ho ptla, v čem je chyby, mé špatné prostřdí, špatné spermie, řekl, že to může být cokoliv, ale že se to stává a že se něco dělá až po třetím zamlklém, což jsem řekla, že bych byla ráda, kdyby se mě vzaly testy už teď, tak řekl, že jak příjdu na kontrolu, tak se domluvíme. hergot oni jsou fakt děsní, to mám čekat až do dalšího třetího a pak odběry - hergot 😠
Řekli jsme si s MM, že žádné jak minule 6ti nedělí, pouze 14 dnů, žádné jak minule 5 měsíců pauza, 3 měsíce a prd, děláme vše jak se má a toto. Takže jsem si den před výkonem dala víno, po výkonu jsme si taky otevřeli víno, já si dla kolu a kávu, jelikož jsem to nepila, když jsem byla těhu a takt o bude až do osudného dne.
Jinak taky nechápu, podle UZ jsem byla 7 týden, ale oni pořád, to vypočítávají podle datumu prvního dne poslední menstruace, což bych byla nějaký 10 týden, ale neberou v potaz, že týden menzes, pak než ovulace, no nechápu ty jejich počty. Tak to je vše. Cítím se fakticky dobře i můj muž, spíš jsme byli nasraní než zklamaní, samo, jak jsem Vám psala poprvé, že to nevypadá dobře, tak jsme si oba dva pobrečeli, ale teď poho. Takže bojovat, bojovat. Jdu chrnět a už se těším, až Vás dočtu.
Manža si dá sprchu, tak já začnu číst a pak budu odepisovat a gratulovat, doufá, že jsou tady samé dobré zprávy, ale beru si papír, abych Vám pak mohla psát, určo bych to zapoměla.



rozum
23. říj 2010

Tolik překlepů, no jde vidět, že nemám už pauzu

jane84
23. říj 2010

@rozum můžu napsat jen jedno. Obdivuju tvou statečnost a odhodlání bojovat. Máš super manžela, který tě jak je vidět hodně podporuje. Budu držet palce, aby vám oběma toto odhodlání vydrželo a vaše snažení bylo co nejdřív úspěšné

lucie.krajcarova
23. říj 2010

@helcenka Heli, gratulace, teda letí to!!! už 15tt 🙂

lucie.krajcarova
23. říj 2010

@rozum hezky jsi to napsala, jsem moc ráda, že to tak bereš. Hlavně je prima, že ses ozvala, aspoň nebudou žádné dohady. držím palce ať to vyjde co nejdřív. a máš pravdu, na co dlouho čekat! jen úplně nerozumím těm 4 měsícům? jinak já teď taky nic neberu, femigard mi došel, a na žádný prášky nemám náladu.

rozum
23. říj 2010

@jane84 jé děkuji, hned jsem to přečetla mužíkovi
@lucie.krajcarova no že si dáme 3 měsíce pauzu a pak natvrdo 😵 😵 😵

lucie.krajcarova
23. říj 2010

@rozum možná i míň ne? my si dali jen 2 🙂)

lucie.krajcarova
23. říj 2010

@rozum jo ještě jsem chtěla napsat, že těhotenské týdny se berou od 1. dne menzes.. takže teoreticky první dva týdny ještě žena není těhotná. ale tak to je. embryo je vlastně o 2 týdny mladší. a i když se odhaduje věk podle utz, když to podle menzes nevychází, tak se odpočítává 14 dní dřív.

rozum
23. říj 2010

@lucie.krajcarova nenaváděj! Mám strach, ž i kdyby se to povedlo, tak od doktorů dostanu. U nás se totiž nosí těch 5 měsíců 😠

rozum
23. říj 2010

@lucie.krajcarova no jo, ale když jsou dohady, ohledně srdeční akce, tak říkají, že by mělo být, jelikož vypočítali právě o těch 14 dnů dopřdu, a přitom ten bobek je mladšší. Teď jsem si uvědomila, že je to první den, co mě nebylo ráno špatně 😒

rozum
23. říj 2010

@lucie.krajcarova jdu na kutě, poplkneme zítra. Dobrou

lucie.krajcarova
23. říj 2010

@rozum no jak myslíš, já jsem po velkém potratu, a takhle dlouho čekat nebudu. leda by v tom bylo něco jiného. prostě tělo si s tím poradí. no možná jsi taky měla zpožděnou ovulaci, to jsem měla u Martínka taky... je to možné. tak papa a dobrou.

mv
24. říj 2010

@rozum jsi opravdu moc statečná a moc držím palce do dalších bojů. 😉
S těma vyšetřeníma to bohužel většinou tak je,řeší se to až po 3.MA, ale dost záleží i na tom, jak je člověk neodbytnej.Většinou, když se člověk nechá odbýt, tak nic a když si to prosadí a trvá na tom, tak to udělají i dříve.

Ještě mi k tomu mému zkrácení cyklu napadlo, jestli to nemohl způsobit ten Femigard, co měsíc beru.Tenhle doberu, ale pak už na to vše kašlu.Budu jít jen Femibion a konec.Stejně je to k prdu.

@lucie.krajcarova jak vy jste se vůbec rozhodli nakonec s mimčem?Psala jsi, že vybíráš jesle pro malého, půjdeš do práce?

lucie.krajcarova
24. říj 2010

@mv ahojky všem, no koukám po jeslích, protože když nic, tak v dubnu jdu do práce. Musím být i na to připravená. no a dnes jsem si dělala test a zase nic. tak to už je snad nějaká hormonální porucha..

meiki
24. říj 2010

ahojky holky

@rozum holky uz to tady vsechno napsali, jsi moooc statecna a libi se mi tvoje bojova nalada, moc drzim palecky, aby Ti nalada vydrzela a vse se nakonec v dobre obrati a za 4 mesice jsi tehulka, hodne stesticka

zzzzuuuuzzzziiii
24. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................40DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................28 DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................26DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................22DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................21DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................21DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...21DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................16DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................16DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................15DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..13DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................12DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..............................................................................12DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 9DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.b)... 7DC

zzzzuuuuzzzziiii
24. říj 2010

AHoj holky, tak tady s vama dneska snidam... jsem sama doma, manzel pracuje, venku je hnusne, obed je navareny od vcera, tak premyslim, co delat...

zzzzuuuuzzzziiii
24. říj 2010

@lucie.krajcarova Luci to je divne, nechala bych si poradit od doktorky, musi ti to prece pomoci nejak srovnat, tohle neni mozne...

lucie.krajcarova
24. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii jj už jsem domluvená, jak jsem tam byla ve středu, tak říkala, že když nebude menzes, ať přijdu zase ve středu. tak si aspoň nechám píchnout vyvolávačku..

fram
24. říj 2010

Ahoj holky,
@a.j.a. s Klárkou mě to moc mrzí, musí to být hrozné nervy, držím palce, ať to co nejlépe ustojíte
@lichtakova tak jsi se odhodlala k výpovědi, gratuluju a moc přeju, ať jsi na novém místě spokojená 🙂
@helcenka veliká gratulace, to už je pořádnej kusanec miminka 😉 jen tak dál.
@jane84 my včera slavili taťkovu 60-ku a taky jsem myslela na to, jak mohl dostat dárek nejkrásnější ☹ Moc děkuju za držení palců, ale i vy jste se poctivě snažili a to by bylo, aby to nevyšlo 🙂
@jahudka80 ahoj květinářko a snažilko 😀

fram
24. říj 2010

@rozum ☹ ☹ moc mě to mrzí a jsem ráda, že jsi tak statečná a bereš to takhle. Hlavní je,že máš i oporu v chlapovi. Přála bych ti, aby vám našli nějakou banální příčinu, která jde bez problémů řešit a další těhu už bylo v pohodě.

breberuska
24. říj 2010

@rozum mrzí mně, že to tak dopadlo, držím palce do dalšího boje 😉 jsi moc statčná a je super, že máš takového skvělého manžu!!
@lucie.krajcarova luci jak to tak čtu, tak ta tvoje mrcha je pěkná mrcha!!doufám, že Dr ve středu řekne, že už nepřijde 🙂

breberuska
24. říj 2010

@a.j.a. přeju ať je malá zase jako rybička a máte to brzo za sebou!!!držím palce...
@lichtakova @jahudka80 holky, tak ať se vám v těch nových prácích líbí a brzo z nich šupajdíte na mateřskou 😀

jahudka80
24. říj 2010

holčenky nemám čas každé odepisovat jen jed¨m to prolétla,.... musím jít vařit všem moc moc děkuji,... koukala jsem na grafík Vendulky tentokrát to vypadá opravdu hezky, že by??? 🙂
@vendulak 🙂 vendulko máš hezký grafík, 😉 že by konečně fungovalo vše tak jak má?? Ukaž se tu 😉