Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

mv
4. lis 2010

já vím, že bych to neměla číst.Jsem četla na emiminu nějaké příspěvky k IVF a stačilo zajet na jeden článek a smutnej odkaz byl tu.A pak už jsem se od toho nedokázala odtrhnout. ☹ 😠
Nechápu, kde v sobě některé holky berou tolik životní síly...

@martasl já mám tu výhodu, že syn talentovanej na nic není, jinak by mě asi kleplo v rozhodování. 😀 Jemu je úplně šumák, kam půjde.Sám chtěl jen něco s počítačema, takže je spokojenej s výběrem mým.Teď hlavně aby ho vzali.
Dnes mě zase vytočil 😠 , nechali si celá třída kromě 2 holek napařit 5 ze zemáku, nenamáhali se udělat domácí úkol.
Prostě děsní frajírci.Já bych nemohla být učitelkou, bych je přizabila a šla sedět.... 😀

martasl
4. lis 2010

mv-tak to máš fajn,že se synátor přizpůsobí.já pořád brouzdám na netu a zjišťuju fot.školy a už mě z toho hrabe.koukala jsem na učební plán ostatních škol a matiku mají všude taky jen v 1 a 2 roč.tak ty učební osnovy asi budou v pořádku. 😅 .že jsme si s těma fotkama vůbec začali.... 😖

fram
4. lis 2010

Ahoj holky,
@martasl tééda, ty máš šikovnou holku 😕 po kom má ten talent?
@mv teprve dnes jsem nakoukla do albíčka a moc vám to tam sluší. Syn je fakt sexy a to nejsem na zajíčky 😀 😀 Mimochodem, ty vypadáš na 25 😉

fram
4. lis 2010

@kopretina82 to je super, že jste s miminkem v pořádku. A neboj, zvládneš obě děti. Ono ti totiž nic jinýho nezbyde 😉 a půjde to, uvidíš. Z Dominika bude pyšnej velkej brácha a bude pomáhat.
@jane84 to máš se synovečkem dobrou průpravu na svoje děti 🙂
@jahudka80 s tím bytem - to je teda síla. To věřím, že máš nervy v pr.... 😠

jane84
4. lis 2010

@fram nevím jestli průpravu. Spíš popravu. Kvůli němu nestíhám vůbec nic, měla bych dělat diplomku a vůbec jsem na to od minulého týdne nešáhla. Nemluvě o tom, že jsem nebyla vůbec tento týden ve škole, protože by ho neměl kdo hlídat.
Jsem z něho hodně unavená, protože se ho snažím učit mluvit, ona se mu moc nevěnuje, je to vyloženě vidět, moc nám ve 2,5 letech nemluví. Tak dělám, co se dá. Jen naučit ho jít si umýt ruce před jídlem nebo když se vrátíme domů, umýt ráno obličej, to byla dřina, protože pak stačí pár dní u ní nebo u jejích rodičů a je to v pr... Jako na podzim by měl jít do školky, nechce si sám sundat tepláky, na nočník teda chodí, ale špatně mluví. Já mu sice rozumím, ale nikdo jinej, protože s ním nejsou pořád. Nezná barvy, žádné říkanky, nic. Já bych mu tak chtěla pomoct, ale pořád kvůli němu odkládám školu. Nerada bych na to doplatila. Taky jak jsem unavená mám pocit, že až budu mít vlastní, tak všechny nápady, co mám u něj už nepřijdou

jahudka80
4. lis 2010

@martasl ☹ už jsem z tojho zdeptaná, než dostala prachy tak byla jak mílius, vše se dá zařídíme, uděláme, a nakonec prd už týden mi slibuje 2klíč od bytu a taky klíče od schránky nám ještě nedala. V bytě jsou 3 radiátory, všechny na 5 a když jsem na ně dnes šáhla taky byli všechny studené 😠 a jako jestli mají topení nastavené na 18C tak to se madam asi posrala né??? To tam jako budu s 2letou dcerou mrznout?? Ach jo 😢
@kopretina82 neboj zvládneš to, já si kolikrát také říkám když malá zlobí jak čert ,že už snad ani 2dítko nechci 😀 😀 😀 , děti jsou krásná věc ,ale dokáží rodiče táááák vytočit. Ale neboj řekni si zvládli to jiní zvládnu to také, a koukám že to letí viď už máš 3/4 těhu.za sebou jé to tak letí 🙂
@jane84 😀 😀 😀 jojo Mája dnes taky chtěla pohádku a nešel proud, rozčilovala se a zapínala tv div nerozmáčkla ovladač 😀 😀 😀

jahudka80
4. lis 2010

@fram ☹ 😠 jo a to ještě teď volal manžel s tou paní co to má od nás kupovat tak samo že KB nestačí že dluh zaplatila ,ale až jí smažou z solusu (nebo jak se to jmenuje) a pak jí daj tu hypotéku,ale to může trvat i 2-3měsíce, tak nám nezbyde nic něž jim to na 3měs pronajmout a doufat, že to pak koupěj, atedy že jim to hlavně schválej tu hyp. Už jsem fakt na prášky a ještě mu dnes říká že to chce řešit paní až v prosinci (tak to se vůbec pos......) my máme jako 2 měsíce platit 2 byty??? vždyť už nemáme peníze a jako dávat za bydlení 23tisíc. tedy fakt paráda, už jsem na pokraji sil.Večer příjdu z práce a dělala jsem práci u pc, ale chytli mě záda a tak na to 2 dny kašlu a zas se mi to tam naschromáždí, že se z toho o víkendu pos.. ☹ 😠

fram
4. lis 2010

Jani, takovou úžasnou tetu jako jsi ty by měli pozlatit. Ale máš to teda těžký.
Jahud, to je šílený, jak se to na vás valí 😕 Přeju hodně síly, abyste to zmákli, já bych se asi zbláznila.

lichtakova
4. lis 2010

Ahoj holky
@jane84 teda to je fakt děsivý, já bych se s nima asi moc nemohla bavit....
@fram ahoj píďalko, tak co, jak se daří?

fram
4. lis 2010

@lichtakova ahoj, mrcha jede naplno, tak už se těším až skončí. A jak ty? Předpokládám, že to máš podobně 🙂

lichtakova
4. lis 2010

@fram u mě též.... 😒

fram
4. lis 2010

@lichtakova tak třeba za měsíc budeme spolu testovat 😉

lichtakova
4. lis 2010

@fram berušenko, kéž by.. 🙂 aspoň tobě // 😵

fram
4. lis 2010

@lichtakova ne jen mě, oboum 😉

lichtakova
4. lis 2010

@fram no to jasně, ale ty už přece jen stojíš ve frontě dýl, ale bylo by to super 😵
já tento měsíc už ani nemám proveru, tak se spíš budu děsit, abych nemusela na pigáro

fram
4. lis 2010

@lichtakova já se zase děsím,že mm nebude doma ve správnou chvíli a promeškáme ovulku. To je hrozný,jak je to složitý zasít semínko 😕 😅

lichtakova
4. lis 2010

@fram to teda jo...ten můj sice doma je, ale když je takhle ve stresu, tak je to fakt problém ho k něčemu přimět...hmmm, tak je to blbý

lucie.krajcarova
4. lis 2010

@jahudka80 teda, zas taková pohroma, kdy vám to skončí? je mi to fakt moc líto. víš co, dnes na vás budu myslet. třeba to malinko pomůže, vyšlu pozitivní energii..
tak my zapracovali včera, dnes není doma, tak asi zítra. no v pondělí jedem k našim do ostravy, a tam asi bude ovulka... no nevím, kdy ji přesně mám. třeba se posune ke konci cyklu, až se po 13 dnech vrátíme k manželovi. jen nás tam s malým odveze a pak zas pojede...

herbie
4. lis 2010

ahoj holky jahudko to je mi lito ach jo to jsou starosti vid 🙄 fram no teda? to je v prdeli s tou mrchou ted se nam to nejak zaseklo zatim nikdo nenahlasil // ? jinak dneska jsme se vratili domu po tydnu tak jsem 1 na internetu jenom jsem vas rychle precetla......meli jsme se moc hezky pocasi nam pralo ale v utery jsme dostali spatnou zpravu ze nas kamarad umrel ( a jinak jeho manzelka je 8 mesicu tehotna cekaj svoje prvni miminko chlapecka ) tak jsme z toho jeste ted nejak zaskoceny ach jo zivot je fakt krutej vubec si nedokazu predstavit jak se ona musi cejtit jsou s hawaiie az :( to jsem rikala ze moje problemy jsou hovno o proti tem jejim asi ☹ no jsem utahan peru veci jeste mame tu hrozny vedro venku to je hnus a to jsem si koupila novy kozacky asi je ani nevytahnu letos 😎 jinak me se blizi ovulka tak snad nejakej ten sexik bude tak ja jeste napisu pozdeji pa kocky a hezky ranko 🙂

jahudka80
5. lis 2010

😢 😢 😢 holky jsem na pokraji svých sil, s manžou jsme zas do půlnoci debatovali, a jelikož už jsme fakt nasr...tak se nikam stěhovat nebudem - ať si shání zájemci o náš byt podnájem jinde, furt jsou s nima od začátku problémy a nám došla trpělivost akorád jsme kvůli nim přišli o 22500kč tedy pokud mi paní nevrátí tu kaukci 10 tis. Už nemůžu jsme bez peněz a malá je každé ráno durch prochcaná , už jsem zkusila 3druh plen a furt protejkaj 😠 peru a peru.... člověk jí vysvětluje že budem dnes chodit na nočníček ona jojo čůrat na nočník , teď si šáhnu má plenu asi 20minut a je prochcaná . Já už nevím co mám dělat domlouvání neplatí, řezání taky ne- to to bylo ještě horší když dostala na zadek tak pak začla kakat do plíny a to chodí kakat na nočník. Omlouvám se vám za ty moje kecy ale je mi fakt hrozně a už nevím kome se svěřit a vyplakat, máme zkažené celé vánoce a konec roku ....

pe_t
5. lis 2010

Dobre ranko holky 🙂
@jahudka80 tak nějak přemýšlím, co jsi psala myslím, že jste rozhodli správně. Když s něma byly problémy od začátku, tak to o něčem svědčí....s nima prostě asi žádnej kšeft by nedopadl, pryč od nich.Fakt jste se rozhodli dobře. Taky byste mohli přijít o víc, s nějakou nulou navíc později. Však se ozvou dřív, nebo později další.Brácha má realitku, tak vím, kam to vede, když s někým jsou od začátku nějaké problémy.....pak se sere všechno.
Malá i přes den bývá pročůrana, nebo jen v noci? Jo aha píšeš po 20min...takže i ve dne. Co třeba ten hrací nočník? Nám tenkrát zabral.

ivasa
5. lis 2010

Dobré ráno 🙂
Venku svítí sluníčko, paráda 😵

@jahudka80 teda to je pořád něco, viď? Snad už se to obrátí k lepšímu! Je to děs jednat s takovými problémovými lidmi 😠 Já to znám, my to takhle měli s pronájmem našeho bytu - rodiče maj barák i byt, bydlí v baráku a v byt pronajímají... Než v něm začal bydlet brácha, tak to bylo něco! Několikrát od nájemníků nedostali ani korunu, pak jsem se nasr. vyrazila je za rodiče-oni by to nedokázali-a za pár dní se našli nový podnájemníci a bylo všechno v pohodě, dokonce našim dali nájem na rok dopředu 😉 Ale ty před tím bych zjezdila 😠
Jinak včera jsem si volala na výsledky té štítné žlázy a byly v pořádku. Všechno v normě. Tak už jen zbývá to, že jsem špatný genetický materiál nebo já už nevím 😠 😠 😠 😠 😠

lucie.krajcarova
5. lis 2010

@herbie ahojky, o tom vašem kamarádovi surfařovi jsme to viděli ve zprávách ☹ myslela jsem si, jestli se náhodou neznáte... vypadal tak sympaticky...je mi to hrozně líto. hlavně když se pořád neví, co se mu stalo.. 😔
@jahudka80 tak už jste aspn něco vyřešili vidíš.. aspoň nepřijdete o další peníze.. mneě malej začal taky víc čůrat. na noc mu dávát huggiesky a jde to, ale plína pak váží snad 600 gramů!!!! no ale on v noci vypije dvě láhve mlíka, takže někam to musí odejít.. asi by o chtělo omezit pití na noc, myslím u vásl. u nás to nejde. on je drobeček, má jen 10,3 kg v 18 měsících.. kolik má Mája?
@ivasa jsi fakt dobrá, že umíš vyhodit nájemníky 🙂 já bych si na to vzala chlapa 😝 na fotce vypadáš tak křehce, jak je to ve skutečnosti? a gratulace k dobrým výsledkům, se štítnou žlázou raději nic nemít..

ivasa
5. lis 2010

@lucie.krajcarova No jo, ono to jinak nešlo, takhle by za ně pořád platili naši a to prostě nejde! On tam se mnou byl táta, ale jednala jsem já, prostě jsme se dohodli, že bude lepší, když vypadnou, když si toho neváží. Naštěstí se to obešlo bez násilí 😀 😀 😀 Taky jsem ráda, že je štítná žláza v pořádku, pěkně jsem si oddychla 😉 Jo a jinak drobná jsem, vážím kolem 48kg, ale když je to potřeba, chovám se jak stokilová 😀 😀 😀

daniela699
5. lis 2010

Dobre rano holky,

Jahudko, zacina toho uz byt nejak moc. Musis z toho byt fakt unavena, vubec se ti nedivim, je to teda poradnej zahul na nervy. 😒

Herbie, ja jsem si na tebe vzpomnela, kdyz o tom mluvili v televizi, ze treba ho budete znat. Pry se nevi co se mu stalo. Je to sileny, chudak jeho manzelka, a jeho dite ze nikdy nepozna tatu. Fakt hrozny. 😖

Peti, poslala jsem ti dneska za domecky. 🙂 Uz se moc tesim. 🙂

daniela699
5. lis 2010

Koukam, ze vlastne uz skoro dobre poledne. 🙂 Jsem zacala psat, pak delala neco jineho a ted koukam, ze jsem to neposlala. 🙂 Venku je tak krasne, skoda, ze to clovek prosedi v praci a vecer kdyz jdu se psem, tak uz je tma. 😠

zzzzuuuuzzzziiii
5. lis 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)........................................................................29DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................................28DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................27DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a .........26DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................26DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )........................................................................................ 21DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................12DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................11DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)......................................11DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................................10DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel, kyselina listová).................................................9DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)........................................................................9DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................7DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................5DC

endie
5. lis 2010

ahoj holky

v průběhu vás dočítám jak se komu dáří a než zareaguju tak jste zas o další 4 stránky dopředu 😀 takže to pak vzdám 😠

dneska 2dc
@jahudka80 to je mazec baba jedna, je mi to moc líto
@martasl malá má super fotky 😵
@fram ach jo ta mrchá ví kdy ma přijít 😠

majjka24
5. lis 2010

Holky ahojda 🙂
Nevíte náhodou jeslti na na štítku a na dovyšetření na hematologii může napsat doporučení praktický mudra???
Ten můj gyndař je blbec, pořád to bere jekao náhodu 😠 ČI infarkty placenty v 17 tt jsou náhoda???? 🙄

ivasa
5. lis 2010

@majjka24 ahoj. mě dělal 3 vyšetření normálně obvoďák, na gyndu jdu až příští týden, tak uvidím, jestli mi tam taky ještě něco udělaj, ale štítnou žlázu, celkový rozbor krve a ještě něco?!? mi dělal právě obvoďák... Já myslím, že když mu řekneš, tak ti ty testy a dovyšetření udělá... 😉