Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
26. lis 2010

@fram listopad stojí vážně za prd 😠 a kéž by byli alespoň nějaké // , ty už to máš tak brzo okolo 26??? No je fakt že když se člověk ve stresu tak si cyklus dělá co chce ☹
@mv to mi je líto, to je snad fakt zákon schválnosti, chjo. Neboj bude zase líp posílám velké obejmutí 🙂
@martasl to je k vzteku, já mám štěstí že mám manžu furt doma (tedy každý večer) no a vidíš k čemu mi to je k ničemu 😠
@helcenka 😀 😀 no tak to jsem zvědavá já s Janí to máme k Mikuláši a běda jestli to nepříjde 😀 😀 😀 tady slibuješ že čekaj miminka na stromeček 😀 😀 a já už to přesně vidím tak příští pracovní víkend budu lítat na wc a s mrchou 😠

jahudka80
26. lis 2010

@helcenka 😀 😀 😀 tak tedy paní ze spořky je vážně vlezlá já bych jí v tu hodinu poslala slušně řečeno do prdele 😀
@meiki to jsi hodná, snad to bude kněčemu dobré 😉

lucie.krajcarova
26. lis 2010

@mv tak to je teda smůla s tou těhotnou paní... ale přece jen budeš mít větší radost z bytečku ne? moje švagrová, co měla podobný termín jak já, je už objednaná na císaře, a to 7.12., to byl můj termín 😢 jako už je to daleko lepší než dřív. akorát jsem myslela, že tou dobou budu zase těhotná, že se mi to bude líp přežívat, až tam pojedem na návštěvu..

jinak na ten víkend pojedem. později už by to nemuselo vyjít s hlídáním malého. ta švagrovka má totiž ještě dvojčata, tak jí budou pomáhat babičky s hlídáním. no a nám nikdo že 😲 teď už je to zajištěný, no tak nebudu furt v bazéně, určo se najdou jiné zábavy.
@jahudka80 teda, tolik času pěšky jo? to budeš štíhlá jak proutek 🙂 s těma zádama je to blbé... kdyby ti nic nezabíralo, tak dej vědět, mazala jsem švagrovku jírovcovou mastí a moc si to pochvalovala.

jahudka80
26. lis 2010

@lucie.krajcarova no mě mazal koňskou od alpy, ale chtěla jsem vyzkoušet tu jinou jak reklamuje Bohdalka 😀 No štíhlá jako proutek asi né 😀 😀 😀 ale zhubnout potřebuji tak 5-7kg 😀 tak je to jedině dobře ,že se hýbu. No v práci zas lítám po schodech nosím kytky do chlaďáku tak jdu tak 10x a ještě pak se chvojím a věnci a to máme 5x 😀 no na konci směny je to trochu maraton 😀 😀 😀

veraakubik
26. lis 2010

@jahudka80 Jahudko ty prcujes s kytickama?!Mozna mi poradi i ostatni holky,ale zeptam se,protoze ja jsem na to antitalent a vsechno mi zvadne,ale od lonska mam vanocni hvezdu-svagrova pry nekde cetla,ze pokud ji prikreju cernym pytlem aby na ni neslo tolik svetlo,ze zase rozkvete-ja ji poslechla a ted me to nahlodava ji odkryt aby se neudusila a spis neopadala..Co myslis,nevis nahodou?!
JInak vas tady sechny moc pozdravuju a jdu vas alespon v blesku rychle docist..

rozum
26. lis 2010

Čau holky,
všem přeji hezký víkend - těm, co se budou snažit, tak úšpěšné plození, ty které to mají, tak ať to co nejrychleji skončí a zkrátka, ať máte pohodový víkend. Já budu mít neteřinky na víkend, takže budeme péct perníky a další cukroví. MS mě skončila, takže budeme s mužem na nečisto trénovat a pak asi si nebudeme dávat pozor, ale nebudeme do toho tak žhaví, ale pak to nažhavíme, teda musím jít ještě na tu krev! Beru s nechutí Femibion a říkám si, když nepomůže, tak neublíží.
@zuzi to je na hovno, moc mě to mrzí, ale jak psala Lucka, jsi mlaďučká, vše má svůj čas a vše příjde. Já teď asi magořím, šla jsem kolem obchodu s dětskýma oblečkama, měla jsem období, kdy jsem nečučela na ten obchod, ale včera jsem šla a říkala, taky budu mít takové oblečky, a to miminko. Nestresovat se, stejně to tím neovlivníme. Musíme být trochu tvrďačky a nebýt tak ve všem poctivé, páč s poctivostí k miminku nedojdem 😎

jane84
26. lis 2010

Ahoj holky, tak prcek odešel, na dnešek jsem skoro nespala, v noci se kvůli němu trochu topilo a to se nedalo, plus šílené sny a vstávala jsem skoro v pět, pak už jsem neusnula, malej vstával před půl sedmou.
@lucie.krajcarova já moc fotek nemám, většinou totiž stojím za foťákem 😒

lenkajiraskova
26. lis 2010

Ahoj všem!Byla jsem na gyndě a už mám
v sobě jen jedno miminko,to druhé samo zaniklo.Takže uvidíme jak to bude dál.

jahudka80
26. lis 2010

@veraakubik no dává se do tmy, nebo přikryje, ale já to nikdy nezkoušelaona pak vytvoří ta červené lístky a pak květ...
@jane84 tak to byla noc na prd, no já zas měla bezva den 😠 malá po obědě nespala a byla protivná.. a mě bolej záda v práci mě sprd šéf že vyhazujem hodně kytek 😒 ☹ tak jako za to můžu že je lidi nekupujou 😠

jane84
26. lis 2010

@jahudka80 jj, jak se ty děcka nevyspí po obědě jsou strašně protivný. Na šéfa se vyprdni. Však zase budou kupovat věnce, vánoční hvězdy atd a bude taky tržba.
Kdepak byla dnes Fram? Co to krvácení? ☹

Teď jsem se vrátila domů, byli jsme u známých se podívat na 2 měsíční holčičku, roste jako z vody. Pak jsem tam seděli a ve 3 vypili celé Malibu. Mně bude asi špatně

herbie
27. lis 2010

ahoj holky zzzuuuzzziii jeeee to mi je hrozne lito ale tech pul roku utece jako voda a zase se zacnete snazit a uvidis, ze se to brzy povede vsechno ma svuj vcas 😉 jahudko koukala jsem na tu fotku jak jsi jsem dala a ty dlouhi vlasy super moc krasny ja si je ted nechavam dorust tak uvidime 🙂 lucko urcite prevezmi tabulku to by bylo od tebe hezky ja jsem na tyhle veci magor 😅 😕 lenkajiraskova jeeeee to mi je taky moc lito, ale zase na druhou stranu to tak melo bejt a to jedno miminko bude poradnej silak....moji znami se to ted taky stalo je teprve v 1 trimestru a jedno mimi ji odeslo taky cekala dvojcata ale nevedela o tom 😔 jinak me uz mrcha konci tak bude sexik brzy juuppii a nakonec tu pritel bude odlita az pristi mesic keeez by to vyslo ach jo 🙂 leheckova a kde jsi ty? jak je vsechno doufam, ze je to ok dej vedet pa kocky 😎 😀

lucie.krajcarova
27. lis 2010

ahoj kočky, hlásím se z wellness víkendu, zrovna jsme si dali parafínový zábal .-) manža pokračuje masáží zad a já mám chvíli klidu. je to tu super. nasněžíno, že to tu vypadá jak v pohádce. jsou zasněžené i kurty, hřiště na petanque a zahrada. v létě to tu musí být luxusní 🙂) te´d nemáme chodit do bazénu, když jsme prohřátí, tak asi půjdem nakupovat a stříhat se .-)))) komu není dobře na duši, tak doporučuji takovýto relax 🙂)))))
@veraakubik my tuto hvězdu máme taky a nezakrýváme, ale teďs mi zrovna opadaly ty červené listy, tak uvidíme, jestli do vánoc nějaké narostou.

@rozum napsala jsi to hezky. někdy stačí jen tolik netlačit na pilu.říkám si, kdybych byla těhu, tak tu nejsme.
@jane84 Jani a co zmenšit tu fotku, jak jsi s přítelem, co máš tady v albu, jen vyříznout tvůj hezký obličej.
@lenkajiraskova ahoj, tys tu dlouho nebyla. a te´d máš takové krásné období, gratuluji a držím palečky!!
@jahudka80 prosím zeptala by ses, jak se starat o anturie - toulitky, aby kvetly? mám jednu ohromnou. ale od doby, co jsme v domečku, nechce kvést. listy má krásné.. díky.
@herbie jj tabulky se ujmu. další dám ale až v pondělí jo?

fram
27. lis 2010

Ahoj holky,
dva dny jsem tu nebyla a normálně jsem měla absťák 😀 ale myslela jsem, že toho nakecáte víc 😕 Špinění už mě přestává, ale zahnizďování to nebylo, měla jsem zároveň pálení a výtok, takže fakt zánět,ale gynopevaryl už zabral. Mrchu čekám úterý - čtvrtek podle předpokládané opožděné ovulce. Naděje na těhu si nedělám. A hrozně mě deptá, když slyším, jak u sousedů brečí novorozeneček. Oni ty nejmenší miminka mají ten typickej pláč a já pak to miminko hrozně chci a sousedům závidím. ☹ A dnes jsme slavili klukovi narozeniny, tak mi hlavou probíhal celej porod a hrozně bych si to chtěla zopakovat. Teda pocitově, ne fyzicky 😀
@lucie.krajcarova teda vy si užíváte 🙂 Super. Mrcha nikde? 😕
@rozum krásně a pravdivě jsi napsala, že s poctivností k miminku nedojdem 😉
@jane84 to jsi toho fakt moc nenaspala, tak ať to dnes doženeš 😉

martasl
27. lis 2010

ahoj holky.
tak ms se samozřejmě rozjela.dnes jsem 3DC.luci,takže v pondělí budu 5DC.manžel samozřejmě zítra odjíždí na týden pryč.doufám,že na víkend dojede,já sice budu mít denní směny,ale večer budu doma!

lenkajiraskova-to je mi líto,ale asi to tak mělo být.hlavně že juedno miminko se udrželo a má se k světu.švagrová měla to samé,čekala dvojčátk a jedno zaniklo.Kubíkovi jsou teď 2 roky a v říjnu se mu narodil bráška.povedlo se jim otěhotnět na první šťouch.

jni-malibu-mnam,taky bych si dala říct. 😀

holky-rodičák děs běs.Kača v pohodě,ještě se zlepšila.donesla na přihlášce ke studiu potvrzený průměr.já si myslela,že měla tak 1,6 a ona mě překvpila-měla tm v jednom pololetí osmé třídy 1,4 a v druhém 1,47.jsem nečekala.a teď to pololetí vypadá ještě lépe.tak doufám nebude mít problém dostat se na ty školy kam chce.ale Simona-hrůza.absolutně se v nové škole nechytá(no mohlo to být horší,ale i tak..).doufám,že je to tím přesrupem a chvilku jí trvá,než si zvykne.

luci-tak to tam musí být fakt úžasně.úplná vánoční atmosféra,co?budete mít nějaké fotečky,že bys nám sem pak něco hodila.

fram
27. lis 2010

@martasl ☹ ☹ 😢 😢 😔 😔

lichtakova
27. lis 2010

@fram ahojda, je tu něco nového? co ty jak se máš? 🙂

fram
27. lis 2010

@lichtakova Ahoj 🙂 tady jen smutné zprávy. Já dnes přežraný prasátko - slavili jsme narozky 😀 Co ty? Jak je?

lichtakova
27. lis 2010

co je smutné? četla jsem o Zuzi, že to nějak dopadlo blbě a že sem nebude chodit....

lichtakova
27. lis 2010

jinak já se v jídle taky neštěřím 😔

fram
27. lis 2010

@lichtakova držela jsem palce marti a dorazila mrcha ☹ Co ta tvoje, rozjela se?

lichtakova
27. lis 2010

jojo a musím říct, že je to celkem síla, tak uvidíme, jak to bude vypadat dál...
no, jestli si budem brát tu hypo, tak si taky možná dáme pauzu

lichtakova
27. lis 2010

co Lucka, ta vypadá slibně?

jane84
27. lis 2010

Ahoj holky.
@martasl ☹ to mě mrzí, že ta mrcha mrcha zase dorazila
dnes jsem napekla první dávku perníků, ještě udělám jednu, ale nevím kdy, nejraději bych to měla z krku, co nejdřív, tak asi zítra, ale moc se mi nechce. A příští týden se začnu učit na státnice ☹ to už se mi vůbec nebude chtít

martasl
27. lis 2010

jani-mě ta ms taky mrzí,co nadělám,bohužel nic.já před chvilkou konečně udělla těsto na perníčky a zítra s holkama upečem a snad i nazdobíme.

holky,včera jsem byla v kině na Muži v pokušení.mě se to hrozně líbilo,ten Budař tam je suprovej.sice konec smutnej,ale bylo to hezký a doporučuju. 😉

jane84
27. lis 2010

@martasl mně ty perníčky zaberou strašně moc času, protože to dělám úplně sama, nejhorší je šlehat cukr a vajíčka. jen to je půl hodiny. Udělala bych normálně jen jednu dávku, ale musím udělat ještě jednu pro tetu. Loni jsem jí dělala půl dávky na ochutnání a její vnuk se po tom mohl utlouct a do Vánoc nevydržely. Takže letos jí udělám celou dávku a musí si to rozdělit a schovat. Oni si teď dělali novou kuchyň a kupovali do ní nové nádobí, tak probírala skříně a dostala jsem od ní hoooodně věcí, tak se musím trošku revanšovat

jahudka80
27. lis 2010

@lucie.krajcarova http://www.ceskestavby.cz/rostliny/anturie-anth... mrkni na tohle,.... třeba tam bude nějaká rad, jinak s touto rostlinou nemám žádné zkušenosti já mám doma jen fialky a 10 orchidejí, nějaké kapradí, a šáchor

martasl
27. lis 2010

já jsem včera dostala od kamarádky perníkovou PF hvězdu.vyfotím a hodím sem.kamarádka je pečící maniak.dělá úžasný dorty.doma má hafo perníčkovejch ozdob a nádhernej vánoční stromeček z perníku.úplně jsem žasla.nechápu,že jí to tak baví,já bych na to neměla nervy.

jahudka80
27. lis 2010

ahoj holky

@martasl to mě mrzí s ms, ale já na tom budu za týden stejně ☹ akorád se šoupnu pod Tebe do tabulky. Jé do kina bych šla 😵

Dnes jsme koupili nějakej ten dáreček malé pod stromek, a jinak nemám moc na nic náladu ani nevím proč.No hold je týden do ms,...a moc radosti nemám protože to opět asi nedopadlo, alespoň nic necítím 😠 no jo to bych toho chtěla asi letost moc aby se mi taky něco povedlo 😠

martasl
27. lis 2010

tady je ta PF hvězda.tak ať nám všem v příštím roce přinese štěstí 🙂

jahudka80
27. lis 2010

@jane84 a co jak se cítíš Ty???? 🙂 Ve mě se ten optimismus co jsem po ovuli měla nějak ztratil 😀 😠 ☹ chjo