Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
9. pro 2011

@lenka5731 už jsem jí napsala i IP to není možné že může být někdo takovej de...

jane84
9. pro 2011

Spíš si říkám, že o to jí šlo, aby vylalo takový rozruch a strhla na sebe pozornost. Takže bych ji ignorovala. Taková kravka nestojí za rozčilování

martinakl
9. pro 2011

@jahudka80 Mne stacilo, kdyz me na revizi dali na pokoj s holkama, co sly na potrat dobrovolne. Nijak to nekomentovaly, ale stejne mi z toho bylo jeste vic nanic ☹

lenka5731
9. pro 2011

@jane84 taky myslím, že už všechno potřebné bylo řečeno. 🙂

já jsem teda měla štěstí, když jsem šla na revizi, tak tam byly ženské, co šly na větší operace (ani nevím na jaké, jedna z nich na laparo) a teď předminulý víkend jsem tam byla s maminkou, co ležela v 29 tt na udržování.

být vedle mě nějaká husa, co jde na potrat (což samo o sobě neodsuzuju), a která by mě prudila řečma, tak ji z pokoje vystěhuju, dveřma nebo oknem. fakt jo, v tu chvíli bych si to nenechala líbit a byl by to világoš, že by sestry rády odvezly buď mě nebo jí. 😀

adelajn555
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adelajn555
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adelajn555
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenka5731
9. pro 2011

@adelajn555 Čím jsi předpokládalala, že ty tvoje informace pomůžou ženě, která jde na revizi proto, že je v ní dítě mrtvé a nebo má těžce poškozený mozek? Odbornou stránku věci ponechávám stranou.

Nejsem jistě jediná kdo nechápe, proč sem píšeš příspěvky pro někoho, "kdo potratil z vlastní blbosti".

Ale dobře, děkujeme ti za tvou jistě dobře míněnou snahu, ale stačilo, dále sem přispívat nemusíš. Jak jsi poznala z posledních příspěvků, nejsi tu vítaná.

lenka5731
9. pro 2011

@adelajn555 tak naposledy. není tu a nikdy tu nebyla žádná žena, která potratila z vlastní hlouposti nebo z vlastního rozhodnutí. rozumíš tomu? tvoje příspěvky jsou mimo mísu.

martinakl
9. pro 2011

@adelajn555 Tohle nemuze normalne myslici clovek myslet vazne.. Nechapu, jak te vubec mohlo napadnout tohle sem davat.

adelajn555
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adelajn555
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenka5731
9. pro 2011

@martinakl jenže tohle je 18 letá nemyslící nevzdělaná Aranka, co čekat jiného.

přečti si poslední příspěvek, co na to říct 🙂)))))))))))) to není ani k vzteku, ani k pláči, to je k smíchu.

martinakl
9. pro 2011

@adelajn555 A ty sis mela zjistit nejdriv nasi situaci nez sem davat takovy prispevky.. A to te mame litovat, ze budes v 18 matkou, nebo co?

adelajn555
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenka5731
9. pro 2011

@adelajn555

hele, nejsi tu vítaná, nikdo tu o tvé příspěvky a diskusi s tebou nestojí.

prosíme tě, abys sem už nepřispívala. nezajímáš nás ty ani tvoje situace. je to srozumitelné?

adelajn555
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
liptonek
9. pro 2011

Boha jeho co to má znamenat ?!?!?!?!?! Tohle jsme si tady vážně všechny chtěly přečíst. VYMAZAT a hneeeed !!!!! Chtěla jsem vás tu po dlouhý době všechny pozdravit, ale tohle mě vážně vyrazilo dech 😢

lenka5731
9. pro 2011

@adelajn555

tak znovu:

nejsi tu vítaná, nikdo tu o tvé příspěvky a diskusi s tebou nestojí.

prosíme tě, abys sem už nepřispívala. nezajímáš nás ty ani tvoje situace. je to srozumitelné?

adelajn555
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maximka33
9. pro 2011

@jane84 Janičko, jsi dobrá!!! a s tou prací to je dobře, že to tak bereš. vzpomínám si, že když jsem byla sama, tak jsem měla háfo přesčasů 🙂 člověk se prostě realizuje v práci, když to ve vztahu nejde.

adelajn555
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maximka33
9. pro 2011

@adelajn555 co nám sem sakra lezeš!!!!!!!!!!

terinda
9. pro 2011

@adelajn555 Jů, ty jsi zlá a nevzdělaná! Styď se, obludo 😝

adelajn555
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maximka33
9. pro 2011

ach jo, zas někdo, kdo vůbec nepochopil, proč si tady píšeme 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔
holky, ale já budu veselá, dnes jsem si koupila 6 ovulačních testů, tak doufám, že aspon v jednom se to trefí!!!!! vůbec nevím, odkdy zkoušet testovat.....

maximka33
9. pro 2011

sakra, kde jsou ty adminky!!!!!!!!!! s tím by se už vážně něco mělo udělat!

lenka5731
9. pro 2011

holky, dnes má jennyska nějakou akutní práci mimo, jinak to nevidím 😀

lenka5731
9. pro 2011

@maximka33 😀

cuddle
9. pro 2011

holky já taky nemám slov.....ale koukám vědma, která už v 6tt ví, že to bude kluk.....navíc píše i v jiných diskuzích čekáme....takže nato musí být asi 2, že - no doufám, že se Jennyska brzo dostane k PC a nezvané osobě zakáže vstup do diskuze, která se jí vůbec netýká