Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
24. čer 2010

@vendulak Asi si vemu večer slovník a budu se učit, jsem ostuda neumím žádný jazyk , i česky blbě 😝 no odmaturovala jsem před 10lety a řekla jsem si že mi to stačí a teď vidím, že nestačí 😠

vendulak
24. čer 2010

Jahů super! 😀 😉 Není zač. Já sem taky nevěděla kde ten odkaz sebrat a taky mi to tenkrát jedna holčina poradila, a teď už sem na FF jak doma 🙂.

vendulak
24. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................57DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................30DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................27DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................22DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................22DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)...............................................................................................................22DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................18DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 16DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................12DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................11DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................10DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................9DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................5DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................5DC

vendulak
24. čer 2010

Jahů já se učila anglinu taky několik let a pak tomu stejně rozuměla jak koza petrželi 😀. No hodně věcí se dá najít (je super že to překládá i celé věty na www.google-prekladac.cz 😉
Časem už prostě budeš vědět kde co je a bude to v pohodě 😉.

natulaaa
24. čer 2010

Jahud vidííííím máš je krásnééé 😵 😵

jane84
24. čer 2010

ahoj holky, u nás je dnes krásně, svítí sluníčko, ale lehce pofukuje. Já byla dnes na poslední zkoušce, ještě angličtina v září, ale dnes mi začaly prázdniny. Teď jsem tak hotová, že si asi půjdu lehnout. 😵
Angel budu moc a moc zítra držet palce,neboj státnice určitě zvládneš, ale chápu, že stresu je hafoooo. Už se vidím za půl roku.

natulaaa
24. čer 2010

Jani supéééér ,tak si užívej prázdnin 😵 😵 😵
jinak u nás už je zataženo a hodně profukuje 😠 😠 ,takže mám po opalování,celá jsem se natřela olejem a k ničemu 😠 😠 ,jdu se sprchnout,protože to je nepříjemné 😠

vendulak
24. čer 2010

Jane i já gratuluju ke zkoušce! 😉
Natu asi se sluníčko od vás přesunulo k nám 🙂, tady teď svítí a je moc hezky, i když né moc teplo. Je venku na pískovišti najednou spousta dětiček.

breberuska
24. čer 2010

Jane, i já gratuluju, hezké prázdniny...

holky i tady začíná sluníčko zalízat...

petra.vavra
24. čer 2010

Ahoj holky, hlásím se z kontroly a dopadla na 1. Tak jsem dostala za odměnu oběd jako hrom . DS 1:10250, míry přesně dle MS a všechny testy naprosto ukázkové. K tomu mi dneska přišlo tričko k těhu, takže jsem konečně jakoby těhotná a v sobotu to tedy oznámíme i zbytku rodiny...až na ksicht tchýně, se na to moc moc těším...
Moc gratuluju Janě, Angelině k těhu a držím palce, ať je vše v pořádku.

@jane84 - když máš ty prázdniny, měla bych tu jednu BP 😀 😀 ..já mám prázdniny už od 29.5. a ještě jsem na to nešahla 😠 ...užívej si a dej do toho všechno 😝 😀

breberuska
24. čer 2010

Peti, mooooc gratuluju! Jen tak dál, ať pěkně rostete a jste zdraví jako řípa!! a zase nám se nějakou optimistickou zprávu písni...🙂 ať nám to zvedá náladu 😀

vendulak
24. čer 2010

Petro moc gratuluju k dobré kontrole! 😉

angelina987
24. čer 2010

@petra.vavra Peti moc gratuluju, jen tak dál 😉

angelina987
24. čer 2010

Holky trošku z jiného soudku, ale musím se vám pochlubit svou prací, je to ještě horký plakát, tak snad se bude líbit.

natulaaa
24. čer 2010

Angel nakopni mě jestli se pletu,ty děláš nechtíky? nebo obrázky,nebo fotíš,možná si sedím na vedení,právě jsem se probrala,nějak mě přepadla odpolední unava 😵 😵

jane84
24. čer 2010

Angel krásný plakát 🙂

natulaaa
24. čer 2010

Kruci tak já jsem blbá? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,Angel ty děláš co ,plakáty,nebo nehty ? 😀 😀

jane84
24. čer 2010

Natu nehtíky a tohle bude reklamní leták 🙂

natulaaa
24. čer 2010

Noo tak nejsem blbá,jsem se trefila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
24. čer 2010

nazdárek děvčata 🙂

fram
24. čer 2010

ahoj,
jane , jůůů, prázdniny, bledá závist a gratulace ke zkoušce 😀
angel, držím palce, ať jsou zítra obě // tlusté a ty státnice určitě dopadnou 😉
lehe, těhulko, jak je?
petra, krásný zprávičky, hned mám lepší náladu a víc optimismu
Mě čeká víkendové snažení, ovulka bude nejspíš v sobotu a mm bude celý víkend doma, jupí 😀

fram
24. čer 2010

@angelina987 plakátek je parádní

fram
24. čer 2010

😕 nikde nikdo 😕
Nevíte něco o Kopre? Moc by mě zajímalo, jestli je v pořádku.

vendulak
24. čer 2010

Fram já na ní taky dneska vzpomínala, ale bála jsem se zeptat, když tady od tý doby o ní nic ☹.

angelina987
24. čer 2010

Holky, děkuju, já dělám nehtíky a spolupracuju s firmou, pro kterou jsem dělala nehtíkyna ten plakát, jinak jsem ko - uplne nanervy ze zítřku, už mě bolí hlava, jdu si ještě přečíst otázly na obhajobu a prdím na to. MYSLETE NA ME!!!

natulaaa
24. čer 2010

Ježiš Angel,ty se ted nesmíš tak stresovat 😕 😕 😵 😵 😵 ,klíííd,klííííd,myslí na fazulku 😵 😵 a držím palce,to zmákneš 😉 😉 🙂
holky dobrou noc 🙂 ,vypínám pc a za chvilku je poslední díl hledá se táta 😀 😀 ,to já žeru,je to bejkárna,ale celkem mě baví 😵 😵 😵 ,tak papa

jahudka80
24. čer 2010

@angelina987 budu na Tebe myslet už jen proto že zítra je krááááásnýýýý den máme výročí 5let svatby 🙂 tak státnice dopadnou také skvěle.

jahudka80
24. čer 2010

@natulaaa jojo jdu taky koukat 😉

a.j.a.
24. čer 2010

Ahoj holky 🙂

Angel, v první řadě potichounku gratuluji 😵 a držím pěsti, ať jsou brzy tlustice 😵 😵 😵

A v druhé řadě, plakátek je parádní 😵 hned bych si u tebe nějaké pěkné drápky udělala 😵

a.j.a.
24. čer 2010

Petra.v, gratulace k úspěšné kontrole a všem výsledkům 😵