Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

daniela699
25. čer 2010

Lehe, dobrej uces. 😀 😀 😀

martasl
25. čer 2010

jo už vím...naše holky mají všechny díly Stmívání atd-přečetly to jedním dechem a spokojený.z filmu byly docela zklamaný,taky říkaly,že knížka je mnohem lepší.no a teď čtou Školu noci-má to 4 díly a hodně se jim to líbí.

mikkisek
26. čer 2010

Dobré ránko,
Angel - moc a moc Ti gratuluju a přeju ti to!!! Hezkou oslavu!
Kopre - mimís je prostě bojovník, to je super!!! Taky se šetři a opatruj a jen tak dál s pozitivníma zprávičkama.

Jinak všem přeju hezký víkend, u nás krásně vykukuje sluníčko tak určitě vyrazíme na nějaký výlet.

natulaaa
26. čer 2010

dobré ránko 🙂 🙂 🙂
tak u nás je tak nějak všelik,nevím co z toho vyleze 😖
Lehe co to máš za fotku,ta k tobě neejde,už jsem na tebe byla zvykla na jinou 😵

breberuska
26. čer 2010

Hezký den holky! U nás už začíná být pěkné vedro...tak jdem na to malování 🙂 teda hlavně manžda...já mu budu dělat pouze ideového vůdce a pak to po něm uklízet 😀 😀
natu, tak ještě neházej flintu do obilí , teprve 11DPO🙂vím, že máš už zkušenosti s tím, kdy se má aspoň náznak čárky objevit, ale co kdyby 😉
já se tak těším, na druhou porevizní mrchu....a pak už se začneme poctivě snažit🙂 jupííííííííííí

helcenka
26. čer 2010

Hezké ráno všem,
Natu, asi jsem od tebe chytla uklízecí náladu, už mám uklizenou a komplet vydrbanou koupelnu, WC, a kuchyň. A to jsem stihla i s prckem, což je docela zázrak. 😀
A teď si musím všít nový zip do kalhot a žehlit. Víc toho asi nestihnu, protože jdeme k mamce na oběd a pak na pivovarské slavnosti. Jenom doufám, že nebude pršet, protože to vypadá všelijak a je dusno.

Holky, já jsem ráda, že mám už od toho břicha klídek a nic mě nebolí. Nechci to zakřiknout. 🤐

Hezký den všem.

helcenka
26. čer 2010

Breber, ty se máš, já se těším pořád na tu první.... ☹

breberuska
26. čer 2010

heli, neboj, za chvíli i ta tvoje dorazí!! to by bylo aby ne😉 na pivovarské slavnosti? tak to budete mít super...

já přemýšlím, co budeme dneska oěbědvat, včera jsem dostala od kolegy v práci véééélké balení tvarůžků (byl na služebce u Olomouce, tak nám všem dovezl), tudíže internetím nějaký recept ve kterém bych je mohla rozumně z užitkovat...aspoň část 😀

natulaaa
26. čer 2010

holky ahojte tady je taky nádherně,ale sluníčko zachází,ale je spíš dusno

Jinak teplota mi ještě stoupla a test bílý,kruci už mě to štve,já chci mrchuuuuuuuu,když už to nevyšlo,breber a dneska jsme už 12DPO,už jsem tu flintu zahodila nadobro 😀 😀 😀 😀

breberuska
26. čer 2010

holky, kdepak jste, všechny se opalujete? 😉

natulaaa
26. čer 2010

Breber já nééé,já pracuju 😀 😀 ,já furt natírám,už se mi o tom i zdá 😀

fram
26. čer 2010

Ahoj holky,
my se poctivě snažíme, ovulka by měla být dnes, tak to třeba vyjde. Ještě to zítra pojistíme, ale mm má od fotbalu rozlučku se sezonou, tak myslím, že bičíkovci budou mít zítra opici 😀

breberuska
26. čer 2010

fram, třeba budou naopak alkoholem nabuzení a rychlejší 😀 😀 😀

fram
26. čer 2010

breber 😀 😀 se bojím, aby se moc nemotali a nezabloudili 😀 😀

natulaaa
26. čer 2010

Fram tak doufej,aby tam měli aspon kvalitní pití 😀 😀 😀 😀 ,aby neměli tu motanici tak velkou 😀 😀 😀

jane84
26. čer 2010

ahoj holky, dnes jsem celý den v poklusu, po zkouškách jsem potřebovala vypnout a používat ruce místo hlavy, takže celý den uklízím a okopávala jsem na zahrádě, teď jsme si opekli párky a chystám se žehlit tu hromadu prádla, co se mi tu nakupila 😒
Fram my se taky snažili před 3 dny, dnes se mi přítel vrátil z ryb a chtěl hned 2x 😀 asi ho budu posílat na ryby častěji 😀 uvidíme, jestli se nám tento měsíc zadaří

natulaaa
26. čer 2010

Holky tak já začínám trošililinku špinit 😵 😵 😵 ,tak čekám až se rozjede a 2DC musím na krev 😵 a kukám ted na ten koncert michala Davida na nově a já vám jsem nějaká dojatá,mě normálně rozbulí některé jeho smutné písničky,já si vždycky nějak vzpomenu na to umělé oplodnění a že se to už prostě blíží a tak mi je furt tak štastně smutně, a že už za dva měsice budu mít třeba miminko v bříšku a třeba taky néé a je to všechno dohromady,máte taky někdy období,že vás rozbulí i písnička? 😵 neumím to popsat ,v životě jsem se takhle necítila 😔 😵

jahudka80
26. čer 2010

@natulaaa mě snad nejde teploměr 😀 😀 😀 furt stejná teplota, test si neudělám dřiv než ve středu ráno 🙂 tedy jestli to nedostanu, zatím nic, ani špinění, a to už většinou špiním.Taky jak mě bolej prasa tak jsem si je včera mačakala a vytekla kapička jakosi mleziva či co. 😒 ale těhotná si nepřipadám ☹

jane84
26. čer 2010

@jahudka80 no tak ty jsi jasná 🙂 čekám, že budeš hlásit //

natulaaa
26. čer 2010

Jahud no díky tomu mlezivu si taky myslím,že si 100% 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

jane84
26. čer 2010

Jahud ještě je možnost prolaktin, ale to by tě prsa myslím nebolela. Testni zítra 🙂 udělej nám radost

jahudka80
26. čer 2010

@leheckova kdy to já pravě nevím kolik jsem DPO 😒 prostě počkám do středy a je to. Portože to mám sice někdy za 25dní ale taky i za 27, a tak rači počkám. Když bych to zkoušela zítra ráno a nic by tam nebylo tak se budu zbytěčně mučit. Když nepříjde ani v pondělí ani uterý tak zkusím testík ve středu ráno. 🙂

natulaaa
26. čer 2010

Jani bolela by ji i prsa,to taky dělá prolaktin,já to vím,protože jsem ho měla dost vysoký a dost jsem se o to zajímala,ale u Jahudky,pokud ji to nedělalo dřív a začalo zrovna ted ,když je tolik po ovu a teplotky má nádherné,tak bych se spíš přiklonila k těhu,ale musíme vyčkat 😵

endie
26. čer 2010

zdravím děvčata 🙂

já jsem 26 DC, prsa bolavá- udělal se mi tam zánět asi ucpané mlečné žlázy, mám kapičky mlíka ještě po malé a včera buch a zánět asi, podbříšek pobolívá, testy bílé tak já nevím

jahudka80
26. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................59DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................32DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................29DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................24DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................24DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)...............................................................................................................24DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................20DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 18DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................14DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................13DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 13DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................12DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................11DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................7DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................7DC

jahudka80
26. čer 2010

@jane84 a co když budem všeci zklamaní 😝 😢 bojím bojím, prsa mě bolí hrozně, já to tedy svádím na rytí na zahradě, ale to by takhle nebolely.
😉

jane84
26. čer 2010

ale jestli míváš cykly 25 až 27 dní, tak bys mohla testnout, bylo by to v den očekávané MS. Já vím, že se to může zpozdit, vím, co říkám, mně se // objevily až v 6 týdnu. Ale třeba bys zítra ty // opravdu našla a byla v klidu nebo nebudeš testovat a budeš nervozní až do středy proč tě bolí prsa. Když // nebudou, tak můžeš testovat ve středu zas 🙂

jahudka80
26. čer 2010

@jane84 😉 tak dobře já si ho holky kvůli vám, že jste na mě tady tak hodné udělám. 🙂 . Tady akorád nevím, z jaké první ranní moči, páč jsem sežrala teď půl melouna a budu lítat čůrat celou noc 😀 😀 😀 tak aby tam něco do rána zbylo.

jahudka80
26. čer 2010

holky ale mám tu jen z citlivostí 25 😒

jane84
26. čer 2010

některé testy s citlivostí 25 jsou lepší jak s 10 🙂